Serio jest ktoś, kto akceptuje tego gościa jako opcję? Po pierwsze screen a po drugie to jak PSG nas wydymało w tym okienku? Bądźmy poważni ludzie, nie takie mamy wartości w tym klubie.
Wyobraźcie sobie ze Messi odchodzi gdziekolwiek, niby żaden piłkarz nie jest ponad klubem ale wg mnie Leo jest, na pewno ponad tym zarządem. Piłkarz ikona, legenda, taki transfer zniszczył by wszystko.
Przecież gdyby Leo odszedł to byłby armagedon na skalę światową, podejrzewam że ludzie by samobójstwa popełniali z tego powodu. To by było jakby ktoś wbił nóż w serce kibica Barcy i go przekręcil... Impossible.
Pomyśl o tym z drugiej strony... Gomes to nie jest typ zawodnika, który wbiega w pole karne, tylko czeka na piłkę żeby ją rozegrać (tak, typ zawodnika, nie mówie, że tak robi :D). Messi powinien mu podać a ten miałby otwarty korytarz dla Suareza, który czekał na piłkę. Każdy medal ma dwie strony.
Przynajmniej nie wklepali nam 5 czy 6 goli, nigdy tego nie zrobią :) Nawet jak są o klasę lepsi to i tak jest to dwubramkowa przewaga. Tego nam nigdy nie odbiorą jak nie istnieli na boisku w żadnym aspekcie.
Co jak co, Real gra dobrze, ale burak burakiem pozostanie, patrz zachowanie Ramosa. Wygrywać też trzeba potrafić, i docenić przeciwnika. Oni i ich kibice będą teraz tylko obrażać i poniżać każdego na każdym kroku. Taka mentalność. DNO.
To byłby najpiękniejszy wieczór ever, może poza akcją z Suarezem, bo wtedy fifa by go już dożywotnio zbanowała, nawet kablówkę by mu odłączyli żeby nie oglądał meczy.
5
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/03/dimar.png?strip=all&w=683&quality=100
Serio jest ktoś, kto akceptuje tego gościa jako opcję? Po pierwsze screen a po drugie to jak PSG nas wydymało w tym okienku? Bądźmy poważni ludzie, nie takie mamy wartości w tym klubie.
5
Milan to w ogóle szykuje pakę chyba na triplete :D
0
Papa Perez nawet symulatory wykupił chyba :D http://i.imgur.com/sy53l7i.png
2
Nie no, w ostatnich 3 tygodniach to już: Bartomeu, zarząd, out.
3
Żadnego komentarza? :( Nudny content jak dla mnie, sorki ale taka prawda.
8
Kiedy Alves wrócił? Coś mnie ominęło?
0
JEFECITO PROFESURA!
0
Co on tam za rękę pokazywał ten z Betisu? XD
0
Niby gramy, niby mamy kontrolę, ale brakuje tego czegoś ojj brakuje.
17
Wyobraźcie sobie ze Messi odchodzi gdziekolwiek, niby żaden piłkarz nie jest ponad klubem ale wg mnie Leo jest, na pewno ponad tym zarządem. Piłkarz ikona, legenda, taki transfer zniszczył by wszystko.
5
Przecież gdyby Leo odszedł to byłby armagedon na skalę światową, podejrzewam że ludzie by samobójstwa popełniali z tego powodu. To by było jakby ktoś wbił nóż w serce kibica Barcy i go przekręcil... Impossible.
0
Lucyfer, Gotham
2
Takie klasyki znam na pamięć, Lot, Skazani na Shawshank, Zielona Mila.
2
Jabłka Adama oglądałem, dobry film tylko trochę przesadzony na koniec. Dzięki, coś tam sobie wybiorę. :) Dobranoc ramblowicze, spokojnej nocy
!
0
Klasyki mogą być, ale większość widziałem.
0
Jakieś filmy godne polecenia na wieczór? Coś ze starszego kina nawet 2000-2005 bym rozważył, dramaty, komedie, psychologiczne?
0
Oglądam tę Legię, ale tak bez skupienia, co jakiś czas przełączę na transmisje. Cisną ciągle jak oglądam a cały czas 0-0, teraz setka zmarnowana.
1
Też przed chwilą obejrzałem i mnie wmurowało w krzesło. Kozak!
0
Pomyśl o tym z drugiej strony... Gomes to nie jest typ zawodnika, który wbiega w pole karne, tylko czeka na piłkę żeby ją rozegrać (tak, typ zawodnika, nie mówie, że tak robi :D). Messi powinien mu podać a ten miałby otwarty korytarz dla Suareza, który czekał na piłkę. Każdy medal ma dwie strony.
0
To jest złoto :D
9
39 letni Buffon wciąga nosem 98% bramkarzy kolego :)
0
Odpowiedziałeś tylko na to co napisałem twierdząco, w DWUMECZU :)
3
Przynajmniej nie wklepali nam 5 czy 6 goli, nigdy tego nie zrobią :) Nawet jak są o klasę lepsi to i tak jest to dwubramkowa przewaga. Tego nam nigdy nie odbiorą jak nie istnieli na boisku w żadnym aspekcie.
1
Ależ armaty z ławki wprowadzamy!!! DEULOFEU!!!!!
11
Co jak co, Real gra dobrze, ale burak burakiem pozostanie, patrz zachowanie Ramosa. Wygrywać też trzeba potrafić, i docenić przeciwnika. Oni i ich kibice będą teraz tylko obrażać i poniżać każdego na każdym kroku. Taka mentalność. DNO.
0
Roberto do pomocy, Semedo na PO, gramy 4-3-3...
1
Valverde: Miejsce Roberto jest w pomocy
Kupujemy Semedo
Roberto na prawej obronie w klasyku.
No weź tu siedź spokojnie...
0
W poprzednim sezonie był Neymar i też graliśmy piach bez pomysłu, on tutaj NIC nie zmienia. Potrzeba playmakera.
44
Wiem już jak się czuli kibice Realu w latach 2008-2015... :D
0
To byłby najpiękniejszy wieczór ever, może poza akcją z Suarezem, bo wtedy fifa by go już dożywotnio zbanowała, nawet kablówkę by mu odłączyli żeby nie oglądał meczy.