@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o umiejętności czy higienę, a jakość używanych materiałów. Mój dentysta kiedyś mi opowiadał na wizycie różnice między tym co biorą na NFZ a co on kupuje prywatnie do swojego gabinetu. Wszelkie plomby, wypełnienia i inne gówno na NFZ to najtańszy ściek który się rozpada po chwili. Jak wyżej, jeżeli jedynka to warto zapłacić ale mieć to zrobione fachowo i na stałe, a nie za pół roku wracać w to samo miejsce.
@LOPEZ16 Ci którzy cisną Lewemu to się dzielą na dwie grupy. Pierwsza to Janusze, którzy pamiętają sukcesy kadry i zawodników pokroju Laty, Bońka czy Deyny. Porównują Roberta do nich i twierdzą, że kiedyś to się grało i w kadrze i w klubie w Lewy tylko pieniądze z klubu widzi a w kadrze mu się nie chce. Druga grupa to ludzie, którzy oglądają świadomie piłkę od czasów, gdy Lewy był już na topie. I tutaj wchodzi trzecia grupa - jak mniemam my i wszyscy którzy Lewego szanują i doceniają. Kiedyś cieszyliśmy się jak Niedzielan strzelił bramkę dla NEC Nijmegen albo Żurawski w Celticu coś tam raz na jakiś czas załadował, w każdych mediach było o tym głośno i człowiek czuł dumę, że Polak coś tam gra za granicą. Lewy kompletnie zmienił postrzeganie polskiego piłkarza za granicą bo stał się jednym z najlepszych na świecie, znamy tę drogę bardzo dobrze i dlatego chyba łatwiej nam docenić osiągnięcia i to, że nadal trzyma się na tym topie.
Kiedyś wyszła tu kłótnia, że Litwa to nie jest nasz poziom i powinniśmy ich łykać na miękko. Ja dalej twierdze, że powinniśmy obiektywnie na to spojrzeć i my jesteśmy na tym samym poziomie co oni aktualnie. :D Nie przekonają mnie argumenty, że nasi grają w topowych zespołach, bo w repce tego nie widać kompletnie i kopiemy się po czole.
@FabianekMrozek Chyba nikogo to nie dziwi :p Poważna piłka już dawno powinna mu wyjść z głowy, a tak to kula u nogi w repce bo ego nie pozwala powiedzieć: "Stary, odpocznij."
@Poversky1000 Jaka propaganda? Co bierzesz, podziel się może z nami :D Zawodowy sport to jest takie eksploatowanie organizmu, że chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. Trzymanie diety, codzienne treningi. Nawet na magazynie po 12 godzin nie będziesz tak wyeksploatowany jak zawodowy piłkarz na topowym poziomie. Szkoda polemizować.
Wymieniałem sprężyny amortyzatorów z tyłu i końcówki drążka kierownicy w moim staruszku Toledo 2, części to jakieś 400 zł a sama robocizna 600 zł... coraz drożej, jak nie masz kumpla mechanika co Ci ogarnie po taniości to trzeba nieźle zapłacić za drobne rzeczy nawet.
@MesQueUnClub96 Bohemian Rhapsody - dodam, że dużo jest takich utworów gamechangerów, ale ten był jedyny w swoim rodzaju. Queen wniosło muzykę na inny level, połączenie opery z rockowym brzmieniem, wiele głosów, użyte setki różnych rzeczy w studio do nagrania efetków. Ludzie ze studia byli w szoku co oni tam wyczyniali. Arcydzieło to chyba mało powiedziane o tym kawałku.
@Messibestplayerintheworld Na picu i złudzeniu "WIELKIEJ BARCELONY" jechaliśmy ostatnie 8-9 lat, jak się kończyło w LM każdy wie. Bardzo dobre podejście.
@Criss18Barca Jak ktoś jest dobrze zorientowany w tych sprawach, to wcale nie musi pracować w tym kraju i żyje lepiej niż większość pracujących na etacie. :) Patusy najczęściej mają mopsy, gopsy i inne świadczenia w małym paluszku i żyją tak sobie ponad stan (znam kilka takich rodzin). Gdyby PiS wygrał wybory wpędziłby nas w jeszcze większą patologie i bagno niż jesteśmy. W sumie i tak w przyszłości nas to czeka, bo jak już dali i przyzwyczaili to nikt się nie odważy zabrać/zmienić tych świadczeń.
@Andi18 Oglądałeś film Stanowskiego? Tu nie ma znaczenia jaki kandydat, jeżeli jest z Twojej drużyny to na Niego głosujesz co by nie mówił/robił. Przecież to tak od zawsze wygląda. A że PIS/PO mają najwięcej "kibiców" to co wybory ich kandydaci mają najwięcej głosów.
@NeroTFP1 Walić ich tam wszystkich, show dla dzbanów z dzbanami w jury, ale co tam robi Pezet to nie mogę zrozumieć? Kiedyś słuchałem go sporo, teksty miał fajne, umiejętności na pewno, więc po co się z takimi ludźmi zadawać? Hajs każdego kupi... Jeszcze taki Malik potrafi się z Pezetem kłócić kto jest lepszy a kto gorszy. Tragedia.
@Firestone Nawet jeżeli nic nie wygramy, to na pewno nie będzie żadnej kompromitacji na miarę poprzednich lat, nie z Flickiem. Jeżeli odpadniemy z LM, to po ciężkich bojach, ligę też możemy przegrać stykowo. Hansi przywrócił radość z oglądania Barcy, głód wygranej i mental do samego końca. Nawet jak chwilowo psycha siada, to niedługo potem wracamy do gry, poprzednio już bysmy się poddali przy tym 2-0 dla Atleti, wcześniej w pucharze też 2-0 i już po nas, głowy w dół. Teraz zawodnicy wiedzą że muszą zapier**lać do końca bo z Flickiem nie ma żartów. Piękny sezon, nawet jeżeli bez trofeów to przyszłość wygląda w końcu fajnie.
2
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/486325776_122164783538291767_3618723661137342837_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=uRDk9znVFKUQ7kNvgGm9Krr&_nc_oc=AdmR3JJF1R7dscDnXJamA3-8QlcNjbWSsFrJ7cG-yDTEvwPzeEnNqKr2220ftZNWdfI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=yAaAih744oG54mALzIHlUw&oh=00_AYFb7RYfDi0o6H38n5Tdd8mc295CLiHrpk_JxiQHGG2OFA&oe=67E72BD3
To co? Dziś Polska gurom czy Polska bokiem?
1
@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o umiejętności czy higienę, a jakość używanych materiałów. Mój dentysta kiedyś mi opowiadał na wizycie różnice między tym co biorą na NFZ a co on kupuje prywatnie do swojego gabinetu. Wszelkie plomby, wypełnienia i inne gówno na NFZ to najtańszy ściek który się rozpada po chwili. Jak wyżej, jeżeli jedynka to warto zapłacić ale mieć to zrobione fachowo i na stałe, a nie za pół roku wracać w to samo miejsce.
3
https://vm.tiktok.com/ZNdRMGX1r/
Serio Napoli dodało to na oficjalnym profilu? xd
11
@Maciasek Znaleźć księgową, zapłacić 50-100 zł i niech rozliczy, bez problemu i stresu.
11
@LOPEZ16 Ci którzy cisną Lewemu to się dzielą na dwie grupy. Pierwsza to Janusze, którzy pamiętają sukcesy kadry i zawodników pokroju Laty, Bońka czy Deyny. Porównują Roberta do nich i twierdzą, że kiedyś to się grało i w kadrze i w klubie w Lewy tylko pieniądze z klubu widzi a w kadrze mu się nie chce. Druga grupa to ludzie, którzy oglądają świadomie piłkę od czasów, gdy Lewy był już na topie. I tutaj wchodzi trzecia grupa - jak mniemam my i wszyscy którzy Lewego szanują i doceniają. Kiedyś cieszyliśmy się jak Niedzielan strzelił bramkę dla NEC Nijmegen albo Żurawski w Celticu coś tam raz na jakiś czas załadował, w każdych mediach było o tym głośno i człowiek czuł dumę, że Polak coś tam gra za granicą. Lewy kompletnie zmienił postrzeganie polskiego piłkarza za granicą bo stał się jednym z najlepszych na świecie, znamy tę drogę bardzo dobrze i dlatego chyba łatwiej nam docenić osiągnięcia i to, że nadal trzyma się na tym topie.
2
Kiedyś wyszła tu kłótnia, że Litwa to nie jest nasz poziom i powinniśmy ich łykać na miękko. Ja dalej twierdze, że powinniśmy obiektywnie na to spojrzeć i my jesteśmy na tym samym poziomie co oni aktualnie. :D Nie przekonają mnie argumenty, że nasi grają w topowych zespołach, bo w repce tego nie widać kompletnie i kopiemy się po czole.
0
Chyba słabi jesteśmy co? :P
1
@D10SLEO A jak masz wolne jutro i w sobotę to już w ogóle. Idę spać żeby jutro wstać wcześniej i korzystać od początku z wolnego. L:D
1
@FabianekMrozek Chyba nikogo to nie dziwi :p Poważna piłka już dawno powinna mu wyjść z głowy, a tak to kula u nogi w repce bo ego nie pozwala powiedzieć: "Stary, odpocznij."
0
@Poversky1000 Jaka propaganda? Co bierzesz, podziel się może z nami :D Zawodowy sport to jest takie eksploatowanie organizmu, że chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. Trzymanie diety, codzienne treningi. Nawet na magazynie po 12 godzin nie będziesz tak wyeksploatowany jak zawodowy piłkarz na topowym poziomie. Szkoda polemizować.
1
@Poversky1000 Robotę porównywać do zawodowego sportu to głupota lvl over 9000, w DBZ by wystrzelił miernik. O, widzę że Sulimo mnie uprzedził
1
@Xavi6:) No i co, że zszedł? A po badaniach wyjdzie jakiś uraz mięśniowy który go wykluczy na miesia czasu - miesiąc najwazniejszych meczów.
2
-Inigo - Cubarsi na najważniejszą część sezonu, kto może mieć takiego pecha jak nie my? :)
5
@blakkudium Za daleko mam do Lucka niestety, ale wiem że tam tanio ale za to niedobrze.
5
@FCB_dimiC Tak, jeszcze to 240 zł :) Zapomniałem dodać, też sporo, bo kiedyś dużo taniej robiłem.
3
Wymieniałem sprężyny amortyzatorów z tyłu i końcówki drążka kierownicy w moim staruszku Toledo 2, części to jakieś 400 zł a sama robocizna 600 zł... coraz drożej, jak nie masz kumpla mechanika co Ci ogarnie po taniości to trzeba nieźle zapłacić za drobne rzeczy nawet.
0
@xVENUMx W sensie wybiera najlepsze podzespoły do X ceny. Więc strzelasz budżet i masz najlepszy sprzęt.
0
@xVENUMx morele, bo www.fanboy.pl
Polecam
27
@MesQueUnClub96 Bohemian Rhapsody - dodam, że dużo jest takich utworów gamechangerów, ale ten był jedyny w swoim rodzaju. Queen wniosło muzykę na inny level, połączenie opery z rockowym brzmieniem, wiele głosów, użyte setki różnych rzeczy w studio do nagrania efetków. Ludzie ze studia byli w szoku co oni tam wyczyniali. Arcydzieło to chyba mało powiedziane o tym kawałku.
7
@Messibestplayerintheworld Na picu i złudzeniu "WIELKIEJ BARCELONY" jechaliśmy ostatnie 8-9 lat, jak się kończyło w LM każdy wie. Bardzo dobre podejście.
2
@Criss18Barca Jak ktoś jest dobrze zorientowany w tych sprawach, to wcale nie musi pracować w tym kraju i żyje lepiej niż większość pracujących na etacie. :) Patusy najczęściej mają mopsy, gopsy i inne świadczenia w małym paluszku i żyją tak sobie ponad stan (znam kilka takich rodzin). Gdyby PiS wygrał wybory wpędziłby nas w jeszcze większą patologie i bagno niż jesteśmy. W sumie i tak w przyszłości nas to czeka, bo jak już dali i przyzwyczaili to nikt się nie odważy zabrać/zmienić tych świadczeń.
4
@Herato Bo to przekręty przy zbieraniu podpisów :) Obejrzyj ostatni odcinek prezydenckie zero i zobaczysz.
34
@Andi18 Oglądałeś film Stanowskiego? Tu nie ma znaczenia jaki kandydat, jeżeli jest z Twojej drużyny to na Niego głosujesz co by nie mówił/robił. Przecież to tak od zawsze wygląda. A że PIS/PO mają najwięcej "kibiców" to co wybory ich kandydaci mają najwięcej głosów.
2
@Popitek12 Polecam https://latarnikwyborczy.pl/ pod koniec kwietnia :) Bardzo pomaga jak nie wiesz na kogo głosować.
3
@wojopancer Pytanie na bana, sprytne :P
0
@NeroTFP1 Walić ich tam wszystkich, show dla dzbanów z dzbanami w jury, ale co tam robi Pezet to nie mogę zrozumieć? Kiedyś słuchałem go sporo, teksty miał fajne, umiejętności na pewno, więc po co się z takimi ludźmi zadawać? Hajs każdego kupi... Jeszcze taki Malik potrafi się z Pezetem kłócić kto jest lepszy a kto gorszy. Tragedia.
0
@Herato Wszyscy zostali przekręceni przez Real Madryt i sędziów w Lidze Mistrzów? xD
0
@Herato Wszyscy wygrali KMŚ edit. jednak Dybala nie, ale grał w finale
25
@Firestone Nawet jeżeli nic nie wygramy, to na pewno nie będzie żadnej kompromitacji na miarę poprzednich lat, nie z Flickiem. Jeżeli odpadniemy z LM, to po ciężkich bojach, ligę też możemy przegrać stykowo. Hansi przywrócił radość z oglądania Barcy, głód wygranej i mental do samego końca. Nawet jak chwilowo psycha siada, to niedługo potem wracamy do gry, poprzednio już bysmy się poddali przy tym 2-0 dla Atleti, wcześniej w pucharze też 2-0 i już po nas, głowy w dół. Teraz zawodnicy wiedzą że muszą zapier**lać do końca bo z Flickiem nie ma żartów. Piękny sezon, nawet jeżeli bez trofeów to przyszłość wygląda w końcu fajnie.
8
@LeoMessiiBarcaPepa Tylko, że Ci na NFZ pewnie w zeszłym roku się zapisali, a Ty pewnie niedawno :p