Czy oni teraz siedzą w biurach i dzwonią po ludziach o tej porze?
"słuchej no Klopp, chcemy jednak Kutinjo"
"HALO MONAKO, Lemara bierzemy jednak szybko bo północ zara"
"Siema szejku sory że tak późno ale chcemy jednak Maryje"
A zarząd już dzień po Dembele zaklepał dwa transfery i czekają na ogłoszenie do ostatniej minuty żeby podnieść szanse na pozostanie. :D Ogłoszą Coutinho i Lemara, którzy skoczą na spadochronie o północy spadną na murawę Camp Nou, od razu prezentacja i podpisy. Na końcu wyjdzie Bartek, cały na biało.
Pewnie nawet nie myśli, oni już po Dembele wiedzieli, że nikogo więcej nie sprowadzą. Porażka totalna ten sezon to będzie dramat jeśli chodzi o środek pola.
Jako, że zaczepiłem się do pracy na początku wiosny to nie miałem nawet czasu nigdzie jechać :) urlop dopiero za rok. Ale jestem typem domownika raczej, nie żałuje, że gdzieś nie pojechałem a doceniam to dopiero jak już gdzieś pojadę. :)
beIN SPORTS correspondent أشرف بن عياد Achraf Ben Ayad has been informed by Bartomeu on the phone that he's optimistic about Coutinho's deal. [VIVA BARCA]
39
Was też ten mecz Polski i porażka mało obchodzą i są tylko tłem dla końcówki okienka i tego co zarząd Barcy odwala?
10
Za takie coś dymisja i publiczna chłosta, kłamcy wszędzie kłamcy!
1
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
6
Liverpool zarejestrował Cou do Ligi Mistrzów.
5
Ziścił się najgorszy scenariusz, szczur w barwach FCB...
1
Żenada i tyle
16
Czy oni teraz siedzą w biurach i dzwonią po ludziach o tej porze?
"słuchej no Klopp, chcemy jednak Kutinjo"
"HALO MONAKO, Lemara bierzemy jednak szybko bo północ zara"
"Siema szejku sory że tak późno ale chcemy jednak Maryje"
0
Składy do Ligi mistrzów muszą zostać zgłoszone do dziś do północy, więc ciao Italia.
1
Barça nie zamyka drogi Coutinho, pierwszy lepszy translator... serio?
0
Lewy faulowany był jak na moje
1
"mówisz o Eriksenie" xD Oni walą do Siebie jak na trybunie w lidze sołeckiej :D To jest piękne
1
Jak jednak Szczur do nas przyjdzie, to będzie musiał zdziałać cuda, żebym go przetrawił chyba...
3
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_nOSVry4aeEYmFDS5T6KCHLiU9OYzQ4K8.jpg
5
Jak ktoś wcześniej już napisał, ciągną zapałki kto będzie do mediów przepraszał :D
81
A zarząd już dzień po Dembele zaklepał dwa transfery i czekają na ogłoszenie do ostatniej minuty żeby podnieść szanse na pozostanie. :D Ogłoszą Coutinho i Lemara, którzy skoczą na spadochronie o północy spadną na murawę Camp Nou, od razu prezentacja i podpisy. Na końcu wyjdzie Bartek, cały na biało.
0
Szopki z agentem też nie były potwierdzone, Emery powiedział to do kamer, a to co pisały pismaki to więcej nakręcania niż to warte.
0
Po drugie nie ma informacji co by mieli kogoś zwalniać, co najwyżej cały zarząd poleci na ryj. Tylko będzie nas to kosztowało sezon z co najwyżej CdR.
1
Masz przecież potwierdzenie, że Barca nie latała za Verrattim ani przez moment...
1
Pewnie nawet nie myśli, oni już po Dembele wiedzieli, że nikogo więcej nie sprowadzą. Porażka totalna ten sezon to będzie dramat jeśli chodzi o środek pola.
0
Jako, że zaczepiłem się do pracy na początku wiosny to nie miałem nawet czasu nigdzie jechać :) urlop dopiero za rok. Ale jestem typem domownika raczej, nie żałuje, że gdzieś nie pojechałem a doceniam to dopiero jak już gdzieś pojadę. :)
1
Nie śmieszne.
0
Dwa transfery do środka? Słyszałem tylko o Paulinie.
0
Najgorsze, że nikogo nie kupimy i zostajemy z tym co mamy, tragedia i smutek, nic tylko się napić.
0
Tak mi się chce spać po 12h roboty ale coś ciągle powtarza mi: poczekaj do końca okienka, poczekaj warto! :D
6
beIN SPORTS correspondent أشرف بن عياد Achraf Ben Ayad has been informed by Bartomeu on the phone that he's optimistic about Coutinho's deal. [VIVA BARCA]
26
The lights have been switched off now, the meetings are over. [Cadena SER]
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192039_1833736946654979_7567280305871163223_n.jpg?oh=990a3b012cd6a391e0c12be0e95dc75a&oe=5A1BAAE4
Szybko zrobili 0,7 i kulturalnie się do domu rozeszli? :D
0
Co Francuzi klepią, to ja nawet nie...
0
Podobno zaprosili ojca Neymara i Diego Maradone.
1
All the lights are on at the club's offices, Segura and Soler are working on getting contracts done. [Cadena SER]
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192342_1833704316658242_8720657691745266088_n.jpg?oh=61740ca736df17e1ec81a6aea00f4618&oe=5A20CA83
A więc to prawda, zarząd chleje bo wie, że to ostatnia wieczerza :D Miło było ale czas się pożegnać jak przystało.
0
Ja myślę, że jednak nie