Do tej pory myślałem, że na Pucharze Konfederacji nie ma VARu a okazuje się, że jest? A więc mamy pewność, że i tak będzie wygrywał ten kto ma wygrać :D beka!
Nie szczekałem, bo nie jestem psem, nie wiem jak tam u Ciebie mówi się na dyskusję i opinię. :) Porównywanie Ronaldo a Asensio na mistrzostwach u-21 jest chyba trochę nie na miejscu.
Kiedy jesteś Włochami, przegrywasz 3-1, myślisz sobie: "zaraz najlepszym dadzą odpocząć, to może jeszcze coś ugryziemy." a tu wchodzi Inaki Williams :D
Sprzedanie Busquetsa to zabójstwo, musisz oglądać Barcelone od tego sezonu, skoro twierdzisz, że nic nie gra :D Śmiech na sali bo to Sergio trzyma całą drużynę jak jest w formie.
Możesz podać milion powodów dla których Messi jest lepszy, ale i tak ZP zgarnie CEER, nic nie poradzisz. :) A jeśli jednak dostanie Messi to ta nagroda będzie nic nie znacząca i tak się koło zamyka.
5
Nie znasz tutejszej mentalności? :D Jeden słaby mecz i jesteś out najgorszy z najgorszych :D
13
Już jutro: "Bezradny Ronaldo przegrywa z Chile, koledzy poniżej poziomu nie pomogli błyskotliwemu Portugalczykowi wygrać meczu"
2
Czekanie Ronaldo na zebranie całej chwały na koniec :D
8
To jest tak żałosne że aż śmieje się morda :D
7
Ronaldo czeka na ostatniego zwycięskiego a się nie doczeka :D
2
FRAJERZY XDDDDDD
17
Ogłaszam wszem i wobec! Portugalia wygra karne a Ronaldo dostanie MVP!
0
Do tej pory myślałem, że na Pucharze Konfederacji nie ma VARu a okazuje się, że jest? A więc mamy pewność, że i tak będzie wygrywał ten kto ma wygrać :D beka!
3
Jak nie pier**lisz głupot to nie licz na pozytywne rozpatrzenie :D
7
Nad Bydgoszczą chmury że ja cierpiedolę :D zobaczymy czy coś uderzy, póki co cisza.
0
Nic innego nie może powiedzieć w tym momencie :)
0
Widać, że chcą się pokazać jak najlepiej przykład teraz Williams czy Deulofeu. Czasami aż za bardzo :P
0
Nie szczekałem, bo nie jestem psem, nie wiem jak tam u Ciebie mówi się na dyskusję i opinię. :) Porównywanie Ronaldo a Asensio na mistrzostwach u-21 jest chyba trochę nie na miejscu.
0
Kiedy jesteś Włochami, przegrywasz 3-1, myślisz sobie: "zaraz najlepszym dadzą odpocząć, to może jeszcze coś ugryziemy." a tu wchodzi Inaki Williams :D
0
Możesz zagrać cały mecz słabo, ale jak dasz asystę, która uspokaja mecz to i tak możesz zaliczyć zawody do udanych.
8
Właśnie dał super asystę, możesz się schować do jaskini z powrotem :)
0
Real Madryt przyznawał nagrodę? Bardzo dobry wybór, najlepszy!
1
Teraz przeczytałem, że Real chce pozyskać Verrattiego. Ale by była beka, spina na maksa między dwoma obozami. :D
3
On jest najlepszym piłkarzem wszechczasów, nie podaje źle! Zawsze ma racje!
2
Tello, Samper, Arda
3
Sprzedanie Busquetsa to zabójstwo, musisz oglądać Barcelone od tego sezonu, skoro twierdzisz, że nic nie gra :D Śmiech na sali bo to Sergio trzyma całą drużynę jak jest w formie.
0
Zaczął się mecz #Wembley25, https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/10155632229514305/ link dla chętnych :)
2
Wg Tomka Hajty Lewy strzelił 15 bramek Wolfsburgowi.
1
Nie, bo urodziło mu się dziecko i dlatego trochę to przedłużyli.
1
Roz***ał mi system tym zdjęciem hahha
0
To ten Real musi być dopiero słabeuszem :D
0
Unzue oficjalnie trenerem Celty!
0
Możesz podać milion powodów dla których Messi jest lepszy, ale i tak ZP zgarnie CEER, nic nie poradzisz. :) A jeśli jednak dostanie Messi to ta nagroda będzie nic nie znacząca i tak się koło zamyka.
4
Gol z offsajdu, ciśnie się na usta: "Los chcę z Barcą grać w pokera, raz jej daje raz zabiera."
0
#AndrzejGomesTeam