lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas
a to ważnego że był to mecz wyjazdowy gdzie zawsze gra nam się cieżko i zespołem w gazie, także tak to zwycięstwo bylo imponujące:)
1
@BarcaInfo
DOKŁADNIE:)
0
@PRINSU
a czemu nie Mbappe, neymar jakby wygrali LM
1
@barcelonaLM
super kibic Barcy z ciebie, brawo ty
4
ale wy płaczecie z tym Lewandowskim, a równie dobrze mógł wygrać Ronaldo albo Messi, zresztą w samym plebiscycie wśród piłkarzy Bundesligi najlepszym piłkarzem w tym roku uznali Messiego:)
wiele zależy od LM, od jesieni, tu tak naprawdę nic nie było wiadome sam Messi z 20+ 20+ robi to chyba najbardziej imponująca statystyką tego roku - szczególnie że to dopiero drugi taki gracz w historii piłki z taką statystką - więc pomyślcie rozsądnie co jest bardziej imponujące - pomijam LM bo tu czekamy na rotrzygnięcie
równie dobrze Atalanta może wszystkich pogodzić:)
1
tego dymu z tłumika:-p
0
@Encore
z villarreal
0
@Pyziol
przecież to jest fake, tu iniesty nawet nie ma a też ma coś koło 90 asyst
0
@geass
NO I ZNOWU I TAK I NIE
z Atletico zagrał Puig i wyglądał też bardzo dobrze, myślę że nie można oceniać piłkarzy po jednym meczy ale za całokształt, puig i fati to już wedgług mnie pełnoprawni gracze 1 zespołu i bardzo dobrze bo to nasza przyszłość
2
@Cochise
przecież odpalić to on już dawno odpalił, problemem są kontuzje, a tak naprawdę chyba nasi lekarze i specjaliści od przygotowania fizycznego, w BVB jakoś nie łapały go kontuzje
0
@NeroTFP
to po co podróżujesz pociągiem? choć uwielbiam pociagi to omijam szerokim łukiem
1
@Avatarr
ah to podanie do suareza na sam na sam:)
oby się ciagle rozwijał i oby był z de jongiem naszą przyzłościa w pomocy:)
1
@Messibestplayerintheworld
skład wg mnie nie jest taki zły, oczywiście wg mnie 2-3 piłkarzy jest bardzo potrzebnych, zespół też mamy pod inne ustawienie niż 4-3-3 ale trener dla mnie to newralgiczna postać w zespole
wystarczy zobaczyć ile flick dał Bayernowi:)
0
to co jest nowy trener, będzie nowy trener?
ja pomimo wyniku czekam na nowego trenera - Blanc?:)
Setienowi jedynie zawdzięczam to że odwierznie postawił wreszcie na puig, no i araujo dostał swoją szansę
6
Pisałem już o nim kilka razy:) jego Bordeaux i PSG grały skutecznie i pieknie:)
0
@tomono
Dokladnie
0
@ShinobiQWE
Dokladnie:) A najlepsze że można wprowadzić zakazy A ten wirus i tak nie zniknie. Trzeba żyć normalnie aby gospodarka działała. Być ostrożnym i tyle.
0
@ShinobiQWE
Dokladnie:) tam jakoś politykom to nie przeszkadzało. A ludzie są tepi i łatwo nimi manipulowac
1
@MarFan
No i co z tego? Większość pewnie bez objawów. Samochodem też nie jeździsz bo możesz zginąć na ulicy?
0
@Azi
Tego nie widza:)
1
@Azi
Bo 40% pracuje na czarno:-p
0
@Cochise
i zauważmy jeszcze z kim my graliśmy? normalnie to średnia z tych meczów powinna być +20 strzałów (+10 celnych), co najmniej, espanyol i osasuna 9 strzałów- żenada
0
@BarcaInfo
byłoby super
1
@Bykunn
daj spokój od znajmowych z zakażeń słyszałem jak jest to między innymi w moim mieście
na oddziale przebywają głównie panie na zbiory truskawek, bez objawów, kobiety cały dzień malują sobie paznokcie, czytaja gazetki itp., ale na oddziale musza zostać - statsytyka się liczy:)
1
@Janiama
no to genialnie, mam nadzieję że u nas nikt na tak głupi pomysł nie wpadnie
0
@donleo12
zdecydowanie tak, ci co mówią że to do końca nie jego wina niech popatrzą na trenera Bayernu nowego - można odmienic oblicze zespołu, można:)
dziękuję zamykam temat
0
@Cariones
zapomniałem dodać to też już obejrzałem:)
ale dzięki:)
0
@siasc
oki tylko rakitic za puiga
0
Witam
Jakie seriale albo filmy polecacie na Netflixie?
Bez podziału na kategorie może być wszystko:)
Z seriali obejrzałem- dom z papieru, kalifat, wikingowie, snowpiercer - także coś poza tymi serialami
0
@MarcinB1990
wydaje mi się że warto, skoro bierzesz nowy samochód to warto takie technologie już mieć, wg mnie, ale żadnego auta nie mieli z tym systemem?
jak testowałem to wg mnie to bardzo wygodne, coś niesiesz w rece masz zajete rece to nie musisz sięgać do kieszeni aby odklikac tylko podchodzisz i dotykasz klamki i sie otwiera:)
z co bezpieczeństwa z tego co kojarze to u mnie kluczyk po kilku sekundach po oddaleniu od auta sie dezaktywuje