12 maja 2025, 21:35
1
W czambuł i UJ xD
12 maja 2025, 21:28
8
Senyszyn ewoluowała w trakcie tej mowy
12 maja 2025, 21:24
4
@Szmulek Przecież przed chwilą powiedział że PiS zrobił sobie z katastrofy amunicję polityczną. Słuchasz w ogóle?
12 maja 2025, 21:14
0
Ale bicie dzieci dalej spoko xd
12 maja 2025, 21:09
12
www.siepomaga.pl/ratuj-ignasiaJakby się komus nie chciało wpisywać :))
12 maja 2025, 20:51
Nawrocki dubbingowal Anusiaka we władcach móch?
12 maja 2025, 20:48
6
Hahaha ale ich strollował, flaga Polski z jakąś inną xD
12 maja 2025, 20:47
@Dertinho Przez chwilę chyba było pusto
Woch jeszcze o branzy beauty i bingo skończone
12 maja 2025, 20:45
2
Stanowskiego wyprosili? Czy mi się wydaje?
12 maja 2025, 20:44
Oho! Dym dym dym haha
12 maja 2025, 20:41
Woch po wyborach otworzy zakład hydrauliczny i będzie kąpał się w pieniądzach. Dobra zagrywka.
12 maja 2025, 20:31
11
Strona się pomaga padła. Tak to się robi. Ramblo, mam nadzieję że zrobimy tam kilka tysięcy :)
12 maja 2025, 20:28
21
Hahahahaha tsooooo ona o rzyganiu w autobusie hahaha
12 maja 2025, 20:23
Hahahaha ciągle na Stana luka jednym okiem xdd
12 maja 2025, 20:21
@Prorokk Napisałem komentarz po 10 sekundach wypowiedzi xD rozczarowałem się
12 maja 2025, 20:19
I Nawrocki już punktuje Trzaska, bo zachciał od razu atakować zamiast odpowiadać na pytanie
12 maja 2025, 20:18
@Nazio_87 to był techniczny, zaraz będą kolejne pewnie xd
12 maja 2025, 20:17
17
Hahahaha stoi ta Schnepf zmiażdżona jeszcze po tym KO
12 maja 2025, 20:12
Hahahaha jak go zmierzyła wzrokiem :P
12 maja 2025, 20:08
@Nazio_87 Miał całe stanowisko zastawione albo mi się zdawało xd
12 maja 2025, 20:06
3
Stano tam już flag chyba nawyciagal hahaha będzie grubo
12 maja 2025, 20:03
Do przywitania powinien lecieć hymn Ligi Mistrzów
12 maja 2025, 19:42
@Wojciech123 Przed chwilą powiedział, ze dziś na poważnie chce sprawdzić swoje szanse, czy da się jeszcze zwiększyć poparcie. Nie wiadomo co on odwali w sumie/ :D
12 maja 2025, 19:26
@Michael24 Oczywiście, że tak, zaraz po meczu puścili 5 minutowy materiał na Hernandeza.
12 maja 2025, 18:16
@Stinger_ Upadek to będzie, nie wiem po co on się chce ośmieszać na siłę...
12 maja 2025, 18:03
5
@Starrk Niech lepiej dobierają mu asystentów i sędziów VAR, bo pewien Holender mu zepsuł dobre zawody.
@Lionel_Messi10 Będzie kręcone jak nic, ja myślę, że wczoraj to był dopiero przedsmak sędziowskich fikołków w stronę Realu.
12 maja 2025, 17:26
@Faro Na jakiej 9 :D Co Ty gadasz, przecież Mbappe ciągnie do skrzydła i się z Vinim prawie o piłki zabijają. Mbappe nigdy nie był 9 tylko LS.
12 maja 2025, 17:08
@blakkudium Wzmocnienia na koniec sezonu? Kurde...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
W czambuł i UJ xD
8
Senyszyn ewoluowała w trakcie tej mowy
4
@Szmulek Przecież przed chwilą powiedział że PiS zrobił sobie z katastrofy amunicję polityczną. Słuchasz w ogóle?
0
Ale bicie dzieci dalej spoko xd
12
www.siepomaga.pl/ratuj-ignasia
Jakby się komus nie chciało wpisywać :))
4
Nawrocki dubbingowal Anusiaka we władcach móch?
6
Hahaha ale ich strollował, flaga Polski z jakąś inną xD
1
@Dertinho Przez chwilę chyba było pusto
12
Woch jeszcze o branzy beauty i bingo skończone
2
Stanowskiego wyprosili? Czy mi się wydaje?
0
Oho! Dym dym dym haha
2
Woch po wyborach otworzy zakład hydrauliczny i będzie kąpał się w pieniądzach. Dobra zagrywka.
11
Strona się pomaga padła. Tak to się robi. Ramblo, mam nadzieję że zrobimy tam kilka tysięcy :)
21
Hahahahaha tsooooo ona o rzyganiu w autobusie hahaha
8
Hahahaha ciągle na Stana luka jednym okiem xdd
0
@Prorokk Napisałem komentarz po 10 sekundach wypowiedzi xD rozczarowałem się
1
I Nawrocki już punktuje Trzaska, bo zachciał od razu atakować zamiast odpowiadać na pytanie
1
@Nazio_87 to był techniczny, zaraz będą kolejne pewnie xd
17
Hahahaha stoi ta Schnepf zmiażdżona jeszcze po tym KO
11
Hahahaha jak go zmierzyła wzrokiem :P
0
@Nazio_87 Miał całe stanowisko zastawione albo mi się zdawało xd
3
Stano tam już flag chyba nawyciagal hahaha będzie grubo
1
Do przywitania powinien lecieć hymn Ligi Mistrzów
0
@Wojciech123 Przed chwilą powiedział, ze dziś na poważnie chce sprawdzić swoje szanse, czy da się jeszcze zwiększyć poparcie. Nie wiadomo co on odwali w sumie/ :D
3
@Michael24 Oczywiście, że tak, zaraz po meczu puścili 5 minutowy materiał na Hernandeza.
0
@Stinger_ Upadek to będzie, nie wiem po co on się chce ośmieszać na siłę...
5
@Starrk Niech lepiej dobierają mu asystentów i sędziów VAR, bo pewien Holender mu zepsuł dobre zawody.
3
@Lionel_Messi10 Będzie kręcone jak nic, ja myślę, że wczoraj to był dopiero przedsmak sędziowskich fikołków w stronę Realu.
1
@Faro Na jakiej 9 :D Co Ty gadasz, przecież Mbappe ciągnie do skrzydła i się z Vinim prawie o piłki zabijają. Mbappe nigdy nie był 9 tylko LS.
1
@blakkudium Wzmocnienia na koniec sezonu? Kurde...