lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bykunn
Po tej wypowiedzi stwierdzam że jesteś imbecylem i ignorantem. Sam mam astmę lekka i dla mnie to problem. Noszę i robię zakupy ekspresowo. Ale jest to dla mnie utrudnienie spore.
2
@Hosh
pytanie tylko czy myślisz ze za rok tego wirusa już nie będzie i zniknie kompletnie?
0
@Ghotti
oki dzięki za info:)
0
@Ghotti
oki dzięki ale rozumiem że od postawienia skrzynki nie ma jakiegoś terminu na RBTKE budowlana?
0
@Ghotti
oki czyli umowa zakłada realizacje w przeciągu 1,5 roku
oki i to postawienie samej skrzynki, a potem dopiero podpsiuje sie umowe na podłaczenie?
0
@Ghotti
no wiesz potem ma klienta:) nie mam pojęcia, jeszcze sie nie orientowałem ale ktoś mi mówił że to koszt 2000 PLN, tak słyszałem przynajmniej; nie mam pojęcia ile to kosztuje:) no cóż bede musiał odpowiednio wczesneij się zgłosic wobec tego:)
piękne państwo polskie:)
2
@DLFCB
jeśli byłoby 4-3-3 to mogą grać de jong-pijanic-puig:)
no zobaczymy ale on musi dostawac swoje szanse
0
@Ghotti
no to grubo
ale do końca nie kumam, przecież to chyba klienta płąci za podłączenie i skrzynkę więc jak nawet spółka poniesie koszta to potem od razu jej się zwróci albo się myle?
ale dzieki za info
15
ci co go negują proponuje popatrzyć na jego osiągnięcia trenerskie
a teraz plusy
1) wielki piłkarz - autorytet u zawodników
2) prowadził z sukcesami wielki klub -PSG
3) ma sukcesy - PSG, ale także mało osób wie Bordeaux (mistrz Francji, 1/4 LM i jeszcze kilka innych pucharów)
4) jego kluby grają pieknie dla oka- PSG za jego czasów oglądało się wg mnie najfajniej i wtedy byli wg mnie najbardziej stabilni
Minusy:
1) ciągła karuzela trenerska- ale wole jego niż setiena
0
@Ghostface
koleś teraz to nieźle odjechałeś.
a gdzie ja nakłaniam ludzi do tego by nie nosili masek? no kurde szanujmy się, nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem
jak jestem w sklepie to nosze i tyle, na ulicy nie
caly czas piszesz mi o specjalistach a sam nic konkretnego nie powiedziałeś, to co rozumiem że będziemy się teraz bawić mój specjalista jest lepszy od twojego, albo ten lekarz ma racje a ten nie
tak na prawdę nie ma żadnych konkretnych badań, bo jeden ekspert-lekarz cie będzie straszył, a drugi powie trzeba uważać ale nie jest to mega groźne i tyle
ja uważam że trzeba być ostrożnym ale korzystam z takich miejsc jak galeria, byłem na wakacjach itp. bo uważam że zamykanie się nie ma sensu, ale ty rób jak chcesz
zobaczyłem też na wiece wyborcze gdzie niby najważniejsze osoby w państwie się przytulały do ludzi, robili sweet focie i tak się zastanawiam czemu się aż tak nie boją? rozumiem że retoryka pasuje- wybory sa to nie ma wirusa:-p
jak nie znasz przykładu osób które przeszły to bezobjawowo to wytarczy nawet popatrzeć na wynik badań na koronawirusa przed rozpoczęciem laligi - oficjalne wyniki żeby nie było że zmyślam czy coś- tam było chyba 150 na 1000 przebadanych pilkarzy miało już przeciwciała
a na sam koniec- ciężko mówić o oficjalniej śmiertelności- bo to 6% (na wykrytych przypadkach tylko i zamnknietych) a ile osób rzeczywiście chorych ciężko opowiedzieć
- ale widzę idąc twoją retoryką wybrałeś te ciekawe przypaki ale już zapomniałeś wspomnieć - Kuwejt - 0,7%, Izrael - 0,7%, Katar - 0,2% - to już nie pasowało do Twojej retoryki:)
0
@Granto
tak środek alcantara, boki skóra:) no wygląda to ładnie, a zakładam jednak że o wsystko trzeba dbać:)
0
@Ghostface
a czy ja gdzieś napisałem że wirusa nie ma? wirus jest no i co z tego i zaskoczę cię że będzie dłużej z nami
lekarze noszą maseczki - owszem aby zachować sterylne warunki na sali operacyjnej, tak samo jak noszą czepki na głowie- chodzi o sterylność podczas operacji, a przecież przez włos z głowy się nie zarazisz
sam noszę maseczke w sklepie, taki jest wymóg nie wiec tak będzie, ale z drugiej strony zwykłe maseczki też przepuszczają drobinki wirusa, i było to już kilka razy pokazywane w tv, więc chroni i nie chroni, eksperci są podzieleni, jak posłuchasz lekarzy to różne mają zdania
poza tym co za różnica wyjście do kina, galerii a spotkanie się z członkiem rodziny? masz takie samo prawdopodobieństwo zarażenia, bo twój bliski mógł się np. zarazić od kogoś w pracy i przechodzić to bezobjawowo
Francuzi, przyznali się że pewien Algierczyk miał to u nich w grudniu 2019 (uwaga podróżował samolotem) - jak jeszcze oglądałem TV to mówili to chyba w TVP albo TVN; pytanie teraz skoro to jest takie zaraźliwe to co się działo od grudnia 2019 do marca 2020? ludzie się nie zarażali nie umierali na to? czy nie było takiej nagonki na to? w dobie dzisiejszej komercjalizacji jak spotkał się na lotnisku z tysiącami ludzi to co nie zakaził nikogo?
nie twierdzę że wirusa nie ma, tylko że ta cała nagonka na niego jest niepotrzebna, od zamykania gospodarki on nie zniknie, a sami przyznają że dużo osób przechodzi to bezobjawowo i pewnie to już miała
szwagier co mieszka w Irlandii słyszał w radio że ich fachowcy twierdzą że 70% społeczeństwa u nich już to miało; pytanie tylko co to znaczy fachowcy, bo szacunki różny fachowców co się słyszy są różne
ja tylko twierdzę że ten wirus jest i był z nami dużo wcześniej niż marzec 2020, a zamykanie czegokolwiek było niepotrzebne, bo doprowadziło wiele osób do tragedii, a nic nie zmieniło bo mamy i wirusa (czasami śmierć ludzi) i tragedie ludzkie związane z gospodarką
poza tym ja bardziej słucham relacji bliskich znajomych - i stad wiem że np. dużo osób w moim mieście na oddziale zakaźnym siedzi z COVID, ale nie mają żadnych objawów, ale siedzą dla statystyk, lekarz mówił aby życ normalnie ale czesto dbac o higiene rąk no i ewentualnie unikać kontaktu z osobami chorymi na raka itp. aby ich nie narażać
ktoś tu pisał też że u niego w pracy była korona i u kogoś wykryli przeciwciała-jakby przeszedł chorobę już rok temu? czy to możliwe nei wiem
czekamy więc na szczepionki, skuteczne lekarstwo i mam nadziej będziemy żyli normalnie
0
ciemna alantara + skóra w aucie?
ktoś, coś ma użytkował? łatwa w utrzymaniu?
0
@Ghostface
koleś widzę lubisz czytać wybiórczo, sam ekspert napisał że chodzeni w masce po ulicy nie ma sensu ale czytasz tylko to co ci wygodne
1
@RadekACCA
dokładnie
a wniosek jest taki że zarazić się można wszędzie i tyle
trzeba uważać ale to tyle nie można zamykać gospodarki, a tym bardziej punktowa, to zamykamy a tamto nie bo to przyniesie tylko gorsze skutki a wirusa się nie pozbędziemy, który jak pewnie większość podejrzewa w Europie nie jest z nami od marca 2020 tylko był już dużo wcześniej ale wcześniej nie było wielkiego halo z tego powodu
0
@TrzecieOko
Powiedziałbym śmiertelność zorganizowanych przypadków. Rzeczywista szacują na dużo mniej
1
@Ojciec5tkidzieci
Rok wcześniej. Niezle:-p ale zły wirus dopiero teraz. W tv przyznali się nawet że pewien algierczyk mieszkający we Francji miał to w grudniu. I co między grudniem A lutym wszystko było Oki. Takie zaraźliwe A nikogo nie zarazil.
Też uważam że to dmuchanka do własnych celów niektórych.
Zresztą że to było w zeszłym roku już też mi pasuje z własnego życia bliskich. Żona miała wtedy grype- chyba grypę tego nie wiadomo, reszta przeszła to bezboleśnie.
1
@Naturopata
Dla niego prawda są gazety, interia WP
Ja nie mam pytan:-p
Pozdro
0
Ktoś ma w aucie połączenie skóry i alcantara i mógłby polecić lub doradzić? Łatwo się czyści?
0
@Chaoss
Jak opole komuś?
Powiedzieli mi dziś że mają opóźnienia w produkcji i za Free mogą wymienić materiał na alcantara że skóra. Kolor czarny. Wartość alcantara 6500 PLN.
A moje pytanie bardziej czy do dzieci się to nadaje- czy łatwiej się czyści itp.
0
@messi564
Spoko w sumie tak:) ale łatwe w utrzymaniu czystości?. Uzytkujesz?
1
Witam
Mam możliwość zmiany za darmo czarnej tapicerki na czarną alcantara że skóra w aucie. Bralibyscie?
1
@Bykunn
a ty umiesz?
"Jeśli ktoś wierzy, że maseczka chirurgiczna go chroni, to może ją sobie zrobić w domu - choćby z szalika. Chodzenie w maseczce po ulicy nie ma sensu. Jest wręcz szkodliwe. Maseczka robi się wilgotna po dwóch godzinach i sama w sobie kumuluje drobnoustroje i wirusy "
nie napisał nic o złym użytkowaniu tylko ze np już po 2 godzinach namnażają się na niej wirusy i drobnoustroje
0
@MSN30
a co to jest?
1
@Pilka_jest_okragla
no tak bo Hazard to objawienie
0
@msmsms
podpowiem ci że twoi bliscy też się z innymi osobami widują - w pracy, na klatce, a tamci też się widują z rożnymi osobami
masz więc takie samo prawdopodobieństwo zarażenia się od bliskich jak i przypadkowych osób, a chyba na świeżym powietrzu to lepiej że ludzie sie widują niż w zamknietych pomieszczeniach
0
Komentarz usunięty
0
@MarekKonrad
ale ja tego nie napisałem:-p więc prosze do mnie się nie odnoś:)
nie ma idealnego sposobu, bo samym zamykaniem się tego nie zrobi, a jedynie można pogorszyć sytuację bo oprócz wirusa będziesz miał biede i możliwe walki uliczne spowodowane ogólnym niezadowoleniem ludzi
0
@Tasde
rozumiem że właścicielom domów weselnych oddasz za ich kapitał zainwestowany z własnej ręki?
rozumiem że w sklepie się też zarazisz - to może zamknijmy wszystkie sklepy - niech każdy je to co wyprodukuje we własnym gospodarstwie
taki tokiem myślenia daleko nie dojdziemy bo i wirus nie zniknie a i dodatkowo pojawi się bieda na świecie
widzę masz gotowy przepis na kataklizm na świecie
0
@MarekKonrad
ale nikt nie mówi że ktoś wymyślił wirusa, bo on jest, a że ktoś pozamykał wszystko pod naciskiem, presją/radami to druga sprawa
to działało trochę też jak domino - jedni zamknęli to i drudzy zamknęli gospodarkę i tyle
nie wszyscy zarobili, ale sporo bogatych osób na tym zarobiło inwestując kasę w giełdę, nigdzie nie pisałem że to było celowe działanie kogoś, bo to już teorie spiskowe
jak masz mozliwość zainwestować kilka milionów i w ciągu 3 miesiecy to podwoic to to robisz
ale czesc państw pod sugestią WHO się ugięła i powprowadzało lockdowny
nie wiem może było życzeniowe liczenie że wirus zniknie ale nie zniknął i od lockdownu nie zniknie