kuz

0

@Walpiano @MeMyselfAndI No chodzi mi o to, że skończą poza TOP16 :) Jest grupa, jedna, ale grupa.

kuz

0

Sprawdzam sobie właśnie losowania LM i są mocne argumenty, że Real nie wyjdzie z grupy :D My też nie mamy łatwo, ale bądźmy dobrej myśli!

kuz

1

Spoko, nie mamy czego szukać w LM, Legia pokazała jak można odjechać za kasę od UEFA, tak, że wcale. A LK to jest nasz poziom, można sobie ciułać punkcik za punkcikiem. 4 ekipy, o nic lepszego nie możemy prosić z poziomem tej ligi.

kuz

1

@kanver_ Miałeś rację :P dobili!

kuz

0

@maikeru Chłopie, jakie masz podstawy żeby tak sadzić w ogóle? Rozumiem cały sezon słaby, bez bramek, kontuzja, utrata motoryki, a on robi to samo co w minionym, nawet jeszcze dobrze w sezon nie wszedł po wakacjach. Odklejona opinia i się z tym pogódź, na siłę chcesz mieć inną opinie od wszystkich.

kuz

0

@Faro Przed podpisaniem kontraktu z Realem musisz się wyprzeć całej przeszłości, przyznać, że uwielbiasz Real Madryt od dziecka a Ronaldo jest najlepszy na świecie, krwią podpisujesz papiery i dopiero możesz grać.

kuz

0

@JohnKennedy Tym właśnie sobie zaprzeczyłeś :P

kuz

1

@JohnKennedy Jak Flick obejmował kadrę po Xavim to nie takie były głosy :P że bez transferów to nic nie wygramy a samą młodzieżą też nic nie zrobi. United nie ma słabej kadry a dobre (niekoniecznie drogie) transfery zrobiłyby robotę przy dobrym pomyśle trenera.

kuz

1

Można sobie mówić (jak czytam komentarze fanów ManU), że zmiana trenera tu nie pomoże, ale wtedy przypominam sobie, że istnieje ktoś taki jak Hansi Flick, który burzy takie narracje i zrobił coś z niczego w Barcelonie.

kuz

10

@maikeru HE HE, HE HE HE

kuz

0

Wracam właśnie z Polish Metal Alliance w Olsztynie i powiem Wam, że byłem na Ironach, Mecie, a tak dobrze się nie bawiłem jak dziś. Same hity, wykonania perfekcyjne, gitarowy wpier**l. Polecam jak będą grali w Waszym mieście albo blisko bo zbieram szczękę z podłogi. Wiedziałem, że są dobrzy, ale nie, że aż tak.

kuz

5

@Encore Dosłownie nic i nikt nie może rozpraszać zawodników, tenis to jest "sport idealny" z tradycjami. Nic tylko się cieszyć, że tak dobitnie się ich trzymają.

kuz

8

@HarveySpecter Widziałem ostatnio gdzieś jakiś zlepek z konferencji Nawrockiego, Tuska użył chyba ze 30 razy :D jeden i drugi Siebie warci, wszyscy rozgrywają nas pod stołem.

kuz

8

@draxidox Możesz ignorować profil, ale przynajmniej nie nabijam wyświetleń jakiemuś trollowi z twittera, który tylko z tego żyje, że ktoś czyta te Jego wypociny i jeszcze się nimi dzieli w necie. Ten papjeżpolak to chyba najgorszy sort z tych twitterowych idiotów.

kuz

9

Nie dajcie się nabrać na nowy trailer EA FC 26 i zmianom w trybie kariery... Co roku odgrzewają kotleta, dodając jakieś drobne zmiany i dodatki, rok w rok kuszą żeby znowu wydać 300 zł na niedopracowaną grę. Osobiście nie gram w ogóle w FUT, online to czasem sezony, głównie FIFA/EA FC to dla mnie kariera gracza i managera. Grając kupę lat ciągle jest ten sam powtarzający się błąd, że po sezonie gra kompletnie wariuje, czasami kluby źle awansują do pucharów, czasami w ogóle nie awansują a powinny, jakieś dziwne transfery, które nie powinny mieć racji bytu czy ogólne błędy w statystykach piłkarzy/drużyn. EA zamiast wziąć się za te mikrobłędy, które psują rozgrywkę bo czasami po dwóch sezonach trzeba zaczynać od nowa, i tylko to ratuje, dodaje jakieś dziwne rzeczy typu wydawanie pieniędzy zarobionych na jakieś głupie rzeczy, które i tak mają 0 wpływu na rozgrywkę i tez często się bugują.

Aktualnie wielki trailer jak to słuchają graczy, a dam sobie rękę uciąć, że podstawowe błędy z każdej odsłony dalej tam są. Do tego warto dodać animacje wywiadów, podnoszenia trofeów - kompletnie NIC nowego od 10 lat, ciągle to samo, zero świeżości, wszystko się powtarza, konferencje nie mają sensu, te same pytania - bez żadnego znaczenia w rozgrywce.

Może tylko ja mam takiego świra odnośnie immersji, realizmu i ogólnego fajnego działania trybu kariery, ale czytając komentarze pod trailerem dużo ludzi gra tak jak ja, bo nie przepada za managerem i chce połączenia gry + zarządzania.

Kupicie EA FC 26 w tym roku?

kuz

17

@draxidox A weź nie zaśmiecaj rambli tym gównem politycznym z twittera, ok? Wklej to sobie na walla na FB.

bez obrazy, ale wchodząc na twittera nie nadążam blokować takich rzeczy, wchodzę tutaj i ktoś serio te posty łyka, bierze na poważnie i jeszcze chce o tym dyskutować...

kuz

0

@bart_azz Skoro w Miami chcą grać z Villarrealem to darmowe 3pkt i trochę bramek też przełkną.

kuz

0

Dostarczyciel punktów i bramek w grupie - Kairat Almaty :P Większe kluby już zacierają rączki.

kuz

0

@4drian0 Przesadzasz z kilkoma, mam sporo koszulek i polówek z powiedzmy nie najwyższej półki i piorąc je w odpowiednich warunkach trzymają dłużej, spokojnie rok w nich chodzę. @bartekvisca Ja mam Lkę, są też XL i Mki z tego co widziałem.

kuz

1

@4drian0 Za 40 zł to warto założyć kilka razy i wyrzucić xD Serio wolę tak niż płacić 300-400 zł za oryginał.

kuz

1

Nie wiem czy ktoś mówił, ale w pepco za 40 zł zajebiste polówki Barcy są, do tego dresy, bluzy. Polówka całkiem całkiem się prezentuje, jak ktoś nie chce wydawać 300zł na oficjalną to jak ta lala!

kuz

3

@blakkudium Piękna liga, wszyscy zawodnicy, którzy wykazują jakikolwiek potencjał odchodzą. Niedługo nikt tu nie będzie grał poza Barcą, Realem i Atletico bo mniejsze kluby zgniotą te finansowe zasady bez przychodów z rozgrywek europejskich i kasy za inne trofea + prawa telewizyjne.

kuz

3

@MessiForeverTheBest wykończenie nie gorsze, cała akcja jest piękna

kuz

3

@4drian0 WIem. Gdyby nie chcieli takie hieny nie miały by pracy. Współczuję tylko wszystkim sławniejszym ludziom, że mają zero prywatności.

kuz

4

@FLYP Tak samo jak to z kim umawia się Yamal, że Lewy trenuje na siłowni a Szczęsny jeździ na rowerze po plaży w Barcelonie. Jeden wielki ściek clickbaitowy, poza paroma innymi to najgorszy sort ludzi - paparazzi i dziennikarze.

kuz

0

I Rudy do lamusa za bandytyzm

kuz

0

@JohnKennedy Zawyzam nam średnia bo bez prysznica nie wyjdę z domu i nie położę sie spać.

kuz

0

Jeszcze sędziego zwyzywał aż mu Mekambe mordę zamykał haha

kuz

5

Można wyłączyć :)

kuz

0

Nim będzie szczególnie, ziomek z Oviedo robi z nim co chce @pafcioxxx

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?