0

@tbas
a to ważnego że był to mecz wyjazdowy gdzie zawsze gra nam się cieżko i zespołem w gazie, także tak to zwycięstwo bylo imponujące:)

1

@BarcaInfo
DOKŁADNIE:)

0

@PRINSU
a czemu nie Mbappe, neymar jakby wygrali LM

1

@barcelonaLM
super kibic Barcy z ciebie, brawo ty

4

ale wy płaczecie z tym Lewandowskim, a równie dobrze mógł wygrać Ronaldo albo Messi, zresztą w samym plebiscycie wśród piłkarzy Bundesligi najlepszym piłkarzem w tym roku uznali Messiego:)

wiele zależy od LM, od jesieni, tu tak naprawdę nic nie było wiadome sam Messi z 20+ 20+ robi to chyba najbardziej imponująca statystyką tego roku - szczególnie że to dopiero drugi taki gracz w historii piłki z taką statystką - więc pomyślcie rozsądnie co jest bardziej imponujące - pomijam LM bo tu czekamy na rotrzygnięcie

równie dobrze Atalanta może wszystkich pogodzić:)

1

tego dymu z tłumika:-p

0

@Encore
z villarreal

0

@Pyziol
przecież to jest fake, tu iniesty nawet nie ma a też ma coś koło 90 asyst

0

@geass
NO I ZNOWU I TAK I NIE

z Atletico zagrał Puig i wyglądał też bardzo dobrze, myślę że nie można oceniać piłkarzy po jednym meczy ale za całokształt, puig i fati to już wedgług mnie pełnoprawni gracze 1 zespołu i bardzo dobrze bo to nasza przyszłość

2

@Cochise
przecież odpalić to on już dawno odpalił, problemem są kontuzje, a tak naprawdę chyba nasi lekarze i specjaliści od przygotowania fizycznego, w BVB jakoś nie łapały go kontuzje

0

@NeroTFP
to po co podróżujesz pociągiem? choć uwielbiam pociagi to omijam szerokim łukiem

1

@Avatarr
ah to podanie do suareza na sam na sam:)
oby się ciagle rozwijał i oby był z de jongiem naszą przyzłościa w pomocy:)

1

@Messibestplayerintheworld
skład wg mnie nie jest taki zły, oczywiście wg mnie 2-3 piłkarzy jest bardzo potrzebnych, zespół też mamy pod inne ustawienie niż 4-3-3 ale trener dla mnie to newralgiczna postać w zespole

wystarczy zobaczyć ile flick dał Bayernowi:)

0

to co jest nowy trener, będzie nowy trener?

ja pomimo wyniku czekam na nowego trenera - Blanc?:)
Setienowi jedynie zawdzięczam to że odwierznie postawił wreszcie na puig, no i araujo dostał swoją szansę

6

Pisałem już o nim kilka razy:) jego Bordeaux i PSG grały skutecznie i pieknie:)

0

@tomono
Dokladnie

0

@ShinobiQWE
Dokladnie:) A najlepsze że można wprowadzić zakazy A ten wirus i tak nie zniknie. Trzeba żyć normalnie aby gospodarka działała. Być ostrożnym i tyle.

0

@ShinobiQWE
Dokladnie:) tam jakoś politykom to nie przeszkadzało. A ludzie są tepi i łatwo nimi manipulowac

1

@MarFan
No i co z tego? Większość pewnie bez objawów. Samochodem też nie jeździsz bo możesz zginąć na ulicy?

0

@Azi
Tego nie widza:)

1

@Azi
Bo 40% pracuje na czarno:-p

0

@Cochise
i zauważmy jeszcze z kim my graliśmy? normalnie to średnia z tych meczów powinna być +20 strzałów (+10 celnych), co najmniej, espanyol i osasuna 9 strzałów- żenada

0

@BarcaInfo
byłoby super

1

@Bykunn
daj spokój od znajmowych z zakażeń słyszałem jak jest to między innymi w moim mieście

na oddziale przebywają głównie panie na zbiory truskawek, bez objawów, kobiety cały dzień malują sobie paznokcie, czytaja gazetki itp., ale na oddziale musza zostać - statsytyka się liczy:)

1

@Janiama
no to genialnie, mam nadzieję że u nas nikt na tak głupi pomysł nie wpadnie

0

@donleo12
zdecydowanie tak, ci co mówią że to do końca nie jego wina niech popatrzą na trenera Bayernu nowego - można odmienic oblicze zespołu, można:)

dziękuję zamykam temat

0

@Cariones
zapomniałem dodać to też już obejrzałem:)
ale dzięki:)

0

@siasc
oki tylko rakitic za puiga

0

Witam

Jakie seriale albo filmy polecacie na Netflixie?
Bez podziału na kategorie może być wszystko:)

Z seriali obejrzałem- dom z papieru, kalifat, wikingowie, snowpiercer - także coś poza tymi serialami

0

@MarcinB1990
wydaje mi się że warto, skoro bierzesz nowy samochód to warto takie technologie już mieć, wg mnie, ale żadnego auta nie mieli z tym systemem?

jak testowałem to wg mnie to bardzo wygodne, coś niesiesz w rece masz zajete rece to nie musisz sięgać do kieszeni aby odklikac tylko podchodzisz i dotykasz klamki i sie otwiera:)

z co bezpieczeństwa z tego co kojarze to u mnie kluczyk po kilku sekundach po oddaleniu od auta sie dezaktywuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?