kuz

39

Was też ten mecz Polski i porażka mało obchodzą i są tylko tłem dla końcówki okienka i tego co zarząd Barcy odwala?

kuz

10

Za takie coś dymisja i publiczna chłosta, kłamcy wszędzie kłamcy!

kuz

1

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

kuz

6

Liverpool zarejestrował Cou do Ligi Mistrzów.

kuz

5

Ziścił się najgorszy scenariusz, szczur w barwach FCB...

kuz

1

Żenada i tyle

kuz

16

Czy oni teraz siedzą w biurach i dzwonią po ludziach o tej porze?
"słuchej no Klopp, chcemy jednak Kutinjo"
"HALO MONAKO, Lemara bierzemy jednak szybko bo północ zara"
"Siema szejku sory że tak późno ale chcemy jednak Maryje"

kuz

0

Składy do Ligi mistrzów muszą zostać zgłoszone do dziś do północy, więc ciao Italia.

kuz

1

Barça nie zamyka drogi Coutinho, pierwszy lepszy translator... serio?

kuz

0

Lewy faulowany był jak na moje

kuz

1

"mówisz o Eriksenie" xD Oni walą do Siebie jak na trybunie w lidze sołeckiej :D To jest piękne

kuz

1

Jak jednak Szczur do nas przyjdzie, to będzie musiał zdziałać cuda, żebym go przetrawił chyba...

kuz

5

Jak ktoś wcześniej już napisał, ciągną zapałki kto będzie do mediów przepraszał :D

kuz

81

A zarząd już dzień po Dembele zaklepał dwa transfery i czekają na ogłoszenie do ostatniej minuty żeby podnieść szanse na pozostanie. :D Ogłoszą Coutinho i Lemara, którzy skoczą na spadochronie o północy spadną na murawę Camp Nou, od razu prezentacja i podpisy. Na końcu wyjdzie Bartek, cały na biało.

kuz

0

Szopki z agentem też nie były potwierdzone, Emery powiedział to do kamer, a to co pisały pismaki to więcej nakręcania niż to warte.

kuz

0

Po drugie nie ma informacji co by mieli kogoś zwalniać, co najwyżej cały zarząd poleci na ryj. Tylko będzie nas to kosztowało sezon z co najwyżej CdR.

kuz

1

Masz przecież potwierdzenie, że Barca nie latała za Verrattim ani przez moment...

kuz

1

Pewnie nawet nie myśli, oni już po Dembele wiedzieli, że nikogo więcej nie sprowadzą. Porażka totalna ten sezon to będzie dramat jeśli chodzi o środek pola.

kuz

0

Jako, że zaczepiłem się do pracy na początku wiosny to nie miałem nawet czasu nigdzie jechać :) urlop dopiero za rok. Ale jestem typem domownika raczej, nie żałuje, że gdzieś nie pojechałem a doceniam to dopiero jak już gdzieś pojadę. :)

kuz

1

Nie śmieszne.

kuz

0

Dwa transfery do środka? Słyszałem tylko o Paulinie.

kuz

0

Najgorsze, że nikogo nie kupimy i zostajemy z tym co mamy, tragedia i smutek, nic tylko się napić.

kuz

0

Tak mi się chce spać po 12h roboty ale coś ciągle powtarza mi: poczekaj do końca okienka, poczekaj warto! :D

kuz

6

beIN SPORTS correspondent أشرف بن عياد Achraf Ben Ayad has been informed by Bartomeu on the phone that he's optimistic about Coutinho's deal. [VIVA BARCA]

kuz

26

The lights have been switched off now, the meetings are over. [Cadena SER]

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192039_1833736946654979_7567280305871163223_n.jpg?oh=990a3b012cd6a391e0c12be0e95dc75a&oe=5A1BAAE4

Szybko zrobili 0,7 i kulturalnie się do domu rozeszli? :D

kuz

0

Co Francuzi klepią, to ja nawet nie...

kuz

0

Podobno zaprosili ojca Neymara i Diego Maradone.

kuz

1

All the lights are on at the club's offices, Segura and Soler are working on getting contracts done. [Cadena SER]

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192342_1833704316658242_8720657691745266088_n.jpg?oh=61740ca736df17e1ec81a6aea00f4618&oe=5A20CA83

A więc to prawda, zarząd chleje bo wie, że to ostatnia wieczerza :D Miło było ale czas się pożegnać jak przystało.

kuz

0

Ja myślę, że jednak nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?