kuz

0

bez zmian tylko benzema asensio i vazquez w ataku, i oczywiscie modric

kuz

2

Nie ma co się dziwić :D Stracił pewnie u Waldka po tym pierwszym meczu, to samo Aleix.

kuz

19

Valverde ma ten komfort, że jak popełni błąd na początku to nikt go z tego nie rozliczy, dopiero zaczyna i ma prawo ekseprymen... co ja gadam, przecież la rambla go na taczce wywiezie jak się nie uda. :D

kuz

1

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20881866_1817486058280068_7219603265680961642_n.jpg?oh=fb8dd4b4396637fe688fbeaddf4962f5&oe=5A19D4CD

źródło: VIVA BARCA

Skład BARDZO inny niż zwykle, kiedy ostatnio graliśmy 2 napastnikami z przodu? :) Duet MS dzisiaj rozniesie Bernabeu, hehe.

kuz

0

Zostać Legendą, jeden z lepszych filmów wg mnie z Mike. Bardzo fajny aktor i w filmach i w WWE. :)

kuz

1

Wygranej, wiem czepiam się ale awansować już się nie da :)

kuz

5

Daje, przegrana z honorem. :)

kuz

1

Wyczytałem, że w sph bramki na wyjeździe się nie liczą, więc do dogrywki wystarczy nam 2-0? Może ktoś potwierdzić?

kuz

0

Chyba nie jechałby samochodem do Barcelony :D Chyba, że nie chce aby dziennikarze śpiący na lotnisku cyknęli mu fotkę, a jutro wybiegnie w 1 składzie na Real. :D

kuz

65

Dostałem bana na 48h, bo napisałem podczas meczu z Realem, że Paulinho kazał swojemu pilotowi zawrócić... serio? Obraziłem tym kogoś, złamałem regulamin? Trochę humoru i dystansu Panie adminie.

kuz

2

Ronaldo wszedł, strzelił bramke, sędzia myśli dobra wypierdzielaj stąd i tak grają słabo :D

kuz

1

Wstyd, żenada, tragedia... Zażenowanie tym nurem Suareza.

kuz

0

Co ja oglądam, oczy krwawią...

kuz

0

Denis od razu ożywił grę. Pomyśleć, co by zrobił Cou z Dembele.

kuz

1

Wstyd, że nie znasz pojęcia sarkazm...

kuz

0

Pique: Jak sprowadzicie Paulinho to strzelam samobója z Realem.
Bartek: Nie strze...

kuz

0

Inaczej mówiąc wbiegł między drewno? :D

kuz

0

Przytulił się do Cavaniego

kuz

75

Deulofeu jest najprościej w świecie mówiąc ZESRANY na tym skrzydle i boi się cokolwiek zrobić...

kuz

2

30 min meczu a ja już wiem że nic nie wygramy, nikogo nie kupimy, nic tylko iść spać i obudzić się w sierpniu za rok według naszych nostradamusów.

kuz

3

Potrzebujemy dzika na lewym skrzydle a nie statysty jak Deulofeu...

kuz

0

Na razie obie drużyny jakby z Miami nie wróciły...

kuz

1

Stroje się mieszają.. Czemu nie na biało?

kuz

0

PSG dzisiaj nie pokazuje się z jakiejś super dobrej strony. Po motywacji jaką jest pozyskanie Neymara powinni roznieść te Gęgą na strzępy...

kuz

0

W jakim czasie aktywują mi premium? Bo tam jakieś maile trzeba wysyłać, boję się ze nie zdążą do meczu.

kuz

0

Tylko że darmowe streamy w godzinie rozpoczęcia meczu zaczynają się zapełniać i serwery się obciążają.

kuz

0

Dajcie jakąś stronę, gdzie warto wykupić sobie transmisję, koszt nie robi tutaj różnicy, byle by działało jako tako.

kuz

0

Można. :) Jestem ze swoją dziewczyną od 13 roku życia, a mam już 23, więc po tych 10 latach nie wyobrażam sobie życia bez niej.

kuz

22

To chyba nie wiesz co to prawdziwa miłość, skoro tak.

kuz

0

Oczywiście, chyba tylko największego lenia nie interesuje jak zaprezentuje się Neymarzyk ubrany w więcej dolarów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?