1

@MarekKonrad
to że można na tym zarobić. leki, maski, a największe kokosy to można było na giełdzie zrobic, gdzie w marcu wartość spółek spadła do połowy

albo po prostu sie przestraszyli za bardzo

0

@Bobo25

a co ludziom po zdrowiu jak nie bede mieli zaco zyc - szybko doprowadzi ich to do upadku zdrowia albo smierci głodowej

nie ale nie stawiam czyjegoś życia ponad czyjes inne zycie

widze szkoda z toba pisac czytając takei słowa "Gdyby nie wyszedł interes firmom weselnym to przecież nikt nie zabrania im założyć innej działalności bądź podjąć innej pracy."
ludzie całe lata pracowali na te firmy, swoje oszczedności włożyli a ty każesz im zmienić zawód od tak, bo istnieje ryzyko że ktoś się zarazi na ich weselu

ja pierdziele z takim myślenie i to byś rzadził jak w komunie - masakra

tak uważam że jak komuś się nie podoba praca to może zmienić i szukać innej, ale to nie znaczy że chciałbym aby komuś zamykali biznes od tak, bo jest takie widzimi się

tak jak pisałem ostrożność tak, ale nie zabraniajmy ludziom pracować i żyć

kurde, szczerze nie mam z toba o czyms rozmawiać bo jak dla mnie jestes tu już nie bede pisał bo bym dostał bana

0

@Bobo25

a czy gdzieś pisałem że nie uważam na żone i siebie i dzieci?
to że uważam że zamykanie czegokolwiek to głupota to nie znaczy że nie jestem nieostrożny czy nie noszę maski, a tak jak ci już pisało tu już kilka osób zarazić się mogę wszędzie ale nie zamierzam siedzieć w schronie/norze

jest tyle przykladów na to że ktoś się zaraził a osoby z jego otoczenia- jednego pokoju zdrowe że tak na prawde nie ma reguły

no tak pewnie tryliony umarłych od razu, rozumiem że wierzysz że tylko jest tyle zarażonych osób ile w oficjalnych statystykach? albo że każdy zapisany umarły na koronawirusa to rzeczywiście umarły na korone?

to gratuluje myślenia

tak uważam ze gospodarka jest najważniejsza, bo co po zdowiu jeśli ludzie nie bedą mieli za co życ, co jeść?
myślisz że głodni ludzie nie posuną się do walki na ulicach o jedzenie?

całe szczescie że też nie ty decydujesz bo inaczej mielibyśmy amagedon po twoich decyzjach - nie dość że wirus to jeszcze głód


bo jakbyś nie zauważył zamknięcie do niczego nie doprowadziło - wirus nie zniknął, nie przestraszyl sie lockdownu, może mu nikt nie pwoiedział że ma zniknąć:-p

widzę fajnie pisać o właścicielach wesel, szczerze licze ze i Tobie zamkną firmę, zakałd gdzie pracujesz i skoncza sie oszczedności to zobaczymy czego bedziesz sie bardziej bał wirusa czy głodu

rozumiem że wiece wyborcze ci nie przeszkadzają?- tam się ludzie nie zarażaja:-p

0

@CuttingHead
serio testy dodatnie wychodzą na oleju silnikowym i papai? masz gdzieś zródło?

0

@Naturopata
o widzisz dzięki za opis:) otyłość mi raczej nie grozi a obecnie się odczulam - odczulałem sie bo niestety przerwane przez wirusa

możliwe ze zaczelo sie od steru bo zaczeło sie na studiach:)
pozdro

0

@Bobo25
widzę musze ci to napisać kilka razy bo inaczej nie dotrze do łepetyny - dziecko moje było chore dlatego nie chodziło do przedszkola, już przechorowała i zaprowadziłem ją do przedszkola zdrową, ale żona powiedziała że może jej czasami jeszcze coś z nosa zcieknąć i tyle, generalnie przedszkolanka nawet by sie pewnie nie zauważyła bo możliwe że przez cały dzień by jej nawet nie zciękło - tak było u nas w domu, ale wolała na wszelki wypadek powiedzieć aby ktoś jej ewentualnie wytarł nosa chusteczka, nie miała zatkanego nosa, nie smarkała, była po przeziebieniu (wtedy trzymailsmy ja w domu)

a moja żona zajmuje sie domem wiec nie ma potrzeby abyś my ją na silę wysylai do przedszkola, ale zaobserwowaliśmy że już jest zdrowa wiec niby dlaczego ma nie chodzić

1

@Borneo
koleś moja żona też jest zdrowa, zdrowo się odżywia ale grypa zawsze bardziej ją bierze niż mnie, tak już po prostu jest, taki ma organizm,
i ty pewnie taki masz organizm, a badania niekoniecznie muszą ci coś wykazać bo wszystko może być cacy, ale coś może być w twoim organizmie o czym nie wiesz i zwykłe badania ci tego nie wykażą a na coś jesteś podatny

sam też jestem zdrowy ale mój organizm nie radzi sobie za alergenami i co roku mam problem jak trawy i babka pyli - taki urok

1

@Bobo25
1) koleś rozmawiałem z alergologiem i zalecała testy po 4 roku życia bo tylko wtedy są miarodajne więc wiem o czym pisze

2) podajesz przykład kolesia 36 lat - plus opis wysportowany, a wiesz ze to pojecie względne- taki opis pasuje do osoby co równie dobrze przy np. 180 cm waży 75 kg albo 95 kg, możesz podać taki sam opis, tak samo jak to że ktoś ćwiczy - dla jednego to 20 minut w tygodniu dla innego 60 minut dziennie
a zarówno jedna jak i druga osoba może mieć słaby organizm i o tym nie wiedzieć
to raz

3) a jak jest śmiertelność tego wirusa, bo z ostatnich danych wynika że zdecydowanie mniejsza niż początkowo sądzono

4) no ja właśnie myślę o innych - nie mam domu weselnego, ale jak słyszę takie głosy to współczuje tym osobom, co oni są winni całej sytuacji, czy jak zamknięmy domy weselne to wirus zniknie - myślenie tak głupie że aż szkoda komentować

5) pisałeś o głowach Państw - no widzę jak się boją szczególnie to było widać po wiecach wyborczych, gdzie odchodziły sweet focie, misiaki przytulaki i gormadka ludzi - ale jakoś w mediach nie piszą o źródłach zakażenia podczas wieców wyborczych - ciekawe?

6) niektóre grupki ludzi na pewno zarobią na tym koronawirusie - leki, maski, giełda a przede wszystkim strach powoduje że ludzie są bardzo łatwi do manipulowania nimi

7) proponuje poczytać o świńskiej grypie 2010 bodajże - ile osób wtedy umarło? WHO wtedy zabroniło liczyć danych, nie było statystyk, ciężko nawet o szacunki, a wtedy chyba nie bałeś się o swoje życie

jeszcze raz powtarzam zamknięcie czegokolwiek nie spowoduje że wirus zniknie
a czekając aż wszyscy sie zarażom może trochę potrwać zakałdajac 400 zakażeń dziennie to 4 000 w ciągu 10 dni 40 000 w 100 dni i około 145 000 w ciagu roku - to co będziemy czekać ileś lat jak wszyscy się zakaża- zakałdajac brak skutecznych szczepionek?


1

@Borneo
to że się uważasz za zdrową osobę w cale nie musi oznaczać że nią jesteś, bo na dobrą sprawę nie wiesz jak silny jest twój organizm, to wszystko co piszesz - sporty, zdrowe odżywianie to rzecz względna

kwestionowanie koronawirusa - to nic innego jak zdrowy rozsądek, na grupę, zapalnie płuc itp. też ludzie mogą umrzeć ale z tego powodu nie ogranicza się swobód obywatelskich, i tak samo jak pisałeś korona wirusy istniały od lat i istnieć będą, próby więc jakiegokolwiek zamykania są bezsensowne

1

@Borneo
no widzisz to zależy wszystko od organizmu, moja żona miała cięzko grype w grudniu i nie wiadomo co to było a mogło to być to, to samo moja siostra w styczniu, a ja jakoś lekko to przeszedłem

ale mimo wszystko są o wiele cięższe choroby na świecie, a tak jak pisałem jak jest to że się zamknięmy nie spowoduje że to zniknie, bo tak sie nie stanie

17

@Bobo25
a to rozumiem że ludzie zaczeli umierac dopiero teraz? wszczesneij ludzie na swiecie nie umierali?

rozumiem że jak pozamykaliby domy weselne i ludzie stracili źródło zarobku - czesto pracy całego życia i skończyłyby się im pieniądze to byś ich wykarmił?

ludzkie zycie jest bezcenne, ale nie można ograniczać praw czesci ludzi dla dobra innej czesci

wprowadzli ograniczenia i wiesz co - nic to nie dało, wirus od tego nie zniknął i nie zniknie, po prostu trzeba nauczyc się z nim zyc i przyjac do wiadomości że niestety ludzie beda umierac z jego powodu czy z innego powodu

zachowanie ostrożności tak i jak najbardziej, ale nie pandemia strachu

24

ponieważ mój komentarz odnośnie paranoi ludzi dotyczące COVID został usunięty
przepraszam może w być mocnych słowach to ubrałem, ale czasami się nie da patrząc na tą dzisiejsza sytuacje czy jak słucha się niektórych geniuszy w TV, której staram się unikać, ale jak usłyszałem wczoraj eksperta w TVN w uwaga koronawirus co mówił że powinno się zakazać dyskotek, wesel, pogrzebów (w sensie zbiorowisk ludzi podczas pożegnania) to się nóż w kieszeni otwiera i jeszcze jak mówi że tak sytuacja może potrwać dekadę

to może od razu uwalmy właścicieli domów weselnych, dyskotek a cóż, po co umożliwiać im uczciwie pracować

0

@messi564
też mi się tak wydaje że nie jest tak źle z tym starym skaldem:-p w sensie tak jak pisałeś mamy dużo młodych, ale osobiście wydaje mi się że miejsce w pierwszym zespole bedą mieli tylko fati, puig, araujo, trincao i tyle, pedri chyba pójdzie na wypożyczenie jeszcze bo jest jednak ścick na tych pozycjach co może grać a swoje szanse musza dostac też puig i fati, a nie zapomnijmy ze z młodych mamy jeszcze de jong i dembele

co do transferów ja widziałbym tylko 3 - ŚO (Garcia?), LO (taglafico?) i N (Latauro) i tyle

czekam też na nowego trenera - ja liczę na Blanc'a i zobaczymy jak wtedy to będzie wyglądać, bo jeśli będziemy grali 4-3-3 - to potrzebny byłby jeszcze pomocnik przy założeniu że rakitic i vidal odejdą, a jeśli bardziej 4-2-3-1 - wg mnie bardziej mamy kadrę pod takie ustawienie to pomocnik na razie nie byłby koniecznością

nie zapomnijmy ze w ataku, na skrzydłach, ofensywni pomocnicy - mogliby zagrac w przyszłym seoznie suarez, messi, griezmann, dembele, fati, trnicao - a wiec jest ścisk a trzeba jeszcze kupic napastnika za suareza,
czyli 7 zawodników 3 pozycje? - trochę przesada, więc sądze że 4-2-3-1 i wtedy 7 (a nawet 8 liczac puig) na 4 pozycje
przy 4-2-3-1 martwi mnie jedynie ze pewnie troche mniej zagrałby puig a koles mi zaimponował ostatnio strasznie

w każdym wypadku czekamy na LM jeszcze:) oby się udało bo wierzyc bede zawsze, ale nawet jakby się udało to i tak setiena bym osobiście pożegnał

0

@FC1899Barca
nie powiedziałbym 3 różne dekady tylko bo 2019/2020 to dekada 2011-2020 jeszcze

2

@macio_944
Normalne mleko też można kupić za 2 zł z hakiem, nie koniecznie biedronkowe. To samo chleb za 3 zł z hakiem też są zwykle chleby.
I nie są to rzeczy po taniosci.

1

@Ghotti
Też tak uwazam:)

0

@Danny Gaucho
Ale jaka to różnica wyjdzie 4-5 w całości? I tak jeden z najlepszych bedzie

0

@kkbarca
nie powiedziałbym bym też ze sa bogaci

0

@Danny Gaucho
ale podałem ci też drugą stronektóra wg mnie jest rzetelna i sie do tego nie odniosłeś, wg mnie powinieneś w zestawieniu pokazacc xaviego bo to troche zakłamywanie rzeczywistości bez niego

0

0

@Danny Gaucho
źródło dobre jak każde wg mnie

0

4

@Mario96w
co z Ciebie za marny kibic

5

dla płaczących po Robercie

w załączeniu lista najlepszych statystycznie w 2020 roku (czyli za okres za który przyznaje się ZP)
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/jahrestorschuetzen/statistik/stat/plus/1/galerie/0?jahr=2020&compFilter=top5withClEl&monatVon=01&monatBis=12&altersklasse=&land_id=&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&art=2

czyli jednak na ten moment to bardziej Messiego albo Ronaldo ograbili ze ZP

a tak na prawd nikogo bo zostało jeszcze 5 miesięcy tego roku i LM

0

@Danny Gaucho
dodałbym jeszcze xaviego - króty ma 129 asyst w La lidze i Iniesta - bodaje 88 asyst
źródło: transfermarket

1

@kerouac
ale prowadził wielki klub PSG, co by nie mówić radził sobie z gwiazdami i ma autorytet wśród obecnych pilarzy - sam kiedyś był wielkim piłkarzem

a nie zapominajmy że potrafi też wyciągnac max z młodzieży - jego historia w Bordeaux chiciażby

0

@PRINSU
takie głosy Polaków, a nawet piłkarze Bundesligi głosowali że najlepszym pilkarzem jest Messi a potem Ronaldo,
wiec w zależnosci od LM, sądze ze ktos z tej dwójki miał wieksze szanase

0

@RomanHoffer
to raczej twój pracodawca miał taki pomysł, a na rynku pracy nie jest tak źle

a o wiece wyborcze się nie pytali czy byłeś?:-p bo jakiś cudem chyba matka wyborcza chroniła te miejsce bo ani widu ani słuchy o tym a misiaczki i sweet focie tam odchodziły:)

0

@Pyziol
i własnie kolejny raz podałeś fejk, transfermarket ma to do siebie że podaje statystykę liczby goli, i chyba jest lista pil;karzy którzy strzleili powyżej 70 czy 80 goli, i owszem są też asysty, ale jak po filtrujesz asysty to już nie masz piłkarzy którzy strzelili poniżej 70 czy tam 80 goli, ale mają mnóstwo asysty np. iniesta

tak jest więc to fake

0

@barcelonaLM
czyli rozumiem że jak nie Bayern to ktokolwiek mozę wygrać LM, a to Barcelona już odpadła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?