kuz

0

@Michu94 @tadzik447 dwa głosy rozsądku

kuz

0

@vangoor Rozjedziemy Osasunę

kuz

0

Pomyslcie sobie co ekipa Flicka by robiła z tą ligą gdyby byli tu normalni sędziowie? Przecież my już byśmy mogli ogrywać rezerwy z taką przewagą. Mimo ich nieudolnosci i tak prowadzimy z 3 punktową przewagą. Niebywale jak Hansi przywrócił wiarę, że nawet przy 2-0 człowiek nie idzie się zająć czymś innym tylko ogląda do końca.

kuz

0

@mekston Skąd remis? Możemy raz przegrać.

kuz

1

Cytując Jarka Pasze: Ale jajca Ty!

kuz

3

No i jak pisałem w przerwie, weszliśmy na inny level i udało się wygrać. Flick to jest mistrz!

kuz

0

Sorloth tylko na pustaka dobija xd mierny jest chłop

kuz

0

Do teraz w Madrycie: Super, Atleti gra w końcu dobrze i urwie punkty Barcelonie.
Po 77 minucie: jak zwykle rozkładają nogi.

kuz

3

Gdzie hejterzy Lewego? xD teraz jak prime Suarez.

kuz

0

To była 100% ręka

kuz

0

Będziemy siedzieć na ich połowie az w końcu Atleti dobije nam gonga na 2-0

kuz

0

Nie wiem na jaki poziom musieliby wejść w drugiej połowie żeby im strzelić dwie bramki, ciężko będzie.

kuz

4

Trafić w bramkę z 5 metrów? Za ciężkie.

kuz

0

No i super :) jak zwykle powinno być 0-2 a jest 1-0.

kuz

1

Co ten Kounde? Przypadek chyba.

kuz

3

Ten sędzia coś dziś odwali :p

kuz

0

Widać że Atleti ma w nogach 120 minut, trzeba ich docisnąć

kuz

2

Jak zwykle, statystycznie są duszeni a wygrywają, jak to jest? Ogląda ktoś? Staty oddają?

kuz

5

@clyde Przecież każdy zdrowo myślący człowiek i nie głupek wie, że to nie są imigranci tylko celowo wysyłani ludzie w celach zalania Europy tamtejszą religią, żeby stworzyć większość. Proceder trwa od dawna a teraz się nasilił. Głupia gierka polityczna, nikt tam tak na prawdę nie ucieka od wojny.

kuz

0

@Eto'o9 R10 To Guardiola sam chciał odejść bo wygrał wszystko i miał przesyt, szukał wyzwań.

kuz

1

Kultywator Wypiździejewo czeka

kuz

1

@capoN Ahhh miałem ochotę też tak zacząć w trakcie sezonu, ale widzę, że dobrze zrobiłem odpuszczając :D

kuz

0

W ewentualnym finale LM Barca - Real, bardziej obawiali byście się Realu czy sędziów?

kuz

7


Im to serio wszystkim na banie siadło. Chłop mówi że jest zmęczony wiecznym narzekaniem na sędziowanie gdy Jego klub miesiąc temu zrobił jedna z większych nagonek na sędziego w historii a telewizja co mecz atakuje każdego arbitra z osobna, wyciągając prywatne sprawy i powiązania. Obrzydza aż patrzenie na tych hipokrytów.

kuz

3

@Encore Jaki Arsenal xd w dwóch meczach dostaną po łbie i tyle, Real już w finale i my musimy też tam być.

kuz

4

No ja się nie znam chyba albo jestem ślepy i nie widzę tam żadnego kontaktu, żadnej rotacji nie widzę. Mikroskopem musieli to chyba mierzyć, ja nie rozumiem nadal.

kuz

4

Ja się pytam gdzie Alvarez dotknął te piłkę dwa razy? Dajcie mi powtórkę gdzie to widać?!

kuz

3

Przecież on nie dotknął ta nogą...

kuz

1

Już czekam na ten strzał w środek bramki jak anemik, któregoś z graczy Atleti. Ostatnio na Bernardo trafiło.

kuz

0

@kejdzi Zszedł przecież

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?