kuz

8

kuz

5

Dokładnie, trzeba wierzyć, ale nie przesadzać.

kuz

0

Leverkusen dałem, co prawda za 5zł ale kurs jest dobry więc warto zaryzykować, a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana jak to mówią. :D

kuz

1

No to widzę, że mamy tak samo. PANICZNIE wręcz boję się latania, naoglądałem się filmów o katastrofach, teraz ostatnio też wszędzie głośno o różnych wypadkach. Na nic mi tłumaczenie, że samochody częściej mają wypadki itp itd, bo w samochodzie ufam sam sobie albo kierowcy, którego znam a pilot często jest anonimowy i nawet go nie widzimy (tutaj obawiam się, że coś mu odbije i będzie celowo chciał się rozbić jak ten w Alpach)(Tak wiem, to głupie)). Na tę chwilę nie wyobrażam sobie siebie lecącego chociaż moja dziewczyna nalega bo w przyszłości na pewno polecimy na jakieś wakacje i ma to być właśnie Barcelona, moje marzenie. Jechać autobusem jest bezpiecznie i bez żadnego lęku ale bardzo męczy i wiem, bo dużo jeżdżę. Nie wiem jak mogę Ci pomóc i jak przełamać ten strach bo jak sobie wyobrażam lot to pocą mi się ręce na samą myśl, to co będzie już w czasie realnego lotu? :D Mówią, że z fobiami trzeba walczyć i robić coś czego się boimy aby przeszło, ale to jest jedna z największych w moim życiu i wiem, że będzie bardzo ciężko...

kuz

0

No nie wiem czy taką lepszą. 4-0 muszą wygrać tak jak my, tyle, że oni awansują przy 4-0 a my mamy dogrywkę, chociaż jak już uda się wygrać 4-0 to dogrywka będzie formalnością.

kuz

1

Tak jak napisałeś, gdy Barca wygrywa 4-0 z Realem, znajdują się tacy co krytykują grę i to, że nie wygrała 5-0. :D Tak już jest, że Barca przyzwyczaiła ludzi do wygrywania i zdobywania trofeum za trofeum, przez co przyciągnęła multum kibiców sukcesu, którzy wyrzucają wszystkich po słabszym meczu ale na drugi dzień potrafią bronić wszystkich po wygranej 5-0. Do rewanżu podejść z zimnymi głowami i wygrać przede wszystkim, a czy awansować? Zobaczymy.

kuz

0

Nie, nie trafiłeś z tym zdaniem próbując zabłysnąć.

kuz

0

To, że Ci kretyni cieszą się bardziej z odpadnięcia Barcy, chociaż sami jutro mają arcytrudnego rywala.

kuz

2

Madryt się śmieje, a nie zdziwię się jak jutro dostaną od Napoli podobne baty :D

kuz

14

Oni tacy mocni, my tacy słabi.

kuz

4

Takie rzeczy nie działy się nigdy. Nikt w pucharze nie odrobił 4-0.

kuz

1

Przecież trener nie będzie za nich biegał... Gdyby każdy zagrał w połowie tak jak Neymar to ten mecz skończyłby się inaczej.

kuz

0

Gość biegnie środkiem pola jakby był sam na boisku, spokojnie podaje do Cavani ego nikt go nie atakuje tragedia...

kuz

0

Powie mi ktoś ze to się nie dzieje...

kuz

0

Myślę, że dzisiaj Borussia i Barca gładko wygrają swoje mecze. Borussia ostatnio kiepsko w lidze, ale wiemy jak to się ma do gry w LM. A Barca? Barca to po prostu Barca i już w Paryżu załatwimy ten dwumecz. Niestety dzisiaj z drugą połówką spędzam wieczór więc nie będę mógł śledzić meczu ale życzę wam wszystkim przyjemnego widowiska, pozdro!

kuz

1

Okej już wiem, jaja ze stali, nagroda murowana.

kuz

0

Dobry kurs na Piasta, to ekstraklapa, wszystko może się zdarzyć. Warto zagrać Piast. :D

kuz

1

Do słuchaczy happysadu, słuchaliście nowej płyty? Dzisiaj miała premierę. Moje odczucia są dziwne. Płyta jakby depresyjna, żałobna. Psychodeliczny klimat w prawie każdej piosence. Wydali single w miarę weselsze aby zachęcić do kupna, gdy reszta utworów jest na jedno kopyto i bez tej werwy, którą kiedyś miały utwory happysadu. Po Ciepło/Zimno całkowicie odeszli od starego klimatu a głównym winowajcą jest Ramisz i czuć w tych utworach bardzo dużo Jego aranżacji. Ogólnie nie jestem zadowolony i wręcz rozczarowany.

kuz

16

A więc emocje już powoli opadają, Barca wygrała, wszystko jest super. Bardzo fajnie, że dzisiaj w końcu szczęście uśmiechnęło się do nas. :) Bo chyba każdy się zgodzi, że tak było. :)

kuz

0

Mnie ten sport np. ani trochę nie interesuje :)

kuz

0

x2 na Villarreal, liczę, że Sevilla zgubi dziś punkty :)

kuz

0

Jeśli masz dobrą passe to gra już przed meczem wie, że w końcu musisz przegrać i wszystko będzie przeciwko Tobie. Niestety, taka jest FIFA i nic nie poradzisz.

kuz

0

Po prostu rozcięty łuk brwiowy pewnie i tyle, nie ma co siać paniki. :)

kuz

26

Mało efektowna gra? Co ten komentator gada za głupoty... Vidal był traktowany jak śmieć przez pół sezonu, teraz dostaje szansę i bardzo dobrze je wykorzystuje a ten mówi o słabej grze...

kuz

0

Liverpool jest żałosny.

kuz

1

Po co nam średniak w środku pola? Mamy już Gomesa i Rakitica, poza tym lepiej dać szansę naszej młodzieży niż sprowadzać madridistę do tego żaden z niego grajek.

kuz

7

Raúl González Blanco, a jestem kibicem Barcy, dziwne co? :)

kuz

0

Haha, racja. A do tematu, to lepiej grać niż wchodzić z ławki IMO.

kuz

1

Barca, jako część Katalonii zawsze będzie "gorsza" w oczach zarządu ligi Hiszpańskiej od Madrytu, taki już ich los.

kuz

3

Polecam Ci obejrzeć http://www.cda.pl/video/11229865d
W filmie jest to wytłumaczone, głownie chodziło o to, że Di Stefano miał trafić do Barcelony, ale w regulaminie federacji był jakiś tam paragraf, który zabraniał takiego transferu. Kiedy Real starał się ściągnąć Di Stefano, federacja usunęła ten zakaz i "pomogła" domknąć transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?