@GeneralXavi Tyle że to nawet nie smakuje jak z mlekiem kokosowym xd w ogóle tego nie czuć. Lubię dziwne smaki czasami, szczególnie piw. Ale tutaj wielkie nieeee. @heniusss dokładnie te, całkowicie nie mój klimat. :D
Kupiłem sobie piwo Coco Monkey w Lidlu z mlekiem kokosowym, ale to niedobre. Zupełnie innego smaku się spodziewałem a jest cierpkie i smakuje jak płyn do naczyń. Nie polecam. :D Trzeba przepic perłą.
W sumie Liverpool już Real rozbił 2-0 w tym sezonie i mają psychiczną przewagę. Możliwe też , że cyrograf działa tylko na fazę playoff i wtedy nie ma szans ani PSG ani Liverpool bo wyjdą z dwiema lewymi nogami wszyscy.
Marciniak jutro przekręci Atletico tak samo jak Bayern ostatnio? Jakiś nieuznany gol czy coś? :) Na bank bedzie wesoło ale ja daje mało szans ekipie Simeone.
Ktoś tam wierzył w powrót Neymara po tych zapowiedziach? To szybko ich zweryfikował brazol bo już opuścił mecz i wolał bawić się na karnawale niż leczyć kontuzję. Proszę Was, ten chłop jest już poza zawodową piłką w Europie.
@July_6_BcN A skąd wiesz, że jest w nią zapatrzony? Może po przegranych meczach robił jej psychiczną sieczkę w domu? Nie znamy ich prywatnego życia. Nie bronię ku**stwa, ale to co napisałaś wygląda jakbyś była ich sąsiadką. Poza tym Mats napisał, że doszli do porozumienia więc wina pewnie gdzieś po środku była. Nie wierzyłbym mediom do końca.
@Luciano99 Lubię Ter Stegena ale z nim w bramce było by pewnie 4-0 dla Benficy i pożegnanie z LM, pisalibyśmy, że jak co sezon zawodnicy srają w majtki i mental im siada, a to kwestia solidnego bramkarza który motywuje swoją pewnością zawodników. Cieszmy się z tego i dziękujmy za każdy taki mecz, bo po tych latach nam się należy taki sezon.
Ja tylko przypomnę, że za mało doceniamy Szczęsnego i to jak nam poprawił humory na ten tydzień. Bez Niego bylibyśmy smutni i czekali na cud w rewanżu, pewnie byśmy się zawiedli i kolejny sezon taki sam. Codziennie mnie to cieszy jak dzieciaka.
@draxidox Wcześniej rządziła platforma, dymali nas jak mogli, narobili wałków. Potem przyszedł PiS, robili jeszcze większe wałki, rozdawali kase na lewo i prawo (każdy mówił, że gorzej od PO się nie da) udowodnili, że się da. 12 lat rządów doprowadziło ten kraj praktycznie do ruiny. Wy myślicie, że teraz nagle ktokolwiek na białym koniu poprawi jakość życia i ceny? Czy to będzie konfa czy inni dostając się do jakiejkolwiek władzy dalej będą nas dymać, bo magicznie pieniędzy nie wyczarują żeby załatać te dziury z lat poprzednich. Nie bronie aktualnego rządu bo wszyscy są Siebie warci, ale liczyć, że w 1,5 roku po 12 latach nieudolności nagle spadną ceny wszystkiego (doliczając sytuację na świecie, covid i inne), to trzeba serio być idiotą.
1
Darwin ma minę jakby przegrał już przed strzałem
3
Dembele nie trafia i mu ten głupi uśmieszek z japy schodzi, w mózgu dalej zostaje nic. Tego sobie i Wam życzę.
0
Kibice z ekstraklasy tym razem na trybunach Anfield? XD
26
Dajcie Salahowi kamapkmę z szymkom
5
@Eklerek To i tak post się zgadza :D
0
Dogrywka, zarzynaja się o to kto zbierze baty od Madrycioków po bramkach z dupska xD
1
@GeneralXavi Tyle że to nawet nie smakuje jak z mlekiem kokosowym xd w ogóle tego nie czuć. Lubię dziwne smaki czasami, szczególnie piw. Ale tutaj wielkie nieeee.
@heniusss dokładnie te, całkowicie nie mój klimat. :D
0
Kupiłem sobie piwo Coco Monkey w Lidlu z mlekiem kokosowym, ale to niedobre. Zupełnie innego smaku się spodziewałem a jest cierpkie i smakuje jak płyn do naczyń. Nie polecam. :D Trzeba przepic perłą.
2
Ale symulka, obrzydliwy jest Inter
0
@Barcafan2020 słownik mi zmienił na 4-0 nie wiem jakim sposobem :D w porę edytowalem
0
W sumie Liverpool już Real rozbił 2-0 w tym sezonie i mają psychiczną przewagę. Możliwe też , że cyrograf działa tylko na fazę playoff i wtedy nie ma szans ani PSG ani Liverpool bo wyjdą z dwiema lewymi nogami wszyscy.
2
@fotohobby Poczekaj na dwumecz z Realem, będzie się przewracał o własne nogi a potem złapie kontuzję
3
@Gibbon_FCB Sedzia oddał PSG za pierwszy mecz i czerwoną
8
Moder gol z karnego, fajnie jakby Inter odpadł xd
1
Chciałbym, żeby Barca trafiła na Inter i ich zmieść z planszy za te ostatnie przekręty w LM.
2
Znowu Alisson :D
1
@esem91 Co? :D To bardziej Robbena gol a nie ten Leo. Inna galaktyka.
5
W pracy do 20:00, szkoda tego meczu o 18:45, no ale oby to nie był ostatni w LM.
0
@Kamiloza91 Wystarczy tylko buforowane obrazy. Cookie i dane wylogują Cię wszędzie.
1
@FCB_dimiC Hehe, u mnie już wtorek xd
0
@escarabajo Wczoraj był na ławce bo ma kontuzję, której nie leczy tylko bawi się na imprezach. :)
1
Marciniak jutro przekręci Atletico tak samo jak Bayern ostatnio? Jakiś nieuznany gol czy coś? :) Na bank bedzie wesoło ale ja daje mało szans ekipie Simeone.
0
Ktoś tam wierzył w powrót Neymara po tych zapowiedziach? To szybko ich zweryfikował brazol bo już opuścił mecz i wolał bawić się na karnawale niż leczyć kontuzję. Proszę Was, ten chłop jest już poza zawodową piłką w Europie.
2
@July_6_BcN A skąd wiesz, że jest w nią zapatrzony? Może po przegranych meczach robił jej psychiczną sieczkę w domu? Nie znamy ich prywatnego życia. Nie bronię ku**stwa, ale to co napisałaś wygląda jakbyś była ich sąsiadką. Poza tym Mats napisał, że doszli do porozumienia więc wina pewnie gdzieś po środku była. Nie wierzyłbym mediom do końca.
2
@Czerwo64 Gdyby to działało, to Rambla by umarła, bo atencjusze nie łapali by atencji jakiej ten serwis im dostarcza.
2
@Luciano99 Lubię Ter Stegena ale z nim w bramce było by pewnie 4-0 dla Benficy i pożegnanie z LM, pisalibyśmy, że jak co sezon zawodnicy srają w majtki i mental im siada, a to kwestia solidnego bramkarza który motywuje swoją pewnością zawodników. Cieszmy się z tego i dziękujmy za każdy taki mecz, bo po tych latach nam się należy taki sezon.
17
Ja tylko przypomnę, że za mało doceniamy Szczęsnego i to jak nam poprawił humory na ten tydzień. Bez Niego bylibyśmy smutni i czekali na cud w rewanżu, pewnie byśmy się zawiedli i kolejny sezon taki sam. Codziennie mnie to cieszy jak dzieciaka.
3
@draxidox Wcześniej rządziła platforma, dymali nas jak mogli, narobili wałków. Potem przyszedł PiS, robili jeszcze większe wałki, rozdawali kase na lewo i prawo (każdy mówił, że gorzej od PO się nie da) udowodnili, że się da. 12 lat rządów doprowadziło ten kraj praktycznie do ruiny. Wy myślicie, że teraz nagle ktokolwiek na białym koniu poprawi jakość życia i ceny? Czy to będzie konfa czy inni dostając się do jakiejkolwiek władzy dalej będą nas dymać, bo magicznie pieniędzy nie wyczarują żeby załatać te dziury z lat poprzednich. Nie bronie aktualnego rządu bo wszyscy są Siebie warci, ale liczyć, że w 1,5 roku po 12 latach nieudolności nagle spadną ceny wszystkiego (doliczając sytuację na świecie, covid i inne), to trzeba serio być idiotą.
2
@kejdzi sezon polega na graniu meczy w pełnym składzie.
0
Szypppko xd można się zająć czymś innym