kuz

5

Nie znasz tutejszej mentalności? :D Jeden słaby mecz i jesteś out najgorszy z najgorszych :D

kuz

13

Już jutro: "Bezradny Ronaldo przegrywa z Chile, koledzy poniżej poziomu nie pomogli błyskotliwemu Portugalczykowi wygrać meczu"

kuz

2

Czekanie Ronaldo na zebranie całej chwały na koniec :D

kuz

8

To jest tak żałosne że aż śmieje się morda :D

kuz

7

Ronaldo czeka na ostatniego zwycięskiego a się nie doczeka :D

kuz

2

FRAJERZY XDDDDDD

kuz

17

Ogłaszam wszem i wobec! Portugalia wygra karne a Ronaldo dostanie MVP!

kuz

0

Do tej pory myślałem, że na Pucharze Konfederacji nie ma VARu a okazuje się, że jest? A więc mamy pewność, że i tak będzie wygrywał ten kto ma wygrać :D beka!

kuz

3

Jak nie pier**lisz głupot to nie licz na pozytywne rozpatrzenie :D

kuz

7

Nad Bydgoszczą chmury że ja cierpiedolę :D zobaczymy czy coś uderzy, póki co cisza.

kuz

0

Nic innego nie może powiedzieć w tym momencie :)

kuz

0

Widać, że chcą się pokazać jak najlepiej przykład teraz Williams czy Deulofeu. Czasami aż za bardzo :P

kuz

0

Nie szczekałem, bo nie jestem psem, nie wiem jak tam u Ciebie mówi się na dyskusję i opinię. :) Porównywanie Ronaldo a Asensio na mistrzostwach u-21 jest chyba trochę nie na miejscu.

kuz

0

Kiedy jesteś Włochami, przegrywasz 3-1, myślisz sobie: "zaraz najlepszym dadzą odpocząć, to może jeszcze coś ugryziemy." a tu wchodzi Inaki Williams :D

kuz

0

Możesz zagrać cały mecz słabo, ale jak dasz asystę, która uspokaja mecz to i tak możesz zaliczyć zawody do udanych.

kuz

8

Właśnie dał super asystę, możesz się schować do jaskini z powrotem :)

kuz

0

Real Madryt przyznawał nagrodę? Bardzo dobry wybór, najlepszy!

kuz

1

Teraz przeczytałem, że Real chce pozyskać Verrattiego. Ale by była beka, spina na maksa między dwoma obozami. :D

kuz

3

On jest najlepszym piłkarzem wszechczasów, nie podaje źle! Zawsze ma racje!

kuz

2

Tello, Samper, Arda

kuz

3

Sprzedanie Busquetsa to zabójstwo, musisz oglądać Barcelone od tego sezonu, skoro twierdzisz, że nic nie gra :D Śmiech na sali bo to Sergio trzyma całą drużynę jak jest w formie.

kuz

0

Zaczął się mecz #Wembley25, https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10155632229514305/ link dla chętnych :)

kuz

2

Wg Tomka Hajty Lewy strzelił 15 bramek Wolfsburgowi.

kuz

1

Nie, bo urodziło mu się dziecko i dlatego trochę to przedłużyli.

kuz

1

Roz***ał mi system tym zdjęciem hahha

kuz

0

To ten Real musi być dopiero słabeuszem :D

kuz

0

Unzue oficjalnie trenerem Celty!

kuz

0

Możesz podać milion powodów dla których Messi jest lepszy, ale i tak ZP zgarnie CEER, nic nie poradzisz. :) A jeśli jednak dostanie Messi to ta nagroda będzie nic nie znacząca i tak się koło zamyka.

kuz

4

Gol z offsajdu, ciśnie się na usta: "Los chcę z Barcą grać w pokera, raz jej daje raz zabiera."

kuz

0

#AndrzejGomesTeam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?