kuz

7

I teraz w tym sezonie, to fart obróci się przeciwko Realowi, i teraz United klepnie dwie bramki w czym ostatnia w 92 minucie, i cały sezon odwrotnie do poprzedniego. Ależ by było pięknie. Wszystko zależy od długości cyrografu Zidane.

kuz

0

Wiem, ale nie chodzi o samą ich podróż czy transfer, tylko o to o czym napisałem.

kuz

3

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20664440_1808784169150257_8876285855559622724_n.jpg?oh=b23315bdc25fb9f067ba7bf5ff0edc10&oe=5A39195F

Oscar Grau, Raul Santllehi and Javi Bordas na lotnisku w drodze do Dortmundu. Dziwne, że taka firma jak Barcelona nie udostępni im prywatnego jeta żeby polecieli załatwiać sprawy i musza lecieć liniowcem. :D

kuz

5

-I co Ousamename, przechodzisz do tej Barcy?
-Taaa, przechodze hehehe.
-Dodałem już post pożegnalny jak by co na insta ziom, obczaj.
-NIE NO STARY BEKĘ Z CIEBIE KRĘCĘ JESZCZE NIE PODPISAŁEM USUŃ TO!

kuz

42

Poszła oficjalka Dembele i Coutinho, a Martinez jest w drodze do Barcelony. A potem się obudziłem i w sumie przeczytałem twój komentarz i dołączam się do pytania.

kuz

1

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20638378_1808667722495235_8406162134084891902_n.jpg?oh=78d568abd20c8563a6463bb142d4bdec&oe=5A34CE4B

Znajomy Dembele na instagramie "Is signed". Drama prawie jak z Neymarem się zapowiada. :D Chyba zawodnicy lubią pogrywać w mediach z kibicami.

kuz

8

Po jakiemu to? :d

kuz

7

Żadnego fichado dziś, żadnego fichado jutro, żadnego fichado do niedzieli. SPH zagramy tym składem, jakim dzisiaj wyszliśmy. Pod koniec okienka klepniemy Paulinho i Martineza. Dobranoc.

kuz

0

Nie ma Trio, jest Duo! :)

kuz

0

Deulofeu, zawsze w Niego wierzyłem, co ten chłopak gra, ale petarda, jak się rozumie z Messim! ... Spokojnie chłopaki, grają przeciwko pół amatorom, bo nie ma co się okłamywać Chape się odbudowuje powoli, nie ma żadnej presji, jedna jaskółka wiosny nie czyni, choć pokazał się z dobrej strony to proszę, ostygnijcie.

kuz

2

Nie mam już normalnie słów do meczu w wykonaniu Deulofeu :)

kuz

10

Co Wy o skuteczności, bawią się chłopaki i to widać. Z szacunku do Chape nie chcą przecież zagrać na 100%.

kuz

5

Strzelają w Niego :) ale daje radę

kuz

13

Ależ Deulo daje piły! Kosmos!

kuz

0

Gryzak. Jak chce mu się gryźć to gryzie opaskę i mu przechodzi. :)

kuz

0

Myślicie, że Barca się podłoży trochę? Czy zagrają na pełnej?

kuz

11

Bartek patrzy na zegarek bo zaraz ma do biura iść klepnąć dwa transfery :D

kuz

5

Też myśleliście, że na "UHUUUU.." wyskoczy Coutinho? XD

kuz

1

Czy ona własnie powiedziała, że Barcelona ujawni nowe transfery? Powiedziała, z tego co zrozumiałem, że Chape będzie prezentowane a potem "FC Barcelona will unveil their new signings."

kuz

1

Jak przylecą do Barcelony to już będziemy mieli zdjęcia i informacje, nie bójcie się, reporterzy całą dobę przed biurami CN i na lotniskach czekają w trakcie okienka :D

kuz

8

Ale Ty nie jesteś agentem znanego piłkarza.

kuz

2

Agent Juliana Draxlera widziany w Barcelonie [AS]

kuz

14

A przyjdzie tylko ksiądz w styczniu...

kuz

0

Miałem nadzieję, że odpali od razu i zacznie wyrzucać wszystkich po kolei, ale na spokojnie póki co...

kuz

1

Jak uda się zakontraktować Cou, to przeżyję transfer Paulinho. Martinez, Cou i Paulinho wzmocnią ekipę, a Ney czytając to pewnie chce wrócić.

kuz

0

To może inny temat niż transfery... oglądaliście nowy odcinek DB? Też jesteście zażenowani poziomem? Czarodziejki z księżyca wkupiły się w serię chyba, masakra. Zapraszam do dyskusji.

kuz

5

Gorąca herbata + 6 łyżek cukru, zawsze pomaga.

kuz

0

Pytanie czemu on nie sprawdził tego od razu po faulu i dopuścił do gola dla drużyny przeciwnej...

kuz

3

Moja dziewczyna zna tylko tridente i Gerarda Pique, z wiadomych powodów...

kuz

2

Podejrzewam, że trawa go musnęła po kolanie i coś pękło czy coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?