1

@fart
Genialnie:) po mistrzostwo NBA Celtics:)

2

@Rust_Cohle
Głównym faworytem to jest Argentyna:) potem Urugwaj może.

0

Hiszpania ma wreszcie w miarę faja kadrę oprócz 9.
Carvajal, Grimaldo, Cubarsi, laporte, le normand.
W pomocy Merino, Rodri, Pedri ale tez Fabian Ruiz, Zubimendi, Alex Garcia czy Gavi.
Skrzydła Yamal, Nico Williams, Oryzabal. Czy nawet ten Ferran.
Tylko ta 9 wygląda biednie bo ani Morata ani Joselu to są piłkarze sredni.

1

Merino albo Kimmnich plus Nico Williams I można rozpocząć sezon:)

0

@priest9999
No raczej może być do pierwszego składu jako jeden z 2 pilotów.
Flickr gra najwiecej w 4-2-3-1. Merino obok de jonga albo Gundogan na początku sezonu. Potem opcja będzie też Gavi.
A wyżej chyba terier Raohinha/Yamal -Pedri- Nico Williams.

1

@HighestInTheRoom
Zamieniłbym tylko Gavi na Gundogan. A na ławce wtedy Cancelo, Christensen, de Jong, Gundogan, Fermin, Raphinha, Ferran.
Czyli tez mocno:)

0

@Bykunn
Rolnicy to se mogą. Sytuacja sprzed 2-3 tygodni fasolka szparagowa w Biedronce po 80 PLN/kg. I co leżało uschniete bo nikt tego nie brał. Po tygodniu chyba było po 45 dalej leżało. Cena to krzywa i dopóki popyt się nie poprawi cena mogą być wysokie ale nikt tego nie kupi.

0

Hansi, Nico Williams oraz Kimmnich i można rozpoczynać sezon:)
Sadze ze takim składem Hansi sobie dobrze poradzi.
Z drugiej strony oznacza to odejście pewnie oprócz wiadomych Dest, Fati, Alonso, S. Roberto oraz Romeu pewnie Kounde lub Christensen.
Ale z uzupełnieniem takich braków wreszcie bylaby moc:)

1

Kto wygra EURO 2024 i Copa America?
Wg mnie Argentyna i Niemcy ewentualnie Hiszpania
Na pewno nie Anglia:)

1

Wczoraj BVB lepsze a wygral Real. Szkoda BVB bo zasłużyli na więcej

1

Rzucam klątwę na Real Madryt juz nigdy nie wygrali LM w swojej historii:)

0

@JarekS
Widac ze
masz problemy z głową.
W
Piszesz o normalnym wychowywaniu dzieci a potem piszesz o chodzeniu na siłę na kregle itp inne pierdoly. Piszesz o zajęciach dodatkowych chyba też na siłę. A hitem sa juz ubrania.
No tak bo dobrze wychowane dziecko to dziecko w gucci srucci:)
Widze o wychowaniu nie masz pojęcia.
Moje dzieci chodzą do prywatnych przedszkoli ale przez mysl nie przychodzi mi na siłę uszczęśliwianie ich na siłę rozrywkami za setki czy zajęciami dodatkowymi. Po pierwsze jest tysiące zajęć z dziećmi co pomaga dziecku a nie jest odmurzajace i nic nie kosztuje- rower, spacer, pilka, trekkingowa. Basen jedynie kosztuje. Zajęcia dodatkowe to jedynie akrobatyka to co samo dziecko chciało nic więcej.
A ubrania to co się podoba bez metek bo sam uważam to za wiochę ludzi jak spotykam np. W armani bujającego się po parkingu i wchodzącego do na oko 15 rzecha;)

3

Holandia na EURO 2024

co sądzicie o ich składzie? nie ukrywam że to jedna z moich ulubionych reprezentacji (od czasów Kluivert, Overmars, de Boer, Bergkamp, van der saar itd.) obecnie wiadomo mniej utalentowane pokolenie brakuje przede wszystkim 9 ale patrzac na powołania nie wygląda to źle

środkowych obronców maja dobrych- van dijk, de ligt, ake, de vrij
bocznych obronców - Geertruida, Frimpong
Środek pomocy - de jong, veerman, gravenberch, reijnerds
skrzydła - malen, simons (opś/skrzydłowy), gakpo, bergweijn
9 - broobey

brakuje im wyraźnych gwiazd w ataku, może jedynie Xavi Simons takim piałkrzem się staje, ale ogólnie coraz lepiej to u nich wygląda kadrowo

0

@RosjaninBut
z tych 3 wydaje się ze starczy na DPŚ

a LS jedynei widzę na ten moment bez sprzedaży innej tylko wypożyczenie - Xavi Simmons?

3

Xavi

jak dla mnie będzie miał zawsze szacunek, dużo zrobił przyszedł w trudnym momencie, teraz zrezygnował z kasy

mistrzostwo Hiszpanii i Superpuchar Hiszpanii -cieszę się że chociaż to wygrał:)
oczywiście w tym sezonie już było widać że drużyna się nie rozwija wiec rozstanie było nieuniknione

Flick

mam duże oczekiwania co do niego, przede wszystkim liczę że się dużo poprawimy pod kątem przygotowania fizycznego i intensywności, czasy się zmieniły i ma to coraz większe znaczenie dlatego liczę że wraz z niemiecką myślą szkoleniową poprawimy się pod tym aspektem bo umiejętności w zespole są

niech mu tylko zapewnią DPŚ i LS i jedziemy:)

0

jest Flick:)
wydaje sie ze bedzie dobrze:)

0

skoro niby de jong i araujo nei na sprzedaż jestem ciekaw jak sciagną DPŚ i LS?

jest trochę piłakrzy którzy powinni odejść jak Lengelt, Fati, Ferran ale z nich starczy tylko na DPŚ, czyba że na LS będzie Xavi Simons

pytanei też co z Roque, bo jeśli Flick też go nie będzie widział to powinni go sprzedac w lato za te 35 mln co dali

cóż lato szykuje się ciekawe lato:)

0

@Bobo25
forma zespołów tak

ale fakt jest ze przy 4 grupach te grupy były mocniejsze, no matematyki się tu nie oszuka i tam już w fazie pucharowej miałeś mega mocne grupy bo było tylko 16 elitarnych zespołów

teraz masz grupę Belgia, Słowacja, Rumunia, Ukraina a tak na prawde mega mocna grupę masz tylko B

dawniej jak było 16 ekip to takich mega grup było po 2 mniej więcej

0

@Bobo25
oki jasne

mi natomiast to że ktoś wejdzie z 3 miejsca z 3 punktami np. tylko i strzelając dużo bramek przeszkadza i się nie podoba

poziom się podniósł albo wyrównał w dół wg mnie

ja to odbieram że poziom poszedł w dół, dawniej jak były turnieje EURO to czy na Hiszpanię czy wcześniej Francję patrzyłeś i miałeś wyraźnego faworyta, mega mocne ekipy, czy kiedyś Holandię z początku lat 2000- sięcznych

teraz niby Anglia na papierze - ale oni są tacy nijacy, zresztą porównując do dawnej Hiszpanii co to za faworyt co nic nie wygrywa na turniejach, to samo Francuzi (niby mocne nazwiska) ale w porównaniu z Francją Henry, Zidane, Trezeguet wygląda to marnie

mi osobiście podobało sie te 16 ekip bo wychodziło potem tylko 8 i to znaczyło ze musiałeś być mega kozakiem aby awansować na turniej i wyjść z grupy, nie mogłes już w fazie pucharowej grac srednio bo nie wychodziłeś z 3 miejsca

0

EURO 2024

też woleliście stare dobre ME 16 zespołów, gdzie to było elitarne, można było drabinkę symulować bez liczenia które zespoły z 3 miejsc awansują to jak się drabinka będzie zmieniała

owszem przyzwyczaiłem się trochę ale te 16 zespołów wyglądało to lepiej

jacy wg Was faworyci EURO 2024?

Francja, Anglia, Niemcy, Portugalia, Hiszpania? - czy ktoś spodziewa się wygranej kogoś spoza tej piątki?

drugi poziom to chyba Belgia, Holandia, Włochy, Chorwacja, Dania

a reszta już raczej bez żadnych szans prawie

2

@Bobo25
trzymam kciuki za zwycięstwo BVB:)

1

ale w to lato będzie co oglądać EURO 2024, IO 2024, LN 2024:)

0

EUROLIGA 2024

nic tak nie cieszy jak porażka Realu w finale:)

1

Fiorentina - Olympiakos

ależ to będzie fajny finał kto nie wygra będzie człowiek zadowolony:) szkoda tylko ze na Viaplay

2

Flick

wiąże duże nadziej z nim a przede wszystkim czekam na przyjście porządnego DPŚ oraz LS i wg mnie tyle nam brakuje obecnie tylko albo aż tyle

Nico Williams oraz DPŚ i będzie fajnie:) przede wszystkim licze na to że fizycznie zaczniemy wreszcie wyglądać duzo lepiej

0

Wolves się broni ą, oby jeszcze powalczyli:) a Celtics już czeka w finale:)

0

MŚ w hokeju

coraz bliżej rozstrzygnięć, nie wiem czy dobrze widzę ale w przypadku takiej samej liczby pkt liczy się mecz bezpośredni?

czy to oznacza że teoretycznie i Finlandia i Słowacja mogą nie awansować do ćwierćfinału kosztem Austrii i Łotwy

Finlandia gra ze Szwajcarią czyli trudnym przeciwnikiem a Austria z Wlk. Brytanią czyli raczej 3 pkt dopiszą

Słowacja gra ze Szwecją, Pytanie czy Szwedzi odpuszczą bo 1 miejsce mają gwarantowane

a Łotwa z USA co też ma już pewny awans


0

@FcPortoFan1999
nie grali źle, pokazali charakter ale to za mało niestety, ale z taką ambicją jest cień szansy że za rok wygrają w dywizji I i wrócą i oby wtedy na dłużej

1

@fart
jestem fanem Wolves i Celtics:)

także tylko taki finał chcę nic więcej, wtedy kto ktokolwiek wygra będę szczęśliwy

a lubię te kluby oba od czasów KG:)

przy czym gra Celtics w finale to obowiązek i mimo wszystko w ostatnich latach dawali dużo radości mimo tego ze ostatecznie nie wygrali ostatnio mistrzostwa

a Wolves to miła odmiana po latach takiej sredniej gry

0

final LE 2024

czy gdzieś będzie transmitowany ten finał oprócz Viaplay?

tvp sport, polsaty premium itp itd.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?