@BorzyKrzys Odkleja mu się coraz bardziej. Kiedyś tylko symbole na koncertach i trochę zaczepek do PiSu, ale teraz to w telewizji śniadaniowej chłop ciśnie politykę. Szkoda bo artysta pełną gębą...
Ludzie. Zastanówcie się dziś 10 razy zanim klikniecie publikację komentarza. Tak po prostu, przeczytajcie, pomyslcie czy wypada i się zastanówcie. Tak mało dzieli Was od zrobienia z Siebie idioty. Dziękuję.
@Faro I tu należało by dodać niestety. Głównie ludzie poniżej 20 rż, strasznie niskie mają wartości i mało oczekują od muzyki. Z roku na rok coraz gorzej.
@Tomiveb Nic mi do tego, normalnie zapytałem skąd taka moda. Jak można zauważyć w komentarzach wszyscy mają z nich bekę więc nie jestem sam. Możesz nie odpowiadać jak nie masz nic cennego do napisania.
Może ktoś normalnie wytłumaczyć dlaczego te pseudo raperzyny, które dziś spotkały się z Lewym i Szczena wyglądają jak bezdomni? Dlaczego ludzie mający dużo siana ubierają się jak ostatni pajace albo bezdomni? Przecież mając tyle kasy można wyglądać świetnie, a oni wyglądają co najmniej śmiesznie. Pokazówka? Serio nie wiem co trzeba mieć w głowie... Jest tu ktoś komu się ten styl podoba? Spodnie jakby wrócił z pola po robocie? :)
@July_6_BcN On musi słyszeć jakieś głosy ewidentnie, że gdzieś usłyszał o Pedrito "efekt Flicka". Trzeba mu pomóc. @OzzyFCB To jest straszne co robią z piłką, więcej meczy, więcej drużyn, więcej rozgrywek, więcej gry, zatrzymywanie czasu, brak punktów za 0-0... Wszystko ciągnie pieniądz i piłka już dawno od Niego zależy.
@Janas11224 Barberzy zawsze byli drodzy, jak chcesz tanio to idz do Pani Krystyny na osiedlu i Cię obetnie za 20 zł. A co do cen to byś się zdziwił jak potrafią zajechać takie biznesy.
Haha nie no, nienawidzę P$G, ale brak kartki Konate to jest jakieś nieporozumienie albo wał. Mam nadzieję, że UEFA lepiej wyciąga konsekwencję niż La Liga i ten sędzia dostanie po dupie bo to kryminał.
@macio_944 To jest pierwszy sezon gdzie potrafimy się podnieść po takiej czerwonej, gdzie gramy dalej mimo sędziów, błędów, czerwonych kartek. Osobiście Ci tu odpowiem, że po czerwonej byłem już zagrzany, tyle lat ile trzeba było oglądać nieudolność po takich akcjach nauczyło już i wyrobiło pewien nawyk (mówię tylko o Sobie.) Zanim wróci mi pewność i spokój, wiara w klub, zawodników i trenera do poziomu sprzed 2016 roku minie sporo czasu i kilka takich comeback ów albo dobrych meczy po błędzie czy kartce. Nie nazwałbym siebie złym kibicem, nie jest mi za to wstyd, po prostu ciężko się nie wkurzyć skoro scenariusz rok w rok się powtarza. Jeszcze raz powtórzę, w tym sezonie Flick i reszta zamykają mi jape i dają nadzieję, że znów będę wierzył w klub do samiuskiego końca meczu. Pozdro.
5
Elegancko Rayo czytam... Lecimy Rayo czytam... Fart Realu czytam...
BAM, Mbappe brama. Jakie to normalne. :D
0
Dziś Rayo raczej bez szans co? Chyba że Real serio zagra mega średnio.
1
@Katalończyk 99 No tak, nie wiem czemu wbiłem sobie w głowę że rewanż niedługo :D
0
Czerwo z ligi liczy się w pucharze?
0
Łysy nie gra z Realem, Rayo bez szans
0
@BorzyKrzys Odkleja mu się coraz bardziej. Kiedyś tylko symbole na koncertach i trochę zaczepek do PiSu, ale teraz to w telewizji śniadaniowej chłop ciśnie politykę. Szkoda bo artysta pełną gębą...
0
@Pablozeusz Ja tam ich lubię :)
1
Ludzie. Zastanówcie się dziś 10 razy zanim klikniecie publikację komentarza. Tak po prostu, przeczytajcie, pomyslcie czy wypada i się zastanówcie. Tak mało dzieli Was od zrobienia z Siebie idioty. Dziękuję.
6
@szela1899 Mega przykra sprawa, no ale takie jest życie.
0
@Faro I tu należało by dodać niestety. Głównie ludzie poniżej 20 rż, strasznie niskie mają wartości i mało oczekują od muzyki. Z roku na rok coraz gorzej.
1
@Faro Oceniając po muzyce byłbym jeszcze gorszego zdania o nich :D o ile można to muzyką nazwać, bo według mnie to nie muzyka.
0
@Tomiveb Nic mi do tego, normalnie zapytałem skąd taka moda. Jak można zauważyć w komentarzach wszyscy mają z nich bekę więc nie jestem sam. Możesz nie odpowiadać jak nie masz nic cennego do napisania.
0
@arasz1819 Na początku też myślałem że niepełnosprawnych umysłowo odwiedzają, ale potem doczytałem że to akcja Spotify
1
Może ktoś normalnie wytłumaczyć dlaczego te pseudo raperzyny, które dziś spotkały się z Lewym i Szczena wyglądają jak bezdomni? Dlaczego ludzie mający dużo siana ubierają się jak ostatni pajace albo bezdomni? Przecież mając tyle kasy można wyglądać świetnie, a oni wyglądają co najmniej śmiesznie. Pokazówka? Serio nie wiem co trzeba mieć w głowie... Jest tu ktoś komu się ten styl podoba? Spodnie jakby wrócił z pola po robocie? :)
3
@July_6_BcN On musi słyszeć jakieś głosy ewidentnie, że gdzieś usłyszał o Pedrito "efekt Flicka". Trzeba mu pomóc. @OzzyFCB To jest straszne co robią z piłką, więcej meczy, więcej drużyn, więcej rozgrywek, więcej gry, zatrzymywanie czasu, brak punktów za 0-0... Wszystko ciągnie pieniądz i piłka już dawno od Niego zależy.
15
@Pedri16Future Pedro gra w Lazio, może mu o Rzym chodzi?
0
@papryk13 Dzięki za info!
4
@Janas11224 Barberzy zawsze byli drodzy, jak chcesz tanio to idz do Pani Krystyny na osiedlu i Cię obetnie za 20 zł. A co do cen to byś się zdziwił jak potrafią zajechać takie biznesy.
48
@Janas11224 Dymają barbera bo pewnie płaci coraz więcej za czynsz/najem/rachunki, a on musi dymać Ciebie bo inaczej się nie da.
4
Co się bawią haha
3
@norbi77 Haha, idealna sytuacja :D
7
@MOLESTA Dostał tylko Inigo i tak jest na stronie UEFY.
1
@norbi77 Dostali oficjalne potwierdzenie od UEFA w trakcie meczu, wiem ze źródła. Nie ma co się dziwić.
3
@FCB_dimiC Na fioletowej piją i widać jakie są efekty @RoberDzik trwaj jak trwasz!
0
@Kai0 Nawet jak przegramy to nie obejmą lidera, bo mamy lepszy bilans :p
1
Haha nie no, nienawidzę P$G, ale brak kartki Konate to jest jakieś nieporozumienie albo wał. Mam nadzieję, że UEFA lepiej wyciąga konsekwencję niż La Liga i ten sędzia dostanie po dupie bo to kryminał.
0
Cwiakala wywiad ze Szczęsnym i dalej utrzymuje, że Araujo ma kartkę xD
1
@macio_944 To jest pierwszy sezon gdzie potrafimy się podnieść po takiej czerwonej, gdzie gramy dalej mimo sędziów, błędów, czerwonych kartek.
Osobiście Ci tu odpowiem, że po czerwonej byłem już zagrzany, tyle lat ile trzeba było oglądać nieudolność po takich akcjach nauczyło już i wyrobiło pewien nawyk (mówię tylko o Sobie.) Zanim wróci mi pewność i spokój, wiara w klub, zawodników i trenera do poziomu sprzed 2016 roku minie sporo czasu i kilka takich comeback ów albo dobrych meczy po błędzie czy kartce. Nie nazwałbym siebie złym kibicem, nie jest mi za to wstyd, po prostu ciężko się nie wkurzyć skoro scenariusz rok w rok się powtarza. Jeszcze raz powtórzę, w tym sezonie Flick i reszta zamykają mi jape i dają nadzieję, że znów będę wierzył w klub do samiuskiego końca meczu. Pozdro.
1
Pedri dostał MVP xd oddawaj to Szczenie lepiej
0
@Maker0 Słabo bo człowiek w robocie będzie