Griezzmana nie wyciągną, chyba że będą ostatnimi frajerami i złamią słowo dane Atleti, to by było przegięcie pały już. Dybala nie do wyjęcia, Szczura nikt tutaj nie chce. Lemar? Wątpie.
Valdek ma nawyki z Bilbao, tam MUSIAŁ pracować z wychowankami i tak mu zostało. Ale spokojnie zarząd mu wybije z głowy szkółki i zasypią go transferami żeby układał skład tak jak mu zagrają, a nie tak jak będzie uważał za słuszne.
NIE. Klub ma wartośći. Grał w Realu i uciszał Camp Nou, tego się nie wybacza i nie zapomina, o tym, że jest stary i nieprzydatny to już nie ma po co się rozpisywać. Wstyd mi za ten zarząd i za niektórych.
Uwaga potrzebuję pomocy, jako, że w zintegrowanej karcie dźwiękowej zepsuł mi się przedni wtyk w obudowie, szukam karty dźwiękowej na USB do 200zł, żeby była w miarę dobra z wejściem na mikrofon i słuchawki, poleci ktoś coś dobrego?
Cou mija 3, przypuśćmy, że od środka pola zaczyna, potem Messi wg Ciebie powala na kolana obrońce :D Nie zostaje już nikt oprócz bramkarza, a tutaj jeszcze podanie do Dembele (na skrzydło!), który czeka chyba aż rywale wrócą i zwleka z podaniem żeby zrobić z nich wiatraki, a potem dopiero daje piłkę Suarezowi, nie dzęki za taki obrót spraw. :D
0
Griezzmana nie wyciągną, chyba że będą ostatnimi frajerami i złamią słowo dane Atleti, to by było przegięcie pały już. Dybala nie do wyjęcia, Szczura nikt tutaj nie chce. Lemar? Wątpie.
0
Oni na tym zarabiają i z tego żyją...
0
Jak uda się Coutinho i Mahrez to biorę w ciemno :D
3
Zapłonie, ale stos jak się dowiemy, że szczur u nas oficjalnie...
1
a Daniel Magical to co? :P
1
Valdek ma nawyki z Bilbao, tam MUSIAŁ pracować z wychowankami i tak mu zostało. Ale spokojnie zarząd mu wybije z głowy szkółki i zasypią go transferami żeby układał skład tak jak mu zagrają, a nie tak jak będzie uważał za słuszne.
3
Co to za mózgotrzep?
3
NIE. Klub ma wartośći. Grał w Realu i uciszał Camp Nou, tego się nie wybacza i nie zapomina, o tym, że jest stary i nieprzydatny to już nie ma po co się rozpisywać. Wstyd mi za ten zarząd i za niektórych.
0
No ale 92 a 85 + Origi, przecież sam Origi z 20 na miękko jest wart...
0
Jeśli prawda to pazery w chooy
0
Wierzę, że się chłopak odbuduje bo ma to coś.
0
Las Palmas? Bardzo fajna drużyna z perspektywami, może odżyje tam razem z Halilovicem mogą coś fajnego stworzyć. :)
17
Heheheheheheheherbata mi stygnie, idę.
1
W perspektywie wzmocnień, tak, ale w perspektywie działań i sposobu w jaki to robili to najgorsze okienko od lat...
0
Po co ta nominacja? Nie lepiej od razu dać dla Ronaldo?
47
Osman Dumbeldor
24
Żadna Maryja nam nie potrzebna!!!
0
Z tego co podaje ten dziennikarz to kilka rakiet poleciało... tę Koree to powinni zbombardować i wymazać z map świata.
0
Jeszcze tego by brakowało, żeby jakaś wojna wybuchła...
13
Ogłoszą go tylko, a zaprezentują jak skończy się przerwa reprezentacyjna.
25
Ktoś chyba wyszedł z jaskini...
4
http://i.imgur.com/M3fSe4p.png Autorskie. Dobranoc Cules. :)
0
Ma na imię Siema czy zrobiłeś literówkę? xD
0
Uwaga potrzebuję pomocy, jako, że w zintegrowanej karcie dźwiękowej zepsuł mi się przedni wtyk w obudowie, szukam karty dźwiękowej na USB do 200zł, żeby była w miarę dobra z wejściem na mikrofon i słuchawki, poleci ktoś coś dobrego?
1
Cou mija 3, przypuśćmy, że od środka pola zaczyna, potem Messi wg Ciebie powala na kolana obrońce :D Nie zostaje już nikt oprócz bramkarza, a tutaj jeszcze podanie do Dembele (na skrzydło!), który czeka chyba aż rywale wrócą i zwleka z podaniem żeby zrobić z nich wiatraki, a potem dopiero daje piłkę Suarezowi, nie dzęki za taki obrót spraw. :D
0
Przecież przed chwilą to wrzuciłem, po co kopiować?
8
Biali śmieją się z faili przy prezentacji? https://oddshot.tv/s/2noi6U daleko chyba nie sięgają pamięcią, każdy się stresuje, nawet ich wielki wódz.
18
Podpisał tylko jedną stronę na każdej kartce, potem dopiero się jorgnął, że jeszcze na odwrocie coś tam zapisali, e tam nie czytam, podpisuje. :D
0
A BVB właśnie zakontraktowało Yarmolenke, dobry zawodnik ale za długo grał na Ukrainie.
8
Dumbeldor :D