Wierzycie dzisiaj, że Las Palmas urwie punkty dla Atleti? :) Osobiście zagrałem 1x i mocno wierzę w tę ekipę, chociaż remis. Atleti ostatnio słabo w obronie.
Dlaczego Wy się upieracie na transfery z PSG? Przecież oni nas nienawidzą i robią wszystko, żeby nam przeszkodzić. Podobno nawet za Seriego złożyli ofertę żeby podbić cenę dla Barcy... nie rozumiem takiego toku rozumowania, to już chyba szukanie tematu do rozmów na siłę, a tak żeby tylko coś chlapnąć na forum.
Gdyby rzeczywiście w transfer Coutinho został włączony Gomes i dopłata w wysokości około 70mln, to byłby mistrzowski ruch Barcy, cieszyłbym się jak dziecko :D
Dobra, standardowo i według mojej własnej tradycji, odpalam fifę, tworze turniej i robie grupy, które wylosowali. :D Dam info jak się skończy cały turniej. :)
0
Bo nikt nie grał. :)
2
City uratowało kupon! :D
0
Wymyślisz to znaczy, że zrobisz jakąś magiczną recepturę, czy wymyślisz konkurs na już istniejącą? :D
0
Wierzycie dzisiaj, że Las Palmas urwie punkty dla Atleti? :) Osobiście zagrałem 1x i mocno wierzę w tę ekipę, chociaż remis. Atleti ostatnio słabo w obronie.
19
Dlaczego Wy się upieracie na transfery z PSG? Przecież oni nas nienawidzą i robią wszystko, żeby nam przeszkodzić. Podobno nawet za Seriego złożyli ofertę żeby podbić cenę dla Barcy... nie rozumiem takiego toku rozumowania, to już chyba szukanie tematu do rozmów na siłę, a tak żeby tylko coś chlapnąć na forum.
0
Seat Toledo 1.9 tdi. 2001, 2002 rok do 10 tys spokojnie znajdziesz. 110km całkiem przyzwoity samochód.
21
Myślę, że jak dowiedział się z prasy o możliwym włączeniu go w transfer Cou, to aż go brzuch rozbolał.
0
Bou już powinno w 10 grać, sędzia nie chciał chyba psuć widowiska.
3
Identyczna bramka :)
9
I całą rodzinę Gomesów w pakiecie.
0
aaa, to nie mam jak sprawdzić bo już nie mam tabletu. :(
0
Ależ bramka!!!!
0
Tak, oglądałem swego czasu na iPadzie i śmigało aż miło.
6
http://i.imgur.com/Y3Ayo6N.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
Gdyby rzeczywiście w transfer Coutinho został włączony Gomes i dopłata w wysokości około 70mln, to byłby mistrzowski ruch Barcy, cieszyłbym się jak dziecko :D
0
W sumie to nie wina PSG, że grają w takiej słabej lidze a chcą stworzyć fajny projekt.
1
Tak, brakuje tylko potwierdzenia przez klub, ale to tylko formalność.
0
Szkoda, że człowiek nie zobaczy Dembele już w meczu z Alaves :) Prezentacja tuż przed meczem a potem na drugą połowę. Chociaż Paulinho zagra.
0
Dembele nie posiada Snapa, fake.
0
Ofoe dobrze wiedział co robi :D
1
LEON Messi proszę państwa!
1
Dobra, standardowo i według mojej własnej tradycji, odpalam fifę, tworze turniej i robie grupy, które wylosowali. :D Dam info jak się skończy cały turniej. :)
0
PSG nie wyjdzie z grupy, róbcie screeny
1
Dawać mi ten mem z 3 murzynami i dziewczyną z Brazzers na temat grupy Qarabag! :D
0
Zrobi swoje SIIII? Czy nie?!
0
Odjidja będzie kręcił nasz środek pola jak młody :D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
United ma jakąś taryfę ulgową za to, że z LE są w LM czy jak? :D Spacerek...
0
To teraz Totki i mamy grupę śmierci :D