lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo1989
Oj straszna pandemie. Dotychczas ludzie nie umierali. Żegnam tylko nie zapomnij wejść do schronu
0
@Tomo1989
A dało coś? Wirus zniknął?
To ja nie czytałem większych bzdur niż kogoś życzenia aby ktoś nie zarabiał albo nie chodził na wesele. Równie dobrze ktoś może się zarazić w sklepie, w domu od członka rodziny czy na weselu.
Nie chcesz pracować i jesteś leniem. To zostań w domu i nie wychodź. Ale odwal się od ludzi co chcą normalnie żyć i nie są leniami.
Boże co za ludzi.
Widzę wysyp nierobów jest co chcieli by żyć za łaskę Państwa i jeszcze chcą aby inni też tak mieli.
Po prostu zenada
0
@Borneo
A czy ja kogoś opluwam? Weź ty wyluzuj zwieracze. Pisze tylko że pewnie nie byłeś tak zdrowy, twój organizm nie był tak odporny jak piszesz.
Radzę więcej luzu i jak dla mnie to koniec tej rozmowy bo jest jałowa.
0
@VenoM
Dokladnie:)
0
@Borneo
Wiesz ja mam kilku swoich lekarzy którym ufam A reszta z którą się spotkałem to konowaly. Lekarz lekarzowi nie równy. I tak jak rozmawiałem z nimi zdrowy człowiek nie ma się czego obawiać bo jeśli się już zaraz i to może o tym nawet nie wiedzieć.
Bez odbioru
0
@Tomo1989
Pół kraju co? Zamknięcie nic nie dało i nic nie da. Łatwo mówić zamknijmy, nie chodźmy. To może niech tobie zabrania pracować i zarabiać to zobaczymy czy będziesz taki kozak
0
@Tomo1989
Rozumiem że Ty utrzymasz domy weselne z własnej kieszeni?
0
@MESSIah16
Dokladnie:)
0
@Borneo
Nie wiem lepiej od Ciebie. Śmieszne jest tylko z3 każdy pisze że jest zdrowy wyprostowany A później nad morzem, na basenie 90% osób z brzuchem. Zresztą wzięło cię mocniej nie bez przyczyny.
Pozdro i żyj spokojnie bez strachu:)
0
@nadachu
Spoko. Każdy się myśli że jest wyprostowany i zdrowy. A jednak
0
@Borneo
No to jednak nie jesteś takim pokazem zdrowia jak myślisz
Bo jakbyś był zdrowy to by ci nic nie bylo
1
@jedrek7000
Dokładnie
4
Komentarz usunięty
2
@nawy12
ale ja nie prowadzę z tobą żadnych gierek
piszę tylko że ludzkość zmierza do absurdów - rasizm i jakieś chore akcje np podczas Formuly 1, czy szukanie dziury w nierówności płac, która wynika z umiejętności a nie płci, bo wg mnie w większości miejsc liczą się umiejętności a nie płeć, a w zawodach gdzie łatwo to zweryfikować np produkcja, MC itp wg mnie wynagrodzenia sa takie same czy to kobieta czy mężczyzna jeśli są na tym samym stanowisku i tyle samo lat pracują w danym miejscu
a niechęć, wg mnie z próby świata w ingerencje tam gdzie nie ma problemu i próbę szukania go na siłę, wyimaginowanych problemów - równość płac, rasizm, lgbt
tymczasem na świecie tysiące ludzi umiera z głodu i tu są prawdziwe problemy ale ciekawych rozwiązań na to brak, jak i nawet prób
1
@pt9
tylko ben arfa nie otarł się wg mnie o talent dembele
1
@nawy12
a nie przyszło ci do głowy że może po prostu często mężczyźni mają większe umiejętności niż kobiety i stad to wynika?
ja ni spotkałem się w żadnej pracy z dyskryminacją ludzi na tle płci.
a to że ktoś zarabia mnie jod kogoś to chyba jest ocena pracodawcy jako przydatności tej osoby i umiejstnosci negocjacyjnych
ja tu widze kolejny wymyslony problem jak z rasizmem
w jakie absurdy jeszcze wejdzie ludzkosc w tym roku?
1
@Matan_Zajcev
DOKŁADNIE:)
1
@nawy12
wydaje mi się że chodzi o to aby nie robić paranoi i śmieszności, płace na stanowiskach są zróżnicowane bo ludzie mają różne umiejętności przydatne w pracy i tyle
już robimy śmieszność i debilizm z rasizmu - patrz vide Formuła 1
tu w 100% popieram np. zachowane rosyjskiego kierowcy nazwiska nie pamiętam
0
@ProMILs
na start rozumiem że zaraz po studiach tak? w większości nie wielkie widełki do 500 PLN, w big 4 audytu chyba nawet bez widełek, ale już po 2-3 latach masz duże pole do popisu w negocjacjach juz nie mówiac o doświadczonych pracownikach 5-10 lat, wtedy różnice mogą sięgać nawet kilku kawałków
0
@Anonymus0608
też jestem tego zdania:) jak będzie zdrowy i nie okaże się kluczowy to trudno widocznei nad wyraz go ceniłem, ale wg mnie on może byc kluczowy co już raz pokazał jak nie trapiły go kontuzje:)
1
@skakun95
dla mnie chyba PSV, co za pomysł i oczy z tyłu głowy, z villarreal też niezła finezja
5
@koksik2700
no sorry w swoim prime dembele ma podjazd do neymara i do zdecydowanie, widać to nawet po jakiści bramek które wstawiłem
problemem jest na razie zdrowie
0
@ProMILs
w korpo jednakowa stawka dla wszystkich z góry narzucona?
chyba ty nigdy nie pracowałeś w korpo
9
Czy Dembele ma potencjał aby być jednym z najlepszych na świecie?
Wg mnie ma zdecydowanie, tylko to zdrowie.
dla tych co nie widzieli fantastyczne gole Dembele
taka bramka jak z PSV to mógł tylko jeszcze Messi wymyślec:)
a wykończenie z villarreal - miodzio:)
0
@lucca87
dla tych co nie widzieli fantastyczne gole Dembele
taka bramka jak z PSV to mógł tylko jeszcze Messi wymyślec:)
a wykończenei z villarreal - miodzio:)
0
@Hiacynk
a z tym dembele:) mam to samo, jak jest zdrowy to koleś ma to coś, jest po prostu decydujący, ma niesamowity drybling i jest tak nieprzewidywalny że potrafi strzelać takie bramki jak z Villarreal czy PSV, albo Tottenham - po prostu magik,
-takie bramki kojarzą mi się tylko z Leo czy Ronaldinho - element boskości w nich jest
nie wielu jest wg mnie takich pilkarzy na świecie i gdyby nie kontuzje byłby teraz TOP TOPów i nikt ze strony nie wzdychałby do Sancho
ale właśnie to zdrowie - życzę mu i nam abym mu dopisało a bedziemy mieli z niego mega pocieche:)
1
@prokofiew
szerze widać że się w nim gotuje od tego tematu
głupie pytanie więc mógłby zgasić debili i powiedzieć dla jaj - tak zabawiałem się z tajką i co z tego, albo prześmiewczo to co chcecie więcej zdjęć i pewnie temat by się urwał na dobre
3
@Ramos9248
dokłądnie co za różnica czy będzie 400 czy 500 czy 800? coś to zmieni? ot tak wirus nie zniknie
0
@Colon
no to grubo:-p
0
@Ghotti
spoko: niektóre rzeczy na przyszły sezon ale LM jako ostatni element ten sezon:)
LM to w ogóle zagadka, jak dla mnie są takie różnice w odstępach od rozgrywek że nie wiadomo kto dobrze na tym wyjdzie; a wyraźnego faworyta nie widzę
juve jak i my w kratkę, city też miało wpadki w lidze, atletico - jak to atletico niby dobrze ale nie do końca, PSG - co po takieje przerwie, atalanta - ci mogą wszystko,
lipsk - bez sznas wg mnie, bayern - niby mocny ale dłuższa przerwa od rytmu plus w Bundeslidze nie mają pożądnych rywali, a z mocniejszymi (bvb, borussia m.) ich zwyciestwa tez nie były przekonujące po wznowieniu rozgrywek
dla mnie zagadka:)