kuz

0

Bo nikt nie grał. :)

kuz

2

City uratowało kupon! :D

kuz

0

Wymyślisz to znaczy, że zrobisz jakąś magiczną recepturę, czy wymyślisz konkurs na już istniejącą? :D

kuz

0

Wierzycie dzisiaj, że Las Palmas urwie punkty dla Atleti? :) Osobiście zagrałem 1x i mocno wierzę w tę ekipę, chociaż remis. Atleti ostatnio słabo w obronie.

kuz

19

Dlaczego Wy się upieracie na transfery z PSG? Przecież oni nas nienawidzą i robią wszystko, żeby nam przeszkodzić. Podobno nawet za Seriego złożyli ofertę żeby podbić cenę dla Barcy... nie rozumiem takiego toku rozumowania, to już chyba szukanie tematu do rozmów na siłę, a tak żeby tylko coś chlapnąć na forum.

kuz

0

Seat Toledo 1.9 tdi. 2001, 2002 rok do 10 tys spokojnie znajdziesz. 110km całkiem przyzwoity samochód.

kuz

21

Myślę, że jak dowiedział się z prasy o możliwym włączeniu go w transfer Cou, to aż go brzuch rozbolał.

kuz

0

Bou już powinno w 10 grać, sędzia nie chciał chyba psuć widowiska.

kuz

3

Identyczna bramka :)

kuz

9

I całą rodzinę Gomesów w pakiecie.

kuz

0

aaa, to nie mam jak sprawdzić bo już nie mam tabletu. :(

kuz

0

Ależ bramka!!!!

kuz

0

Tak, oglądałem swego czasu na iPadzie i śmigało aż miło.

kuz

6

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

29

Gdyby rzeczywiście w transfer Coutinho został włączony Gomes i dopłata w wysokości około 70mln, to byłby mistrzowski ruch Barcy, cieszyłbym się jak dziecko :D

kuz

0

W sumie to nie wina PSG, że grają w takiej słabej lidze a chcą stworzyć fajny projekt.

kuz

1

Tak, brakuje tylko potwierdzenia przez klub, ale to tylko formalność.

kuz

0

Szkoda, że człowiek nie zobaczy Dembele już w meczu z Alaves :) Prezentacja tuż przed meczem a potem na drugą połowę. Chociaż Paulinho zagra.

kuz

0

Dembele nie posiada Snapa, fake.

kuz

0

Ofoe dobrze wiedział co robi :D

kuz

1

LEON Messi proszę państwa!

kuz

1

Dobra, standardowo i według mojej własnej tradycji, odpalam fifę, tworze turniej i robie grupy, które wylosowali. :D Dam info jak się skończy cały turniej. :)

kuz

0

PSG nie wyjdzie z grupy, róbcie screeny

kuz

1

Dawać mi ten mem z 3 murzynami i dziewczyną z Brazzers na temat grupy Qarabag! :D

kuz

0

Zrobi swoje SIIII? Czy nie?!

kuz

0

Odjidja będzie kręcił nasz środek pola jak młody :D

kuz

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

5

United ma jakąś taryfę ulgową za to, że z LE są w LM czy jak? :D Spacerek...

kuz

0

To teraz Totki i mamy grupę śmierci :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?