0

@mientusek1407
jasne, ale obstawiam że kogoś z 3 Raphinha, De Jong, Araujo sprzedadzą aby kupić Nico i ŚPD

0

@Amidamaru
ale Niemcy też jak na tak patrzysz z nikim poważnym nie grali
a jak zagrali ze Szwajcarią to o mało nie przegrali

więc ani jedna ani druga ekipa wg ciebie nie miała weryfikacji

a wg mnie i jedna i druga graja dobry futbol i to raczej powinien być final

0

@Mixtape
ja tam kibicuje Holandii:)

0

Raphinha

mimo że nie jest dryblerem to w piłkę potrafi grać i liczby ma dobre, obecnie po Yamal nasz najlepszy zawodniku w ataku

jeśli jednak miałby przyjść Nico Williams to bym go sprzedał przy ofercie 80+

wtedy sznsa byłaby na przyjście Nico i Frimpong do rotacji jesli rzeczywiście Flick go chce

my musimy nauczyć się sprzedawać za dużą kasę bo nie ma piłkarzy niezastąpionych

0

@Amidamaru
o każdym można tak powiedzieć
Niemcy - Szkocja, Węgry, Szwajcaria czy Dania (co nie wygrała meczu na euro)

też można powiedzieć że weryfikacji nie było a i Szwajcaria o mało nie wygrała

Chorwacja mimo wszystko to solidna ekipa, Włosi też solidni a Gruzja wyprzedziła Czechy

zresztą obok Hiszpanii Niemcy to na razie najlepsze ekipa na tym turnieju - szkoda bo to powinien być finał

0

@Patrykl145
uważam podobnie

0

@Stinger_
No właśnie nie koniecznie jest miesiąc do olympiady więc spina na to to raczej głupota

0

@michal26 dlatego Włochy graja rezerwą a USA kompletnie to olali.

0

@TR3YWAY
A juz myślałem że zdradził ja z Toba:)

1

@KamQiX
sam udział 24 zespołów zamiast 16 to już był chory pomysł

jak już chcieli więcej emocji i żeby nie było kalkulacji to mogli dać 16 zespołów 4 grupy po 4, 1 z każdej grupy wychodzi do ćwierćfinału, 2 i 3 zespół z każdej grupy gra w fazie play off (8 zespołów, 4 pary) gdzie każdy zwycięzca awansowuje do ćwierćfinałów

byłoby i wiecej emocji i brak odpuszcznia w ostatneij kolejce i emocje do końca i sądzę że wtedy każdy byłby zadowolony

1

@maroon
a pracownik banku to niewolnik że pracuje po godzinach pro bono czy nie?

rozumiem że jak wychodzi o 17 aby odebrac dziecko z przedszkola i ma na to pół godziny i sporo drogi to ma zostawić dziecko bo ważniejsze jest przyjęcie malo rozgarniętego kolesia który nie może przyjść wcześniej bo nie wie ze zakładanie konta to 5 min, juz nie mówię o pracy innych osób w banku - ochroniarz, druga osoba do potwierdzenia kasy itp.

6

@NeroTFP1
trafiłeś dokładnie w punkt, to że ktoś siedzi dłużej nie znaczy że musi wymagać tego od innych, bo tak jak piszesz może pan iz banku musi wyjść punkt bo odbiera dziecko itd. itp.

mówi się o szacunku do klienta a gdzie tu szacunek do drugiej strony, czyli klienta banku

oczywiście wpis okraszony kwotą żeby wyszło lepiej, że niby ma kasę itp. już nie mówiąc o tym że pisać sobie każdy może ale co sobie przed znajomymi popisał to jego

0

@JimMorrisonFCB
ławka też kulawa, Palmer i TTA a reszta tak sobie

mnie ta kadra nie zachwyca w porównaniu z tamtą 4

0

Anglia

czy to tak na prawdę mocna reprezentacja nawet kadrowo wg was - Foden, Kane, Bellingham, Saka, Rice - oki

ale reszta? czy są to wybitne jednostki?

no wg mnie nie

Francja, Portugalia, Niemcy, Hiszpania mają lepsze kadry
wiec wg mnie są przed Belgia, Holandia, Włochy, Chorwacja

0

@VegetaPolska
ale to najbardziej prawodpodny scenariusz z de jong

zabrzmiałeś tak jakbyś się cykał i mówił to niemożliwe

0

@Tasde
pytanie z której Grupy? z A może z 3 miejsca, z B bez szans, C pewnie bylibysmy jak Serbia, D już widać, E - tutaj pewnie walka o 2 miejsce, grupa F - tutaj też pewnei max walka o 2 miejsce

w większości grup pewnie bylibyśmy na 3 miejscu - czytaj nie wiaodmo czy wyszlibyśmy lub walka o 2 miejsce - ale nie wiem czy byśmy byli na 2 miejscu bo dziś nie wiadomo czy jesteśmy lepsi niż Turcy, Czesi, Słowacy czy Ukraińcy albo Rumuni

a Holandia i Francja graja na razie słabo na tych mistrzostwach stąd ograła ich Austria

0

@mekston
czyli pewnie Węgrzy, Turcja raczej mocniejsza niż Czechy

0

@Ojciec5tkidzieci
kadra wciąż fajna na dobrą grę i na prawdę ładną grę, wg mnie też się ten związek wypala

0

@mekston
czyli jednak duże prawdopodobieństwo że będzie to Holandia bo wg mnie Turcja to wygra albo zremisuje

0

@VegetaPolska
oczywiście ale to można o każdym powiedzieć, ale jak jego rola zmaleje i dostanie dużo kasy w innym klubie to odejdzie po prostu
a co boisz się wzmocnień Barcy że tak cykasz

0

@konrad1661
czy ja wiem tak jest łatwiej i czytelniej wg mnie po prostu

1

Anglia może trafić w 1/8 na Holandię? bo wg Wikipedii tak nie wiem skąd tu były głosy że do finału mieliby Słowacja, Szwajcaria, Austria

bo wg mnie na tej drabince są też Włosi, pewnie będą Belgowie i może Holendrzy

mimo wszystko jak na ich słabą grę mają farta z układem tabeli a i tak mam nadziej że im to nie pomoże

0

Nico Williams i DPŚ i nic nam więcej nie potrzeba

poświeciłbym de jong dla takiej operacji

0

@BORO_12
Tyle ale wiesz ze Nico to skrzydłowy i jego przyjście w kontekście gry skrzydłami dużo zmienia. Jak już się tak uczepiłeś skrzydłowych u Flicka.
Frimpong jako rezerwowy oki ale tylko tyle on nawet nie jest wyjsciowym w reprezentacji o czym my mówimy. Kogo my porównujemy Nico do Frimpong?
Stary nie ośmieszaj sie

0

@Zip
to poczytaj newsy że spokojnie daja za niego 80 czy 85 chyba, a jak nie chcesz kogoś sprzedać to do 90 dojdziesz - za to kasę masz Nico za chyba 58 mln EUR klauzli czy jakoś tak i Frimnog ma chyba 40 mln EUR klauzli - wiec za 1 piłakrza miałbyś praktycznie 2

1

Brazylia

jak tak patrzę na ich kadrę to na serio wyglada to nieźle i ich gra nie przystoi do takich nazwisk

pomoc: Guimaraes, Lucas Paqueta, Douglas Luis, Ederson, Andreas Perreira
atak: Vinicius (można go nie lunić ale piłakrz bardzo dobry), Rodyrgo, Raphinha, Savinho, Martinelli

może nie mają typowej 9 ale skrzydła i pomocnicy ofensywni na prawdę mocni

DPŚ - Guimaraes też klasa sama w sobie

obrona to też dobre nazwiska - Militao, Marquinios, Bremer, Beraldo

także ich gra to wg mnie mimo wszystko rozczarowanie

0

Transfery 2024

ja tylko liczę na Nico Williams i DPŚ

potrzebne będą sprzedaże i najchętniej widziałbym tu Ferran ale za niego tyle siana nie dostaniemy

obstawiam więc Frankie De Jong mimo wszystko i Raphinha (bo za niego są oferty po 80-90 mln)

jeśli przy sprzedaży tych 2 piłkarzy (Brazylijczyka lubie i cenię) kupilibyśmy Nico Williams, DPŚ oraz Frimpong to mimo wszystko bym w to wszedł

w ataku - Lewy, Nico, Yamal, Ferran, Frimpong, Roque
w pomocy - DPŚ, Gundogan, Pedri, Gavi, Fermin, Cassado - wiec dalibyśmy radę

1

NHL 2024

szkoda Oilers, odrobić z 3-0 na 3-3 aby w ostatnim meczu przegrać 2-1, no ale cóż gratulacje dla Florida Panthers

1

Nico Williams to powinien być mus naszego zarządu przystępna cena dobry pilkarz dogaduje się świetnie z Yamal.
On i DPS i można okna zamykać.

1

@fart
Genialnie:) po mistrzostwo NBA Celtics:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?