Pomyslcie sobie co ekipa Flicka by robiła z tą ligą gdyby byli tu normalni sędziowie? Przecież my już byśmy mogli ogrywać rezerwy z taką przewagą. Mimo ich nieudolnosci i tak prowadzimy z 3 punktową przewagą. Niebywale jak Hansi przywrócił wiarę, że nawet przy 2-0 człowiek nie idzie się zająć czymś innym tylko ogląda do końca.
@clyde Przecież każdy zdrowo myślący człowiek i nie głupek wie, że to nie są imigranci tylko celowo wysyłani ludzie w celach zalania Europy tamtejszą religią, żeby stworzyć większość. Proceder trwa od dawna a teraz się nasilił. Głupia gierka polityczna, nikt tam tak na prawdę nie ucieka od wojny.
🚨 Courtois on Julian Alvarez’s penalty: “We all know UEFA sees it clearly. I’m so tired of this victimhood with referees, of always crying about things like this”. https://t.co/Hu3lTV0AcM">pic.twitter.com/Hu3lTV0AcM
Im to serio wszystkim na banie siadło. Chłop mówi że jest zmęczony wiecznym narzekaniem na sędziowanie gdy Jego klub miesiąc temu zrobił jedna z większych nagonek na sędziego w historii a telewizja co mecz atakuje każdego arbitra z osobna, wyciągając prywatne sprawy i powiązania. Obrzydza aż patrzenie na tych hipokrytów.
No ja się nie znam chyba albo jestem ślepy i nie widzę tam żadnego kontaktu, żadnej rotacji nie widzę. Mikroskopem musieli to chyba mierzyć, ja nie rozumiem nadal.
0
@Michu94 @tadzik447 dwa głosy rozsądku
0
@vangoor Rozjedziemy Osasunę
0
Pomyslcie sobie co ekipa Flicka by robiła z tą ligą gdyby byli tu normalni sędziowie? Przecież my już byśmy mogli ogrywać rezerwy z taką przewagą. Mimo ich nieudolnosci i tak prowadzimy z 3 punktową przewagą. Niebywale jak Hansi przywrócił wiarę, że nawet przy 2-0 człowiek nie idzie się zająć czymś innym tylko ogląda do końca.
0
@mekston Skąd remis? Możemy raz przegrać.
1
Cytując Jarka Pasze: Ale jajca Ty!
3
No i jak pisałem w przerwie, weszliśmy na inny level i udało się wygrać. Flick to jest mistrz!
0
Sorloth tylko na pustaka dobija xd mierny jest chłop
0
Do teraz w Madrycie: Super, Atleti gra w końcu dobrze i urwie punkty Barcelonie.
Po 77 minucie: jak zwykle rozkładają nogi.
3
Gdzie hejterzy Lewego? xD teraz jak prime Suarez.
0
To była 100% ręka
0
Będziemy siedzieć na ich połowie az w końcu Atleti dobije nam gonga na 2-0
0
Nie wiem na jaki poziom musieliby wejść w drugiej połowie żeby im strzelić dwie bramki, ciężko będzie.
4
Trafić w bramkę z 5 metrów? Za ciężkie.
0
No i super :) jak zwykle powinno być 0-2 a jest 1-0.
1
Co ten Kounde? Przypadek chyba.
3
Ten sędzia coś dziś odwali :p
0
Widać że Atleti ma w nogach 120 minut, trzeba ich docisnąć
2
Jak zwykle, statystycznie są duszeni a wygrywają, jak to jest? Ogląda ktoś? Staty oddają?
5
@clyde Przecież każdy zdrowo myślący człowiek i nie głupek wie, że to nie są imigranci tylko celowo wysyłani ludzie w celach zalania Europy tamtejszą religią, żeby stworzyć większość. Proceder trwa od dawna a teraz się nasilił. Głupia gierka polityczna, nikt tam tak na prawdę nie ucieka od wojny.
0
@Eto'o9 R10 To Guardiola sam chciał odejść bo wygrał wszystko i miał przesyt, szukał wyzwań.
1
Kultywator Wypiździejewo czeka
1
@capoN Ahhh miałem ochotę też tak zacząć w trakcie sezonu, ale widzę, że dobrze zrobiłem odpuszczając :D
0
W ewentualnym finale LM Barca - Real, bardziej obawiali byście się Realu czy sędziów?
7
Im to serio wszystkim na banie siadło. Chłop mówi że jest zmęczony wiecznym narzekaniem na sędziowanie gdy Jego klub miesiąc temu zrobił jedna z większych nagonek na sędziego w historii a telewizja co mecz atakuje każdego arbitra z osobna, wyciągając prywatne sprawy i powiązania. Obrzydza aż patrzenie na tych hipokrytów.
3
@Encore Jaki Arsenal xd w dwóch meczach dostaną po łbie i tyle, Real już w finale i my musimy też tam być.
4
No ja się nie znam chyba albo jestem ślepy i nie widzę tam żadnego kontaktu, żadnej rotacji nie widzę. Mikroskopem musieli to chyba mierzyć, ja nie rozumiem nadal.
4
Ja się pytam gdzie Alvarez dotknął te piłkę dwa razy? Dajcie mi powtórkę gdzie to widać?!
3
Przecież on nie dotknął ta nogą...
1
Już czekam na ten strzał w środek bramki jak anemik, któregoś z graczy Atleti. Ostatnio na Bernardo trafiło.
0
@kejdzi Zszedł przecież