@Vurt Wolverhampton kupiło by jakiegokolwiek średniaka z PL za 60 baniek, ale z La Liga to 30 jest maksem. Śmieszne, solidny zawodnik a takie grosze zawsze w tej lidze.
@Gary Ja nawet nie podejmuje tego tematu, pozostaje tylko współczuć aktualnie szukającym partnera/partnerki. Wszędzie pustaki, idioci, internetowe głupki żyjące na Instagramie. Cieszę się, że jestem z innych czasów i z żoną mamy z tym praktycznie 0 wspólnego, tylko trochę nas ten świat zaczyna irytować.
@pride1899 Może być, jeżeli faktycznie podróżujesz, chodziło mi że większość lasek wpisuje że zainteresowanie to podróże a jedyną podróżą jest wyjazd do większego miasta na imprezę. :)
Oczywiście Nico na zdjęciu a strzelił z karnego xd chłop będzie cieniem przez ten cały sezon ale trzeba go na początku pompować bo Barcy nie udało się go ściągnąć, po miesiącu temat chłopa ucichnie na rok bo będzie się kopał po czole w średnim klubie.
Dla tych co myślą, że to na ostatnią chwilę wszystko i Laporta ma z tym związek, otóż to La Liga tak to przeciąga do ostatniej chwili bo szwagry już dawno mówili że nie będzie problemu z zarejestrowaniem a sam Tebas, że wiedzą co mają zrobić.
Tebas tym fair play robi wszystko żeby osłabić inne kluby poza Realem, Barce też osłabia ale my mamy La masie i nawet nasze młodziki potrafią wygrać La Ligę wyprzedzając Madryt.
@Arys To nie tylko Cejrowski, coraz więcej ludzi, których uważałem za inteligentnych staje się maszynkami do polityki, nagonki, hejtu, pocisku po innych w internecie, w ostatnich dwóch latach to przyśpieszyło i to znacząco. Rzadko ostatnio w ogóle czytam jakiekolwiek komentarze w internecie, wszędzie tylko komuś do**bać, pokazać, że jest się lepszym, jakieś podziały lewa prawa strona - chore jednym słowem, a bardzo mało ludzi normalnych zostało niestety.
@Eklerek Udostępnianie postów tych pokemonów z twittera, zwierzających się z życiowych przygód, które w 80% nie są prawdziwe - to jest dopiero wysoki poziom.
@Kgorecki2500 W tym kraju co niektórzy (przerażająca większość) ma już tak wyprane mózgi, że nie da się im dogodzić. Uważają się za lepszych od wszystkich, najmądrzejszych, królowie klawiatur, których jedynym osiągnięciem w życiu jest opłacenie rachunku za internet żeby móc błyszczeć w sieci. Ja na Niego nie głosowałem, ale nie widzę nic złego w takim zachowaniu, jest moim prezydentem czy tego chcę czy nie i liczę, że będzie nas godnie reprezentował. Póki co zaskoczył mnie pozytywnie i nie mam mu nic do zarzucenia (tak obietnice obniżenia prądu o 33%, tego nie da się zrobić w pierwszy dzień i wiadomo, że nie mówił dosłownie o pierwszym dniu). Czego by nie zrobił to dla jednej strony będzie źle, tak samo by jechali po Trzasku. Odechciewa się żyć w tym społeczeństwie, nie chodzi tylko o politykę ale o WSZYSTKO. Wszędzie hejt, trolle, wyzwiska, jeden czuje się lepszy od drugiego, ludzie czepiają się dosłownie o wszystko i każdego. Możesz tworzyć kontent o piłce nożnej jak jakiś dzieciak na tiktoku w ogródku, to wyzywają go, że sepleni... Ręcę opadają i jak tak dalej pójdzie to będziemy się siekierami na mieście napier***** między sobą.
Początek sezonu a trener traci Lewego, Olmo i jeszcze odchodzi filar obrony Martinez. Ja to bym na miejscu Flicka się spakował i wyjechał w Bieszczady z tego ku***dołka... :)
Pozbędziemy się Ter Stegena to pozbędziemy się ostatniego świadka blamaży w Europie, nikt już nie będzie miał skrzywionej psychy, no może trochę Araujo ale to nie były aż takie porażki.
@clyde To za proste by było, dla przykładu bym ich rozebrał i zamknął w jakimś dole 3x3 metry, rzucał jakieś tam obierki i butelkę wody co dwa dni aż zdechną, może inni by się nauczyli, co czeka człowieka który popełnia taki bestialski czyn. Zapewne zaraz obrońcy praw człowieka się zlecą, ale czy takie zwierzęta powinny mieć prawa?
12
@Vurt Wolverhampton kupiło by jakiegokolwiek średniaka z PL za 60 baniek, ale z La Liga to 30 jest maksem. Śmieszne, solidny zawodnik a takie grosze zawsze w tej lidze.
9
@Gary Ja nawet nie podejmuje tego tematu, pozostaje tylko współczuć aktualnie szukającym partnera/partnerki. Wszędzie pustaki, idioci, internetowe głupki żyjące na Instagramie. Cieszę się, że jestem z innych czasów i z żoną mamy z tym praktycznie 0 wspólnego, tylko trochę nas ten świat zaczyna irytować.
4
@pride1899 Może być, jeżeli faktycznie podróżujesz, chodziło mi że większość lasek wpisuje że zainteresowanie to podróże a jedyną podróżą jest wyjazd do większego miasta na imprezę. :)
1
@malicinho Napisałem właśnie o tych drugich, byle czyms się pochwalić bo w sumie głupio nie mieć zainteresowań.
1
@Filipem Ludzie często zapominają że z tiktoka korzystają dzieciaki 12 letnie, a traktują te komentarze jakby tam było 18+ xd
0
@Rupert_Haubica Nie no chłop się wy**bał o piłkę i jeszcze macha łapami. Hit nad hitami ten Jego zjazd.
28
@pt9 Ludzie nie mający pasji i zainteresowań = podróże i lifestyle.
2
Ten mecz wygląda jakby był maj i koniec sezonu xd Real będzie tak grał cały sezon i przepychał znowu kolanami?
0
ATHLETIC 2 BRAMKI W 7 MINUT!!!!
Oczywiście Nico na zdjęciu a strzelił z karnego xd chłop będzie cieniem przez ten cały sezon ale trzeba go na początku pompować bo Barcy nie udało się go ściągnąć, po miesiącu temat chłopa ucichnie na rok bo będzie się kopał po czole w średnim klubie.
6
@maroon Przecież by to zbojkotowali i obrzucali takim gównem, że by się nie pozbierali, zamknięcie to była przenośnia
0
@Popitek12 Fati, Balotelli, Pato, Griezmann w RSSS, Mahrez, Kante, Vardy w Lester w pamiętnym sezonie, sporo tego jest.
18
@D10SLEO I kiedyś to nikomu nie przeszkadzało a teraz przegląd byłby zamknięty po takim nagłówku
0
@Faro Nadal jest to pojedynek robotów na boisku
1
@macio_944 . :D
3
Ale komentatorzy też żeby nie być zbyt pro Barca to już Ferminowi by żółta dawali za symulkę gościa z Majorki. Fermin ewidentnie schował nogi.
4
Raphinha to prąd odcięty,prowadzisz 2-0, grasz 11 na 9 i robisz takie coś...Flick powinien go zmieniic za to.
0
Dla tych co myślą, że to na ostatnią chwilę wszystko i Laporta ma z tym związek, otóż to La Liga tak to przeciąga do ostatniej chwili bo szwagry już dawno mówili że nie będzie problemu z zarejestrowaniem a sam Tebas, że wiedzą co mają zrobić.
1
@Hshdhrhdh Ibiza final boss
2
Wszyscy zarejestrowani :) Lapcio mówi jak jest, i jak Flick zdecyduje że mają zagrać w pierwszej 11 to zagrają.
0
@DragonxNF Dzisiaj wieczorem się nie da wyjść z domu, od razu 10 siedzi na Tobie, jakaś szarańcza
1
Tebas tym fair play robi wszystko żeby osłabić inne kluby poza Realem, Barce też osłabia ale my mamy La masie i nawet nasze młodziki potrafią wygrać La Ligę wyprzedzając Madryt.
4
@Arys To nie tylko Cejrowski, coraz więcej ludzi, których uważałem za inteligentnych staje się maszynkami do polityki, nagonki, hejtu, pocisku po innych w internecie, w ostatnich dwóch latach to przyśpieszyło i to znacząco. Rzadko ostatnio w ogóle czytam jakiekolwiek komentarze w internecie, wszędzie tylko komuś do**bać, pokazać, że jest się lepszym, jakieś podziały lewa prawa strona - chore jednym słowem, a bardzo mało ludzi normalnych zostało niestety.
0
@Eklerek Udostępnianie postów tych pokemonów z twittera, zwierzających się z życiowych przygód, które w 80% nie są prawdziwe - to jest dopiero wysoki poziom.
8
@Kgorecki2500 W tym kraju co niektórzy (przerażająca większość) ma już tak wyprane mózgi, że nie da się im dogodzić. Uważają się za lepszych od wszystkich, najmądrzejszych, królowie klawiatur, których jedynym osiągnięciem w życiu jest opłacenie rachunku za internet żeby móc błyszczeć w sieci.
Ja na Niego nie głosowałem, ale nie widzę nic złego w takim zachowaniu, jest moim prezydentem czy tego chcę czy nie i liczę, że będzie nas godnie reprezentował. Póki co zaskoczył mnie pozytywnie i nie mam mu nic do zarzucenia (tak obietnice obniżenia prądu o 33%, tego nie da się zrobić w pierwszy dzień i wiadomo, że nie mówił dosłownie o pierwszym dniu). Czego by nie zrobił to dla jednej strony będzie źle, tak samo by jechali po Trzasku. Odechciewa się żyć w tym społeczeństwie, nie chodzi tylko o politykę ale o WSZYSTKO. Wszędzie hejt, trolle, wyzwiska, jeden czuje się lepszy od drugiego, ludzie czepiają się dosłownie o wszystko i każdego. Możesz tworzyć kontent o piłce nożnej jak jakiś dzieciak na tiktoku w ogródku, to wyzywają go, że sepleni... Ręcę opadają i jak tak dalej pójdzie to będziemy się siekierami na mieście napier***** między sobą.
0
Początek sezonu a trener traci Lewego, Olmo i jeszcze odchodzi filar obrony Martinez. Ja to bym na miejscu Flicka się spakował i wyjechał w Bieszczady z tego ku***dołka... :)
0
Hahahahhah Inigo za darmo czyli robią wszystko żeby rejestrować nowych zawodników. Czyli dalej jest słabo z finansami...
0
@DonCarletto Wątpię, on do takich ludzi nie należy raczej.
0
Serio oni się Inigo pozbywają? Powiedzcie że to żarty.
3
Pozbędziemy się Ter Stegena to pozbędziemy się ostatniego świadka blamaży w Europie, nikt już nie będzie miał skrzywionej psychy, no może trochę Araujo ale to nie były aż takie porażki.
1
@clyde To za proste by było, dla przykładu bym ich rozebrał i zamknął w jakimś dole 3x3 metry, rzucał jakieś tam obierki i butelkę wody co dwa dni aż zdechną, może inni by się nauczyli, co czeka człowieka który popełnia taki bestialski czyn. Zapewne zaraz obrońcy praw człowieka się zlecą, ale czy takie zwierzęta powinny mieć prawa?