Z jednej strony jestem smutny i pewny, że Neymar już odchodzi, a z drugiej wierzę, że to plotki dziennikarskie i zostaje. Jak żyć? Do tego śmierć Chestera, smutny dzień.
Powiem jedno, jeżeli zarabiałbym (tutaj podaje przykładowo, nie tyle co Neymar zarabia realnie) 10 mln i czuł się w pracy znakomicie, fajna atmosfera, spoko szefostwo, ogólnie do niczego się nie można przyczepić i ktoś zaoferował by mi pracę za 13 czy 15 mln, to chyba został bym tam gdzie jestem.
Zainkasują 222mln i spłacą dług finansowy. Bartek wyjdzie na BOGA Barcelony, spłaci zadłużony klub i wszystko będzie cacy. Oczywiście zostaniemy z Semedo a Rafinhe i Arde odda się za tyle aby starczyło na spłatę całości długu - to chyba około 260 mln było czy coś :) W sprawie Neymara już jestem pewien, że odejdzie. Za dużo mediów huczy na ten temat, RAC1 i inne.
Wg mojej znajomości Portugalskiego to pisze o tym, że media kłamią jakoby miał namawiać Neymara na transfer do PSG. Ale ktoś kto zna dobrze może przetłumaczyć dokładnie.
Wokalista Linkin Park Chester Bennington, rzekomo popełnił dzisiaj samobójstwo poprzez powieszenie, na razie znalazłem jakieś info na google, nie wiem czy potwierdzone.
Ciekawe jak na ten temat rozmawiają sami zawodnicy na treningu, czy pytają Neymara i wiedzą już, że odchodzi? Milczą żeby nie wywołać burzy? Pogodzili się z tym? Czy może zapewnił ich, że to plotki i zostaje? Takie informacje też wdrażają niepokój do drużyny i Valverde nie wie czy układać zespół z Neymarem czy bez Niego. Dziwi mnie, że wybiera słabszą drużynę.
Nie chciałem nikogo szkalować ani atakować, źle zrozumieliście. Ale jak człowiek czyta w przeciągu dnia milion takich informacji z różnych źródeł to szewskiej pasji idzie dostać. Nie lepiej poczekać do końca okienka i nie siać fermentu chociaż na stronie?
Zależy jak to rozpatrzą. To ubezpieczenie od "nieszczęśliwych wypadków", więc w razie awarii musisz to tak opisać. Np. że pies zrzucił telewizor albo sąsiad wywiewał liście i wiatr spowodował upadek telewizora. Wg mnie nie warte tych pieniędzy.
FIFA jest grą, którą aż żal piracić. Po prostu, bez obrazy, ale trzeba być już serio złotówą żeby żałować tych 100zł na grę, która oferuje tyle możliwości online, od FUTa do aktualizacji składów czy form piłkarzy...
Ciekawi mnie jedno, jak to wygląda u nas. Czy zarząd daje wolną rękę trenerowi czy sami narzucają swoje. Jeżeli Valverde chce Paulinho to widocznie ma na Niego plan, ale mało w to wierzę. Zidane rotując składem w minionym sezonie idealnie wyważył siły do samego końca i nie było czuć zmęczenia w drużynie, w tym okienku też pewnie polecą z grubej rury z Aubameyangiem albo Mbappe, a my? Albo ten, albo tamten, nie ma kasy trzeba oszczędzać... O sprzedażach już się nie wypowiadam bo wszystko jest pięknie opisane w tekście powyżej. Grimaldo, Bartra i wielu, wielu innych.
Mourinho psuł kariery, Zidane robi genialną robotę według mnie, i póki co robi to zdecydowanie lepiej niż zarząd Barcy. Mądrzej sprzedają i drogo kupują, ale mają za co.
Od strony na facebooku jest sztab ludzi i zarząd pewnie leje na to z góry i się tym nie interesuje :D Ma być info świeże, wyglądać ładnie i tyle, a co kto pisze to już mają głęboko w D.
Nie przesadzaj... NeymarGate było (jest) dużo ciekawsze :) Może z racji tego, że połowa akcji miała miejsce w Brazylii i po nocach się siedziało i odświeżało twittera.
Odkąd odszedł Jego wspólnik Mourinho, nic już nie wyglądało jak zawsze. Mięso przychodziło nieświeże, noże były nieostre. Nawet konkurencyjna rzeźnia niejakiego Ramosa zaczęła prosperować dużo lepiej.
0
Z jednej strony jestem smutny i pewny, że Neymar już odchodzi, a z drugiej wierzę, że to plotki dziennikarskie i zostaje. Jak żyć? Do tego śmierć Chestera, smutny dzień.
0
Powiem jedno, jeżeli zarabiałbym (tutaj podaje przykładowo, nie tyle co Neymar zarabia realnie) 10 mln i czuł się w pracy znakomicie, fajna atmosfera, spoko szefostwo, ogólnie do niczego się nie można przyczepić i ktoś zaoferował by mi pracę za 13 czy 15 mln, to chyba został bym tam gdzie jestem.
0
Zainkasują 222mln i spłacą dług finansowy. Bartek wyjdzie na BOGA Barcelony, spłaci zadłużony klub i wszystko będzie cacy. Oczywiście zostaniemy z Semedo a Rafinhe i Arde odda się za tyle aby starczyło na spłatę całości długu - to chyba około 260 mln było czy coś :) W sprawie Neymara już jestem pewien, że odejdzie. Za dużo mediów huczy na ten temat, RAC1 i inne.
1
Wg mojej znajomości Portugalskiego to pisze o tym, że media kłamią jakoby miał namawiać Neymara na transfer do PSG. Ale ktoś kto zna dobrze może przetłumaczyć dokładnie.
0
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4715568/Linkin-Park-singer-Chester-Bennington-commits-suicide.html chyba potwierdzone.. to straszne...
1
Wokalista Linkin Park Chester Bennington, rzekomo popełnił dzisiaj samobójstwo poprzez powieszenie, na razie znalazłem jakieś info na google, nie wiem czy potwierdzone.
0
To już nie są tylko plotki. Największe gazety i rozgłośnie o tym trąbią więc coś jest na rzeczy...
0
Ciekawe jak na ten temat rozmawiają sami zawodnicy na treningu, czy pytają Neymara i wiedzą już, że odchodzi? Milczą żeby nie wywołać burzy? Pogodzili się z tym? Czy może zapewnił ich, że to plotki i zostaje? Takie informacje też wdrażają niepokój do drużyny i Valverde nie wie czy układać zespół z Neymarem czy bez Niego. Dziwi mnie, że wybiera słabszą drużynę.
0
eurosport.onet.pl
2
Nie chciałem nikogo szkalować ani atakować, źle zrozumieliście. Ale jak człowiek czyta w przeciągu dnia milion takich informacji z różnych źródeł to szewskiej pasji idzie dostać. Nie lepiej poczekać do końca okienka i nie siać fermentu chociaż na stronie?
28
Skończcie już pier*olić za przeproszeniem, tysiące plot puszczacie a nic nie jest pewne. Rzetelne pismo to tak jak BRAVO Girl w Polsce...
0
Zależy jak to rozpatrzą. To ubezpieczenie od "nieszczęśliwych wypadków", więc w razie awarii musisz to tak opisać. Np. że pies zrzucił telewizor albo sąsiad wywiewał liście i wiatr spowodował upadek telewizora. Wg mnie nie warte tych pieniędzy.
32
Zarząd dopiero się kapnął, że Vitinho to nie duet Verratti & Coutinho tylko jakiś średni grajek z Brazylii. #CadenaCope
0
Xiaomi Redmi 4x
43
Valverde:
"Sergi Roberto will return to the midfield. He is a perfect choice for us."
"In the RB position, Semedo and Vidal will compete."
@VivaBarca
0
Dzięki, praca w niedziele nie taka zła, jeśli w zamian poniedziałek jest wolny :)
3
FIFA jest grą, którą aż żal piracić. Po prostu, bez obrazy, ale trzeba być już serio złotówą żeby żałować tych 100zł na grę, która oferuje tyle możliwości online, od FUTa do aktualizacji składów czy form piłkarzy...
0
0
Mam Xiaomi 4x, bardzo polecam. 660zł
1
Ciekawi mnie jedno, jak to wygląda u nas. Czy zarząd daje wolną rękę trenerowi czy sami narzucają swoje. Jeżeli Valverde chce Paulinho to widocznie ma na Niego plan, ale mało w to wierzę. Zidane rotując składem w minionym sezonie idealnie wyważył siły do samego końca i nie było czuć zmęczenia w drużynie, w tym okienku też pewnie polecą z grubej rury z Aubameyangiem albo Mbappe, a my? Albo ten, albo tamten, nie ma kasy trzeba oszczędzać... O sprzedażach już się nie wypowiadam bo wszystko jest pięknie opisane w tekście powyżej. Grimaldo, Bartra i wielu, wielu innych.
0
Mourinho psuł kariery, Zidane robi genialną robotę według mnie, i póki co robi to zdecydowanie lepiej niż zarząd Barcy. Mądrzej sprzedają i drogo kupują, ale mają za co.
0
Od strony na facebooku jest sztab ludzi i zarząd pewnie leje na to z góry i się tym nie interesuje :D Ma być info świeże, wyglądać ładnie i tyle, a co kto pisze to już mają głęboko w D.
2
http://www.trt.pl/ tutaj jest dużo w jakości FULL HD
0
Nie przesadzaj... NeymarGate było (jest) dużo ciekawsze :) Może z racji tego, że połowa akcji miała miejsce w Brazylii i po nocach się siedziało i odświeżało twittera.
1
Chciałbym mieć kiedyś pieniądze i czas na to, żeby zabrać znajomych na takie wakacje przynajmniej tydzień... ehhh rozmarzył się człowiek..
0
To daje Verrattiemu do myślenia xD
7
Odkąd odszedł Jego wspólnik Mourinho, nic już nie wyglądało jak zawsze. Mięso przychodziło nieświeże, noże były nieostre. Nawet konkurencyjna rzeźnia niejakiego Ramosa zaczęła prosperować dużo lepiej.
26
Pepe przechodzi do Besiktasu. Sprzedaż mięsa w Hiszpanii znacząco spada, najlepszy rzeźnik przenosi się do Turcji. Właściciele kebabów cieszą się.
4
Nasz zarząd zatrzymał się w czasach 2006-2007 gdzie za piłkarza z górnej półki płaciło się 30mln...
0
Papa Perez -> Ojciec Rydzyk?
Oboje dorobili się na przekrętach i bezmózgich fanach