kuz

0

Oczywiście, chyba tylko największego lenia nie interesuje jak zaprezentuje się Neymarzyk ubrany w więcej dolarów.

kuz

3

Te zdanie nie ma sensu.

kuz

0

Oczywiście :) na razie totki ładnie siadły, jeszcze Barca PSG i Juventus i dzień udany.

kuz

0

Wiem o co Ci chodzi... Też mnie boli, że taki Real ma jakieś nowe twarze na ten mecz z nami a my tylko Semedo i Deulo, na taki sph powinniśmy mieć już w miarę zgraną jedna albo nawet dwie Armaty. Nawet sprowadzenie Paulinho, nie patrząc już na głupotę tego transferu odbyło się zbyt późno i takiego słabeusza powinni sprowadzić od razu żeby się zgral z drużyną.

kuz

1

Kwestia kilku godzin w przypadku Paulinho bardziej prawdopodobna niz kiedykolwiek :D

kuz

15

Ludzie już petycję robią przeciwko Paulinho, niedługo votum nieufności poleci z internetów i Bartek się pożegna ze stołkiem.

kuz

2

Pauli nie chcą ale Paulo już rozważa.

kuz

0

Dzisiaj od rana na wsi bez zasięgu, myślę sobie wrócę jakieś dobre newsy może się pojawia, z resztą jak codziennie. A TU PAULINHO PERNAMBUCANO 40 MLN...

kuz

0

Good relationship? Dobre dobre... :D jeśli taka legenda jak Xavi mówi że nie pożegnał się godnie to nie są to dobre relacje.

kuz

12

Figo :D

kuz

1

Ciężko się nie zgodzić, ale myślę że Coutinho i tak przyjdzie za dużo mniejsza sumę a oni tylko wywierają presję.

kuz

15

Oficjalnie nie podpisał tylko potwierdzili na 100%. Samo podpisanie w ciągu miesiąca.

kuz

2

Kto sławny umrze? Ramsey strzela...

kuz

0

GOMES też takie rzeczy robił w poprzednim klubie a w Barcy presja go przerosła.

kuz

3

Dziś miało wszystko się wyjaśnić a cyrk się nakręca jeszcze bardziej :D mam wolne do poniedziałku myślę sobie do tego czasu załatwia wszystko cacy a tu dupa :D można się psychicznie wykonczyc.

kuz

0

Nie gadaj, bo jak chcą to potrafią, ostatnie okienko 4 ciche szybkie transfery, zapiete zanim media się zdążyły dowiedzieć.

kuz

0

Za oknem zimno, leje, na weekend jadę do domu i mam nadzieję, że do niedzieli coś się wyjaśni, kwestia kilku godzin przestaje już śmieszyć :)

kuz

0

Ja myślę, że to Sergio Ramos jednak.

kuz

0

Mam nadzieję, że w FIFIE 18 po przejściu Dembele do Barcy podniosą mu trochę statystyki bo jak na razie jest dość przeciętny, Coutinho z resztą też słabo.

kuz

0

NIe zabiegali, ale końcówki meczów to już było odliczanie do przerwy i karnych... nawet z Rumunią było to widać.

kuz

0

Ranking FIFA nie odwzorowuje nawet w 1% tego jak grają drużyny i jaki poziom prezentują, chociaż nie umniejszam tutaj Polsce, to jednak taka Kolumbia czy Hiszpania zjadły by nas przygotowaniem fizycznym. Polska gra dobrą piłkę przez 60-70 min, potem zaczynają się schody, nie licząc pojedyńczych jednostek.

kuz

2

Edward Nożycoręki i Piraci :) Świetne kino i świetnie zagrane role przez tego Pana.

kuz

0

Ryzen 5, bije najlepsze i i5 w benchmarkach a nie jest drogi

kuz

0

To ja Ci powiem, że dzisiaj Liverpool odrzucił trzykrotnie ofertę Barcy, teraz przed minutą dosłownie Barca złożyła 110mln i zaakceptowali, ale to moje źródła które trzymam w tajemnicy.

kuz

1

Myśli: "Ciekawe czy Messiemu śmierdzą syry tak samo jak innym ludziom..."

kuz

2

Dobra chłopaki! Już jutro wielki dzień! :) Czekaliśmy na to całe okienko transferowe! Już jutro dowiemy się, że oficjalka już niedługo, po raz kolejny! :) Jest co świętować!

kuz

0

Wchodzisz w opcje - > transfery i przerzucasz graczy do Barcy. Chyba jednak proste.

kuz

0

R9 lepiej wygląda niż on :D

kuz

2

Grałbym do dziś gdyby producenci nie byli nastawieni tylko na kase, dwie akcje i brak staminy za którą trzeba zapłacić, śmiech.

kuz

0

Zaplacic tę glazure dla Kloppa w domu i mu ja jeszcze położyć gratis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?