kuz

5

Ale Yamal będzie kręcił tym Carrerasem xD już mu współczuję

kuz

1

Mastantuono już lepszy od Ronaldo i Bale razem wziętych, gra jakby grał od 2005

kuz

1

@escarabajo Poza jakimiś akcjami Rodrygo nic szczególnego nie grają, tak samo jak z Osasuną. @Senstin Barca bardziej kontrolowała ten mecz pomimo wyniku 2-0 w pierwszej połowie. Poza tym Levante a Oviedo to jest spora różnica.

kuz

3

Olać tych sędziów, ważne, że Real z beniaminkiem znowu się męczy, strzela jedną bramkę a gra nie wygląda jakby był tam jakiś pomysł. Alonso pewnie potrzebuje czasu ale jak będziemy patrzeć tylko na Siebie i wygramy dwa klasyki to znowu zdobędziemy majstra, mamy bardziej kompletną kadrę i lepszy środek pola.

kuz

28

W ostatnim klasyku w poprzednim sezonie mieliśmy na tacy pokazane co są w stanie zrobić żeby ich przepchnąć. W tamtym sezonie mieli ligę jak na tacy a i tak ja przegrali.

kuz

1

Na fioletowej same dzbany, oni tam atak w piłkę widzieli i tyle :D może z 2 osoby normalne widziały faul

kuz

2

Hahaha i gol xd beka

kuz

0

Faulu to tam nie było? :)

kuz

2

@Encore I w ten sposób daje takim głąbom wyświetlenia i kliki, a taki Gala dalej będzie myślał, że jest śmieszny i fajny.

kuz

1

Cooling breaki, kontuzje, var.
Minimum 8 minut to mus.

kuz

2

Padł jak rażony piorunem xD

kuz

2

Ferran nie trafia z 8 metrów a Wy na sędziego zwalacie. Sami sobie jesteśmy winni a gdyby Morales nie zepsuł jednej kontry byłoby 3-0.

kuz

1

W każdym meczu to jest ręka i karny, oprócz Realu, dziwię się że to porównujcie, przecież oni mają swoje zasady

kuz

0

Karny powinien być, ręka jak byk + jeszcze żółta kartkaa Balde już jedną ma.

kuz

0

@Gibbon_FCB Real to już pokazał z Osasuną swoją moc

kuz

1

Obejrzałem dzisiaj 4 mecze i każdy wyglądał jakby to był koniec a nie początek sezonu. Drużyny nie chcą wciskać gazu ze względu na ilość meczów czy są jeszcze zmęczeni poprzednim ciężkim sezonem? W ogóle nie czuć tej świeżości po wakacjach.

kuz

0

Flick do września

kuz

0

@Hubertusk Betisu? :P

kuz

7

@Kubsoleon wygra ale gówno grają

kuz

2

@michaleu Narcos

kuz

2

@Kgorecki2500 Zrobić platynkę w Detroit to serio wyzwanie, graty.

kuz

1

Dałby młodemu to byłby rekordzik

kuz

1

15 letni diament z Arsenalu, kumpel kibic armat mówi że wart uwagi.

kuz

1

No i zamknął mordki :P Presja chyba zdjęta i pewnie zacznie strzelać regularnie

kuz

1

@4drian0 Dajcie mu jeszcze chwilę :)

kuz

3

@kiper09 No zesrany jest fest póki co :D

kuz

3

@michaleu Dokładnie, brak planów w sobotę to piwko, kanapa i meczyki cały dzień. Piękny czas.

kuz

1


Chłopy mieli dwa lata przerwy ale jak dowalą hitem to nie ma mocnych :D Siedzi to w bani od pierwszego odsłuchu.

kuz

2

@Hosh Mocne w huy xd jeden z solidniejszych herbów jakie tu dałem
Od Siebie dodam - Gus Fring

kuz

0

@tomek8756 odpad do końca życia nie nadający się do funkcjonowania w społeczeństwie. Resocjalizacja to dno i mit, oni w tamtym towarzystwie tylko łapią kontakty i jeszcze bardziej wsiąkają w kryminalny świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?