lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123
niby tak ale w ostateczności Gundogan i De Jong by sobie nie poradzili razem tam grajac?
wg mnie tak spokojnie
choć uważam że to ostateczność i przyjdzie ktoś ciekawy
0
@pt9
znając życie pewnie nie, ani jeden ani drugi kariery u nas nie zrobi pewnie
nie ten poziom
0
@Artysta9
Fati, Dembele, Gundogan, Gavi - jest juz kolejka do grania bliżej lewej stronie
Abde jest piłakrzem bardzo przeciętnym i po prostu zbędnym u nas, to dobry poziom na Osasuna, Betis itp.
1
@Kidd
wszystko oprócz klubu
Newcastle to na razie ciekawy projekt ale tylko projekt,
nie wiadomo czy coś tam w ogóle wygra czy będzie wiecznie TOP4 max TOP2-3
Barcelona to natomiast marka sam w sobie i tu nawet nie ma co porównywać, już nie mówiąc o zamiłowaniu latynosów do pogody itd.
no i nas większe szanse na trofea
3
Gundogan, Pedri, De Jong, Gavi
pomoc już wygląda super, czekamy tylko na DPŚ:)
1
@Criss18Barca
kurde chCemy chyba walczyć o LM, przyda sie ktoś lepszy na DPŚ
0
@Artysta9
Abde i tak nie będzie miał miejsca nawet w przypadku odejścia Ferrana, poza tym jest za słaby na Barcelonę
0
Inigo Martinez, Gundogan, Vitor Roque
to już wygląda na konkretne wzmocnienia teraz czas na DPŚ, może Brozović?
i sprzedaż Umititi, Lenglet, Abde, w pierwszej kolejności a później innych
0
@clyde
dzieki:)
0
@dorszyk22
dzięki:)
0
@maroon
o wydaje się fajen dzięki wielkie:)
1
@Kidd
no to dziwne, wiesz na zarząd można się obrazić, ale zarzad chyba się może zmienić za kilka lat a przywiązanie do klubu życia powinno być chyba stałe
ciekawa sytuacja, z jednej strony szkoda bo wole jak Milan się odbuduje a nie osłabia a z drugiej strony plotki o wymianie Raphinha Bruno Guimaraes chyba nabierają sensu?
0
@Kidd
a to on nie jest kibicem Milanu? wydawało mi się że tak dlaczego więc miałby odejść?
0
@pt9
Chcesz oryginalny kalendarz pirelli z 2012 roku? :) to trochę inwestycja. Jeslichcesz to mam na sprzedaż. Wtsle ci link do olx z ogłoszeniem
1
SERIALE
co macie do polecenia na platformach stremingowych wszelakich w podobnym stylu do niżej wymienionych
1. TABU, Alienista - ???
2. Lupin, dom z papieru -???
3. Belfer, Wataha, Kruk, Ślepnac od Świateł - jakiś inny polski serial trzymający w napięciu?
4. Wikingowie, Upadek Królestwa, Wikingowie Valhalla - co jeszcze?
Czarne lustro fajne? zastanawiam się jeszcze nad Rzym i Klangor
0
@Messibestplayerintheworld
a co jeśli byś ustawił zespół
Gundogan- De Jong
Pedri
0
Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi, Lo Celso, Nico
czy wg Was taka pomoc by wystarczyła?
0
Gundogan
czy według Was może grać jako DPŚ? wg whoscored 1/3 meczy w zeszły sezonie zagrał na tej pozycji?
pytam bo dużo meczy City nie oglądałem ale z BVB bardziej kojarzę go raczej niżej jako PŚ właśnie lub DPŚ
czy w parze z De jong daliby radę?
a przed nimi Pedri
0
@Dalhi
fabricio diaz chyba tak się pisze ten młody Urugwajski talent:)
0
dawać już tego Gundogan, Inigo, Vitor Roque i skupić się na DPŚ
czy Brozović dałby radę? wg mnie tak więc jego też klepnąć i zajac sie sprzedażą
Lenglet, Umititi, Abde, Collado, Dest, Ferran, Garcia - trochę ich jest
0
@AmigoBlancos
Gundogan inigo martinez vitor roque:)
1
@Jarema2000
w zeszłym roku wygraliśmy w grupie, a w tym roku 2 razy przegraliśmy z Barceloną w Grupie:)
po co więc przywoływać poprzedni sezon? potem jeszcze sromotna porażka w Globe z nimi
Barcelonie nigdy nie grało się wygodnie z Magdeburgiem, nie wiem z czego to wynika ale tak jest, może gdyby nie kontuzja, może gdyby grali z nami albo PSG w półfinale i uniknęli Magdebrug to by wygrali wg mnie tak
a 4 bramki miałeś w jednym momencie meczu przez chwilę, w większości jednak mecz był bardzo wyrównany
Barlinek pewnie za rok znów będzie w final four tak czuję:)
Barcelona, Barlinek, Magdeburg, TKW Kiel, Veszprem, PSG faworyci znów będą ci sami pewnie:)
pozdro
0
LM piłakrzy ręcznych
ta Barcelona nie potrafi grać z Magdeburgiem, 3 mecze i 3 porażki, ostatnio zabrakło na prawdę nie wiele ale znowu przegrali
wg mnie jakby pokonali Magdeburg to wczoraj cieszyli by się z wygranej bo w niedzielę widać byli w mega gazie:)
gratulacje dla Magdeburga i Barlinka:)
0
dawać te oficjalki Inigo, Gundogan i Vitor Roque
a potem się skupić na DPŚ:)
0
Wychodzi jednak że Messi, Busi Alba spotykali się ostatnio nie aby zostać w Barcelonie ale razem zagrać w Inter Miami:)
a podobno tak chciał do nas wrócić:)
2
@SinMistico
Jaki fuks. Jako jedyni chcieli grac cały mecz a nie czekać karne.
Bezplciowy to jestes ty.
Simon
Pedro porro- laporte- inigo martonez- balde
Gavi- rodri- pedri
Oryzabala- joselu- fati
A w obwodzie jeszcze pau torres, alba, merino, zubimendi, olmo, morata, asensio.
Całkiem fajny skład jedynie w ataku przydałyby się 2 mocne nazwiska
0
@DaPidejpi
tak zdecydowanie, socios i tak wiele nie potrafią wskurać i nie wiele dają klubowi, w dzisiejszym futbolu jak jest jeszcze tebas w La Liga potrzebny inwestor z zewnątrz
trudno piłka stała się komercyjna już pomad dekadę temu i bedzie tylko gorzej
7
@Kapiczek
nawet nie wiedziałem że są, poziom marny więc nie ma co oglądać
0
@Khajio
daj spokój jak dla mnie dramat
był Bosz do wzięcia, mówiło się o Dalić a wybrali jakiś no name
takie sukcesy jak na miarę obecnych czasów w LM niedawno i wszystko to cały kapitał, kasa może pójść na marne w 2-3 słabsze sezony
już obecny sezon bez LM finansowo to będzie katastrofa, a zaczęło się wszystko od odejścia Overmarsa
0
@JarekS
pytanie czemu się nim nie interesujemy? mam nadzieję że mają alternatywy właśnie a nie czekanie na decyzję jednego gracza a potem na szybkości szukanie bo ten się nie zgodził
Kamady nie kojarzę bo nigdy go w akcji nie widziałem ale często słyszałem że to dobry gracz, na pewno z marketingowego punktu widzenia byłoby to dobrze bo to rynek azjatycki:)