lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan
A kto wtedy będzie grał na DPS? No właśnie juz ci pisałem ale chyba nie kumasz. Jak nie przyjdzie pozadny DPS to Gundogan tam będzie grał. Stąd rak usilne starania o Gulera bo łatwiej o fajnego zmiennika Pedri niz pozadnego DPS.
Gundogan de jong i przed nimi Pedri. Tak obstawiam once. Na rezerwie Gavi i Guler i pewnie od biedy na kilka meczy ten nieszczęsny Romeu choc wolałbym na 6 juz mieć Nico niz jego
0
@pioz123
Tylko Christensen to byl wcześniej juz świetny pilkarz. Reorezentat Danii. Gral w Chelsea jak wygrana LM.
A Romeu? On żadnego meczu w reprezentacji nie gral. Nie byl nigdy znacząca postacią w mocnym europejskim klubie. O ile cie lubie to tu stary co ty porównujesz?:) mowieci ze jak nie przyjdzie pozadny DPS to Gundogan tam będzie gral bo Romeu jest marny
0
@pioz123 @Bogan @MarioVeB!
Na tsn moment jako DPS mialby przyjść Romeu. Jeśli myślicie ze on będzie wyjściowym pivotem to nie myślcie lepiej o mistrzostwie czy walce o LM tylko bardziej o walce o 2 miejsce i kolejnej kompromitacja w Europie bo to marny pilkarz.
Ja widze to tak ze mamy 4 kozaków do gry Gundogan de jong pedri i gavi. I Gundogan bedzie gral jako pivot jak nikt sensowny nie przyjdzie. A Romeu ewentualnie do rotacji na 6-8 meczów w lidze i tyle.
Kto wg was wtedy będzie zmiennikiem Pedriego? Gavi nie da rady wszystkiego obskoczyć i zarówno byc zmiennikiem de jong i Pedri.
Gundogan? Nie on też musi odpoczywać czasami. A ile Pedri byl kontuzjowany w zeszłym sezonie? No właśnie. Jak wtedy wyglądała nasza gra bez sensownego zmiennikiem.
Kessie nie licze bo to sredni pilkarz i pewnie odejdzie.
Wiec jeśli nie ściągniemy jakiegoś dobrego DPS jak Brozovic. A zanosi się ze nie to trzeba Gulera kupić juz teraz bo będzie on grał. O to się nie martwię.
0
Guler i Vitor Roque powinni juz przyjść do klubu tego lata.
Chyba ze znow chcemy oglądać jak Pedri jest zajezdzany i potem ma kontuzje na kilka kolejek a Lewy gra od deski do deski bez zmiennika.
Wcale koniecznie by tak mało nie grali każdy z nich przy odpowiednich rotacjach mógłby zagrać po 13-14 meczy w pełnym wymiarze w samej lidze + plus w pozostałych wchodzić z ławki. A jest jeszcze puchar, LM.
A potem bedzie kontuzje Pedri i placz ze nie ma kto grać.
0
@Emhyr
Oj biedaku widzę osobiste podchody. Brawo ty. Napisałem tylko ile musisz mi zapłacić abym szukal bo nie każdy ma czas i ochotę szukać czegoś aby komuś coś udowodnić. Mam bardzo dobra pamięć wiec wiem co mówię ale nie robie screenshotow jakiś newsów tu aby potem komuś coś wysyłać ze tak pisali aby udowodnić.
A ty widzę z tych osób co jak ktoś powie ze trawa jest zielona to napiszesz udowodnić. To się leczy człowieku moze jeszcze dka ciebie nie za późno.
1
@Emhyr
Koles jak mi zapłacisz 350zl/PLN tyle ile inkasuje za swoj czas to poszukam. Inaczej Szkoda mi czasu na twoja persone
1
@Emhyr
TO CZYTAJ WIADOMOŚCI TUTAJ TO SIĘ DOWIESZ
0
@kuz Oriol Romeu, jedne pies, marny piłkarz
1
@PatrykBarca
kilka meczów? on tak zagrał praktycznie połowę sezonu za Fernandinho i był świetny
zresztą w BVB też tak grał
ale DPŚ nie musi być najszybszy, to nie skrzydłowy, chyba pomyliłeś rolę na boisku
1
@Emhyr
nie każdy jest talentem i nie każdy musi, ale skoro i Cassad i Garrido chcą inne kluby to znaczy że talent mają
Romeo to marny piłkarz i szkoda jakiejkolwiek kasy na niego, to przez takie deyzcje jesteśmy tu gdzie jesteśmy z FFP
Diaz się nie nadaje ale nadaje się na zmiennika dużo bardziej niż Romeo
9
ROMEU
Stanowcze nie !!! dla tego marnego piłkarza, dość kupowania szrotu
1
@Emhyr
tak mądre, bo i tak płacimy ich pensje i to nic nie kosztuje a nóż się sprawdzą, i tak jak pisałeś grali by raczej ogony
przypomnij mi w której lidze grali Gavi, Balde, Pedri przed tym jak się sprawdzili u nas? no gdzie byli mądralo?
a właśnie takie kupowanie szrotu doprowadziło nas do sytuacji w której teraz jesteśmy - dest, jakiś kurde maio czy jak mu tam, teraz kupili jakiegoś araujo, jest alonso, był niedawno braithwaite, boateng - ci piłkarze nigdy nie powinni i nie mieli prawa tutaj trafić, a potem był jest problem z ich odejściem a pensje kosztują
jedyny który się z nich sprawdził to luuk de jong
lepiej poczekać rok i kupić kogoś pożądnego lub choćby zaryzykować z tymi co są albo Fabrizio Diaz niż kupować takiego słabego piłkarza
0
@PatrykBarca
już nie kłam chłopie, bo u Guardioli też i tam grał i to nie kilka meczów tylko
2
@Emhyr
mimo wszystko nigdy nie powinien tu trafić, to już lepiej niech zmiennikiem będzie Cassado czy Garrido
w ogóle bez sensu transfer, oby tu nigdy nie przyszedł
0
@PatrykBarca
a wpadł ktoś na to już, bo nawet tu na stronie o tym nie słyszałem
ale dla klubów typu Villarreal czy Betis nic by to nie dało bo oni mają mało kibiców
w Barcelonie jest to droga bo tych kibicow jest dziesiątki milionow
0
@Tomasson81
200 tys. kibiców po 100 EUR i masz 20 mln EUR:) to już znacząca kwota
nie wydam aby klub miał na transfery normalnych piłkarzy
0
@ObiwanKenobi
wystarczy i trzeba jak najbardziej tak wspierać klub
tylko wyprodukowanie czegoś kosztuje, a tak wydaje się że więcej kasy trafi do klubu
1
@fantom102
Fati zamiast Gavi i oki
0
@tristan87
nie zrozumiałeś mnie, większość tu narzeka a nic nie robią aby wspomóc klub, jeśli ktoś żałuje kilku stówek dla klubu raz, 2 razy do roku to ciężko mówić aby był prawdziwym kibicem
0
@priest9999
to wszystko domysły, a faktów żadnych nie ma
zresztą co za problem założyć spółkę sponsorską dla klubu?
0
@negreanu
czemu niby ma być zabronione? nie sądzę aby tak było, wg mnie zarząd powinien tak zrobić sądzę że 20 mln EUR to minimum co by zebrali
0
@mleczkoo
o czym ty mówisz?
0
DOTACJA FC BARCELONA
ile jest kibiców FC Barcelony na świecie? dziesiątki milionów
czemu klub nie zrobi w tych trudnych czasach czegoś takiego jak DONATE
kupujesz wirtualną cegiełkę z podziękowaniami pomocy klubowi za np. 100 EUR? czy to tak dużo aby pomóc klubowi, niech nawet tylko 200 tys. prawdziwych kibiców tak zrobi już mamy 20 mln EUR na transfery:)
który z Was oprócz mnie byłby skłonny w to wejść jakby tak zrobili?:)
0
@Deviler
nie to jest myślenie - narzekanie na transfery a nie wspieranie klubu w żaden sposób, klub to nie jest własność kogoś tylko kibiców, co więc jak nie dotacje kibiców nie pomoże klubowi
nie stać Cię to nie wyśmiewaj intencji
0
@Deviler
co xdd? narzekacie na transfery a nie pomagasz klubowi? nie stać cię?
0
Komentarz usunięty
2
FINANSE FC BARCELONA
Wielu tu tak narzeka na transfery ale co wy zrobiliście dla klubu ile EURO zostawiliście w klubie w tym sezonie.
wejdzie na oficjalną stronę fc barcelony do sklepu i kupcie coś za 50, 100 czy 150 EUR
to nie wielkie pieniądze a coś zostanie w klubie, jak każdy będzie kupował to coś się uskłada dla klubu
0
@Kamiloza91
de jong nie ale Gundogan już moze grać na DPŚ
tak na prawdę wystarzyloby Gundogan, de jong, pedri, gvai i guler, a na DPŚ czasami Christensen albo Cassado
nie dla Romeu
0
@RosjaninBut
czyli poszedł na kasę po prostu a nie na grę w jednych z najlepszych klubów świata, słabo ale jego wybór
ja go już nie chce tu bo zgadzam sie z śp. Cruyff, jeśli masz wątpliwości czy przyjść to nigdy nie powinieneś tu trafić
0
@lucas/catalan
Gundogan niech tam gra, a w kolejne lato za kimś trzeba się obejrzeć