kuz

0

Albo naszym się już nie chce grać albo forma na koniec zjechała na dno. Ciekawe czy inaczej by to wyglądało gdybyśmy grali w finale LM.

kuz

0

@PIWOSZ89 Przecież to już dawno jest, w Olsztynie u Rasheda były pieczątki i za 10 kebabów 11 był za darmochę. A jak dobrze się z nim żyło to czasem omyłkowo postawił za dużo pieczątek. :P

kuz

1

@tbas Wszyscy by najchętniej każdemu płacili żeby się pozbyć problemu, potem reszta zawsze będzie nas tak traktować a to już nie są te czasy, że musimy na hurra pozbywać się piłkarzy. Trzeba zacząć się szanować na rynku a dla Atleti wydanie na wykup Lengleta 6 baniek to powinny być grosze skoro im na nim zależy.

kuz

0

@heniusss Przecież nie będzie siedział, tylko odejdzie szybciej niż mu ten pomysł z zapłatą przyszedł do głowy. Chodzi o pokazanie, że niczego nie będziemy płacić i niech Atleti go normalnie wykupi.

kuz

4

@tbas A może wraca i siedzi na ławce? :) I niech sobie szuka klubu?

kuz

0

@Deathwing112 O boże jak smutno, jupitery idioci się obrażają. Mentzen się nie pozbiera.

kuz

3

Fajnie jakby Lewy strzelił dziś pierwsza bramkę. Setną w lidze dla Barcy i setną swoją dla Barcy. Czy to zbyt piękne?

kuz

7

Komentarz usunięty

kuz

23

A mnie to cieszy ta cała sytuacja z piwem, zdradą, Mentzenem... Zimny kubeł na głowy tych wszystkich fanatyków co to dadzą się za politykę pochlastać, teraz im się styki popaliły bo już sami nie wiedzą w co wierzyć. Dla takiego politycznego hejtera to jest najgorsza sytuacja, bo wyzywał innych w imię gościa, który potem idzie na piwko z tymi z drugiej strony, ciężko im to na pewno zrozumieć bo tam IQ też jest bliskie numeru buta. Patrzę, czytam, czuję satysfakcję i cieszę się, że w tym nie uczestniczyłem i nie zamierzam bo szkoda czasu na politykę. Pozdro dla wszystkich neutralnych.

kuz

17

@Gibbon_FCB Wyszło szydło z worka w końcu. Do teraz zawsze wierzyłem w Stanowskiego po środku z lekkim przechyłem w prawo, ale teraz po tym zesraniu się o zwykle piwo i ratowanie tonącego Karolka to już pewnik że on skrajnie prawy.

kuz

0

@escarabajo Jak wyczerpią się notatki to zmieniamy temat? :) Koleś wie tyle ile przeczyta a jak ma sam coś od Siebie dorzucić to się poddaje tak jak dzisiaj. Ja chciałbym zmiany popisu ale Mentzen dużo krzyczy a nie nadaje się kompletnie do polityki.
Piwo to już swoją drogą, każdy powinien mieć prawo iść sobie z kimś na piwo i nawet ta rozmowa z Trzaskiem przy piwie była by pewnie lepsza.

kuz

3

@Ghandi pomimo że nie sympatyzuje z żadnymi cieszy mnie widok odruchów ludzkich u polityków i nie rozumiem, co tu robi takie wow...

kuz

5

Ale się konfederaci zesrali o te piwo o mój boże. Podzielili się na tych co w sumie nie mają nic przeciwko i na tych, co już wieszają psy na Mentzenie. Komedia jak łatwo jest zmienić zdanie wyborcy.

kuz

5

@Encore Serio lepiej iść i oddać głos nieważny, niż głosować na Nawrockiego. Frekwencje podtrzymywać będziesz.

kuz

62

Można obu Panów nie lubić, ale jak ktoś po tym zagłosuje na Nawrockiego to ja nie wiem co trzeba mieć w głowie. Przecież merytorycznie to przepaść między tymi dwoma.

kuz

0

@APTAPT Jak przegramy z Bilbao to będą cisnąć Osasunę żeby walczyli w sądzie xd

kuz

0

@LOPEZ16 To akurat zasługa narodu a nie rządzących.

kuz

6

Teraz będziemy wszyscy udawali, że walenie w nocha snusa przez kandydata na prezydenta jest ok? :) To mogli sobie od razu browarki otworzyć bo przecież to normalne. Gdzie my żyjemy...

kuz

8

@Culer9002 ustawka w lesie o fotel

kuz

4

@blakkudium Tylko ON się liczy a nie jakieś tam trofea klubowe. Przecież piłka polega na tym co sam osiągniesz a nie drużyna.

kuz

0

@mkord No właśnie ciekawi mnie jak oni to wpisuję w FFP, czy jako całość czy tyle, ile klub otrzyma.

kuz

7

Barça are La Liga champions... but the prize will be paid in installments until 2030.
By winning the La Liga title for the 2024-2025 season, the club will receive €58 million:

2025-2026: the club will receive 35%, which is €20 million

2026-2027: it will receive 20%, which is €11 million

2027-2028, 2028-2029, 2029-2030: it will receive 15% annually, which is €8.7 million each season.

[Mundo Deportivo]

To jest chore, że nagrodę za wygranie La Liga będą płacić w ratach, wpłynie to pewnie na przychody klubu i FFP. Ta liga upada.

kuz

6

Trofeum w jakiejś piwnicy w kartonach przy śmietnikach? xD

kuz

29

@kamiVeB Tuska można nie lubić ale tutaj ma rację. Jeżeli prezydentem zostanie przestępca to będzie kwintesencja pisu.

kuz

0

@NeroTFP1 Może po prostu się cieszy na wywiad a Wy wszędzie szukacie podtekstu :D

kuz

2

@Encore Bosak który jako marszałek mówi z mównicy żeby głosować przeciwko Trzaskowskiemu? Błazen i tyle.

kuz

4

Nawrocki wystawił Trzaskowskiemu na pustą tym wywiadem. Pokazał, że wszystko podpisze i do wszystkiego się dopasuje byle tylko się przypodobać. Wystarczy że Trzaskowski w sobotę dobrze uargumentuje swoje sprzeciwy do niektórych punktów, a wygra bez podpisywania.

kuz

1

@michal26 beton pisu nic nie rozumie i myśli "dobrze mówi"

kuz

0

@tadzik447 Mogłem dać w cudzysłowie ale kto ma zrozumieć ten zrozumie :P

kuz

1

Myślicie, że inteligentni wyborcy pisu coś rozumieją z tej rozmowy? Przecież ten poziom wykracza poza ich rozumienie. Porównajcie sobie spoty i spotkania Nawrockiego a to, inny wymiar. Chyba sam Nawrocki się gubi. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?