kuz

0

Czym oni lecą? Z Monachium? Nie mogę znaleźć na fr lotu.

kuz

1

Jak tak dalej pójdzie to mistrz Polski będzie bezpośrednio do fazy grupowej LM wchodził :D

kuz

9

@PatrychoO Też magiczne słowo kraft i życzą sobie 40+ zł :D Porąbane

kuz

1

@tomek8756 Utrwalił mnie w przekonaniu, żeby tam nie wchodzić :P Tacy Janusze najgorsi

kuz

4

@tomek8756 Wstaję i wychodzę :) Od razu widać, że Janusz biznesu.

kuz

0

Rashford będzie miał foty przy angielskiej budce telefonicznej :P wyciekły zdjęcia jak go fotografują przy niej na murawie

kuz

1

@NeroTFP1 Też rozliczam sam i też co dwa miesiące, 200-250 zł, sprzętowo podobnie jak u Ciebie ale nie mam niczego na gaz tylko wszystko na prąd, ciepła woda ze spółdzielni.

kuz

12

@BorzyKrzys Każdy normalnie myślący człowiek wie, że w Polsce od zawsze było wielu obcokrajowców. Wie też, do czego prowadzi nagonka polityków i aprobata aby troglodyci z ustawek "dbali" o bezpieczeństwo w kraju. Przecież to niemal pewne, że takich przypadków będzie coraz więcej, a mieszkający tu 30 lat czarnoskórzy będą osądzani nieprawidłowo przez półmózgów, a Ci z kolei będą się jeszcze bardziej nakręcać przez to co czytają i widzą w internecie ze strony polityków i innych ludzi popierających.

kuz

15

@escarabajo Dam sobię rękę uciąć, że w latach 1990-2000 takich bójek multikulturowych były tysiące i wtedy nikt nie przeżywał, że uchodźcy nas zalewają, a teraz to jest grzany temat i każdy o innym kolorze skóry to jest nielegalny imigrant Tuska. Żałosne społeczeństwo.

kuz

36

@Goralkov Grupa osób mająca problem do tego Pana powinna spędzić resztę życia w Choroszczy na pewnym oddziale.

kuz

14

@Faro To już nie chcą przekładać kolejek żeby dłużej odpoczywać? Nie chcą prawda?

kuz

2

@Faro Hazarda do Coutinho porównywać to jak porównać gówno do kawioru :d sory, ale Cou zrobił milion razy lepsze wrażenie.

kuz

1

@Konradowskyy Raft. Najlepsza do tej pory dla dwójki.

kuz

19

Karny dla Realu Madryt bo jestem kibicem od dziecka!

kuz

3

@Derean Jakbym widział Raphe w pierwszym sezonie :D Niby umiejętności są, ale decyzje, pewność siebie gdzieś tam z tyłu - leżą. Wierzę, że Flick zrobi z Niego to co zrobił właśnie z Raphinhą.

kuz

6

@Encore Porąbane te ceny, płacić tyle za gościa, który nic jeszcze nie osiągnął i nawet się nie zbliżył do jakiegoś topu, ja rozumiem potencjał ale taka cena zgasi go już na starcie, bo presja będzie niesamowita.

kuz

0

Jak Flick go ogarnie to 30 baniek będzie promocją :P

kuz

1

@Gaucho Jak może Cię wkurzać kontrakt gościa który zrobił 200% normy po Messim, wygrał nam to po co przyszedł, dał nam radość, tym bardziej że to Polak? Wart każdych pieniędzy taki transfer.

kuz

4

@aspr1me Spawner rozpoczął pracę po sezonie, odpalają go na wakacje :P

kuz

5

@Hadziuk Po co tracić na nich wszystkich czas? :D Troglodyci, kur*y internetowe, zerowe IQ. Szkoda nerwów i czasu, a tymbardziej dawania im poklasku i wyświetleń.

kuz

0

@kodi77 Ciągle podajesz info z mediów, tamte info też było z mediów a klub milczał i tylko zwodzili w wywiadach. Nie wierzcie w to co piszą media i tyle.

kuz

0

@Rastafarnianin Cała Legia jest daremna jak i nasza ekstraklasa. Drugi mecz sezonu a oni grają jakby mieli 50 meczów w nogach. :P

kuz

2

@blakkudium Ma kasę to niech korzysta. Różnica jest taka, że Yamal wygrał dwa puchary, był praktycznie najlepszym zawodnikiem w swojej druzynie, a Vini? No cóż... chyba nie potrzebuje treningu przed nowym sezonem. :D

kuz

2

@blakkudium Na Montjuic jest koncert i nie da rady zagrać meczu tam.

kuz

7

@blakkudium Szkoda, że nie możemy jak normalny klub kupić gościa przed presezonem, żeby normalnie przetrenował pod okiem trenera ten okres, tylko martwić się jak zwykle do końca.

kuz

5

@Who_you_mam Dlaczego Van Boekel nie widział faulu Dumfriesa?

kuz

0

@krycha2201 Małgorzata Ostrowska, Edyta Górniak

kuz

1

@Cule1234 To trochę inna akcja, bo nikt nie miał wpływu, że założy taką koszulkę + reprezentacja to nie jest klub. W każdym kraju ma koszulkę repki na sobie i chyba nie jest tak głupi, żeby z godłem sobie pogrywać.

kuz

0

@AduŚ07 Przerażająco wygląda AI w tych czasach, już nawet nam młodszym ciężko odróżnić prawdę od fejka, ale nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że służby nie wiedziały przy obecnej technologii i rozwoju, że wody się podniosą. Ten teren już dawno byłby ewakuowany.
Potem spojrzałem kto to udostępnił i tym bardziej nie polecam obserwować i wierzyć.

kuz

3

@Cule1234 Może wyjdę na ignoranta, ale zgadzam się w 100% z tym człowiekiem. Im więcej takich rekacji - tym mniej idiotów promowanych w mediach. Tego się nie da już zatrzymać, ale takie akcje pokazują, że są jeszcze ludzie z godnością i moralnością na jakimś tam poziomie, którzy nie sprzedadzą wszystkiego za pieniądze.
Tak jak napisał, Speed wziąłby koszulkę Wisły i wytarł nią telefon, tłum by się cieszył, kasa może by się zgadzała, ale co z tego? Skoro szacunek zostanie gdzieś w tyle.
Walczmy z tym jak możemy, bo za parę lat my normalni ludzie będziemy piętnowani za to, że nie wierzymy w płaską ziemię albo nie szczekamy na ulicy na ludzi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?