0

@Ghotti
1/4 to Bayern:) juz było losowanie:)

0

@Hiacynk
no zobaczymy, dla mnie to wszystko będzie wielka niewiadoma, różne przerwy zespołów przed rozpoczęciem rozgrywek, z drugiej strony Bayern chyba gra piłkę jaka pasuje Barcelonie, czyli dosyć otwartą

1

Krótka zabawa:
1, Którego trenera wybieracie na następny sezon?
a. Setien, b. Pimienta, c Blanc d ktoś inny
2. Ustawienie
a. 4-3-3 b. 4-2-3-1 c. 4-3-1-2 d. inne
3. Największa nadzieja Barcelony obecnie
a. Fati b. Puig c. Trincao d. ktoś inny
4. Dembele -2020/21
a pierwszy skład i gwiazda b. znów sie połamie c. już go nie będzie w klubie d. nie mam zdania
5. LM -2019/20 - gdzie dotrze Barcelona
a. 1/8 B. 1/4 C. 1/2 D. FINAŁ E. Zwycięstwo:)

Moje przewidywania i marzenia:
1c
2b lub a
3b
4a
5e:) a co:)

1

@MichalZZZ
jennifer aninston

0

@Tasde
tylko zauważ że Guardiola i Zidane to legendy jako piłkarze, co oczywiście o niczym nie przesadza bo klopp nie wiem nawet czy był piłkarzem



no zobaczymy na pewno nie chce seteiena w nastepnym sezonie:)mnie te wyniki nie powalają na kolana, są dobre ale bez szału, prowadząc barce B ma 38% zwycięstw, fakt że to młode chłopaki, grają w twardej lidze, ale skoro są tak utalentowani to jednak chyba ten procent zwycięstw i efektownych wygranych powinien byc wyższy



dla porównania Guardiola miał 67% zwyciesctw w Barcelonie B



mówię o samej statystyce nie oceniam go bo go nie widziałem, na pewno dałbym mu szansę względem Setiena



tylko zauważ że Guardiola i Zidane to legendy jako piłkarze, co oczywiście o niczym nie przesadza bo klopp nie wiem nawet czy był piłkarzem



no zobaczymy na pewno nie chce seteiena w nastepnym sezonie:)

0

@Tasde
mnie te wyniki nie powalają na kolana, są dobre ale bez szału, prowadząc barce B ma 38% zwycięstw, fakt że to młode chłopaki, grają w twardej lidze, ale skoro są tak utalentowani to jednak chyba ten procent zwycięstw i efektownych wygranych powinien byc wyższy

mówię o samej statystyce nie oceniam go bo go nie widziałem, na pewno dałbym mu szansę względem Setiena

tylko zauważ że Guardiola i Zidane to legendy jako piłkarze, co oczywiście o niczym nie przesadza bo klopp nie wiem nawet czy był piłkarzem

no zobaczymy na pewno nie chce seteiena w nastepnym sezonie:)

0

@MrShakira
Kali co?:)

1

Ten pimienta to wg was dobry trener?
Wielu chce go do pierwszej drużyny.
Szczerze można dac mu szansę choć wolę Blanc
Może dlatego że oprócz wyników Barcelony B nie wiem jak sobie radzi- meczów Barcy B nie widziałem.
Wyniki z barca B ma Oki, ale wg mnie bez szału też.
Poprzednio 3-2, dziś po karnych. Jako czyste wyniki wygląda to średnio dobrze. Zresztą nie kojarzę też aby jego Barcelona B miała jakieś przekonujące zwycięstwa.
Po wynikach wg mnie dobrze (4/6 w skali szkolnej) to wygląda ale bez fajerwerków.

1

Jeśli byśmy zostali przy 4-3-3 to jak widzicie zespół na przyszły sezon? Wtedy chyba bez sensu dokupywac napastnika skoro jest suarez i griezmann ciągle?
Przy taki ustawieniu widziałbym to tak.
Ter stegen
Cancelo-pique-lenglet-alba
De jong
Pijanic-puig
Messi-griezman-dembele

Lawka:s. Roberto, araujo, Garcia, taglafico, Busi, alena, pedri, trincao, fati, suarez.

Przy czym lawka- ale dużo piłkarzy częste rotacje.
O tyle sens że tu puig by więcej pogral niż 4-2-3-1.

Obydwa rozwiązania ok i przy dobrym trenerze.

A dopiero za rok kupić napastnik i środkowy pomocnik.


0

Ma ktoś kamerkę samochodową Mio 788? Albo mógłby polecić jakoś kamerkę?
Zależy mi aby była prosta w obsłudze przid-tyl nagrywanie, krótki kabel do zasilania gdyż mam blisko gniazdo USB
I dosyć małą, zgrabna jakby byla

1

@Dertinho
Sofascore:)

0

@Bykunn
Wydaje mi się że kilka osób ma tu jednak dość nowe auta.

0

@Hiacynk
lepsi trenerzy to mocniejsza liga:) też się bardzo cieszę z tych ruchów:)
teraz tylko blanc do nas

0

@BaroPodertos
super, to nasza przyszłość:) + de jong, pedri, trincao i oby dembele:)

0

@Ghotti
dokładnie:)

0

@HERORICH2
matematycznie i logicznie to każdy z uczestników ma takie same szanse:)

skończ więc proszę z matematyką:)

a gdzie gramy na wyjazdach w Monachium czy gdzie indziej?

Mecz jest na neutralnym terenie o ile dobrze pamiętam?

Czy wystarczy zmienić taktykę?- nie sądzę aby to było takie proste

no i co z tego ze atletico pokonało liverpool?
oglądałem was w ostatnim meczu z nami i wyglądało to mizernie- gdyby nie sędzia to byście przegrali więc skoro barcelona taka słaba wg ciebie to wy nie jesteście lepsi wcale

0

@slayer
dlatego napisałem jeśli:)

blanc był moim faworytem przed setienem bo pamietam jego Boredeaux czy PSG

1

@Bocheno1
a przyszło ci do głowy że może nie chciał pracować przez ten czas?

kilka propozycji odrzucił, a trener to bardzo dobry

1

@HERORICH2
a atletico to gra z nut co? 3 miejsce w lidze o czyms swiadczy:)

po 1) ale ostatnio było info o tym że messi i seteien sie zjednoczyli we wspólnym celu:)

po 2) akurat Barcelonie dosyć dobrze sie gra z zespołami które grają otwarta piłke - vide mecz z villarreal czy alaves - a akurat po drodze w LM są zespoły które taka piłke graja- vide Bayern, ew/ City, ew. PSG w finale

po 3) masz Messiego możesz wszystko

moje założenia są takie same jak twoje- zyczeniowe bo równie dobrze Atalanta moze wszystkich pozamaitać ale już się doczepiłeś że napsiałem ci że marzysz

bo kolego marzysz - nie ma żadnych znaków na niebie że Atletico ma jakiekolwiek wiekjsze szanse niż każdy inny zespół


0

@HERORICH2
fajne masz marzenia:)

ja napisze krótko wygra FC Barcelona:) Bayern się spali, City w półfinale a finał z PSG wygramy

6

jeśli taka jest prawda, to masakra z tym zarządem

bardzo dobry trener, ale cóż oni wolą przeciętnych trenerów niestety

0

a za ile kartek jest zawieszenie? rozumiem że w związku z pojedynczymi meczami od 1/4 nie zmienia UEFA zasad z kartkami jakoś?

0

@Ghotti
spoko dzieki:)

ja pomału kończe projekt przygotowanie pod drugie dziecko, czekam na podłaczenie i od grudnai zaczynam sie dokształcać i zamawiać projekt:)

pozdro:)

1

@Ghotti
pytanie tylko czy jak go kupimy najpierw od betisu za 6mln czy obowiazuje nadal te 50%?
BarcaInfo pisał coś o tylko 6 mln wykupu

przecież te 50% to byłoby bez sensu bo rozumem że wtedy przy sprzedayz za 20 mln bylibyśmy w plecy na takiej transakcji?

chyba az tak głuoi nei sa w zarządzie:)

0

@Ghotti
oki dzieki:) bede miał odniesienie choc ty mazowieckie ja swietokrzyskie to powinno być u mnie taniej:)
ale rozumiem że okna to już ktoś inny będzie wprawiał? czy to już komplet komplet zamknietego?

0

@Ghotti
no i gitara:) czyli nie trzeba byc najdroższym aby być solidnym:) a zbuduje ci do do SSZ?

1

@Edoss
czytałem, 400-500 z kawałkiem w zależności od pojemności akumulatora, ale po pierwsze nie widziałem przy jakiej prędkości, ten zasięg, co z tego że pojade 500 km jak po 500 km czeka mnie ileś godzin ładowania a mam np. 800 km do pokonania

normalnym samochodem albo podjade na pełnym baku, albo podjeżdzam do stacji 2 min. i jade dalej

dla mnie ta technologia obecnie to jeszcze zalążek i niepraktyczne mega, nic mnie nie skłania do zakupu takiego auta- ani cena, ani praktyczność (zasięg, długość ładowania, dostepnosc stacji do ładownia, zywotnosc akumulatorów)

1

@FC1899Barca
a najśmieszniejszy jest zasięg na jednym ładowaniu i długość ładowania

dopóki samochody elektryczne nie będzie się ładować 15 minut i zasięg 500-800 km sądzę że nie będą one powszechne, no i oczywiście ceny

0

@escarabajo
Tu się zgadzam jest mniej wybitnych 9 na świecie.

1

@kerouac
Tak szkoda że z Argentyna nie udało się niczego większego mu nie osiagnac:) i szkoda że nie grał nigdy w jakimś wielkim klubie, wiem że Roma i Fiorentina były wtedy całkiem nieźle ale mimo wszystko to nie to samo co Inter, Milan, Juventus albo jakiś wielki klub w innej lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?