lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Deco
jęsli faktycznie ma wątpliwości co do Romeu, walczy o Guler i Roque to jak dla mnei wyrasta na mojego nowego bohatera w Barcelonie
o to chodzi dość przeciętniaków w Barcelonie
0
@SkN
eric odejdzie z klubu bo jest słaby
Kounde na ten moment to będzie PO
zostaje tylko Christensen i Araujo - tak więc tak jest sens takiego transferu jak najbardziej:)
a Alonso będzie albo 4 albo zmiennkiem Balde
0
@pioz123
szczerze to tego nie widzę, wolałbym oszczędzać kasę i kupić za ork kogoś porządnego
nie widzę Romeu w meczach z najlepszymi jak Real, Atletico czy na arenie europejskiej w meczach z takimi zespołami jak Bayern, City, ale nawet Inter czy BVB
po prostu go nie widzę w takich meczach
a jakbyśmy grali nim na DPŚ w jakiś 25-30 meczach w lidze to jak potem kogoś nauczyć grać na DPŚ w meczach z najlepszymi?
załóżmy że Gundogan jakby się nic nie wydarzyło by grał w meczach z najlepszymi jako taki DPŚ obok de jong i przed Pedrim, jakby tak grał tylko w kilku meczach ciężej byłoby mu o rytm na tej pozycji
to już wolę aby Gundogan tam grał w większości meczów w sezonie 25-30 i był lepiej gotowy do gry z najlepszymi na tej pozycji a na te kilka meczów ligowych odciążałby go czy to Nico czy Cassado a Pedriemu znaleźć zmiennika jak Guler
bo inaczej po co nam Guler by był? skoro Pedri i Gundogan mogliby grać zamiennie, czasami razem
zobaczymy co ten Xavi wymyśli ale kolejny rok nie wyjście z grupy LM to byłby jego gwóźdź do trumny jako trenera dlatego liczę że będzie to dużo lepiej wyglądalo w tym sezonie stąd myśl o Romeu dla mnie abstarakcja
0
@Rewolucja123
bogactwo to masz jak masz porządnych piłkarzy a nie przeciętnych, a Diaz to się mógłby uczyć o Kimmnich itp. zawodników a nie Romeu co jest mocnym przeciętniakiem
Eric, Ferran się nie rozwiajają bo nie maja co rozwijać to nie poziom Barcy zdecydowanie a Balde się się rozwija, a Gaviemu brakuje po prostu odpoczynku i tyle
a wyniki są niezbędne bo bez wyników nie masz nic i stagnację i upadek zespołu, te w lidze były ale zabrakło w Europie i już nie ma tej kasy częściowo co była potrzebna
tylko przez dobre wyniki można zbudować podwaliny pod stały rozwój zespołu i kupowanie perełek z rynku
dobrze że cię nie ma za sterami klubu bo bylibyśmy teraz takim Betisem
żegnam
0
@VegetaPolska
takie topowe że ogłaszał przyjście mbappe, spadaj madryciaku
0
@Rewolucja123
a co Romeu da zespołowi rozwój:)
to Barcelona a nie klub akademicki jakiś, Pedri, Gavi, Balde, Araujo, ciągle się rozwijają
0
@Survier
dest, eric, torre - ioch tu nie będzie
Inigo już podpisany
w miejsce Torre bardziej będzie Guler, a jeśli odejdzie Torres to w jego miejsce Vitor
0
@pt9
i to tak zwana miłość Messiego do klubu:)
dużo pensji mają też ci co mają odejśc jak Lenglet czy Dest więc trzeba ich szybko sprzedać
mimo wszystko ogrom pracy wykonane a nadal nie jest idealnie
paranoja
0
@szkutnik91
jakieś słabe źródło
wybierze Barcelonę:)
0
@Survier
tak dużo lepszy niż przeciętniak Romeu
0
Ibrahim Sangare?
czy to nie byłby lepszy wybór niż Romeu?
1
FFP
Gdzieś tu było wrzucone że jak Laporta obejmował stery to wydatki na pensje wynosiły ponad 100% przychodów i tak na prawdę żyliśmy na krechę, był też obok stan z dziś i tam było chyba 68%, czyli już bardzo zdrowy poziom, a nadal są jakieś problemy, kurde tam limitu nie było 70%?
odeśli ci najwięcej zarabiający jak Busi, Alba a nadal nie możemy normalnie działać na rynku, przecież to jest ku.. chore i doprowadza to do ponownego upadku ligi
a taki klub jak Barcelona powinna móc myśleć o Amrabat czy Brozović na DPŚ a nie jakimś Romeu
1
czytam tyle pozytywów o Romeu że człowiek zaraz sam znacznie w nie wierzyć:) a potem będzie tak jak było z Boateng Braithwaite itp.
0
Guler, Vitor Roque oraz sprzedaż Lenglet i odejście Desta i ja byłbym szczęśliwy gdyby tak ten tydzień się skończył:)
potem tylko odejście Kessie, Ferran, Collado i Freseneda lub Cancelo na PO i kadr kompletna:)
0
@Bogan
Innej opcji nie widzę na teraz. A kupowanie jakiegoś przeciętnego defensywnego pomocnika dla samego kupowania to porażka
0
@Wiktoria13
To koles to buduje dom w simsach:) patrząc na jego wpisy tutaj max 10 lat
0
@kamilop
oki, szkoda chłopa, ale co już była oficjalka?
0
@sila101
jeśli jeśli, na razie Ambrat nei klepnięty
0
@Bogan
a ja sobie wyobrażam bo gundogan umie i potrafi tam grać, jak już mamy sprowadzać Romeu to już lepiej nikogo nei sprowadzać
2
@kamilop
Brozović, Kante i tyle z tych dostępnych
Neves za drogi jak za takie umiejętności
Kimmnich niestety nei do wyjęcia
Zubimendi ok ale nie za taką kasę i chyab też nie chce odejść
dadzą radę z tymi co są, ale w przyszłym roku trzeba pójść po kogoś mocnego, chyba ze jakimś cudem tego lata kogoś pozyskają tylko nie Romeu
może Ugarte?, Sangare? albo choć już ten Amrabat
0
@Borneo
lenglet, dest, ten meksykanin araujo, garcia, kessie, collado i nawet pewnie Nico - zakładam że oni pewnie odejdą
s.roberto i alonso - też bym się najchętniej pozbył, ale cóż
Guler - nie ma do końca konsesusu kiedy przyjdzie, są też plotki że jesli nie będzie sensownych zakupów do pomocy to on przyjdzie już w to lato bo będzie brakowało pomocników, Vitor to zależy albo teraz albo przyszłe lato
0
@Rewolucja123
jak zwykle zero argumentów koleś masz a się wymądrzasz:)
Xavi grał 4 pomocników a jak bedzie grał w tym sezonie tego nie wiesz, raczej nie 4 bo na to kadry nie mamy
szkoda na czasu na Ciebie już Frankie de Jong cię wyjaśnił tu:)
a co najlepsze przywołujesz kolejnego kolesia co się kreuje na niewidomo kogo, a jak czytam jego wpisy to mi się chce śmiać równie jak po Twoich
a rzeczywistość tak Was często weryfikuje że to aż żal jacy jesteście żałośni:)
bez odbioru
0
@Borneo
a jak na ławce rezerwowych bezie Inigo, Freseneda, Gavi, Gular, Fati, Vitor Roque
to uznasz to za mocną ławkę, dla mnie to już będzie ciekawsze ławka niż rok temu, gdzie jeszcze w obwodzie będziesz miał Ferran, S.roberto, Alonso
nie mówię że wszyscy z tych nowych wypalą, ale i po Gular i Vitor Roque widać dużą jakość a Fati ostatnie miesiace wreszcie wyglądał dobrze po kontuzji, dla mnie to fajny prognostyk
Garcia obstawiam że odejdzie
0
@Rewolucja123
Przy tej 5 spokojnie zrobię wynik. I Pedri i Gavi generują poziom na już. A Gundogan i de jong to doświadczeni zawodnicy. Guler swoje zagra bo Pedri po poprzednim seoznie widać że od deski do deski wszystkiego grać nie może.
Gavi spokojnie częstwo będzie zastępował de jong a Gundogana na 8 meczy w lidze plus końcówki spokojnie zastapi ktoś cantery.
No rzeczywiście taka intensywność treningu że u nas na tej pozycji grał demon prędkości i wytrzymałości czyli Busi:) dobre tego jeszcze nie grali
A ryzyko kontuzji zawsze jest takie same, niech ci ktoś wjedzie w kostkę i te treningi i intysywność możesz sobie włożyć między wiersze
Sam piszesz brednie bo w zeszłym sezonie z gorszą kadrą mieliśmy mistrza Hiszpanii:) no tak wg Ciebie to pewnie fartem
a zaczęliśmy gorzej grać jak nagle Gavi zajechany miał obniżkę formy a Pedri nawet nie grał z tego samego powodu bo miał ciągle kontuzję. Teraz majac 5 zawodników z których każdy ma jakoś spokojniej może to wyglądać i nie będziemy muslki w pomocy patrzeć w takim wypadku na to co wyrabia Kessie lub nieokrzesany Pablo Torre, który wydaje się podobny przypadkiem to Puig, który i może umiejetności indwidualne ma, ale to że nie potrafi grać w zespole, nie potafi się odpowdnio poruszać dyskredytują obu w poważnej piłce
0
@Rewolucja123
jasne że wyniki
środek pola z Gundogan, De jong, gavi, Pedri gwarantuje wyniki dodatkowo Guler
na pivocie bedzie grał Gundogan bo umie i potrafi tam grać
jasne że chciałbym tam Brozović albo Kimmnich ale że ani jeden ani drugi nie przyjdzie trzeba grać Gundogan na pivot a Pedri musi mieć odciążenie w postaci Guler
i nie powtarzaj proszę dyrdymałów że Gundogan nie potrafi tam grać, bo potrafi i nie raz już to udowadniał
1
@pioz123
Tez mam taką nadzieję że to będą kozaki:) po prostu wydaje mi się ze to błąd kupować przeciętniaków. Pilkarzy którzy nigdy nie powinni trafić do Barcy jak Boateng, Braithwaite, Alonso, Bellerin czy teraz Romeu.
Szkoda jakiegokolwiek EUR na nich. To już lepiej dać szansę tym co mamy i tak już są na liście płac. A kupować powinno się albo takich młodych obiecujących albo dobrych piłkarzy jak chcieli czyli Brozovic, Kimmnich czy nawet od biedy juz ten Zubimendi przynajmniej jest mlody ale tez za odpowiednią kasę.
0
@BARCA1899Messi
A my podobno tyle nie chcieliśmy płacić. Stąd negocjacje.
Zresztą dla mnie jakakolwiek kasa na przeciętnego piłkarza jest zbędna.
0
Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi i Guler:)
w piątkę plus na 6 albo Cassado albo Nico na dosłownie kilka meczów w sezonie na DPŚ i sądzę że będzie gitara:)
a na DPŚ odkładać na kogoś dobrego a nie pół a nawet ćwierć środki
po Gulera i Vitor Roque a potem PO:) i kadra kompletna:)
5
Romeu
Były jakieś plotki że Girona nie chce negocjować:) to miód na moje uszy
nigdy więcej przeciętniaków w Barcelonie:)
0
@pioz123
Dlatego chce Gulera. W 5 juz byc obskoczyli sezon. I do tego Nico na 6-8 meczów w sezonie na DPS.
Tylko mamy takie problemy przez takie durne transfery jak Baithwaite, Boatengi czy właśnie Romeu.
Ten Romeu nie wystarczy nawet na mecze z TOP6. Nie róbmy błędów z przeszłości. Albo ktoś godny Barcelona albo nikt. To już lepiej niech gra Nico czy Garrido albo Cassado z cantery.
Tylko on nawet nigdy nie byl powołany a to czymś świadczy było tyle meczów towarzyskich i mniej znaczących. 1 mecz nawet nie zagrał. Nie oczekuje wiele ake kaman