@KichuBlaugrana Nawet jeżeli byśmy byli w 1:10 to prezes ligi powinien zamknąć mordę i nie komentować tego publicznie, bo wpływa to na negocjacje z zawodnikami tak jak w przypadku Nico. Czego nie rozumiesz?
Atleti się wzmacnia - Tebas siedzi cicho Real się w zmacnia - Tebas siedzi cicho Barca chce się wzmocnić - Tebas na każdej konferencji podważa naszą sytuację finansową i ocenia na jakim etapie jest.
Jestem pierwszy jeżeli chodzi o bronienie Yamala, że jest młody, może korzystać z życia, ale nie uważacie, że jednak trochę zaczyna przeginać i sława mu delikatnie odbija? Jeszcze rok temu nikt by nie mówił o żadnej imprezie w mediach, a on sam nakręca spirale i coraz częściej piszą o nim w serwisach poza sportowych. To nie jest oczywiście żadne przegięcie, ale po prostu zaczyna być niepokojące. Dopóki gra jak gra to luz, gorzej jak zacznie się zjazd formy przez takie życie.
Jeżeli pilot Air India rzeczywiście celowo wyłączył dopływ paliwa do silników bo zmarła mu matka i był załamany to kompletnie nie rozumiem i gardzę takimi ludźmi. Co nimi kieruje? Lepiej już rzucić się w pracujący silnik przy obchodzie samolotu niż zabierać ze sobą prawie 300 niewinnych osób...
@Eklerek Chłop sam tworzy kontent jak szczeka, skacze jak małpa i ludzie się dziwią, że inni podłapują i podkręcają? Uważam, że on nie ma z tym problemu bo mu to robi wyświetlenia jeszcze większe.
@JimMorrisonFCB Myszka Miki :P Myślałem, że chociaż Slash dowozi, ale zobaczyłem November Rain i to jak on gra... jakby mu się nie chciało, nieczysto, niedokładnie. Oni kładą lachę na jakość, tylko hajs musi się zgadzać.
Zespół lepszy od Linkin Park? Linkin Park na żywo. To jest niepojęte, że Chester potrafił zaśpiewać na żywo identycznie a nawet lepiej niż w studio, żadnego załamania czy nietrafionego dźwięku, ten koncert był po prostu idealny. Prime Linkin Park.
@Encore Zaprasza takiego człowieka do radia a potem przerywa rozmowę bo ten przegina. Po co w ogóle ludzie dają mu rozgłos? A to proste... kto by inaczej usłyszał o radiu Wnet?
Można zauważyć, że nawet Ci najbardziej zagorzali obrońcy Viniciousa już mają go dość. To prawda, że od czasu porażki w plebiscycie ZP człowiek przestał prezentować jakikolwiek poziom, pomogło by im sprzedanie go do Arabii tak jak PSG pomogło pozbycie się Mbappe, bo Kylian by sobie sam lepiej poradził na tym skrzydle.
Trochę za bardzo się tu cieszymy :D Zaraz dwa gole z dupy, z niczego, odetnie prąd komuś w PSG, po piorunie i 30 minutach PSG wyjdzie jak przedszkolaki... tu wszystko jest możliwe :P
0
Ale Janek Urban styl wypowiadania się taki sam jak młody Urban w studio eleven :P
10
@Sulimo Zrobienie z Siebie idioty w internecie/fame mma/youtube itp itd.
2
Spłonęła główna scena Tommorowland, festiwal oficjalnie odwołany.
4
@KichuBlaugrana Nawet jeżeli byśmy byli w 1:10 to prezes ligi powinien zamknąć mordę i nie komentować tego publicznie, bo wpływa to na negocjacje z zawodnikami tak jak w przypadku Nico. Czego nie rozumiesz?
29
Atleti się wzmacnia - Tebas siedzi cicho
Real się w zmacnia - Tebas siedzi cicho
Barca chce się wzmocnić - Tebas na każdej konferencji podważa naszą sytuację finansową i ocenia na jakim etapie jest.
3
Jestem pierwszy jeżeli chodzi o bronienie Yamala, że jest młody, może korzystać z życia, ale nie uważacie, że jednak trochę zaczyna przeginać i sława mu delikatnie odbija? Jeszcze rok temu nikt by nie mówił o żadnej imprezie w mediach, a on sam nakręca spirale i coraz częściej piszą o nim w serwisach poza sportowych. To nie jest oczywiście żadne przegięcie, ale po prostu zaczyna być niepokojące. Dopóki gra jak gra to luz, gorzej jak zacznie się zjazd formy przez takie życie.
11
Jeżeli pilot Air India rzeczywiście celowo wyłączył dopływ paliwa do silników bo zmarła mu matka i był załamany to kompletnie nie rozumiem i gardzę takimi ludźmi. Co nimi kieruje? Lepiej już rzucić się w pracujący silnik przy obchodzie samolotu niż zabierać ze sobą prawie 300 niewinnych osób...
1
@Pawlak1992 Palma De Mallorca
4
@Eklerek Chłop sam tworzy kontent jak szczeka, skacze jak małpa i ludzie się dziwią, że inni podłapują i podkręcają? Uważam, że on nie ma z tym problemu bo mu to robi wyświetlenia jeszcze większe.
0
@Pawlak1992 Messi zawsze odpowiadał na krytykę na boisku i teraz robi to samo.
2
Soldic w Fame MMA. Ludzie oburzeni, ale ja się nie dziwię. Dostanie pewnie z dwie bańki za jedną walkę, tyle ile w KSW pewnie zarobi za 10 pojedynków.
0
@F3DO Lookman to nie jest drewno, Rashford to nie jest drewno
0
@MsBarca Sugerując się opinią ludzi, którzy już byli - jest gorzej niż tragedia.
2
@RozowaPantera Wszystko po kolei leci, a jak dojdzie się w czeluści Youtube to można serio perełki wyłapać, np.
4
@RozowaPantera Słucham muzy, wyszukuje perełek na Youtubie :P
1
@JimMorrisonFCB Myszka Miki :P Myślałem, że chociaż Slash dowozi, ale zobaczyłem November Rain i to jak on gra... jakby mu się nie chciało, nieczysto, niedokładnie. Oni kładą lachę na jakość, tylko hajs musi się zgadzać.
4
Wyobraźcie sobie, że ludzie za to płacą parę stów :P
1
@Eklerek Given up żadna osoba na świecie aktualnie tak nie zaśpiewa, nie ma szans.
5
Zespół lepszy od Linkin Park? Linkin Park na żywo. To jest niepojęte, że Chester potrafił zaśpiewać na żywo identycznie a nawet lepiej niż w studio, żadnego załamania czy nietrafionego dźwięku, ten koncert był po prostu idealny. Prime Linkin Park.
14
@blakkudium Hahahahah Raphinha i Pedri pod Mbappe xD Karuzela śmiechu
1
@Encore Zaprasza takiego człowieka do radia a potem przerywa rozmowę bo ten przegina. Po co w ogóle ludzie dają mu rozgłos? A to proste... kto by inaczej usłyszał o radiu Wnet?
1
Można zauważyć, że nawet Ci najbardziej zagorzali obrońcy Viniciousa już mają go dość. To prawda, że od czasu porażki w plebiscycie ZP człowiek przestał prezentować jakikolwiek poziom, pomogło by im sprzedanie go do Arabii tak jak PSG pomogło pozbycie się Mbappe, bo Kylian by sobie sam lepiej poradził na tym skrzydle.
10
@Kgorecki2500 Jak ja tej atencyjnej baby nie znoszę, wszędzie się wepcha byle tylko zaistnieć, zero rozumu, godności ta kobieta nie ma...
0
KMŚ to tylko turniej towarzyski, nie jesteśmy gotowi na Galacticos 4.0 w sierpniu.
0
Będą ich je**ć dalej w drugiej połowie xD
0
Assncio gra jak amator jakiś haha
2
Mbappe to żałosny nure, przy varze tak pajacowac to trzeba mieć nie po kolei
5
Czumani z kartką, 3-0 na mordę, chyba planety się ułożyły jakoś dziwnie dziś.
0
@MsBarca Ile ja już takich meczy widziałem? Już nawet 3-0, ale i tak dalej spokojnie czekam :P
0
Trochę za bardzo się tu cieszymy :D Zaraz dwa gole z dupy, z niczego, odetnie prąd komuś w PSG, po piorunie i 30 minutach PSG wyjdzie jak przedszkolaki... tu wszystko jest możliwe :P