lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi
Byern jakoś jak przyszedł Flick potrafił diametralnie zmienić obraz i grę:)
a to była tylko zmiana trenera
no sorry ale mamy ter stegen semedo, pique, lenglet, alba, de jong, rakitic, messi, griezmann, dembele/fati, suarez (4-2-3-1)
czy to jest wg Ciebie słaby skład?
bo wg mnie nie wymieniłbym tylko po sezonie raktic na pijanic i latauro, dokupił konkurenta dla alby - alaba, taglafico i z dobrym trenerem to jest moc:), ewentualnie ndomblele dokupić
w obwodzie trincao, puig, s.roberto, araujo
jest potencjał
0
@Sysia11
na Setiena też - mówił że od stycznia nic nie jest robioen tak jak powinno a to dużo mówi
1
@arasz1819
chyba już po meczu z Ateltico mieli robić te zwiady
Wegner, Blanc - ktokolwiek z nich i dać im sznase na rok, nazwiska maja, prowadzili wielkie kluby, które grały przyjemny dla oka futbol
0
@Dardanel
za Setien mieliśmy grać pięknie, a wychodzi na to że mniej bramek strzelalismy niż za Valverde
masakra
0
wchodzę i nie wierzę Setien jeszcze w klubie, przecież on jest gorszy niż Valverde
Messi się jawnie wkurza na sytuację w klubie, a tu dalej cisza
Wegner lub Blanc - czekamy:)
0
@MarcinB1990
Czemu nie urywa:) ładne wizualnie auto i jak jeszcze fajnie wyposażyć to będziesz miał wszystko co potrzebujesz i będziesz tak jak mówisz zadowolony:) utrata wartości przy 10 latach użytkowania nie masz się co martwić. I przynajmniej masz spokój A nie po kilku latach zastanawiasz się na co wymienić bo po 6-8 latach auto będzie ciągle względnie młode i nowoczesne, a jak ostrożnie jeździsz to tylko do wymiany rzeczy eksploatacyjne powinny byc:)
0
@Mazi
Focus i mondeo też spoko:) też się zastanawiałem ale znajomy mówił o średniej kulturze pracy silników 3 cylindrowych.
A z tym tylkiem pełną zgodą i większy bagaznik co dla rodziny ma znaczenie:)
1
@MarcinB1990
Też jestem lewy z mechaniki:)
No taki zakup sprawia dużą frajde:)
0
@MarcinB1990
Jak ci się podoba to bierz:) przynajmniej będziesz miał spokój na 10 lat. Pierwsze auto też miałem od nowości i to duży komfort. Jedynie zużycie po kilku latach do wymiany- klocki, płyny itp.
0
@MarcinB1990
Ja stałem przed dylematem takim. A właściwie nie dylematem od razu wiedziałem że chce nowe A nie auto z niewiadomo jaka historia. Zakladam ze auto posluzy mi 10 lat. Tyle że wydalem 110k+ po uposcie:) i już nie mogę się doczekac:)
0
@KmN
Czy ci ukradna auto za 100k czy 70k dużej różnicy nie ma. Po prostu stracisz auto. Jak ja nie lubię złodziej.
Mam nadzieję że miałeś ubezpieczenie.
Sporo jest aut za tyle kasy- toyota corolla, octavia, superb. Superb wg mnie z nich najciekawszy. Ale każdy ma inny gust
0
@arcziFCB
Oki spoko. Tak myślałem że to może się odklejac.
Na szczęście mam USB w tunelu przed tylnimi siedzenia i więc aż tak dużo przeciąganie by nie było ale jednak to upierdliwe
1
@Janiama
A pierdzielisz
Wolałbym już oglądać zespół
Ter stegen
Semedo-araujo-lenglet-alba
De jong-pijanic
Messi-griezmann-dembele
Suarez
A są jeszcze puig, trincao, fati, nie mówię nic o ewentualnie nowych piłkarzach bo latauro wstawilbym za suarez i odkupił jakiegoś młodego LO, SO i ndombele
A fakt podstawa to dobry trener
Blanc, Wenger?
1
Dziękuję do widzenia nie chce widzieć od jutra setiena
0
@arcziFCB
oki super dzięki za info:) to wystarczy tylko ją zamontować na krótki kabel usb-C do USB-C, bo takie mam wejście przy lusterku:) z tyłu oczywiście czeka mnie więcej zabawy bo tam trzeba jakoś kabel poprowadzić:)
takie zadam ci jeszcze pytanie trywialne może, ale nie miałem nigdy doświadczenia z kamerkami samochodowymi
1) czy długo zająły ci montaż kamery z tyły?
2) rozumiem że ten przód na przysawkę się nie odlepia?
pytam bo wiem jak to jest czasami w domu z różnymi rzeczami na przysawkę że po pwenym czasie lubi się to luzowac?
0
@arcziFCB
oki dzięki a już myślałem że nikt tu nie ogarnia kamerek samochodowych:)
wydaje się oki, ale mam 2 pytania:
1) czy za bardzo nie zasłania ci pola widzenia z przodu?
2) jak wygląda instalacja kamerki z tyłu? bo nie widzę żadnych przylepów?
0
@Bykunn
a to miało byc na odwrót:) no to luz, to nawet jak ja lubie Franuza to bym go zamienił w takim układzie
0
@Pilka_jest_okragla
No powiem ci że ja też mam nadzieję w młodych zawodnikach.
Nowy trener wg mnie też konieczny.
Zarząd- niestety się nie poddadzą - poczekamy rok
Lekarze, fizjoterapeuci-tu wg mnie powinno sie coś zmienić, bo fizycznie nie wygladamy extra a ilosć kontuzji Dembele w porównani z tym co było w BVB - każe mi myśleć że cośjest tu nie oki, i nie sądze aby to było tylko i wyłącznie wina Francuza
1
Jaką polecalibyście kamerkę samochodową?
Cena nie ma znaczenia - ważne tylko aby była możliwość nagrywania przód i tył.
I żeby była jak najprostsza w obsłudze, ma nagrywać i tyle, bez zbędnych bajerów.
I prosta w instalacji - najlepiej krótkim kablem USB-C, bo mam port przy lusterku wstecznym.
Nie musi mieć opcji parkowania - bo jak ogladałem filmik ile zachodu z podpinaniem tego do akumulatora to się za głowę złapałem.
Jeśli ktoś się zna i może coś fajnego i prostego w obsłudze polecić to prosiłbym o opinie.
0
Latauro czy jakiś inny napastnik?
Griezmann powinien zostać?
Dembele czy wymienić go za Neymara + kasa - jak piszą w niektórych gazetach?
Zapraszam do dyskusji?
0
@Danny Gaucho
wychodzi na to ze Barcelona ,Real i Atletico całkiem ładnie:)
0
@10SzymonBarca10
moja 4-2-3-1
ter stegen/pena
semedo/dest-pique/araujo-lenglet/garcia-alba/taglafico
de jong/busi-pijanic/s.roberto
messi/trincao-griezmann/puig-dembele/fati
latauro/suarez
pedri - lubię go ale jakby był w kadrze mógłby nie dostać odpowiedniej ilosci minut, dlatego skoro ma ile 17/18 lat to na rok bym go wypożyczył
przez ten czas dałbym szanse puig, trincao, fati - mam nadziej że wtedy dostali by odpowiednio dużo minut, a pewnie jeszcze rok i suarez by odszedł to zwolniłoby sie jedno miejsce w kadrze, nie chodzi o pozycje ale minuty bo wtedy griezamann mógłby sie z latauro zmieniac, a puig z pedrim, no i to byłby ostatnio rok szansy dembele - oby kontuzje go wreszcie ominęły:)
i zapomniałem trener - Laurent Blanc:)
0
@BarcaInfo
prawie się zgadzam ale s.roberto bym zostawił, na LO - telles, taglafico, alaba?
ustawienie bardziej wydaje sie kadra pod 4-2-3-1:)
co do reszty sie zgadzam oprócz Aleny:)
4
kadra za AS chyba najfajniejszy bo jest de jong i fati, brakuje tylko puig
1
@Fake69
oby rakiety i vidal już ni było po lecie w Barcelonie:) czas stawiać na młodych, ale pijanicia akurat umieściłbym w pierwszym składzie:)
2
@BarcaInfo
do tego jest Fati, de jong, puig, dembele, lenglet, araujo - na tych pilkarzach trzeba budować przyszłość i ich wszystkich pożadnie sprawdzić
0
@KmN
pytanie co to znaczy cenowo? kupujesz nowy czy używany? bo to różnica, a odkąd produkują MK5 (2014) to cenowo jest ogromna przepaść miedzy 2014 a 2020?
0
@Messibestplayerintheworld
oby:)
0
@Messibestplayerintheworld
Kogokolwiekj nie kupimy to będzie wielka niewiadoma.
Czas dac szansę młodym.
Fati się już sprawdził, dembele to kozak, trincao-trzeba dac mu szansę, a Messi spokojnie może grać na skrzydle- bliżej prawej strony i zmieniać się z griezmannem pozycja.
To wreszcie byłoby odrodzenie i odmlodzenie zespolu:)
0
@Messibestplayerintheworld
Messi, trincao, dembele, fati -rzeczywiście mało skrzydel