0

@qbuteq
A gdzie Messi w sladzie gdzie kaea za kupowanie sędziów?
Widze lykasz wszystko jak pelikan

7

Gratuluję wszystkim co wierze we wszystko ci pisza media:)

Wg nich mamy w składzie Messiego po powrocie a Barcelona kupowala sędziów- sprawa Negreiro.
Calma:) i pozdro dla tych bystrych co nie łykają wszystkiego jak pelikany

0

@Bartek_VEB
Ale mial byc:) media pisały zebedzie i co? A nie ma go bo jest zachlanny na kasę

0

@karolup
a kto ci tak powiedział? wierzysz we wszystko co piszą media?

to w takim razie gdzie ten Messi u nas w składzie bo go nie widzę?

0

DE JONG- B.SILVA

wymiana + Cancelo na wypożyczenie za darmo na rok z opcją zakupu za rok za 10 mln EUR

wchodzicie czy nie w taki układ?

0

@Tomo1989
a nie lepiej mieć 2 pary butów i na siłownię i do biegania osobno?

3

@Deviler
a jaka może być opinia, średnia płaca, praca dla ludzi bez pomysłu na siebie albo pasjonatów militariow

0

@Ojciec5tkidzieci
czemu Alexis nie przedłużył kontraktu?

ogólnie OM fajne wzmocneinia zrobili Marcelino na ławce, Kongdobia, Lodi:)

0

@pioz123 sezon miał świetny to fakt ale jeśli miałoby to być na zasadzie takiego deal to ja jestem za, bo na ten moment Bernardo jest mniej wiecej tyle warto co de jong a jaknbyśmy jeszcze coś otrzymali jakąs kasę to byłby to dobry deal

na tej samej zasadzie patrzę na Raphinha, nie do ruszenia chyba ze przyjdzie szalona oferta typu ca. 100 mln EUR a my madrze to zainwetujemy

1

@Comentateiro
no nie mieli problemów po zaraz przyszli Haller, Antony, Neres, Lisando Martinez, Edson Alvarez, Berguis - czyli albo dobrzy piłakrze albo talenty na prawdę duże

i dlatego mistrzostwo kraju przychodziło rok w rok plus po tym półfinale LM zaraz później był też 1/8 LM po 18/18 pkt w grupie:)

po transferach z ostatniego sezonu widać ile im się udało z tych nowych

1

@Kidd

byli wcześniej Ziyech, de jong, de ligt, van den beek itp

zastąpiono ich antony, haller, lisandro martinez itp.

obecnie masz zastępstwo w postaci kaplan, bassey, grilitsch, conceicao, lorenzo lucca - czyli chyba o spadku jakości nie muszę pisać

po odejściu Overmarsa temat transferów podupadł strasznie

a teraz zamaist się wzmacniać aby awansowac do LM to szukaja gównianych oszczędności co tylko pogłębi kryzys

a wszystko po odejściu Overmarsa - jeden dyrektor sportowy a ile znaczy

1

@Comentateiro
tak jestem wielkim fanem i Barcelony i Ajax- to moje 2 wielkie milosci piłakrskie:)

już jest zaburzone- obecnie nie widzę nic ciekawego ani trenera ani skautingu nie widzę idzie to w złą stronę

3

@Kidd

ci ci odeszli w zeszłym sezonie chyba znasz? - m.in. Antny, lisandro martinez, haller, onana, gravenberch, ale tez blind

teraz odeszli już - tadić, timber, szykuje się alvarez do odejscai i kudus chce odejsc

a oprócz Bergwijn i Wijndal to pokupowali samych przeciętnych piłkarzy jaki Kaplan, Basey, grilitsh, conceicao, ocampos,

opócz Brgwijn żaden z nich nie wzmocnił 11 po takich odejściach
zostali +100 mln na transferch na plusie

w obecnym sezonie jest + 40 mln a pewnie będzie jeszcze więcej

tylko co z tego jak szkuje się może kolejny rok bez mistrzostwa a co to oznacza brak LM - i kasy ogromnej chyab nie musze mowić

a kuili Tahirovic, van den boomen - znasz ich? no właśnie

zatrudnili na trenera Maurice Steijn - znasz?, a mówiło się o Daliciu nawet

także zespół w kij osłabiony nie szukają jakiś nowych talentów w Brazyli -Antony, Neres itd.

ja widzę to bardzo kiepsko, w szkółce pojawia się ktoś co jakiś czas teraz jest Hato ale to za malo

Overmars jak był to ogarnął właśnie te wszystkei wspomnaine transfery Hallerów, Antonych itp. gdzie nawet jak odeszli wcześniej Ziyech, de jong, de ligt to bylo kim ich zastąpić a teraz te nazwiska brzmią śmiesznie

ale przede wszystkim trochę chyba odejście od tego co przynioslo sukcesu czyli młodzież czy to własna czy talenty kupiony czy zawodnicy doświadczeni już ale ewidentnie dobrzy jak - Tadić, Haller, czyli mieszanka talentu i doświadczenia

teraz ten talent jest watpliwy a doświadczenei to piłakrzy typu grilitsch - na litość przed przyjściem tu nawet o kolesiu nie słyszałem

teraz widzę skupiają się na przeciętnych piłkarzach (bassey, lorenzo lucca itd) ale tanich lub piłakrzach jak Kaplan, Conceicao którzy nigdy wielkimi talentami nie byli i nigdy nei będę wiec nawet te 5-10 mln euro na nich szkoda
czuję że kolejnym takim będzie Tahirović


3

@takisobiektos
powinni powiedzieć 25 + 5 mln za wypożyczanie i obowiązek wykupu po sezonie:)

0

@Trojanek23
w 100% się zgadzam z Tobą, ryzyko to same a przynajmniej kasa się odkłada na kogoś wartościowego

0

@pioz123
jęsli by dopłacili kasę (30-40) czyli bernardo + kasa za de jonga to czemu nie:) można by ruszyć po Amrabat na DPŚi upiec 2 pieczenei na jednym ogniu

4

AJAX AMSTERDAM

Mój drugi ukochany klub właśnie sięga dna, z klubem pożegnali się Tadić - który tak jak ja nie zgadza się z obecną polityką klubu i Timber.

A szykuje się jeszcze odejście Alvareza. No super no brawo. Zarobili tyle kasy na LM w ostatnich latach i na transferach żeby teraz takie dziadostwo uprawiać. Z taką polityką nie mają co myśleć o mistrzostwie i powrocie do LM a to tylko pogłębi stgnacje.

Gratuluje zarządowi rozwalenia wszystkiego tak budowanego doszczętnie w ostatnich latach.

no zajebiście no super kur..nie dziwię się Tadiciowi

a wszystko posypało się od odejścia Overmarsa

0

jak ktoś porównuje Romeu do transferu Paulinha proponuj zobaczyć status obu Panów przed transfrem

0

@pioz123
nie porównuj Romeu do Paulinho

bo Paulino grał w średniaku europejskim Tottenham i grał w reprezentacji swojego kraju - 56 meczy dla reprezentacji Brazylii, przy Romeu to jakiś kosmos

o Romeu założę się że jakieś 60% la rambli nawet nie wiedział gdzie grał przed pogłoskami bo taki był przeciętny i nijaki

tak zgodzę się lepszy wróbel dlatego wolę dać szansę Nico

równie dobrze spokojnie moglibyśmy grac':


Ter Stegen

Kounde Araujo Christensen

Gundogan de jong
Gavi Pedri

Dembele Lewy Balde

lawka: pena, s. robeerto, alonso, inigo, cancelo, cassado, nico, lo celso, raphinha, fati, ferran

ale trochę szkoda Fati w takiej formacji i wolałbym się skupić na pomocy na Nico, mieć Cassado i pójść po Lo Celso niż liczyć na takie pół środki jak Romeu

jakbyśmy zostali z Nico i zamiast Romeu mieli kasę na Lo Celso i Cancelo to ja bym w to szedł bez dwóch zdań

kto się nie wybronił za Xaviego - już ci piszę Alonso, Bellerin, Kessie, Araujo - też ten meksykanin po co to komu

za chwilę takim kolejnym strzałem będzie Romeu

nie zapominaj też że Xavi pozwolił na przedłużenie Alonso i S.Roberto a przy obecnych problemach z FFP widać jak to bezsensowne i niepotrzebne 2 niepotrzebnych mielibyśmy już z glowy

reszta transferów OK, ale jak dla mnie jak w tym orku nic nie osiągnie w LM to jest do zwolnienia jako trener

a z DPŚ już pies to gryzł ale ten Amrabat przy tym całym Romeu brzmi jak jakiś crack

0

@pioz123

czy zespół traci jesli Gundogan będzie gral na DPŚ? no wg mnie właśnie nie bo jeśli będzie sobie tam radził lepiej niż Romeu czego jestem prawie pewien to raczej zespół zyskuje na tym a nie traci

poza tym jeśli Gundogan nie będzie grał jako DPŚ to kto z nich siądzie na ławie de jong, gundogan czy pedri? roatcja rozumiem, grą 4 pomocników już nie koniecznie zwałaszcza ze mamy Fati, który końcówkę sezonu miał wreszcie OKI, podkreślam jedynei koncówkę

i o ile rozumiem grę 4 pomocników jesli mielibyśmy na DPŚ np. takiego Kimmnich i często rotację tak grę Romeu kosztem kogokolwiek to dla mnie kryminał

i uważam że lepiej nie manrować jakichkolwiek pieniędzy na niego to mielibyśmy może wreszcie za rok na kogoś dobrego

ile to kasy było przewalone na piłakrzy co nigdy nie powinni tu być?
Braithwaite (17 chyba transfer + pensja), Boateng, Dest, teraz ten Araujo z Meksyku

kurde spokojnie mielibyśmy teraz kasę na takiego Amrabat który jednak jakiś poziom prezentuje

dla mnie wiec nawet te 5-8 mln za Romeu + pensja to wyrzucenie pieniędzy w błoto niepotrzbnie

i tak jesli Xavi nie zdoebędzie mistrzostwa i nie awansuje co najmniej do 1/8 LM a nawet 1/4 LM to powinien być z takich decyzji rozlicozny

jeszcze rozumiem jakby te 8 mln poszlo na Fabrizio Diaz bo młody talent i może coś z niego będzie ale Romeu jest po prostu przeciętnym piłkarzem

0

@ShawnC
ależ oczywiście że był typowym DM, jak była taka konieczność

0

@ShawnC
Gundogan to DPŚ i grał tam świetnie w City, proszę nie powatrzaj tych bredni ze on nie moze grac jako DPS

0

@pioz123
no nie zgadzam się kompletnie

lepiej na Real, Bayern itp. wyjść w ustawieniu

Gundogan- de jong
i przed nimi Pedri niż z Romeu który jest klockiem i bronić umie srednio

powtarzam po rz kolejny na tej stronei Gundogan jako DPŚ radzi sobie bardzo dobrze i w takich meczach tam powinien on grać

a jesli myślisz ze Romeu będzie przecinal wszystko w meczach z najlepszymi to sie mylisz

nie dla Romeu w Barcelonie!!!

2

@Zoker
no właśnie ty masz ograniczone myślenie:) ja widzę to szerzej jako inny sposób spędzania wolnego czasu, nowe radości, coś co daje człowiekowi siłę widząc uśmiech na twarzy dziecka, ja widzę to jako dzielenie pasji z dzieckiem itd.

kto ma więc ograniczone myślenie? bo ja ci podałem szerokie horyzonty a ty tylko klapki na oczy i slogany

0

@pioz123
Ale tak będzie to przeciętniak. W meczach np z Realem City Bayernem itp orzeciez on nie może grać tylko mam nadzieję beda grali Gundigan De Jong i Pedri.

Ja tam wolałbym aby rok poczrkali i kupili kogoś bardzo fobrego a nie marnowali kasę

2

@Herato
dzieci w niczym nie ograniczają:) jeśli tak myślisz to masz bardzo ograniczone widzenie

2

@pioz123
taa:) tak jak boateng czy braithwaite:)

1

@Bartas7VeB
w ogóle nie ma to żadnego sensu, jakby nie można dać szansy Nico i z nim przeczekać rok a z lepszymi rywalmai grac w pomocy gundogan, de jong, pedri

to już lepiej byłoby zainwestiowac w tego fabrizio diaz i jego próbować ze słabszymi rywalmi

3

@Chucky
ale na co poczekajmy ściągamy przeciętniaka i tracimy kasę gdy mamy problemy z limitami, gdzie tu logika?

0

@darek60
Za 150 mln? Jeśli za to mogli by nabys jakiegoś DPS i pomocnika dobrego to deal idealny mimo iż de jong jest dobry to za taka cene to grzech byłoby nie sprzedać. Albo np Bernardo za de jong i do nas jeszcze np 50 mln EUR:) i masz kasę na DPS. To się nie zdarzy ale napisałem to z przekąsem skoro nie chcą puścić Bernardo. To takbym im odpowiedzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?