lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakbym miał ocenić tylko po tym turnieju to kupiłbym i Olmo i Nico. Na prawdę Olmo mi imponuje na tym turnieju tylko on musi grac niżej nie na skrzydle. Śmiem twierdzić że daje więcej niż Pedri bo mimo tez ze często chyba kontuzjowany to rzadziej niż Pedri.
0
@Herato
w 100% popieram zawsze to medal dużej imprezy i fajnie jakby był mecz o 3 miejsce bo w sumie rywalizowało się o to z iloma 48-50 reprezentacji w elimnacjach łacznie? na samym euro 24 więc być 3 to jednak coś
0
@partymaker
dobrali się we dwóch
0
CANAL + ONLINE
Ktoś wie kiedy ten pakiet z LM będzie dostępny w Canal Plus Online do zakupu?
0
@pt9
bez przesady teraz każdy przeciwnik można mówić że słaby
z drugiej strony można odwrócić ogon i powiedzieć że jak równy równy walczyliśmy z PSG, a nawet byliśmy lepsi do momentu czerwonej Araujo
Kounde, Araujo, Christensen, Balde - przecież nie dawno mówiło się że to dobra obrona, co się w tej kwestii zmieniło? niewiele a jest jeszcze rewelacja sezonu czyli Cubarsi, na bokach jeszcze kolejna rewelacja Fort i do sprawdzenia w obronie Valle, Faye, Inigo
wiesz my w lidze traciliśmy punkty ze słabymi rywalami i nie była to wina piłkarzy, ale bardziej kwestia trenera, braku DPŚ i słabego przygotowania do sezonu
nasza słabość to raczej marny DPŚ, Christensen jakoś to ogarniał potem ale dla mnie to za mało
skrzydła - Yamal, Raphinha - oki dla mnie super ale potrzebny 3 do tańca czyli Nico, bo Ferran wg mnie nie dojeżdża i najchętniej bym się go pozbył ale pewnie bedzie 4 do gry
nie wiadomo jak to się potoczy bo może kogoś jeszcze do obrony na bok sprowadzą
ale sądzę ze to będzie piorytet na kolejne okno + ew. 9 za Lewy wtedy bo będzie o rok starszy a Roque zobaczymy co będzie
dla mnie palącą kwestią jest Roque - wydali tyle kasy dla niego więc albo go porządnei sprawdzi Flick i zdecyduje albo jesli się nie nadaje to go sprzedać za podobną kwotę póki są chętni
0
@krol211
dla niego to no name pewnie:)
ale pozamiatane nieźle
0
@pt9
bez Nico i DPŚ i w tym sezonie spokojnie mogła być 1/2 LM, także sądzę że z dobrym trenerem i walka o mistrza i LM przy tych 2 uzupełnieniach będzie realne
1
IO 2024 Koszykówka
patrząc na kadrę USA to reszta zespołów chyba nie ma po co jechać, niezłe mogą być tam wyniki:)
0
COPA America 2024
jaki obstawiacie finał? ja chyba Argentyna - Kolumbia
0
@Kozinho.
jak nie mamy Lewy mimo wszystko to gwarancja 20 goli w lidze a z szybkimi skrzydłami może być lepiej, Vitor Roque - trzeba dać mu szansę i zobaczyć, jest nowy trener, trzeba go ocenić
Nico i DPŚ to musy na ten sezon, DPŚ praktycznie nie mamy, LS też praktycznie nie ma
za rok owszem rozejrzałbym się już za 9 za Lewego, ale też w zależności od tego jak Vitor będzie wyglądał
0
@szymonekk
a to nie mamy lewego i vitor roque na ataku? vitor roque powinien dostac realna szanse aby go sprawdzic
a na lewej obronie Balde?
DPŚ i lewe skrzydło to mus bo wiemy że tam mamy braki
0
@vangoor
balde, valle, może cancelo zostanie wypożyczony albo fort bedzie tam grywał
kasy na wszystkich nie wystarczy a Nico i przede wszystkim DPŚ to są musy aby zrównoważyć zespół
4
Oby dziś awans Hiszpanii po ich pięknej grze:)
jak nikt w tym roku oni zasługują na tytuł
0
Nico + DPŚ i tyle wystarczy
sprzedać De Jong, Fati, Lenglet, Inigo Martinez
0
@MesQueUnClub96
Hiszpania to bierze:)
0
@FCB_dimiC
dokładnie tak samo:)
1
EURO 2024 ćwierćfinały
już jutro ćwierćfinały a więc jak obstawiacie awanse:)
ja: Hiszpania - Portugalia, Holandia - Szwajcaria:)
0
Nico Williams i Merino i nic więcej nam nie potrzeba:)
sprzedać De Jong i innych niepotrzebnych jak Pablo torre, Lenglet itp. i będzie dobrze:)
0
@mientusek1407
Rphinha znacznie więcej niż 50, jak chcemy się podnieśc z kolan to powinno być 75-80 i tyle sadze ze się za niego dostanie
Nico i Frimpong - to byloby zastępstwo za Raphinha dobre
a za de jong ŚPD
0
@mientusek1407
jak nie zgodzi się na przedłużenie kontraktu to raczej będzie sprzedany
kounde, christensen, cubarsi
pierwszy do sprzedzy powinien byc de jong i w jego miejsce DPŚ a potem chyba raphinha i tu nIco oraz frimpong
0
@mientusek1407
jasne, ale obstawiam że kogoś z 3 Raphinha, De Jong, Araujo sprzedadzą aby kupić Nico i ŚPD
0
@Amidamaru
ale Niemcy też jak na tak patrzysz z nikim poważnym nie grali
a jak zagrali ze Szwajcarią to o mało nie przegrali
więc ani jedna ani druga ekipa wg ciebie nie miała weryfikacji
a wg mnie i jedna i druga graja dobry futbol i to raczej powinien być final
0
@Mixtape
ja tam kibicuje Holandii:)
0
Raphinha
mimo że nie jest dryblerem to w piłkę potrafi grać i liczby ma dobre, obecnie po Yamal nasz najlepszy zawodniku w ataku
jeśli jednak miałby przyjść Nico Williams to bym go sprzedał przy ofercie 80+
wtedy sznsa byłaby na przyjście Nico i Frimpong do rotacji jesli rzeczywiście Flick go chce
my musimy nauczyć się sprzedawać za dużą kasę bo nie ma piłkarzy niezastąpionych
0
@Amidamaru
o każdym można tak powiedzieć
Niemcy - Szkocja, Węgry, Szwajcaria czy Dania (co nie wygrała meczu na euro)
też można powiedzieć że weryfikacji nie było a i Szwajcaria o mało nie wygrała
Chorwacja mimo wszystko to solidna ekipa, Włosi też solidni a Gruzja wyprzedziła Czechy
zresztą obok Hiszpanii Niemcy to na razie najlepsze ekipa na tym turnieju - szkoda bo to powinien być finał
0
@Patrykl145
uważam podobnie
0
@Stinger_
No właśnie nie koniecznie jest miesiąc do olympiady więc spina na to to raczej głupota
0
@michal26 dlatego Włochy graja rezerwą a USA kompletnie to olali.
0
@TR3YWAY
A juz myślałem że zdradził ja z Toba:)
1
@KamQiX
sam udział 24 zespołów zamiast 16 to już był chory pomysł
jak już chcieli więcej emocji i żeby nie było kalkulacji to mogli dać 16 zespołów 4 grupy po 4, 1 z każdej grupy wychodzi do ćwierćfinału, 2 i 3 zespół z każdej grupy gra w fazie play off (8 zespołów, 4 pary) gdzie każdy zwycięzca awansowuje do ćwierćfinałów
byłoby i wiecej emocji i brak odpuszcznia w ostatneij kolejce i emocje do końca i sądzę że wtedy każdy byłby zadowolony