lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bixmix
Sam sobie wyjdź i nie wracaj
7
@BarcaInfo
Słaby to jest taki komentarz. Normalne zachowanie w obronie klubu
1
@l0Messini
Daj spokój tu się robi sekta Messiego:-p nie oglądasz z nimi dopóki nie odmówisz 10 zdrowaska za Messiego
0
@SamuraJack
Ter stegen
Semedo-pique-lenglet-alba
De jong-pijanic
B.silva-griezmann-dembele
Latauro
0
@bixmix
Weź się ogarnij. Bo wyzwanie id dzieci świadczy tylko o twojej małej inteligencji
0
@banann16
A stał. Ktoś kto ucieka z klubu tylnymi drzwiami ciężko nazwać legenda, świetny piłkarz ale kapitan marny. Tel Piero potrafił zostać z klubem jak byli w 2 lidze. Maldini sam pisał że miał mnóstwo okazji odejść ale tchorzostwem byłoby zostawić Milan w trudnym momencie
0
@michal26
Tak się zachowuje kapitan.
Odchodzi z klubu w najtrudniejszym momencie? Robi zamieszanie wokół siebie kiedy potrzeba spokoju. Serio? To wasz idol.
To że jest świetnym piłkarzem nic mu nie odbiera ale jeśli wg was zachowuje się mega i jeszcze to bronicie to wam współczuję i polecam założenie własnej sekty.
Visca el Barca :)
13
Proponuję wszystkim zaslepionym miłośnikom Messiego założenie własnej strony fcmessi.com i tam pisanie chwalebnych poematów na jego temat itp.
Wasza miłość wypiera się na Barcelonę i postawiła w trudnej sytuacji w najgorszym momencie. Zamiast rewolucji mają głowę zaoferowania jego widzimisię.
Ale na Wielkiego kapitana oczywiście złego słowa nie można powiedzieć. Koło takich legend swoich klubow jak Xavi, Iniesta, tel Piero, Totti itp. To on nawet nie stal.
Jest ciężko to kule ogon i odchodze
1
@Hushovt
Koło legendy to on nie stał. Iniesta, Xavi to legendy. A jego zachowanie tylko pokazuje jaki to mały czlowiek
3
Komentarz usunięty
0
@cules_
Dokładnie wielki bohater.
0
Komentarz usunięty
2
@BarcaInfo
I bardzo dobrze. Może teraz ktoś zrozumie że trzeba rzucić dużo siana.
A leo kapitan od siedmiu boleści.
Z ekonomicznego ok kto widzenia powinni to puścić ale za 200-250 mln EUR + B. Silva + Garcia.
1
@highflymind
A pro ma szacunek do klubu
Kapitan od siedmiu bolesci
1
@PatrykBarca
a w Valencii Puchar Króla to mało?:) 1 z 8 w historii na kolejny czekali do zeszłego roku.
statystycznie to stojąc obok kobiety masz z nią po jednej piersi - więc statystykę to można sobie wsadzić wiesz gdzie
jedynym faktem jest że nie trenował nigdy klubu o takiej renomie i możliwościach i to jest fakt
1
@PatrykBarca
kolega niżej ci już napisał, odnośnie stylu Koemana
zwolniono ale jednak sukcesu osiągał dosyć duże jak na te kluby
w Barcelonie też go może zwolnią, ale jeśli osiągnie choć tyle co LE, to też z chęcią zobaczę jak go zwalniają po 3 sezonach, gdzie 2 pierwsze pełne sukcesów i we wszystkich był jakiś puchar:)
ciężko w to uwierzyć bo wypowiadasz się często jak niedojrzałe dziecko
1
@norbi77
daj spokój to jakiś dzieciak, myślał chyba że z Southampton wygra mistrza i LM:)
1
@PatrykBarca
Hiszpania - Valencia puchar króla:)
dziękuję do widzenia, sprawdź dziecko najpierw dane apotem się wymądrzaj
0
@PatrykBarca
rozumiem że mistrzostwo Holandii czy 1/4 LM z Ajaxem to żaden sukces?
dziecko sprawdź najpier fakty a nie siej tutaj niepotrzebnej nikomu propagandy
2
@Jaca27
nie, tylko sevilla
1
@tobiasson92
klauzula 700 mln wiec beda musieli wybulic aby messi odszedl do nich mimo wszystko
0
jak będzie tak będzie, ale niech to się już wszystko zakończy, zróbmy rewolucje, dokupmy 2-3 pilkarzy i zacznimy nimi w końcu grać:) ja tam wierzę w nowy projekt
na dzien dzisiejszy bez spekulacji transferowych mamy
ter stegen
semedo-pique-lenglet-alba
de jong-pijanic
trincao-puig-dembele
grizemann
podałem skład bez piłkarzy których dotycza plotki transferowe
wg mnie całkiem oki szkielet patrzac ze na ławce s.roberto, araujo, busi, fati, coutinho
zobaczymy co się stanie z reszta pilkarzy i kto odejdzie, przyjdzie ale szkielet zespołu jest
wiadomo jak odejdzie messi to potrzeba 2-3 duże nazwiska jeszcze
visca el barca:)
0
@messi564
też uważam podobnie, im szybciej się to zakończy tym lepiej, ale oferta musi być dobra:)
co do pomocników mówi się wijnaldum albo VdB
zaobacyzmy w przysłym tygodniu musza już jakieś decyzje zapaść, sezon za pasem
0
@Ghotti
no i super
0
@Ingiel
do tego trincao, coutinho, pedri ale jeszcze ktos sensowny by sie przydał i w pomocy i w ataku
0
@Lucky_Luke
MESSI MA KALZULE 700 MLN, chca go brać niech grubo placa
1
@Suzu
Haha niezle. Jak jest rozwiązanie za porozumieniem stron to nic nie dostanie. Jaki byłby sens płacić mu roczny kontrakt i oddać za darmo?:) nos kur.. to debil jest jeśli to prawda
1
@BarcaInfo
Kto się śmieje kibice Manchesteru?
Nklazula donosi 700, oferta wg mnie Max 250 Czyli tych 3 piłkarzy i 100 mln wydaje się uczciwa. Jak nie to powiedziałbym gdzie się zamykają drzwi
0
@messi564 panowie Messi ma koszulę 700 mln sądzę że 250 to uczciwa oferta:)
0
@Ghotti
mówi się trudno żyje się dalej należy wziaść dużo kasy + g.jesus i garcia
ja pokusiłbym sie o sancho:)
sancho(trincao)-griezmann(puig)-dembele(fati)
g.jesus
mbappe marzenei ale nierealne niestety