0

@Azi
oki, zakładam jednak że kary są nieuchronne - ktoś zabił to zostanie za to ukarany sądem
ja wiem że jest mnóstwo niewyjaśnionych spraw, ale jednak zasadniczo kary są niuchronne

0

@bixmix
to dajmy oszustom 20 lat więzienia - szczególnie tak wyrachowanym - 150 osób oszukanych a zabójcom - z premedytacją, bez obrony własnej, bez przypadku, z przyznaniem się do winy - 40 lat do dożywocia:)
może jak kary będą większe ludzie przestana źle czynić

0

@Michallublin
a przed nimi jeszcze bilbao, sociedad, betis sevilla a po srodzie mogą być już -3 do tyłu

nam w rewanżowej tez został tylko valencia, sevilla z trudnych

a tak na prawde punkty można starcic z każdym co i my i oni udowadnialiśmy vide u nas grenada czy u nich mallorca

0

@NeroTFP
Ja też mówię o samych składkach ZUS. Na etacie dużo osób płaci większe składki.
Ogólnie uważam że powinny być mniejsze ale dla wszystkich również osób na etacie.

0

@NeroTFP
koleś ty narzekasz na 1400 pln samych składek? chciałbym tyle składek placic uwierz mi:)

0

@VeB92Nov
ja cieszę się że są mocne zespoły, ale z drugiej strony nie widzę w czym ajax, benfica, porto itp. miałby być gorsze niż lyon, atalanta czy rb lipsk
też uważam że zmiany poszły za daleko - bo to nie powinna być liga 5 lig, w tym roku od 1/8 finału niestety tak wyszło, ale mam nadzieję że to jedynie przypadek

wg mnie generalnie w LM powinny być max 3 drużyny z jednego kraju - mistrz, wicemistrz i 2 vice mistrz:) bo jak nazwać 4 zespól w lidze - vice vice vice mistrz:-p

to tak pół żartem pół serio:) 3 zespoły z 5 najsilniejszych lig juz mamy 15 miejsc, po 2 np. z lig 5-10 i już mamy kolejne 10 zespołów łącznie 25- reszta 7 miejsc np. eliminacje dla mistrzów pozostałych lig:)


1

@Hiacynk
wyglada to bardzo fajnie:)

0

@zdrowyrozsądek
zgadzam się wyszły mocne zespoły, choć wg mnie atalanta, lyon, lipsk mimo wszystko trochę odstają i pewnie każdy chciałby trafić na te zespoły i ja nie widzę różnicy jakby w ich miejsce była benfica, ajax, zenit

w obu przypadkach to dobre zespoły ale nie budzą one postrachu jak barca, psg, real, liverpool itp.

jaby trafiły do innych grup to pewnie zamaist nich byłby inter i ajax wtedy dopiero byłaby mega paczka:)

ale jest oki:) choć ja kibicowałem aby jedna niespoodzianka była:)

1

@avanes
poszalałeś:)

0

@zdrowyrozsądek
ja wiem czy najsilniejsze? tak się w tym roku akurat złożyło

ja wątpię ze atalanta bergamo czy lyon to mocniejsze zespoły niż Ajax czy Inter

i raczej każdy będzie chciał na nich trafić z 1 koszyka - ewentualnie w dalszej kolejności na napoli

to samo z drugiego koszyka każdy będzie chciał trafić na RB Lipsk mimo wszystko

problem jest taki że Ajax przegrał w ciężkiej grupie trochę na własne życzenie a takie zespoły jak Benfica, Zenit, Szachtar które zawsze były gdzieś tam koło 1/8 LM mają kryzysy- nie zaskakują tak jak kiedyś, takiego FC Porto w ogóle nie było w LM

ja uważam że za rok to powróci do normy i 2-3 zespoły z tych lig będą w 1/8 LM

0

@mcsarna
bo są pewni że dostana RB Lipsk:-p

a tak na poważnie na ten moment ja stawiam od nich wyżej city, liverpool i juve, bayern tak gdzieś po środku - na pewno ciekawe mecze mogłby być:)

2

@MarioVeB!
czemu się dziwisz boją się nas i taka jest prawda

0

@DonAndresFCB
tottenham, chelsea, lyon juz ostatnio było więc trochę nudno by było- w tym sensie nic nowego

napoli albo właśnie ktoś z grupy C:)

co do siły nikogo z 2 miejsc nie powinniśmy się bać, choć wiadomo zawsze trzeba mieć szacunek do tych zespołów:)

ja tylko liczę na 1/8 real-liverpool - jeden z zespołów które nie lubie by odpadł:)
a takto juve-bvb i pewnei fajnie byłoby zobaczyć chelsea-bayern np:)

0

@Chaoss
a wiesz kto jeździł audim? tak samo nie wiesz?
a czemu od razu przedstawiciel to normalna osoba nie może sobie kupić jakiegoś oszczędnego silnika 1,6 lub 2,0?

szkoda mi z tobą gadać bo widzę idziesz w jedną linię, jak chcesz kupuj stare samochody nawet i 20 letnie nie tylko 10+, ja tam wolę w miarę jak nowe a komuś będę polecał w miarę najnowsze samochody:) tak żeby zaraz po zakupie po 5 latach nie miał np. pełnoletniego samochodu:-p
już dawno minęły czasy jak nowe samochody vw, skody, franucksie i japońskie nie miały luksusów, teraz możesz mieć w nich praktycznie co chcesz

a prawdziwa różnica pojawia się w klasie luksus jak range, maseratti itp auta

a my tu rozmawiamy o starych audi, bmw czy mercedes?
no proszę cie

bez odbioru

0

@Dzemix111
pisze przecież że jest to osobny model:)
co mnie obchodzi historia?
generalnie jetta i octavia maja tą samą podłogę i co z tego też oba samochody różnią się odrobinę środkiem jako że jeden to vw drugi skoda

0

@ArterkHD
ajax dortmund i salzburg:)

0

@Chaoss
koleś obojętne mi to jest za co uważasz jette:-p
tył + miejsce w środku:) z przodu też jest różnica zresztą jetta i passat też są dosyć podobne z przodu ale nie identyczne bo na tym polega strategia volkswagena że te samochody od razu poznasz ze to VW

a mam ogólnie nowy samochód z salonu więc cieszę się bardzo z tej możliwości:)

zreszta o czym mu tu rozmawiamy ty piszesz ze 10 letnie a6 kupisz poniżej 30 tys. PLN , a ja ci piszę ze za niewiele więcej będziesz miał 5 letniego passata
szczerze wolę passata:) czy właśnie jette, octavię albo superba

a jak ktoś woli japońskie samochody w ej cenie pewnie będzie avensis

mazda 6 też fajny samochód ale 5 letni znalazłem tjuż za 43 tys. PLN

0

@Mroziu
ja ich nie lubię bo w ostatnich latach mieli mnóstwo szczęścia (vide mecz z napoli z zeszłego roku o wyjscie z rgupy) ale też przychylności sędziów - vide mecz z roma 2 lata temu
i nie lubię ich kibiców
sądze że są osoby które również z podobnych powodó ich nie lubi

0

@Chaoss
fajnie wrzuciłeś mi jakiś urywek z Wikipedii albo jakiegoś gównianego pisemka spoko

rozumiem że jetta i octavia to to samo bo na tej samej płycie podłogowej są zrobione?:)

a widzisz różnice w klasie samochodów- golf 4,2 m, jetta 4,6 m czy nie już nie bardzo:-p ponad 0,4m róznicy to sporo jednak
octavia jeszcze dłuższa bo 4,7m:)

golf ma wersję kombi która nazywa sie variant, zadnej innej oficjalnej odmiany sedan nie ma, ale spoko skoro znawca tak mówi ot pewnie lepiej wiesz od producenta:)

0

@Chaoss
golf i jetta to zupełnie inne modele koleś:)
to tak jakbyś napisał że audi a3 ma wersję sedan nazywa się a4:-p

wejdź sobie na otomoto passaty z 2014 roku masz po 33-38 tys. w wiekszosci ofert, oczywiscie sa tez droższe

napsiałęm też octavia, jetta, superb w zależności co kto chce

0

@Chaoss
a widzisz różnice między 15 letnim autem a np. 5 letnim autem?
5 letnich aut raczej się nie szrotuje, bo to ciągle fajne nowe auta, a 15 letnie auta wypycha się na biedny wschód i taka jest prawda

ja tam wolę np. 5 letniego passata, jette, octavię czy superba niż 15 letnie audi czy coś podobnego

i uwierz mi że w skodach, volkwagenach czy toyotach też będzie miał tempomaty, podgrzewane siedzenia i inne pierdoły

a golf nie ma wersji sedan więc ciężko porównać:-p

0

@Chaoss

no tak ale masz jeszcze tysiące innych rozwiązań a nie tylko stare audi lub nowe clio

są ople, skody, volkswageny, toyoty itp. gdzie za tą cenę będzie miał samochód 5-8 letni a nie +15 letni gdzie jest duża szansa na różne przygody tego auta, nie bez powodu na zachodzie szrotują takie auta

dobrze stwierdziłeś - wtedy można było włożyć

tak dla mnie to bieda wypas kupowanie 15-20 letnich samochodów marki jak to nazwałeś premium - byleby było audi, bmw, mercedes czy inne cudowny znaczek z przodu:)

a chyba pisząc do mnie nie zrozumiałeś o co chodzi w stwierdzeniu bieda wypas:-p z dystansem oczywiście:)

0

@Chaoss
to jest dobre pytanie jeśli?
mimo wszystko to jest 20 letnie auto czyli stare
ja wiem że u nas to jeszcze młode auto wg wielu ale na zachodzie jest to traktowane jako rzęch i tyle
ja rozumiem kupno nowego auta z salonu i posiadanie go przez 10-15 lat, bo po tych 10 latach wiesz wszystko o tym aucie i jeszcze przez te 2-5 lat możesz nim spokojnie pewnie pojeździć jeśli je nie żyłujesz

ale kupowanie 20 letniego samochodu i uważanie że jest ono mega wypasione to śmiech na sali, chyba że ktoś lubi zabytkowe - old school'owe samochody typu np. mustang, ale umówmy się większość tutaj koledze proponuje stare niczym nie wyróżniające się auta- byleby było audi, bmw itp. czyli tzw. bieda wypas:-p

wg mnie lepiej kupić nowszy samochód, ja wiem że nigdy nic nie wiadomo i nawet kilku letnie auto może być rozjechane przez użytkownika bardziej niż to kilkunasto letnie, ale teoretycznie zakładając takiego samego użytkowniak nie powinno być

kwestia własnych potrzeb, ja uważam że stare auta typu audi, bmw, mercedesy - to bardziej chęć bieda lansu niż prawdziwa wartość z funkcjonalności auta

0

@IronSanHybrid
nie oszukujmy się nawet jak o samochód dbasz to po 20 latach nie będzie w mega dobrym stanie, to już 20 letni samochód, przy najmniej wg mnie

4

@Mathew86
a mi to obojetne, jedni i drudzy śmieszkowali, Inter po pierwszym meczu z nami tez miał jakies wyimaginowane pretensje do sedziego zwąłszcza conte, wiecmaja to na co zasłuzyli - walka o awans do końća, podczas gdy my już na wakacjach:)

2

@Ramos9248
stąd że często pchają ich sędziowie - vide mecze z Roma 2 sezony temu, czy często liga angielska, a pycha ich fanów jest większa niż pycha fanów Realu o co cięzko:-p

0

@Transu96
skoda octavia lub vw jetta - fajne samochody, duży bagażnik, wszystko pomieścisz, wygodne i dobrze wyposażone:)

0

@Skaramuczi
no jest 4 letni telefon ale od 3,5 roku mniej więcej nie używany bo miałem kilka innych telefonów służbowych więc korzystałem z nich

to tak jakbyś porównywał kilku letnie audi do kilku letniej KIA albo coś takiego i twierdził że tak samo dobre:-p no można sobie tak wmawiać ale po co się oszukiwać Iphone a xiaomi to zupełnie różna klasa telefonów

0

@Skaramuczi
a tu za tanią chińszczyznę:-p kto co lubi albo kogo na co stać:) jak to mówią to sie lubi co się ma- czytaj na co cię stać:)

0

@deyna2018
wyśle ci wieczorem do ogłoszenia na olx, bo jeszcze go nie wrzuciłem, telefon ma może z 4 lata ale od 3,5 leży w szafce:) bo miałem kilka innych po drodze:) także praktycznie nie używany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?