No to widzę, że mamy tak samo. PANICZNIE wręcz boję się latania, naoglądałem się filmów o katastrofach, teraz ostatnio też wszędzie głośno o różnych wypadkach. Na nic mi tłumaczenie, że samochody częściej mają wypadki itp itd, bo w samochodzie ufam sam sobie albo kierowcy, którego znam a pilot często jest anonimowy i nawet go nie widzimy (tutaj obawiam się, że coś mu odbije i będzie celowo chciał się rozbić jak ten w Alpach)(Tak wiem, to głupie)). Na tę chwilę nie wyobrażam sobie siebie lecącego chociaż moja dziewczyna nalega bo w przyszłości na pewno polecimy na jakieś wakacje i ma to być właśnie Barcelona, moje marzenie. Jechać autobusem jest bezpiecznie i bez żadnego lęku ale bardzo męczy i wiem, bo dużo jeżdżę. Nie wiem jak mogę Ci pomóc i jak przełamać ten strach bo jak sobie wyobrażam lot to pocą mi się ręce na samą myśl, to co będzie już w czasie realnego lotu? :D Mówią, że z fobiami trzeba walczyć i robić coś czego się boimy aby przeszło, ale to jest jedna z największych w moim życiu i wiem, że będzie bardzo ciężko...
No nie wiem czy taką lepszą. 4-0 muszą wygrać tak jak my, tyle, że oni awansują przy 4-0 a my mamy dogrywkę, chociaż jak już uda się wygrać 4-0 to dogrywka będzie formalnością.
Tak jak napisałeś, gdy Barca wygrywa 4-0 z Realem, znajdują się tacy co krytykują grę i to, że nie wygrała 5-0. :D Tak już jest, że Barca przyzwyczaiła ludzi do wygrywania i zdobywania trofeum za trofeum, przez co przyciągnęła multum kibiców sukcesu, którzy wyrzucają wszystkich po słabszym meczu ale na drugi dzień potrafią bronić wszystkich po wygranej 5-0. Do rewanżu podejść z zimnymi głowami i wygrać przede wszystkim, a czy awansować? Zobaczymy.
Myślę, że dzisiaj Borussia i Barca gładko wygrają swoje mecze. Borussia ostatnio kiepsko w lidze, ale wiemy jak to się ma do gry w LM. A Barca? Barca to po prostu Barca i już w Paryżu załatwimy ten dwumecz. Niestety dzisiaj z drugą połówką spędzam wieczór więc nie będę mógł śledzić meczu ale życzę wam wszystkim przyjemnego widowiska, pozdro!
Do słuchaczy happysadu, słuchaliście nowej płyty? Dzisiaj miała premierę. Moje odczucia są dziwne. Płyta jakby depresyjna, żałobna. Psychodeliczny klimat w prawie każdej piosence. Wydali single w miarę weselsze aby zachęcić do kupna, gdy reszta utworów jest na jedno kopyto i bez tej werwy, którą kiedyś miały utwory happysadu. Po Ciepło/Zimno całkowicie odeszli od starego klimatu a głównym winowajcą jest Ramisz i czuć w tych utworach bardzo dużo Jego aranżacji. Ogólnie nie jestem zadowolony i wręcz rozczarowany.
A więc emocje już powoli opadają, Barca wygrała, wszystko jest super. Bardzo fajnie, że dzisiaj w końcu szczęście uśmiechnęło się do nas. :) Bo chyba każdy się zgodzi, że tak było. :)
Jeśli masz dobrą passe to gra już przed meczem wie, że w końcu musisz przegrać i wszystko będzie przeciwko Tobie. Niestety, taka jest FIFA i nic nie poradzisz.
Mało efektowna gra? Co ten komentator gada za głupoty... Vidal był traktowany jak śmieć przez pół sezonu, teraz dostaje szansę i bardzo dobrze je wykorzystuje a ten mówi o słabej grze...
Po co nam średniak w środku pola? Mamy już Gomesa i Rakitica, poza tym lepiej dać szansę naszej młodzieży niż sprowadzać madridistę do tego żaden z niego grajek.
Polecam Ci obejrzeć http://www.cda.pl/video/11229865d
W filmie jest to wytłumaczone, głownie chodziło o to, że Di Stefano miał trafić do Barcelony, ale w regulaminie federacji był jakiś tam paragraf, który zabraniał takiego transferu. Kiedy Real starał się ściągnąć Di Stefano, federacja usunęła ten zakaz i "pomogła" domknąć transfer.
8
5
Dokładnie, trzeba wierzyć, ale nie przesadzać.
0
Leverkusen dałem, co prawda za 5zł ale kurs jest dobry więc warto zaryzykować, a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana jak to mówią. :D
1
No to widzę, że mamy tak samo. PANICZNIE wręcz boję się latania, naoglądałem się filmów o katastrofach, teraz ostatnio też wszędzie głośno o różnych wypadkach. Na nic mi tłumaczenie, że samochody częściej mają wypadki itp itd, bo w samochodzie ufam sam sobie albo kierowcy, którego znam a pilot często jest anonimowy i nawet go nie widzimy (tutaj obawiam się, że coś mu odbije i będzie celowo chciał się rozbić jak ten w Alpach)(Tak wiem, to głupie)). Na tę chwilę nie wyobrażam sobie siebie lecącego chociaż moja dziewczyna nalega bo w przyszłości na pewno polecimy na jakieś wakacje i ma to być właśnie Barcelona, moje marzenie. Jechać autobusem jest bezpiecznie i bez żadnego lęku ale bardzo męczy i wiem, bo dużo jeżdżę. Nie wiem jak mogę Ci pomóc i jak przełamać ten strach bo jak sobie wyobrażam lot to pocą mi się ręce na samą myśl, to co będzie już w czasie realnego lotu? :D Mówią, że z fobiami trzeba walczyć i robić coś czego się boimy aby przeszło, ale to jest jedna z największych w moim życiu i wiem, że będzie bardzo ciężko...
0
No nie wiem czy taką lepszą. 4-0 muszą wygrać tak jak my, tyle, że oni awansują przy 4-0 a my mamy dogrywkę, chociaż jak już uda się wygrać 4-0 to dogrywka będzie formalnością.
1
Tak jak napisałeś, gdy Barca wygrywa 4-0 z Realem, znajdują się tacy co krytykują grę i to, że nie wygrała 5-0. :D Tak już jest, że Barca przyzwyczaiła ludzi do wygrywania i zdobywania trofeum za trofeum, przez co przyciągnęła multum kibiców sukcesu, którzy wyrzucają wszystkich po słabszym meczu ale na drugi dzień potrafią bronić wszystkich po wygranej 5-0. Do rewanżu podejść z zimnymi głowami i wygrać przede wszystkim, a czy awansować? Zobaczymy.
0
Nie, nie trafiłeś z tym zdaniem próbując zabłysnąć.
0
To, że Ci kretyni cieszą się bardziej z odpadnięcia Barcy, chociaż sami jutro mają arcytrudnego rywala.
2
Madryt się śmieje, a nie zdziwię się jak jutro dostaną od Napoli podobne baty :D
14
Oni tacy mocni, my tacy słabi.
4
Takie rzeczy nie działy się nigdy. Nikt w pucharze nie odrobił 4-0.
1
Przecież trener nie będzie za nich biegał... Gdyby każdy zagrał w połowie tak jak Neymar to ten mecz skończyłby się inaczej.
0
Gość biegnie środkiem pola jakby był sam na boisku, spokojnie podaje do Cavani ego nikt go nie atakuje tragedia...
0
Powie mi ktoś ze to się nie dzieje...
0
Myślę, że dzisiaj Borussia i Barca gładko wygrają swoje mecze. Borussia ostatnio kiepsko w lidze, ale wiemy jak to się ma do gry w LM. A Barca? Barca to po prostu Barca i już w Paryżu załatwimy ten dwumecz. Niestety dzisiaj z drugą połówką spędzam wieczór więc nie będę mógł śledzić meczu ale życzę wam wszystkim przyjemnego widowiska, pozdro!
1
Okej już wiem, jaja ze stali, nagroda murowana.
0
Dobry kurs na Piasta, to ekstraklapa, wszystko może się zdarzyć. Warto zagrać Piast. :D
1
Do słuchaczy happysadu, słuchaliście nowej płyty? Dzisiaj miała premierę. Moje odczucia są dziwne. Płyta jakby depresyjna, żałobna. Psychodeliczny klimat w prawie każdej piosence. Wydali single w miarę weselsze aby zachęcić do kupna, gdy reszta utworów jest na jedno kopyto i bez tej werwy, którą kiedyś miały utwory happysadu. Po Ciepło/Zimno całkowicie odeszli od starego klimatu a głównym winowajcą jest Ramisz i czuć w tych utworach bardzo dużo Jego aranżacji. Ogólnie nie jestem zadowolony i wręcz rozczarowany.
16
A więc emocje już powoli opadają, Barca wygrała, wszystko jest super. Bardzo fajnie, że dzisiaj w końcu szczęście uśmiechnęło się do nas. :) Bo chyba każdy się zgodzi, że tak było. :)
0
Mnie ten sport np. ani trochę nie interesuje :)
0
x2 na Villarreal, liczę, że Sevilla zgubi dziś punkty :)
0
Jeśli masz dobrą passe to gra już przed meczem wie, że w końcu musisz przegrać i wszystko będzie przeciwko Tobie. Niestety, taka jest FIFA i nic nie poradzisz.
0
Po prostu rozcięty łuk brwiowy pewnie i tyle, nie ma co siać paniki. :)
26
Mało efektowna gra? Co ten komentator gada za głupoty... Vidal był traktowany jak śmieć przez pół sezonu, teraz dostaje szansę i bardzo dobrze je wykorzystuje a ten mówi o słabej grze...
0
Liverpool jest żałosny.
1
Po co nam średniak w środku pola? Mamy już Gomesa i Rakitica, poza tym lepiej dać szansę naszej młodzieży niż sprowadzać madridistę do tego żaden z niego grajek.
7
Raúl González Blanco, a jestem kibicem Barcy, dziwne co? :)
0
Haha, racja. A do tematu, to lepiej grać niż wchodzić z ławki IMO.
1
Barca, jako część Katalonii zawsze będzie "gorsza" w oczach zarządu ligi Hiszpańskiej od Madrytu, taki już ich los.
3
Polecam Ci obejrzeć http://www.cda.pl/video/11229865d
W filmie jest to wytłumaczone, głownie chodziło o to, że Di Stefano miał trafić do Barcelony, ale w regulaminie federacji był jakiś tam paragraf, który zabraniał takiego transferu. Kiedy Real starał się ściągnąć Di Stefano, federacja usunęła ten zakaz i "pomogła" domknąć transfer.