0

@deyna2018
iphone 6:) jak coś mam do sprzedania:)

0

@koksik2700
ulga podatkowa- dużo tej ulgi?

0

@MokrySum
ale w pierwszej nie zadziała tym razem:)

0

@kejdzi
ale ter stegen miał 2 interwencje tylko w tym meczu, w tym jedna niesamowita, ale to oddaje fakt że nasza bramka nie była bombardowana w tym meczu

1

@Avada Kedavra
nie jestem fajboyem francuza oceniam po prostu rozsądnie rzeczywistość, wyjściowa to 5, trochę zrobił jednak więcej niż wyjściowa więc 6 powinna byc gwarantowana, 3 od redakcji to słaby żart i brak obiektywizmu w ocenie zawodnika

a drużyna nie zagrała słabego meczu, powiedziałbym że zagrali wręcz dobrze, ateltico opócz 2 strzałów w pierwszej połowie nie zagroziło nam w ogóle, a w drugiej połowie zostali wręcz zdominowani
odzwierciedlają też oceny na innych portalach

0

@Avada Kedavra
tak żebyś sobie jeszcze raz popatrzył na zagrania griezmanna z tego meczu bo wyraźnie ci gdzieś to umknęło widać

0

@SzahMatt
mimo wszystko są bliższe rzeczywistości niż 3 dla griezmanna przy wyjściowej 5
poza tym podałeś tylko cześć statystyk a gdzie- wślizgi, starty itp. podałeś część statystyk branych pod uwagę przy ocenie i chcesz udowodnić że coś jest nielogiczne?
to gdzie tu logika?

0

@Avada Kedavra
nie do końca, czasami wychodzą odrealnione ale często w miarę się pokrywają z ogólnym odbiorem zawodnika
to jak mamy oceniać - bo ci się nie podobał to już słaby jego występ?
ja podałem w kilku dyskusjach kilka jego świetnych zagrań, wyjść na pozycję w tym meczu, to że nie dostał piłki od partnerów w tamtym momencie to chyba nie jego wina
na pewno skoro ocena wyjściowa tu to 5 nie zasłużył na 3, zasłużył co najmniej na 6 w takiej skali, bo zrobił coś więcej oprócz wyjścia na boisko, a skoro ktoś mu daje 3 to oznaczałoby że musiał bardzo dużo zepsuć w tym meczu, a tego nie zrobił, ale widzę redakcja typuje na podstawie czy kogoś lubi a nie rzetelnej oceny zawodnika

dlaeczego rakitić dostał od nich 6 mimo spier..syatuacji gdzie mógł się spytać bramkarza w który róg strzelić? a nie np. 5 lub 4
do końca nie wiadomo za co została obniżona ocena griezmanna bo nic złego nei zrobił aby ocena była niższa niż wyjściowa oprócz widzimisię redakcji

1

@Avada Kedavra
nie zagrał fatalnie, jak ktoś się nie zna na piłce to może tak oceniać, polecam jeszcze raz obejrzeć highlights z jego udziałem
bez odbioru

0

@kamilo0066
dobre podanie do suareza, jedna szansa ale nie stuprocentowa, kilka razy świetnei wychodził na pozycję tak zasłużył na 6-7
wg whoscored i sofascore było to bliżej 7 czyli na pewno wyżej niż ocena wyjściowa
ale ty fachowiec znasz się lepiej

0

@kamilo0066
ale on nie musi dryblować, bo to nie taki typ zawodnika, wystarczy że wychodzi do piłki, na czyste pozycje pokazuje się

czy robił to w tym meczu tak- vide np. słaba piłka od de jonga

piłka która dostał była na za wysokiej wysokości i lekko do tyłu, mógł strzelić lepiej ale nie była to setka jak rakiticia

widzę że nie masz żadnych argumentów i nie widzisz faktów, nie wiem czy go tak nie lubisz czy co

fakty są takie że zagrał niezły mecz i tak też ocenili więksi fachowcy niż ty

5

@ściah
a ocena grizemanna? podwałem wam argumenty, ocena 3 czyli poniżej wyjściowej do kpina
ktoś tu chyba nie lubi francuza? albo jesteście rzetelni albo udajecie że jesteście to jak jest?

2

@kamilo0066
rzeczywiście fatalny występ bo nie dostawał podań od kolegów jak wychodził na czystą pozycję i się pokazywał:-p

nie idealny występ ale na pewno nie na 3

0

@kamilo0066
nie wychodził na pozycję dobre?:-p

napisałem ci kilka momentów w których świetnie wychodził na pozycję, przy dobrym podaniu od kolegów wyszedł by sam na sam
często też dobry w grze na małej przestrzeni - vide podanie do suareza w 1 połowie po którym oddał dobry strzał

to nie jest pilkarz bazujacy na szybkości jak dembele, ale wizja gry gra z klepki i wychodzenie na pozycję na wysokim poziomie u niego jest
i to też widziałem we wczorajszym meczu

także spokojnie ocena miedzy 6,5-7 - tak też między innymi ocenił go whoscored i sofacore:)

0

zresztą popatrzcie nawet jakie oceny wystawił whoscored.com

nie zawsze się z nimi zgadzam ale wydają się bliższe prawdy niż redakcji

https://www.whoscored.com/Matches/1394326/Live/Spain-LaLiga-2019-2020-Atletico-Madrid-Barcelona

tam ter stegen nie był nawet blisko tytułu zawodnika meczu, i widać że cała drużyna zagrała dobrze w tym meczu bo wszyscy ok. 7,0 + kilka zdecydowanie powyzej:)

a tu oceny co najmniej jakbyśmy zremisowali lub przegrali ze średniakiem i to u siebie

bardzo słabe oceny redakcjo - wnioskuje o poprawienie ich i bardziej rzetelną pracę!!!

1

@Sienkiewko
daj spokój jego ocena w tym meczu to skandal, jakby ktoś nie oglądał meczu

żal patrzeć na oceny

0

@Azi
też mam takie wrażenie że redakcja słabo zna się na piłce

2

Griezmann ocena 3 od redakcji?
czy was tam pogrzało? nie zagrał wybitnie ale na 6-7 zasłużył jak nic, dobrze się ustawiał wychodził na pozycje, gdyby lepiej widzieli go koledzy mógłby skończyć mecz z 2 golami, raz de jong ładnie go zobaczył ale za wysoko podał a Francuz wyszedłby sam na sam, a drugi raz messi nie podał mu piłki, już nie mówię o jednym kontrataku bo gdyby suarez podał mu piłkę mogłoby wyjść z tego coś lepszego a rozegrał finalnie do messiego który próbował podać do griezmanna ale trafił w nogi obrońców

miał też strzał z woleja ale to była trudna sytuacja mimo wszystko

suarez - 7?, serio groźne strzały, asysta a mógł mieć pół asystę po przepuszczeniu piłki do rakiticia który wyszedł sam na sam

MOTM jak dla mnie Messi, bo z całym szacunkiem do Ter Stegena miał 2 dobre interwencje z czego tylko jedna była mega a druga to strzał głową w środek bramki

na prawdę zagraliśmy dobre spotkanie na trudnym terenie a oceny takie jakbyśmy co najmniej zremisowali

a ocena griezmanna to już skandal!!!

0

@Danny Gaucho
OKI.
sam prowadzę statystykę najbardziej utytułowanych klubów:) punktacja autorska za finały i zwycięstwa w rozgrywkach europejskich:)

a wspominam o nich bo reims to kawał historii:)
2 finały EPMK (dzisiejsza LM) - grali m.in w finale pierwszych rozgrywek:)

spoza 5 polecam właśnie Steua - co to była za ekipa kiedyś i w finale w 86 niestety wygrała z nami:( a takto anderlecht i goeteburg

fajne artykuły- lubie czytac bo tez interesuję sie historia piłki klubowej

no i niezapomniane grande torino z lat 30-40:)

swoją drogą ciekawe czy ktoś opisze legendarne turnieje:)
ciekawe ile osób stąd kojarzy puchar mitropa

0

@Danny Gaucho
to co teraz pora na leeds utd.? eintracht?- pytanie czy zapomniany do niedawna był? stade reims? feyenoord? steua bukareszt, ifk goeteborg?

0

@Borneo
dokładnie:)

0

@MesQueUnClub_87
nigdy ie byłem jego fanem więc nie sledze jego osiągnięć, nie wiem czym szczególny wyróżnił sie wg ciebie w 2016 roku, bo sezon taki jak poprzednie ok. 40 bramek łącznie we wszystkich rozgrywkach dla Bayernu, a na EURO strzelił 1 bramkę, więc dla mnie żaden wyczyn
czy 16 miejsce oki, nie pamiętam bo nie widziałem rankingu z tamtego roku, ale moge przypuszczac że było kilku zawodników przed nim patrząc kto wygrał EURO, LM, i na to w jakiej lidze gra lewandowski

0

@krzychu1526
co ci ludzie mają w głowach, często mówią o mówienie nienawiści a to dopiero nienawiść co wypisują, to co dobrego filmy w TVP już nie wypada oglądać?
albo sportu, albo wiadomości

0

@D10SLEO
dokłądnie:)

4

@MesQueUnClub_87
cenią ale są od niego zwyczajnie lepsi:)

0

@Cochise
no messi wydawało mi się że miało wczoraj trochę miejsca i bywał też na prawej stronie

ja wiem czy wyłącznie bramkarzowi - tak naprawdę tylko setka hermosa? po wrzutce felixa to było coś mega, strzał moraty był groźny ale w sam środek i tyle z zagrożenia Atletico
wg mnie my mieliśmy sporo więcej ciekawszych sytuacji:)

2

@macio_944
"Ta drużyna wczoraj w pierwszej połowie nie stworzyła sobie prawie ani jednej poważnej sytuacji, mając z przodu zawodników wielkiej jakości. "

serio setka rakiticia gdzie mógł spytać bramkarza w który róg strzelić?, poprzeczka Pique, groźny strzał suareza?
a w drugiej połowie kompletnie zdominowali atletico na ich boisku, gdzie ci zakończyli mecz z jakim posiadaniem 35%?
czy niektórzy naprawdę czytają co piszą? albo zamykają oczy na to co widać? albo po prostu typowe polskie narzekanie?

graliśmy słabo, ale ostatnie mecze z BVB i Atletico pokazują że ta drużyna może wiele, więc trzeba poczekać do końca sezonu bo obecnie nie widzę takiej drużyny która byłaby zdecydowanym faworytem do LM, ale na pewno jesteśmy jednym z nich, a na pewno z taką grą jak ostanie 2 mecze:)

0

@YoungMan
ja bym powiedział że w drugiej połowie ich nawet zniszczyliśmy:) naprawdę ich zdominowaliśmy w drugiej połowie na Wanda:) nieźle

0

@robsesh
odnoszę wrażenie że wszystkie:) a potem oglądasz mecz, czytasz statystyki wszędzie i się zastanawiasz jak musiałby wyglądać mecz z naszej strony abyśmy wg niektórych sprawiedliwie wygrali:)

3

AS jak zwykle bardzo rzetelny:-p atletico zasługiwało na więcej? w którym momencie? mieli mniej setek od nas, mniej utrzymywali sie przy piłce a grali u siebie.
kurde nieźle:) ogólnie niedługo już będzie że jak jakiś zespół przejdzie połowę z nami to będzie zasługiwał na więcej:)
bardzo fajny mecz Barcelony szczególnie w drugiej połowie gdzie Atletico wręcz nie istniało u siebie:)
brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?