Valverde ma ten komfort, że jak popełni błąd na początku to nikt go z tego nie rozliczy, dopiero zaczyna i ma prawo ekseprymen... co ja gadam, przecież la rambla go na taczce wywiezie jak się nie uda. :D
Chyba nie jechałby samochodem do Barcelony :D Chyba, że nie chce aby dziennikarze śpiący na lotnisku cyknęli mu fotkę, a jutro wybiegnie w 1 składzie na Real. :D
Dostałem bana na 48h, bo napisałem podczas meczu z Realem, że Paulinho kazał swojemu pilotowi zawrócić... serio? Obraziłem tym kogoś, złamałem regulamin? Trochę humoru i dystansu Panie adminie.
0
bez zmian tylko benzema asensio i vazquez w ataku, i oczywiscie modric
2
Nie ma co się dziwić :D Stracił pewnie u Waldka po tym pierwszym meczu, to samo Aleix.
19
Valverde ma ten komfort, że jak popełni błąd na początku to nikt go z tego nie rozliczy, dopiero zaczyna i ma prawo ekseprymen... co ja gadam, przecież la rambla go na taczce wywiezie jak się nie uda. :D
1
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20881866_1817486058280068_7219603265680961642_n.jpg?oh=fb8dd4b4396637fe688fbeaddf4962f5&oe=5A19D4CD
źródło: VIVA BARCA
Skład BARDZO inny niż zwykle, kiedy ostatnio graliśmy 2 napastnikami z przodu? :) Duet MS dzisiaj rozniesie Bernabeu, hehe.
0
Zostać Legendą, jeden z lepszych filmów wg mnie z Mike. Bardzo fajny aktor i w filmach i w WWE. :)
1
Wygranej, wiem czepiam się ale awansować już się nie da :)
5
Daje, przegrana z honorem. :)
1
Wyczytałem, że w sph bramki na wyjeździe się nie liczą, więc do dogrywki wystarczy nam 2-0? Może ktoś potwierdzić?
0
Chyba nie jechałby samochodem do Barcelony :D Chyba, że nie chce aby dziennikarze śpiący na lotnisku cyknęli mu fotkę, a jutro wybiegnie w 1 składzie na Real. :D
65
Dostałem bana na 48h, bo napisałem podczas meczu z Realem, że Paulinho kazał swojemu pilotowi zawrócić... serio? Obraziłem tym kogoś, złamałem regulamin? Trochę humoru i dystansu Panie adminie.
2
Ronaldo wszedł, strzelił bramke, sędzia myśli dobra wypierdzielaj stąd i tak grają słabo :D
1
Wstyd, żenada, tragedia... Zażenowanie tym nurem Suareza.
0
Co ja oglądam, oczy krwawią...
0
Denis od razu ożywił grę. Pomyśleć, co by zrobił Cou z Dembele.
1
Wstyd, że nie znasz pojęcia sarkazm...
0
Pique: Jak sprowadzicie Paulinho to strzelam samobója z Realem.
Bartek: Nie strze...
0
Inaczej mówiąc wbiegł między drewno? :D
0
Przytulił się do Cavaniego
75
Deulofeu jest najprościej w świecie mówiąc ZESRANY na tym skrzydle i boi się cokolwiek zrobić...
2
30 min meczu a ja już wiem że nic nie wygramy, nikogo nie kupimy, nic tylko iść spać i obudzić się w sierpniu za rok według naszych nostradamusów.
3
Potrzebujemy dzika na lewym skrzydle a nie statysty jak Deulofeu...
0
Na razie obie drużyny jakby z Miami nie wróciły...
1
Stroje się mieszają.. Czemu nie na biało?
0
PSG dzisiaj nie pokazuje się z jakiejś super dobrej strony. Po motywacji jaką jest pozyskanie Neymara powinni roznieść te Gęgą na strzępy...
0
W jakim czasie aktywują mi premium? Bo tam jakieś maile trzeba wysyłać, boję się ze nie zdążą do meczu.
0
Tylko że darmowe streamy w godzinie rozpoczęcia meczu zaczynają się zapełniać i serwery się obciążają.
0
Dajcie jakąś stronę, gdzie warto wykupić sobie transmisję, koszt nie robi tutaj różnicy, byle by działało jako tako.
0
Można. :) Jestem ze swoją dziewczyną od 13 roku życia, a mam już 23, więc po tych 10 latach nie wyobrażam sobie życia bez niej.
22
To chyba nie wiesz co to prawdziwa miłość, skoro tak.
0
Oczywiście, chyba tylko największego lenia nie interesuje jak zaprezentuje się Neymarzyk ubrany w więcej dolarów.