0

@MesQueUnClub_87
wg mnie jak Fati wróci do formy, a mam przeczucia że tak to Fati będzie grał LS a Dembele prawe, ale początek sezonu wg mnie tak jak piszę:)

pierwszy skład bardzo mocny:)

0

@Lanosss
zmiany to kojarzę:) no to dobrze wg mnie ma to sens 23:) czyli u mnie trybuny co ci co najrządziej wchodza:)

0

@Survier
xd
downgrade to chyba ty jesteś, nie wypowiadaj się pod moimi postami bo nie masz pojęcia o piłce i po prostu zaśmiecasz forum

0

@Mroziu
no i pewnie będzie w rezerwach ze sporadycznymi występami w 11, a kogo niby ma wygryżć?

0

@Lanosss
a nie 18?

2

@MesQueUnClub_87
lepszy niż wyżej wymienieni

0

Ter Stegen
Kounde- Araujo- Christensen- Balde
De Jong- Gundogan- Pedri
Raphinha- Lewy- Dembele

Ławka: Pena, Inigo Martinez, Freseneda, Nico, Gavi, Fati, Vitor Roque.
Trybuny: .S. Roberto, Alonso, Cassado, Yamal, Ferran

oto moja PRAWDA FUTBOLU na następny sezon:)

wg mnie wygląda to całkiem OK, choć z tego towarzystwa jeszcze 3 piłkarzy bym się pozbył:)

0

Czyli wydaje się że ten tydzień Collado i Lenglet out.

Pozostaje czekać potem na Dest, Kessie i Garcia.

Może jakoś ruszą te odejścia teraz:)

0

@Graves
Quattroporte nie kupisz rocznego cz 2 letniego za 40 tys . EUR. Chyba ze rozwalony gruchot.

1

@ricardo0705
Pierdzielisz głupoty

0

@whoocash19841
Busi czyli przechniecie fizyka i faule:)

0

LM - Raków

Jak tam Raków czy tradycyjnie polski klub wzmacnia się przed eliminacjami sprzedając najlepszych zawodników:)? czy tradycyjnie jak ostatnio wszyscy mistrzowie Polski, czy jednak się wzmacniają

słyszałem o kontuzji Ivi Lopeza, to już spore osłabienie i sprzedaży Gutkovskis - co patrząc na statystki też wydaje się osłabienie

ale są jakieś wzmocnienia jednak? czy tradycyjnie poddanie się przed samą walką

0

@MarcepanowyKsiaze
Guler ekpokowy talent? tak jak Halilović czy Ansensio

Każdy z tych młodych piłkarzy się wyróżnia ale czy będzie coś z tego więcej pokaże czas

ale zarówno Guler jak I Vitor mają szansę być super piłakrzami

a co Fati ,Yamal - to inne pozycje a Ferran to nie taka skala talentu

0

to co pora teraz pracować nad odejściami z klubu

dest, Lenglet, garcia, kessie, collado, ferran

no i czekamy na oficjałkę z Vitor Roque:)

2

Artykul w głównej o Romeu w punkt. Dodam tylko ze obecnie Nico mamy na pensjach wiec chyba lepiej jego przetestować niz ściągać kolejny problem do Barcelona.
Czy my się na błędach nie uczymy? Masakra. Oficjalna Vitor postarać się mize o Freseneda czy Cancelo i pożegnać Kessie, Lenglet Dest, Garcia, Coado i można grac sezon z sukcesami:)

0

@Tomo1989
balde, kounde, araujo, christensen, gavi, pedri, de jong, dembele, raphinha, fati, ferran, yamal, vitor roque?

no rzeczywiście tylko:) wyżej wrzucają valverde 24 ale ty już de jong, dembele i raphina co mają 26 nie wrzucasz? bo co są starzy? to samo psokojnie 5-6 lat gry na najwyższym poziomie przed nimi, a zapomnaiłeś jeszcze o ferran czy fati

1

oj odezwał się Pan co jest średnim trenerem i teraz go 4 litery bolą bo się poznali na jego słabym fachy

0

DEMBELE

PSG kupuje Demebele za 50 mln EUR płacąc klauzulę ale my jakimś cudem kupujemy B.Silva cieszycie się czy nie?
inne pozycje, inne charakterystyki ale nie o to tu chodzi bo za Demeble teoretycznie może grać Raphina, ale ogólnie patenie jest czy będziemy całościowo mieli lepszy zespół wg Was przy takim scenariuszu czy nie?

0

@tbas
ter stegen, kounde, aruajo, christensen, balde, gundogan, de jong, pedri, dembele, lewy, fati - jesli tak będą grać to pierwsza 11 mocna

ale ławka już trochę brakuje - pena, inigo martinez, freseneda?, gavi, romeu?, raphinha, vitor roque?

wszystko zależy też od rozowju freseneda i Vitor jesli przyjdą

w obwodzie pewnie jeszcze ferran, alonso, s.roberto

na 1/4 LM powinno wystarczyć ale wyżej to musi być dobre losowanie, przydałoby się się ktoś lepszy za Romeu i Freseneda i wtedy można by było myśleć


0

@pioz123
no bo go nie chce, ale cóż zrobię z tym że jednak pewnie przyjdzie, życie

gdyby mieli być wpisani tych których chce to byłby tu pewnie Kimmnich, ale cóż

tak jak napisałem taki skład obstawiam:)

1

@Nowy1103
dokładnie to piszę
w zeszłym roku nad morzem dla 4 osób zapłaciłem ca. 7,5 tys. (dzieci 5+2 lata)

w tym roku Turcja we wrześniu i też hotel 5 gwiazdek, robiłem rezerwację jeszcze w zeszłym roku to wyszło mnie ca. 11 tys. + wycieczka fakultatywna dokupiona to już ca. 12,5
na szczęście dzieci małe to ich cena niewielka

czy dałbym radę znależć coś porownywalnie do Polski, penie do 9,5-10 bym zszedł ale nie sądzę że taniej

owszem jeśli bym jechał nie z biurem podróży tylko ze znajomymi do Chorwacji, to wyszłoby mnie podobnie co w Polsce, tylko wiadomo wtedy wynajęcie domku, ale znowu dluga podróż samochodem

podsumowujac wiec wg mnie da sie podobnie cenowo jak w Polsce, ale wtedy musi byc to podróż autem na wlasna reke do Chorwacji lub tym podobnego miejsca, z biura raczej nie możliwe

taniej na pewno niż w Polsce nie jest wg mnie

0

KADRA 2023/2024

Tak to obstawiam:

BR: Ter stegen, Pena
Obrona: Kounde, Freseneda, Araujo,Christensen, Inigo Martinez, Balde, Alonso
Pomoc: Gundogan, De jong, Pedri, Gavi, Romeu, S. Roberto, Yamal (tu raczej sporadyczne mecze)
Atak: Raphinha, Dembele, Fati, Ferran, Lewy, Vitor Roque (tu łamane na styczeń 2024)

wg mnie kadra oki, lekkie wzmocnienie względem poprzedniego roku ale z pewnością przydałby się ktoś lepszy na DPŚ, w przypadku takiej kadry obstawiam że będziemy grali Gudogan-De jong-Pedri w pomocy

0

@ShawnC
odejście Kessie, Torre, Garcia, dest, lenglet, abde

przyjście: Vitor Roque, Romeu i Freseneda - tak to obstawiam i widzę

0

@Luciano99
w tym roku ma 8 mln netto placone własnie przez odroczone pensje, iwec niestety jego koszt to ca. 16 brutto

0

@partymaker
ale widzisz różnicę w tym co dawał poprzedni zarząd za kasę a co daje ten zarzad kasę czy nie?
kiedyś może do nas ktoś przychodził dla kasy obecnie nie

0

@BordowyPtak
kounde, araujo, christensen, balde, de jong, gavi, pedri, dembele, ferran, fati, raphinha, yamal + Vitor roque

masz praktycznie 11 zawodników + rezerwa zlożoną z graczy młodych 16-24 albo kwiecie wieku piłkarskiego 25-28 lat

no rzeczywiście dom starości:)

18

@Marcelinho99
sportowym nie bardzo bo to Barcelona jest obecnym mistrzem Hiszpanii:)

0

@HighestInTheRoom
polecę na all inclusive, mam odniesienie rok do roku w tamtym roku polskie morze w tym Bieszczady + Turcja i za granicą ciągle jest lekko drożej

może i mógłbym się zmieścić w cenie jak w Polsce ale w dziadowskim hotelu, a wybrałem standard mniej więcej taki jak w Polsce

na pewno nie zgodzę się że nad polskim morzem jest drożej, albo jakoś mega droga, jest tak jak wszędzie i mimo wszystko taniej niż za granicą lekko

mówię wszystko o takim samym standardzie mniej więcej

bo zasadniczo nawet w jedno miejsce ktoś może pojechać np. za 5 kawałków a drugi za 10 kawałków w tym samym czasie, wszystko zależy od potrzeb i warunków jakie ktoś chce, ale nad polskim morzem nie jest drożej niż gdzie indziej

1

@HighestInTheRoom
Co ty gadasz. Tydzien w Polsce nad morzem kosztował mnie 7,5 tys. Turcja w tym roku 11,5.

0

Inigo ,Gundogan - fajen wzmocnienie zespołu doświadczonymi piłkarzami:)
ale i z charakterem
Oby tak dalej:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?