kuz

4

To studio w kanale sportowym wygląda jakby Janusze pod blokiem usiedli przy piweczku po meczu i dyskutowali :P

kuz

1

@Bobo25 To nie jest Jego pierwszy gol.
Nie ma 17-18 lat.
Nie debiutuje w kadrze.
Ma doświadczenie na arenie międzynarodowej.
Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje, obaj mamy po trochu racji i tyle, nie ma sensu się sprzeczać. Gość powinien opanować emocje i dostosować je do sytuacji.

kuz

0

@Bobo25 Akurat tutaj nie dziwi mnie pocisk po reprezentacji bo się uwsteczniamy znowu i cała krytyka jest zasłużona. A co do cieszynki, nie wiedziałem, że taką ma, ale i tak powinien według mnie zgarnąć gałę i biec szybko na środek żeby załadować kolejne, im więcej tym lepiej dla nas z takim słabeuszem. Trzeba trochę pomyśleć kiedy swojej cieszynki nie robić a kiedy ją robić, wyczuć moment. Puchacz strzelił na 1-5 z Bayernem i tak samo pajacował, mógł robić to przez ostatnie 20 meczów ale no w tym wypadku wypada użyć mózgu i przemyśleć jak to może zostać odebrane. Nie grają nic a pajacują najwięcej i tylko tyle można powiedzieć o tej reprezentacji, bo nic dobrego nie przychodzi do głowy.

kuz

12

@Bobo25 Może się cieszyć, latać na klacie, robić salto, cieszynkę dab i inne, ale nastawianie uszu w celu "nasłuchiwania hejterów" gdy strzelasz bramkę ekipie ze 168 miejsca po bardzo słabej grze z Litwą, no nie wiem, nie widzisz w tym nic idiotycznego? :)

kuz

0

@BorzyKrzys Kto powiedział, że jest git? Niepotrzebnie też odpowiada, ale akurat Yamal dodał tylko posta, który bezpośrednio nie jest odpowiedzią tylko między wierszami, a Guler z Szoboszlaiem się naparzają w komentarzach i obrazkami. Widzisz różnicę? :D To nieprofesjonalnie wygląda po prostu.

kuz

20

@Safrani Rzucać wszystkie plany życiowe, prace, hobby i inne na rzecz 3 miesięcznego przymusowego zamknięcia w tym specyficznym środowisku jakim jest WP? Nie dziwi mnie to ani trochę.

kuz

3

@Eklerek Sam Siebie złomuje bo milczenie jest złotem, a ten się w gierki w internecie wdaje jak jakiś idiota. Młody jest, pewnie zaraz PRowcy go naprostują, że tak się nie robi.

kuz

0

@Nazio_87 "Piotruś lat 5 prosił żeby tak zrobić."

kuz

1

Lewy się szykuje, ciekawe po co?

kuz

2

@norbi77 Wstydu nie mają kretyni :D

kuz

4

Im już się nie chce grać po 45 min, rozgrywają piątkę 2 minuty xd tragicznie to wygląda.

kuz

2

Ruszyła maszyna!!!

kuz

0

Holandia nas zmiecie z planszy xd chłop tam miał kilometry miejsca jak za najlepszych czasów Koemana

kuz

3

Lewy nie gra ale za to Neymar wszedł

kuz

0

Dopiero 20 sekunda a strzał podsumowujący już za nami?

kuz

6

Donald Tusk po raz kolejny uderza w Polskość i Polaków, tym razem zgodził się, żeby NIEMIEC Hansi Flick rządził naszym składem z Maltą, nie pozwolił zagrać Robertowi Lewandowskiemu.

kuz

4

Chłop jeszcze się naśmiewa z zawodników Malty, nie no, gorszego studia i gorszej kompromitacji prowadzącego to ja chyba jeszcze nie widziałem... Aż go Janusz upomniał mówiąc: "szacunek Panowie, szacunek."

kuz

0

@FcPortoFan1999 Jakby nie patrzeć zawsze są w największych mediach w kraju. Jaka jest prawda każdy wie, ale można spokojnie tak powiedzieć.

kuz

12

Lewy - 37 lat na karku, gra wszystko od deski do deski w Hiszpanii i Europie, utrzymuje topowy poziom dzięki dobremu zarządzaniu swoimi siłami, a TOPOWI eksperci w studio się przekrzykują, że Lewy ich oszukał i powinien jako kapitan prowadzić drużynę przeciwko 168 reprezentacji w rankingu. This is Poland.

kuz

1

@Xxxbarca4ever Kamila Galę, dodajmy trochę obiektywizmu

kuz

3

Borek i Wichniarek nie rozumieją decyzji i koniec kropka. Narracja jakbyśmy grali z Holandią albo Brazylią.

kuz

0

@Szmulek Haha to samo chciałem dopisać, że gdyby grał w Madrycie to by tu uplastyczniał sytuację.

kuz

14

Borek to jest jednak głupi.*


*wiemy to od dawna, ale warto przypomnieć.

kuz

5

@FCB_dimiC Kostkę do kibla powieś pod maską w silniku (bez jaj, pomaga)

kuz

2

@Matheu12 Ja np. często robie burgery z mięsem na burgery z lidla i są spoko. Może nie jestem jakoś mocno wymagający czy coś, ale mięso mielone do spaghetti też jest spoko czy to biedra czy Lidl. Wiadomo, że nie jest to wołowina z jakiejś dobrej masarni czy sklepu, ale nie wiem czy było by mnie stać robić na co dzień obiady z takim drogim mięsem.

kuz

0

@MessiForeverTheBest Piotrowski przecież :D Gwiazda z Ludogorca

kuz

0

Michał Probierz jest polskim Guardiolą, ale tym Guardiolą od października 2024. Chyba pasuje? :D

kuz

3

@Mattems Setien/Tata Martino/Koeman

kuz

8

@FcPortoFan1999 Nie znam, ale dziś na pewno poznamy jakiegoś kozaka albo dwóch co naszymi będzie kręcił :D

kuz

1

@MesQueUnClub_87 Najsmutniejsze, że jaki nie padnie wynik to Kulesza zostanie na stanowisku :( A to od tego stołka trzeba zacząć zmiany jak chcemy coś grać znowu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?