2

@Herato
dzieci w niczym nie ograniczają:) jeśli tak myślisz to masz bardzo ograniczone widzenie

2

@pioz123
taa:) tak jak boateng czy braithwaite:)

1

@Bartas7VeB
w ogóle nie ma to żadnego sensu, jakby nie można dać szansy Nico i z nim przeczekać rok a z lepszymi rywalmai grac w pomocy gundogan, de jong, pedri

to już lepiej byłoby zainwestiowac w tego fabrizio diaz i jego próbować ze słabszymi rywalmi

3

@Chucky
ale na co poczekajmy ściągamy przeciętniaka i tracimy kasę gdy mamy problemy z limitami, gdzie tu logika?

0

@darek60
Za 150 mln? Jeśli za to mogli by nabys jakiegoś DPS i pomocnika dobrego to deal idealny mimo iż de jong jest dobry to za taka cene to grzech byłoby nie sprzedać. Albo np Bernardo za de jong i do nas jeszcze np 50 mln EUR:) i masz kasę na DPS. To się nie zdarzy ale napisałem to z przekąsem skoro nie chcą puścić Bernardo. To takbym im odpowiedzial.

0

@Emhyr
Czy ja wiem czy sredniak. Wg mnie całkiem dobry pilkarz i na 4-5 pomocnika idealny.
Chcial go Milan i Atletico albo coś nie wyszło.
Lo Celso tez oki wg mnie. Najbardziej chciałbym Bernardo Silva ale jeśli nie on to któryś z nich jak najbardziej.

0

@takisobiektos
te same pozycje

0

Skoro City mimo obietnicy nie chce puszczać Silvy meze warto skupić się na Kamada?
Japończyk to chyba fajny zawodnik do wyjecia za darmo.
A dla City jak będą pytać o Frankie to powiedzieć 150 milionów EUR:) a co niech dziady płacą jeśli chcą go:)

1

@Barca1922
Sklad spokojnie na Top8 w Europie i tego oczekuje

1

1

@Rust_Cohle
Z taką facjata jak masz cudu nie zdziałają:)

1

@bartas97
ja po jednym a przed drugim:)

po Bieszczadach a przed Turcją:)

1

@karolszymek
38 meczów w samej lidze, jeśli liczysz że ta 3 zagra wszytsko od deski do deski to się mylisz, będzie rezerwowym ale bedzie często grał

1

@Bartek_VEB
będę żarł tapetę ze ścian na yachcie:)

2

@Tomo1989
no tak puchary ligi farmerskiej:)

0

BERNARDO SILVA

co to znów za historia, jeden wiarygodny dziennikarz mówi że może przyjdzie, drugi mówi że nie

przydałby się owszem, ale wątpię by przyszedł, choć to byłaby bomba

2

@Bartek_VEB
kupiłem yacht

0

@Bykunn
w Stanach napisałeś a żyjemy w Polsce to po pierwsze

po drugie podaj dowód że tyle kosztuje taka operacja w USA, bo pisać to sobie każdy może

po trzecie ja wszędzie mówię że specjaliści powinni być sprywatyzowani bo tak zasadniczo już teraz jest a jedynie na szpitale składka powinna być odprowadzana

2

@Tomo1989
no jeśli ktoś jest nieodpowiedzialny i wydaje to chyba jego problem
a co to ja sponsor jestem? tak będę patrzył jak umiera bo to z własnej winy

nie przywołuj tu zrzutek bo są to zazwyczaj na skrajne przypadki i bardzo dorgie leczenie nierefundowane przez NFZ - TAK WIĘC PO CH... za przeproszeniem ta składka

a ile firm ubezpiecza samochody? a też się może wydarzyć że masz szkodę za kilka raz więcej niż im zapłaciłeś, ale jednak jakoś im się to opłaca:) wiesz czemu

publiczna służba zdrowia nie działa więc powinna zostać sprywatyzowana przynajmniej ta część poza szpitalna

0

@Tomo1989
no to już jak ktoś nie myśli aby odkładać to jego problem nieprawdaż?
no raczej parę operacji nie zje 480 tys. PLN:) nie bądź śmieszny

poza tym jest coś takiego jak ubezpieczenie

w tym momencie płacimy na nic, powinna być tylko część na opiekę szpitalną a nie na specjalistów gdzie i tak na konsultacje itp. czeka się miesiącami - czytaj czyli płacisz na nic

0

@Tomo1989
jako starsza schorowana też

po pierwsze przez x lat uzbierałbyś mnóstwo kasy na leczenie załżmy że płacąc ZUS 2000 przez 20 lat ile masz 480 tys. pLN - na leczenie wystarczy:)

poza tym jest też takie coś jak ubezpieczenie, tak jak ubezpieczasz samochód:)

a leczenie publiczne to utopia, nie istnieje, jedynie szpitalne i chyba jedynie skąłdki na taka służbe zdrowia maja sens, bo specjaliści jak alergolog, dermatolog itd. publicznie to się nie doczekasz

1

@Tomo1989
ale jeśli nie musiałbyś płacić na NFZ co miesiąc kilka kawałków to miałbyś kasę na prywatne leczenie

0

@KlonaZepan
Zobaczymy

0

Romeu Lo Celso Cancelo

Zamieńmy to na Amrabat lo Celso Cancelo I mamy super paczke:)

0

@Criss18Barca
No i dlatego w zeszłym sezonie wygraliśmy trofea w tym to najważniejsze w kraju:)

0

@konrad1661
Lo celso to nie placek

0

@MOLESTA
Tez nie chce Romeu ale jakby miał zagrać 8-10 meczów w idzie jakos go przeboleje. Taki zawidnik do oszczedzania innych.
Ale Cancelo, Inigo, Gavi, Lo Celso, Raphinha, Ferran Vitor Roque to juz konkretna ławka.

2

@KmN
Nie zgadzam się. Bo Dembele to czas jak nie ma kontuzji a Fati widać że chyba dochodzi do formy ostatnio.
Wszystko zależy od głębi składu. Stąd tak potrzebne transfery Cancelo czy Lo Celso.
Pierwszy sklad mamy mocny ale potrzebna tez lawka której brakowało.

3

Xavi

Wielu widzę tu wyśmiewamy Xaviego ale czy majac w pierwszym składzie:
Ter Stegen
Kounde Araujo Christensen Balde
De jong Gundogan Pedri
Dembele Lewy Fati.

A na ławce: Cancelo, inigo Martinez, Gavi, Lo Celso, Romeu, Raphinha, Ferran i Vitor Roque nie można myśleć o rzeczach wielkich.
Ale oczywiście można.
Mistrzostwo kraju juz pokazali ze potrafią wygrać. A w LM wreszcie bylaby ławka co mogłaby coś wartościowego dać. Cancelo w razie W obleci oba boki obrony, Gavi bylby 12 zawidnikiem, Pedri wreszcie nie musialby grac wszystkiego bo mialby Lo Celso do rotacj, Raphinha walczylby o miejsce w 11, Lewy dzięki Vitor tez moglby odpoczywać.

0

@Sysia11
No nie. Przy pewnych sumach większe pieniądze już nie maja znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?