1

ktoś może mi tylko wytłumaczyć czemu grają Sancho i Adeyemi a nie gra Malen ostatnio? Holender wg mnie wieksze zamieszanie robi i jest lepszy niz Adeyemi

3

BVB

bardzo cieszy awans BVB do finału:) oby go wygrali:) byłoby super po zeszłorocznej porażce w walce o mistrza Niemiec

Brandt to jest jednak dobry i ciekawy piłakrz, trochę taki niedoceniony

Sabitzer, Maatsen, Hummels też robią robotę:)

oby po LM dla Reusa:)

GO GO BVB!!!

1

@MesQueUnClub96
nie zapomniałem, liczę na to że pokonają OKC lub Mavs

3

Brawo Wolves:) cieszy bardzo wygrana:) oby się udało przejść Denver i po pierwszy finał NBA w histroii:) nie udało się z KG to może z Edwards się uda:)

0

@Zoker
no nie chodzi bardziej o pytanie ile teraz kosztuje talerzyk średnio?
to że ktoś zarabia 20k w twojej wyliczance wychodzi że ma dac 4k to bez sensu

ja też niedługo ide na wesela kumpla i też nie wiem ile dać bo nie wiem za tzw. talerzyk teraz chcą od młodych, za moich czasów 200 PLN za talerzyk to już było sporo i najczęściej to było ca. 150 za talerzyk,
teraz strzelam że pewnie z 250-350 PLN, chyba że się mylę i już dużo wiecej jest standardem za talerzyk?

1

CZIPY, POPRAWA, WNIOSKI, BYLIŚMY LEPSI

Ilez można słychać tych dyrdymałów w nieskończoność, serio tu potrzeba i zmiany zarządu i trenera i niektórych piłkarzy co zarabiają krocie a ambicje mam wrażenie zerowe


0

@OldMc84
De jong, araujo, lewy pewnie pójdą pod sprzedaż.
Duże kontrakty i szczególnie za tych 2 pierwszych duzo można uzyskać.

0

Nie wiem jak wy ale ja w przyszłym sezonie chciałbym widziec u nas tylko Kounde, Cubarsi ,Faye, Christensen, Fort, Balde, Gundogan, Gavi Fermin, Yamal, Lewy, Raphinha, Cancelo.

Reszta nawet z Pedrim, de jong, Araujo, ter stegen moze odejść bo kojarzą mi się oni ze wszystkimi porażkami ostatnich lat.
Można na nich zarobić kupę kasy a dość mam tych twarzy.
Guido na rezerwę , Zubimendi lub Kimmnich, Nico Williams, Wirtz i jakis bramkarz i sadze ze gralibyśmy lepiej.

0

Czy jeśli byłaby taka możliwość to wymieniłbym Pedri na Wirtz. A i owszem

1

Sezon skończony beznadziejnie. Zenujaca to była końcówka.
Teraz oby tylko BVB wygralo w LM.
Mocno im kibicuje:)

0

Nowy trener, DPS, Nico Williams, jakis jeszcze jeden pomocnik za którego powinniśmy rozbić bank w lato jak Wirtz.

Musimy zacząć wreszcie sprzedawać piłkarzy za których są oferty jak DeJong, Araujo czy nawet Pedri jeśli byłaby za niego gigantyczna oferta.

1

Ja pierdziele dawniej człowiek mial piłkarzy których koszulki chcial mieć jak Puyol, Pique, Iniesta, Villa, Etoo, Suarez, Messi a teraz
Może Gavi i tyle. Cancelo za mało znaczy chic tez wydaje się być osobą ambitna a reszta.

1

@pt9
Czego się tu bac. Janie zamierzam tego dziadostwa co prezentują oglądać. Kibicem bede zawsze ake żeby tym się martwić czy śledzić oglądać to najpierw trzeba sobie zasłużyć.
A tu kolejna kompromitacja te same teksty te same pierdoly. Zero ambicji i wniosków.
Kompletnie wyjebane na kibiców yo czemu kibice mają nie mieć wyjebane na nich

0

@Hindus
Skojarzyło mi się z tym nasza pbecna sytuacja

0

@barcelona22
No tak kurwa sklad gorszy niz Girony.

Xd

1

Mamy obecnie futbol 4k w Barcelonie.
Katastrofa, Katalonia, kolejna kadenxja Xavi, 4 k proszę sobie domówić

0

Xavi out out. Jak można go trzymać na ławce po kolejnej kompromitacji

0

Xavi żenada. Kolejny final przegrany.
Dostać od tak słabego zespołu jak Girona w dwumeczu 8 bramek yo sztuka. Dosyc tego dopóki ten amator bedzie trenerem ja kończę z oglądaniem meczów i nawet śledzeniem. Skoro oni.maja kibiców w dupie to niech grają dla siebie

1

@fart
to już 3:) i trzymam kciuki za finał Celtics - Timberwolves)

0

@FcPortoFan1999
oby Minnesota to wygrała:) mocno im kibicuje aby grali w finale NBA

0

@Tasde to napisz może ile wyników on zawala co? musimy się nauczyć sprzedawać i jesli bedzie oferta rzedu 110-120 mln to dobre pieniadze

1

@Ptasior
przy 1:1 wierze że były to Nico, pewnie Zubimendi/Kimmnich i znając Xaviego Bernardo Silva

ze sprzedaży Dest. Lenglet, Fati, Ferran - kupić rezerwowy bramkarz za niewielkei pieniądze i można grać sezon:)

1

@Encore
jak masz 5-6 dobrych koszykarzy to zawsze jakiś jeden zagra super mecz:)
Boston zdecydowany faworyt do finału NBA w tym roku

oby z Timberwolves:)

1

Araujo chyba myślami jest przy zmianie klubu

kolejny raz udowadnia już że miewa zaćmienia, jak dla mnie za często

sprzedając Araujo i de jong - mielibyśmy w miejsce 2 3 klasowych piłkarzy- Nico Willimas, DPŚ i pewnie ktoś jeszcze za 50-60 mln, kluczowy powrót do 1:1 w FFP

0

Żenada. Tak Xavi zostaje.
Brak słów

0

@piotr2006

ja jedynie nie oglądam jak się za bardzo denerwuje, tylko odpalam co pewien czas na Sofascore wynik:)

nie oglądąć to można jak piłakrze mają kibiców w nosie, a ostatnio mimo wszytsko widać że się strarają i mimo jednak porażek wierzę że do końca sezonu będą same zwycięstwa:)

0

@FcPortoFan1999
dla mnie było 4 faworytów po LM na ten sezon - Magdeburg, Barcelona, Veszprem i Kielce właśnie - i chyba nawet w takiej kolejności
przed Kielcami ciężkie zadanie

choć czuję że i Montpellier namiesza bo grają ostatnio na prawdę dobrze
zobaczymy

0

@Maker0
1 maja o 20:45

tego samego dnia też Veszprem - wiec te ciekawsze mecze

0

@FcPortoFan1999
obydwa mecze to pewnie będzie na jedną bramkę różnicy albo dogrywka

Montpellier mnie pozytywnie zaskoczyli, Barca też ładnie rozbiła Paryżan

Veszprem to ma zespół w koncu kadrowo na walkę o LM, ale jeszcze tak nie grają

a Kielce będą miały mega ciężko z Magdeburgiem - no zobaczymy:)

0

@Ojciec5tkidzieci

jak tam w ogóle oceniasz ten sezon OM? dla mnie trochę strata potencjału bo skład był niezły i można z tego bylo wyciągnąć TOP3 w lidze

ale zmiany trenerów chyba też nie pomogły, szkoda

w czwartek rozdarte serce bo i Atalancie kibicuje i OM:) kto nie wygra bede zadowolony ale chyba lepiej OM bo to jedyna szansa na LM i pieniądze spore a Atalanta z ligi może awansować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?