kuz

17

Prezencik od żony na 31 urodzinki - bilety na Linkin Park. No to jedziemy. :) Chociaż trochę wynagrodzę sobie to, że za życia Chestera nie było mi dane ich usłyszeć na żywo.

kuz

1

@Walker Ostro, właśnie się dowiedziałem, że KORN to coverował :P Dzięki za wrzutę.

kuz

0

@4drian0 Niszczenie mienia jest przestępstwem lub wykroczeniem, w zależności od charakteru czynu i wartości zniszczonego mienia. Przepisy dotyczące niszczenia mienia znajdują się w art. 288 Kodeksu karnego (KK) i art. 124 Kodeksu wykroczeń (KW).
Art. 288 KK dotyczy niszczenia cudzej rzeczy, uszkadzania jej lub czynienia niezdatną do użytku. Kto popełnia takie czyny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Art. 124 KW dotyczy umyślnego niszczenia lub uszkadzania cudzej rzeczy, jeżeli szkoda nie przekracza 800 zł. W takiej sytuacji osoba sprawca podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Bezbek.

kuz

0

@J4no A głos na Nawrockiego to pośmiewisko na świecie i głos na Jarka który krzyczy, że Rosjanie zabili mi brata i ma nie po kolei w głowie ze starości. Super. :)

kuz

1

@Szlag @wyrek żadnym fanatykiem nie jestem, Tuskowi bym w żadne słowo nie uwierzył bo to jest zawodowy kłamca (czytaj polityk). Ale jaranie się tym Muranskim gdzie Nawrocki jest winien bo był w takim towarzystwie jest co najmniej dziwne. Z resztą w tych czasach dziwi kogoś ze patusy są ekspertami w tv? Nie pamiętacie za covidu kto się w TVP wypowiadał? Wujek Samo Zło, Norbi i reszta "ekspertów". Chodzi mi o to że to nic dziwnego i nowego, tymbardziej przy korzeniach Nawrockiego, który z takimi ludźmi był na cześć.

kuz

0

@Matheu12 Gdyby Nawrocki nie miał powiązań z takimi ludźmi to by Murana nie wyciągali :) wszystko to się bierze z czegoś, Nawrocki bujał się w takiej ekipie a teraz wszyscy się dziwią, że jakieś Patusy węszą pieniądze i sławę dzięki niemu...

kuz

3

@Szlag oficjalne info mówi, że nie gadali z nim nawet, że mają innych informatorów. Tusk uzyl go pewnie celowo, żeby powiązać Karola z jeszcze gorszym ściekiem niż mu się zarzuca a media i napinacze intrrnetowi już podlapali i prowadzą krucjatę. Wystarczy że polityk powie coś głupiego i pół intrrnetu się podnieca do granic możliwości nawet nie znając kontekstu.

kuz

0

"This chapter is over..."
Sezon się skończył i tyle :P Gdzie on strzeli te 60 goli żeby mieć 1000 w Europie? Nie ma szans.

kuz

0

Myślicie, że w Monaco mają dobre burgery?

kuz

6

@GeneralXavi Hahaha nie no z tym Tarczyńskim to dowaliłeś trochę. Z Tarczyńskich to lepsze są już kabanosy niż ten żałosny człowiek ośmieszający się w mediach.

kuz

0

@Almighty Ale nie można wybrać nikogo innego i wolę to od gangusa

kuz

1

@KamQiX Wolę gościa polityka niż bandziora pośmiewisko :)))))

kuz

2

W niedzielę wybór między przestępcą i bandytą, który otwarcie sam się do tego przyznał, a politykiem - z którego poglądami się nie zgadzamy.

Trafia to do mnie w 100%, a co Wy myślicie?

kuz

8

@TaughtMule Oni by wzięli żula spod śmietnika gdyby mówil że ma coś na Karola. Przecież te media to ściek który szuka wszędzie sensacji a tymbardziej, że za Rafała dadzą się pochlastać więc wszystko sprzedadzą w imię osłabienia drugiego kandydata. Dno.

kuz

0

Yamal nie chce grać z Lewym chyba xd

kuz

3

On w tym sezonie to lekko z 5 takich zmarnował xd

kuz

0

@ViscaelBarca2007 65 baniek to naginanie finansów? Nie sądzę.

kuz

0

@Kasy W sumie nikt nikomu nie broni raz się zakwalifikować do LE a potem olewać ligę i wygrywać tylko te rozgrywki xd

kuz

5

Każdy z naszych w Bilbao by wyglądał słabo. Przy Flicku Nico byłby mega wzmocnieniem. Tymbardziej, że mamy Yamala na drugim skrzydle a obrońcy się nie rozdwoja. Oni wygrali Hiszpanii ME.

kuz

1

@D10SLEO 4 wystarczy :)

kuz

3

Sorloth wsadził to i Lewy może haha :D ale to by już było po**bane fest

kuz

0

Mógł się przewrócić to może by miał karnego xd

kuz

0

@KrychaFCB Gol po faulu na Yamalu też nie powinien zostać uznany :) + miał więcej karnych

kuz

0

@Roobo A kto ma więcej minut? Chyba Mekambe bo on grał od dechy do dechy?

kuz

0

@Herato Szacun dla Lewego ale wolę zawodnika co strzeli 10 goli, ale dzięki temu że dobrze przyjmie, odegra, Rapha i Yamal dorzuca jeszcze po kilka goli więcej...

kuz

0

@norbi77 Tak to działa? Nie wiedziałem. :)

kuz

2

4 gole i złotego buta La Liga tną na pół

kuz

0

Jeszcze 5 dawaj Robcio xD

kuz

0

@Stinger_ Trzeba wygrać bo znając Tebasa zaraz będą grzali temat Inigo i Osasuny jak zweszą okazję. W tej lidze wszystko jest możliwe.

kuz

0

Albo naszym się już nie chce grać albo forma na koniec zjechała na dno. Ciekawe czy inaczej by to wyglądało gdybyśmy grali w finale LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?