lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto jeszcze broni Setien?
Tacybpilkarze jak vidal, alba, suarez, Pique, Busi nie mają już prawa bytu w Barcelonie.
Fati, puig, trincao, dembele to nasza przyszłość i tacy piłkarze powinni grać A przynajmniejb2 pierwsi.
Macie Setien i jego wspaniałe wybóry. Z napoli sie udało tu już nie.
0
@Colon
Bez Alves, Iniesta busiego, suarez?
Śmiech na sali. Pique brak też. Sami wygrali więcej LM niż większość piłkarzy Bayernu z zestawienia
2
@BarcaInfo
dokładnie warto powiedzieć też o dobrych słowach jak na gali ZP, gdzie mówił że chętnie spotkałby sie z messim na kolacji i pogadał bo pomimo tylu letniej konkurencji nie mieli takiej okazji
ja chciałbym kiedyś zoabczyć ich razem na boisku w poważnym meczu chocby na sezon
18
szczerze chciałbym ich razem zobaczyć choćby przez 2 lata:)
0
@Ghotti
skandal, dziady
0
@musli1989
to rzeczywiście poważne objawy. forma życiowa nie wpływa na to czy mozesz sie zarazic.
1
@kerouac
ja wiem czy duże szanse? najpierw trzeba przejśc atletico a później finał z kims barcelona/bayern/city
wg mnie to jeszcze daleka droga
0
@maleta009
a kto tu udaje rycerza? nie wiem o co ci chodzi.
ja napisałem tylko że uczelnie i szkoły musi normalnie wrócić do normy.
ale to już nie mój problem z testami tylko rządu, nie do mnie pretensje ze nie ma testów.
cieszę się że chcesz wrócić, ale zabrzmiałaś inaczej. dla mnie ci co nie chcą powrotu normalności to lenie co im taki stan pasuje
szczerze co to jest ZS?
0
@maleta009
rozumiem że jak student umrze na uczelni na coś innego to też na uczleni byłaby kaszana?
to po co w ogóle się uczyć, zyć, pracować skoro za chwilę będziemy się bali cokolwiek robić
rozumiem że nie bylas/es swiadomo tego ze ludzie umieraja na codzień?
0
@maleta009
nie wtedy testy dla wszystkich z którymi miał kontakt, dezynfekcja, a zakażeni 2 tygodnie wolnego i tyle
nie kumasz ze ta choroba nie zniknie od tak.
rozumiem że nie chcesz chodzic na studia to po co w ogóle sie zapisywać na studia?
1
@chudymc
przecież to jest leń które pasuje taka sytuacja a utrzymują go rodzice o czym my mówimy:)
ale jakby zabrakło kasy rodzicom na chleb dopiero byłby płacz
0
@DanielOOL
jesteś leń i tyle, a jak sie boisz o dziadków to się z nimi nie spotykaj - proste
0
@DanielOOL
czyli piszesz tylko wtedy jak media trabią:) jak jest oki to i one i ty nie trabisz:) niezły z Ciebie pelikan
0
czemu nie odzywałes sie wczoraj i przedwczoraj jak było 500 coś przypadków
0
@DanielOOL
widze kolejny rozleniwiony uczeń
0
@DanielOOL
to rozumiem że rodzice mają z tobą siedzieć w domu i cie pilnować, a jeśc będziesz piach:-p
1
@Niente
w tym roku n różne choroby zakaźne umarło już prawie 8 mln ludzi
a HIV/AIDS - zaraziło się ponad 42 mln ludzi
dziekuję zamykam temat
1
@NeroTFP
Hiszpania: FC Barcelona
Włochy: AC Parma
Anglia: Arsenal Londyn
Niemcy: BVB
Francja: OM
Polska: Korona Kielce
Holandia: Ajax Amsterdam
Reszta Świata: River Plate Buenos Aires
1
@LioMessi10
no to życzę ci abyś ładnie zarobił:)
0
no i whoscored wystawił już swój typ 1-3 dla Bayernu:)
mam nadzieję tak jak poprzednio, gdzie stawiali na Napoli (chyba też 1-3) znów im nosa utrzemy:)
ja stawiam 2:0 dla Barcelony:) a wy?
0
@Statistics
najpeirw niech zagra w tych 3 meczach:-p
0
@marcin000019
niesamowite jest to że ten piłkarz nawet o tym nie wiedział:) to tylko świadczy o tym wirusie
wirus istnieje, ale pandemia to jest w głowach ludzi
0
@Hiacynk
szczerze jakby zagrał 100 meczów w LM to sądze ze móglby być liderem w asystach:) ale mimo wsyztsko wg mnie w asystach i bramkach dobije do liczby 30:)
1
@Hiacynk
pełna zgoda:) dla mnie marzenia 2-0 dla nas:) jestem kibicem Barcelona a nie Lewandowskiego czy Bayernu
9
@D10SLEO
też mi się marzy taki scenariusz:)
Niemcy już zaczynają się wywyższać i być prześmiewczy, zobaczymy
pycha kroczy zawsze przed upadkiem i mam nadzieję że Bayern upadnie
5
@Azi
tytuł to zawsze tytuł, zostaje w gablocie, a czy będę takie tytułu później nawet z innym zarządem - ciężko powiedzieć kiedy, ja brałbym w ciemno LM:)
1
@SHIBA
są meczowe i jakieś drugie wersje:) tak przynajmniej widziałem na nike.com:)
dlatego pytam która wersja:)
1
@SHIBA
spoko dzięki:) ważna dla mnie opinia:)
1
@SHIBA
spoko widzę już ktoś zadał to pytanie:) ale czujesz się swobodnie czy trochę ciśnie?
1
@SHIBA
a jakbyś określił dopasowanie koszulki? bo wydają się slim, co jest wg mnie okey bo nie lubie worów:) wziąłeś wersję meczową czy tą tańszą?