lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marik1234
klauzule ma 700 mln EUR, sądze więc ze duzo wiecej kasy niż 100 mln sie wyciągnie, była też mowa że City oferuje dużo pieniędzy +gabriel jesus
jesli rzeczywiscie Messi chce odejsc to trudno, ale sadze ze takie 150 + gabriel jesus + garcia jest realne - akurat na jadon sancho by starczyło
0
Sancho-griezmann-dembele
G.jesus
W rezerwie fati, trincao, puig, coutinho. Wyglada to kosmicznie.
A tak na poważnie trzeba budować klub wokół tych co chcą grać. Nie ma nikogo większego niż klub:) visca el Barca
1
Powiem tak jeśli Messi chce na prawdę odejść to niech idzie. W moich oczach straciłby wszystko. Tak nie postępuje kapitan. Zespół go potrzebował A on chce uciec.
Ale pewnie to zagranie na zwolnienie okularnika.
Jeśli nie mnóstwo siana dla Barcy się przyda + Gabriel Jezus o którym się mówi.
W takim wypadku kupił bym jadon sancho.
0
@BaroPodertos
i jak go nie lubic:) wydaje się prze spoko kolesiem:)
0
@pawelfcb2010
Juventus
0
Dziwi mnie trochę że koeman chce pozostania coutinho. Dembele to wiadomo ma byc filar, zatrudniony nawet nowego lekarza. Ale coutinho? Jak on ich pomieści w 4-2-3-1.
De jong-pijanic
Dembele- messi- coutinho
Griezmann
Czy taki nie mam ma pomysł na atak? Wiadomo dużo kontuzji, rotacji więc i fati i puig i trincao pewnie sporo pograja. Ale mimo wszystko coutinho jakoś mi tu nie pasuje. Musi być ktoś kto więcej biega walczy.
No cóż zobaczymy. Liczę że przyjdzie depay i van de beek.
0
@BarcaInfo
kto to jest estupinan, nouri?
0
@El dominatore
serio? co za chory kraj. to co nie wierzyli tamtym wynikom? u nas pewnie nie byłoby lepiej
1
@chavez
jakby lyon strzelił te 2 bramki to sądze ze bayern mógłby pokazac ale sobie gdzie jest kibel na stadionie bo mieliby pełne majty i stres, ale jest jak jest
1
@mrboom
też to zauważyłem, że wygrana była im chyba przypisana bo tyle okazji co rywale nie wykorzystali w tych meczach, a sytaucja mbappe to kryminał piłkarski:)
0
@El dominatore
spoko, ale rozumiem że tutejsi znachorzy uznali wynik prywatny i nie miał kwarantanny?
0
@franegpro
typowe objawy tak jak na kilka innych chorób- ja ostatnio miałem gorączke i gardło mnie bolało - wg niektórych to też pewie typowe obajwy-ale jeden mądry lekarz postanowił zobaczyć i okazała się angina
0
@franegpro
a napisałem że coś dziwnego?
napisali tylko że dobrze się czuje, a ty od razu wysoka gorączka, problemy z oddychaniem
gdyby tak było to pewnie nie napisali by że czuje się dobrze
test który pozytywnie wyszedł na papai i kozie:)
0
@franegpro
wystrczyło że sie zle poczuł, albo miał lekko temperaturę i tyle nic strasznego
a tak naprawdę wiele wirusów, bakterii ma podobne objawy
ja w tamtym tygodniu miałem anginę i też przez 2-3 dni miałem temperaturę, potem ból gardła, ale poszedłem do lekarza i tak jak myślałem angina, nie wszystko wirusem co go malują
0
@El dominatore
serio, a robił sobie prywatnie czy sanepid mu robił?
0
@franegpro
myslisz ze jakby miał problemy z oddychaniem to by napisali że czuje sie dobrze?
1
@Azi
Wyniki meczów z Busi 2-8, 0-4, 0-3. Dzięki ale Pan wolny to przeżytek
0
@Rewolucja123
Dokladnnie.
TeamDembele.
1
@Kuracjusz
No tak powinien grać rakitic, Busi, vidal
0
@Bykunn
Wydaje ci się. Po prostu dużo osób nie lubi tych klubów i tyle. Jak kogoś lubi to tak zostanie. Ja np lubię Rome. Cześć pewnie lubi Liverpool czy bayern.
To nie oni są winni tylko nasz trener, część piłkarzy, zarzad
0
@RichardWinters
Dlatego dziś posmiejemy się razem z pogrzebu bayernu:)
5
@Bykunn
Niemiecka pycha, niszczą rynek w Niemczech wyciągając najlepszych z ligi, dużo osób pewnie woli inne kluby z Niemiec np BVB
0
@jeyx77x
Griezmann, Messi, dembele, fati, trincao, po co jeszcze 2 piłkarzy?
Depay tak, coutinho zdecydowanie nie
0
@Barca1992
A to obowiązek kibicować lewandowskiemu? Ja t
Go np. Nie lubie
2
@lukas10
Vamos PSG:)
2
@jeyx77x
Dokladnie:) teraz tylko nowe ustawienie piłkarzy i transfery
1
@tobiasson92
Szczególnie że dzisiejszy futbol taki jest. I jak nie masz w środku zabiegi i Iniesta to sama technika nie wygrasz środka.
1
@ksobi
Tylko zauważ że każdy klub ma jakieś kompromitację w historii swojej. Wielki klub rozpoznaje się po tym co osiągnął i jak szybko się podnosi z kleski
0
@l0Messini
Oby tak:)
0
@busquets5
A ja sądzę że nie. On swoją szansę już miała. Jest wolny, słaby w obronie. Sorki ale wolę dynamicznego depaya. Nie możemy ciągle grać tym samym rodzajem piłkarzy- dziś w piłce albo zapierd.. Na boisku albo przegrywasz.