@escarabajo Poza jakimiś akcjami Rodrygo nic szczególnego nie grają, tak samo jak z Osasuną. @Senstin Barca bardziej kontrolowała ten mecz pomimo wyniku 2-0 w pierwszej połowie. Poza tym Levante a Oviedo to jest spora różnica.
Olać tych sędziów, ważne, że Real z beniaminkiem znowu się męczy, strzela jedną bramkę a gra nie wygląda jakby był tam jakiś pomysł. Alonso pewnie potrzebuje czasu ale jak będziemy patrzeć tylko na Siebie i wygramy dwa klasyki to znowu zdobędziemy majstra, mamy bardziej kompletną kadrę i lepszy środek pola.
W ostatnim klasyku w poprzednim sezonie mieliśmy na tacy pokazane co są w stanie zrobić żeby ich przepchnąć. W tamtym sezonie mieli ligę jak na tacy a i tak ja przegrali.
Obejrzałem dzisiaj 4 mecze i każdy wyglądał jakby to był koniec a nie początek sezonu. Drużyny nie chcą wciskać gazu ze względu na ilość meczów czy są jeszcze zmęczeni poprzednim ciężkim sezonem? W ogóle nie czuć tej świeżości po wakacjach.
@tomek8756 odpad do końca życia nie nadający się do funkcjonowania w społeczeństwie. Resocjalizacja to dno i mit, oni w tamtym towarzystwie tylko łapią kontakty i jeszcze bardziej wsiąkają w kryminalny świat.
5
Ale Yamal będzie kręcił tym Carrerasem xD już mu współczuję
1
Mastantuono już lepszy od Ronaldo i Bale razem wziętych, gra jakby grał od 2005
1
@escarabajo Poza jakimiś akcjami Rodrygo nic szczególnego nie grają, tak samo jak z Osasuną. @Senstin Barca bardziej kontrolowała ten mecz pomimo wyniku 2-0 w pierwszej połowie. Poza tym Levante a Oviedo to jest spora różnica.
3
Olać tych sędziów, ważne, że Real z beniaminkiem znowu się męczy, strzela jedną bramkę a gra nie wygląda jakby był tam jakiś pomysł. Alonso pewnie potrzebuje czasu ale jak będziemy patrzeć tylko na Siebie i wygramy dwa klasyki to znowu zdobędziemy majstra, mamy bardziej kompletną kadrę i lepszy środek pola.
28
W ostatnim klasyku w poprzednim sezonie mieliśmy na tacy pokazane co są w stanie zrobić żeby ich przepchnąć. W tamtym sezonie mieli ligę jak na tacy a i tak ja przegrali.
1
Na fioletowej same dzbany, oni tam atak w piłkę widzieli i tyle :D może z 2 osoby normalne widziały faul
2
Hahaha i gol xd beka
0
Faulu to tam nie było? :)
2
@Encore I w ten sposób daje takim głąbom wyświetlenia i kliki, a taki Gala dalej będzie myślał, że jest śmieszny i fajny.
1
Cooling breaki, kontuzje, var.
Minimum 8 minut to mus.
2
Padł jak rażony piorunem xD
2
Ferran nie trafia z 8 metrów a Wy na sędziego zwalacie. Sami sobie jesteśmy winni a gdyby Morales nie zepsuł jednej kontry byłoby 3-0.
1
W każdym meczu to jest ręka i karny, oprócz Realu, dziwię się że to porównujcie, przecież oni mają swoje zasady
0
Karny powinien być, ręka jak byk + jeszcze żółta kartkaa Balde już jedną ma.
0
@Gibbon_FCB Real to już pokazał z Osasuną swoją moc
1
Obejrzałem dzisiaj 4 mecze i każdy wyglądał jakby to był koniec a nie początek sezonu. Drużyny nie chcą wciskać gazu ze względu na ilość meczów czy są jeszcze zmęczeni poprzednim ciężkim sezonem? W ogóle nie czuć tej świeżości po wakacjach.
0
Flick do września
0
@Hubertusk Betisu? :P
7
@Kubsoleon wygra ale gówno grają
2
@michaleu Narcos
2
@Kgorecki2500 Zrobić platynkę w Detroit to serio wyzwanie, graty.
1
Dałby młodemu to byłby rekordzik
1
15 letni diament z Arsenalu, kumpel kibic armat mówi że wart uwagi.
1
No i zamknął mordki :P Presja chyba zdjęta i pewnie zacznie strzelać regularnie
1
@4drian0 Dajcie mu jeszcze chwilę :)
3
@kiper09 No zesrany jest fest póki co :D
3
@michaleu Dokładnie, brak planów w sobotę to piwko, kanapa i meczyki cały dzień. Piękny czas.
1
Chłopy mieli dwa lata przerwy ale jak dowalą hitem to nie ma mocnych :D Siedzi to w bani od pierwszego odsłuchu.
2
@Hosh Mocne w huy xd jeden z solidniejszych herbów jakie tu dałem
Od Siebie dodam - Gus Fring
0
@tomek8756 odpad do końca życia nie nadający się do funkcjonowania w społeczeństwie. Resocjalizacja to dno i mit, oni w tamtym towarzystwie tylko łapią kontakty i jeszcze bardziej wsiąkają w kryminalny świat.