kuz

1

W czambuł i UJ xD

kuz

8

Senyszyn ewoluowała w trakcie tej mowy

kuz

4

@Szmulek Przecież przed chwilą powiedział że PiS zrobił sobie z katastrofy amunicję polityczną. Słuchasz w ogóle?

kuz

0

Ale bicie dzieci dalej spoko xd

kuz

12

www.siepomaga.pl/ratuj-ignasia

Jakby się komus nie chciało wpisywać :))

kuz

4

Nawrocki dubbingowal Anusiaka we władcach móch?

kuz

6

Hahaha ale ich strollował, flaga Polski z jakąś inną xD

kuz

1

@Dertinho Przez chwilę chyba było pusto

kuz

12

Woch jeszcze o branzy beauty i bingo skończone

kuz

2

Stanowskiego wyprosili? Czy mi się wydaje?

kuz

0

Oho! Dym dym dym haha

kuz

2

Woch po wyborach otworzy zakład hydrauliczny i będzie kąpał się w pieniądzach. Dobra zagrywka.

kuz

11

Strona się pomaga padła. Tak to się robi. Ramblo, mam nadzieję że zrobimy tam kilka tysięcy :)

kuz

21

Hahahahaha tsooooo ona o rzyganiu w autobusie hahaha

kuz

8

Hahahaha ciągle na Stana luka jednym okiem xdd

kuz

0

@Prorokk Napisałem komentarz po 10 sekundach wypowiedzi xD rozczarowałem się

kuz

1

I Nawrocki już punktuje Trzaska, bo zachciał od razu atakować zamiast odpowiadać na pytanie

kuz

1

@Nazio_87 to był techniczny, zaraz będą kolejne pewnie xd

kuz

17

Hahahaha stoi ta Schnepf zmiażdżona jeszcze po tym KO

kuz

11

Hahahaha jak go zmierzyła wzrokiem :P

kuz

0

@Nazio_87 Miał całe stanowisko zastawione albo mi się zdawało xd

kuz

3

Stano tam już flag chyba nawyciagal hahaha będzie grubo

kuz

1

Do przywitania powinien lecieć hymn Ligi Mistrzów

kuz

0

@Wojciech123 Przed chwilą powiedział, ze dziś na poważnie chce sprawdzić swoje szanse, czy da się jeszcze zwiększyć poparcie. Nie wiadomo co on odwali w sumie/ :D

kuz

3

@Michael24 Oczywiście, że tak, zaraz po meczu puścili 5 minutowy materiał na Hernandeza.

kuz

0

@Stinger_ Upadek to będzie, nie wiem po co on się chce ośmieszać na siłę...

kuz

5

@Starrk Niech lepiej dobierają mu asystentów i sędziów VAR, bo pewien Holender mu zepsuł dobre zawody.

kuz

3

@Lionel_Messi10 Będzie kręcone jak nic, ja myślę, że wczoraj to był dopiero przedsmak sędziowskich fikołków w stronę Realu.

kuz

1

@Faro Na jakiej 9 :D Co Ty gadasz, przecież Mbappe ciągnie do skrzydła i się z Vinim prawie o piłki zabijają. Mbappe nigdy nie był 9 tylko LS.

kuz

1

@blakkudium Wzmocnienia na koniec sezonu? Kurde...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?