lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld
niby tak ale dla Dembele jest nowy specjalny lekarz, który ma dbać o niego, ja wierzę w niego
0
@PatrykBarca
griezmann mistrz swiata, swietna kariera w Atletico nie gwarantuje nic? to kto gwarantuje ja się pytam
1
nie ma ciekawe lato się szykuje:)
nie rozumiem nad czym messi się zastnawia/czemu chce odejsc
skład w 4-2-3-1 z nim w składzie wyglada bardzo dobrze
dembele( trincao)-messi (puig)- fati/??
griezmann/??(depay)
jest nowy trener, młodzi obiecujacy gracze, po 2-3 sezonach jakby się zgrali mógłby odejść w glorii chwały
0
@PatrykBarca
jest górą w tym sporze?
city pytało się fachowców czy może odejść za darmo - odpowiedź była jednoznaczna prawie - nie; więc raczej nie jest wygrany w tym sporze
2
@Ghotti
jedyną koszulkę jaką mam jest jego:) on i xavi to prawdziwe legendy klubu
0
@panczo
też mi się wydaje to niemożliwe
0
@Thomas99PL
ajkie 2-11:)
swoje setki niewykorzystane też mieliśmy, już nie dopisuj tutaj historii
0
@RR
sorki ale Messi grał tu za darmo? dlaczego mieliby go oddawać za darmo
to Messi mimo mojego całego szacunku dla niego strzela tu focha
klub jest w przebudowie, potrzebuje czasu i spokoju a ten wylatuje z takim czymś
chce odejść klub jest w kropce - ma ważny kontrakt to niech płacą za niego
tak się zachowuje kapitan? serio?
no właśnie zostawali z własnej woli bo kochali swoje kluby
2
@RR
a ty jesteś kibicem Messiego czy Barcelony?
jak dla mnie dobro klubu jest najważniejsze
a Messiemu jak tak zależy na klubie to zostanie
Maldini, Del piero, Totti nigdy nie uciekali
2
@FCB24
a przyszło ci do głowy że griezmann to świetny piłkarz:) i moze odżyje pod nowym trenerem i bez messiego:) to samo coutinho:)
a moze dembele w koncu będzie - jest nawet dla niego w klubie nowy trener
a czy ustawienie np.
dembele-griezmann-coutinho
g.jesus
nie wystarczyłoby na mecz z Realem, atletico czy city?
1
@QuaReL
tak samo jak bez messiego pokonalśmy Inter 2-0 czy Real 5-1:)
1
strasznie słabo z tym Messim
ale Panowie cieszmy się tym co mamy i naszą przyszłością
mamy w ataku (4-2-3-1)Griezmann,Dembele, Fati, Trincao,puig, coutinho
jeśli wierzyć doniesieniom przyjdzie G.Jesus
sądze że z taka kadrą można zbudować fajny atak w ustawieniu 4-2-3-1:)
to jest czas na zmiany i rewolucje:) będzie dobrze:)
0
@escarabajo
mało kto śledzi w Polsce, a liga cypryjska pewnie w Europie jest bardziej popularna niż w Polsce - bardziej rozpoznawalna
APOEL Nikozja, BATE Borysów itp. wg mnie są bardziej znane w Europie niż Legia czy inne kluby polskie, w końcu to oni występowali w LM kilka sezonów, a my Legia raz kilka lat temu a później 20 lat przerwy - z czego w Europie mają nas znać?
0
@itmustbejoke
C- przede wszystkim dając szansę klubowi na oczyszczenie po tym wszystkim
Choć ja dałbym A
1
Nie rozumiem jak co niektórzy mogą bronić Messiego w tym momencie.
Sezon się zakończył słabo ale mamy nowego trenera, nowa wizję.
Jedyne czego teraz potrzebujemy to spokój.
To powinien być moment jak wchodzimy na stronę i patrzymy kogo kupimy A nie rozwaloby cały pomysł bo on ucieka.
Koleś wyraźnie nie ma jaj niestety. Odeszedlby za rok jak wszystko się uspokoi. Dogadamy się co do klazuli z klubem odpowiednio wcześniej aby np. Było 150 mln EUR aby klub jeszcze zarobił na nim skoro niby tak kocha klub. Powinien odchodzić w glorii chwały po w miarę dobrym sezonie. Z magicznym pożegnanie jak odp, Xavi czy Iniesta.
No cóż. Mimo wszystkoja się nie mogę doczekać sezonu bo może to wreszcie katharsis dla Barcelony bedzie:) mu lepszemu kolejnej dziesięcioleciu:)
1
@BarcaInfo
Bardz dobre info
0
@BarcaInfo
pewnie jesus i garcia, jak dla mnie OKI
1
@BarcaInfo
i bardzo dobrze, chce odchodzić to niech płaca za niego
5
@Kurkmen
dokładnie odchodzi, wg mnie w trochę słaby sposób i u mnie stracił w oczach, ale trudno, trzeba jak najlepiej dla klubu- szybko dogadac się z City- wziaść dużo kasy + piłkarzy w rozliczeniu
0
@Ghotti
nie chciałbym odejścia puiga:) bardziej widze pedri na wypożyczeniu bo jest młodszy:)
a ten coutinho- ciągle nie wiem co o nim myślec:)
2
@kerouac
a co łączy Real, LIverpool, Bayern:)
to samo ale jeszcze bez niego wygrały ostatnie 5 edycji LM:)
ważne aby za Messiego wiąść kupę kasy i piłkarza/y w rozliczeniu
liczę na Gabriel Jesus i Garcia + kasa
1
Podobno La liga przyznała już rację Barcelonie.
No i co ktoś tu jednak będzie musiał Barcelonie zapłacić:)
Jedyny pozytyw z tego wszystkiego, ważne aby szybko się dogadać i wziąć od City kasę + piłkarza/piłkarzy w rozliczeniu
0
Ter stegen (pena)
semedo( s.roberto)- pique (araujo)-lenglet(araujo)- alba (gaya)
de jong (busi)-pijanic (van de beek)
???(trincao)-griezmann (puig)-dembele(fati)
g.jesus (depay??)
ja bym w taką kadrę wierzył:)
0
@MaFCB
co ty bierzesz:)?
0
@RosjaninBut
i na to licze ze naucza sie grac zespolowo:)
i mam nadzieje ze coutinho i griezmann nie beda juz grali na skrzydle:)
no zoabczymy co to bedzie
0
@LucasW123
a ja sądze ze nie ma szans
nie bez powodu w klazuli jest data 10 czerwca.
10 czerwca to nie jest koniec konkretnego sezonu nawet normalnie rozgrywanego tylko konkretna data wpisana w klazulę więc koniec sezonu nie ma tu żadnego znaczenia
0
@Sysia11
messi ma klauzle 700 mln EUR - wiec raczej dostaniemy siano za niego, to że kotś sobie wymyslil że klazula obowiązujaca do 10 czerwca trwa nadal nei znaczy ze tak jest
a skoro w klauzli jest konkretna data 10 czerwca to pewnie tam jest i do jest nie do ruszenia
1
skoro Messi podobno wybrał City to 100 +g.jesus+garcia i jak dla mnie gitara
fajnei byłoby wtedy dokupic jadon sancho i depay
nasz atak wtedy w 4-2-3-1 mógłby wygladac tak
sancho(trincao)-griezmann(puig)-dembele(fati)
g.jesus(depay)
jak dla mnie miazga:)
0
@RosjaninBut
o top3 - jak przyjdzie g.jesus i dokupia jeszcze kogos np sancho?
sancho-griezmann-dembele
g.jesus
to dla ciebie atak na top3 la liga? serio? kwestia zgrania i sadze ze by wymiatali
2
@messi564 Ghotti
znów się z Wami w 100% zgadzam, jak chce odejść trudno, oczywiście trochę słabo to wygląda ale życie idzie dalej
dla mnie też jest jeden warunek odejścia - góra siana i też miałem myśli 100-120 mln EUR + g.jesus + garcia:)
też uważam że uderzyliby po jadon sancho wtedy
de jong-pijanic
sancho-griezmann-dembele
g.jesus
wyglada to bardzo fajnie w obwodzie - fati, trincao, puig
oczywiście to kompletnie inna pomoc i atak i pewnie potrzebowali by czasu na zgranie ale taki skład zapewniłby nam ciągłość i przyszłosc wg mnie
no cóż pożyjemy zobaczymy jak to sie rozwiąże:)