0

LM piłkarzy ręcznych

Barcelona, Montpellier już raczej w FINAL FOUR

kto jeszcze wg Was z par???
Aalborg- Veszprem (31-32 po piwerwsym meczu), Magdeburg- Industria (26-27)


0

Perugia - wreszcie godny siebie sezon w siatkówkę - mistrzostwo, puchar i superpuchar Włoch:)
szkoda że nie grali w europejskich pucharach

0

brawo Timberwolves:) teraz oby jeszcze Celtics awansowali:)

0

@ObiektywnyKibic121
Ale wiesz ze ktoś może pracować mniej niż 160h i mieć tyle hajsu co ty jak...pracujący w niedzielę czy sobotę nigdy nie będziesz mial:)

3

Jak oni nie kupia Nico to się wkurzę.
DPS każdy lepszy niż Guido + Nico Williams i będzie super :) trzeba tylko de jong sprzedać.

0

@bartekvisca
te promocje to są na szczyny typu Warka, Żubry itp

ja też nie kumam tego trendu picie picie, ale chyba wiele osób tak ma
dla mnie jedno piwo to jest max bo więcej mi już nie wchodzi i pije piwo dla smaku a nie dla samego picia

ale okres majówki jest piękny- ognisko, grill ładna pogoda, czas na załatwienie rzeczy na które nie ma czasu na codzień

0

@626
lewe skrzydło - Raphinha/Nico
Prawe -Yamal/ Raphinha

3 piłkarzy na 3 pozycje, każdy z nich by pograł odpowiednio dużą liczbę meczy

co do kupna - DPŚ i Nico - i tak musimy kogoś sprzedać De jong + środek obrony gdzie mamy przesyt

0

@kaamil1910
koleś a po co mam ci tu pisać o sobie? jak chcesz to ci napisze na priv a nie bede sie tu wychwalał, sorry ale nie moja bajka

a co do dziewczyny, oki, tylko to nadal 4 liga czyli nic

0

@BORO_12
nie masz racji, ale rozumiem wiesz lepiej niż Xavi, włodarze Bayern i Arsenal co interesuja sie nim na tą pozcyję

spoko żyj dalej w swoim świecie

0

@4Fabregas4
koleś kibicuje Ajaxowi i wiem jak to wyglądalo, on dobrze wygląda jak ma obok siebie typowego DM, takiego w Ajaxie miał w postaci Schone i wetdy to dobrze wyglądało bo Frankie dobrze wyprowadza piłkę, ale DM on nie jest i nigdy nie był, ba on nawet słabo broni - nie kontroluje ustawienia przez co czesto kryje na radar

weź może oglądaj mecze a nie pisz nieprawdy

w pomocy mamy już gundo, gavi, pedri, fermin

a nie mamy DM, trzeba wiec sprzedac de jong i kupić porzadnego DM, prawdziwego DM którego w zespole brakuje

0

@BORO_12
w czym masz problem?

0

@Albatros
w czym masz problem?

0

@4Fabregas4
DM jest konieczny bo Frankie to nie DM i jak będzie dobra oferta za niego to trzeba go sprzedać aby kupić właśnie dobrego DPŚ + Nico

lewy obrońca też by się przydał dlatego tak ważne są sprzedaże w tym roku tych na których możemy zarobić i wzmocnić np. za to 2 pozycje

Olmo mam nadzieje nie przyjdzie

1

LE 2024

ależ to może być fajny sezon dla 2 klubów mniej utytułowanych

Atalanta ma szansę w tym roku na LE i Puchar Włoch
Leverkusen - ma już Mistrzostwo Niemiec + szanse na Puchar Niemiec i LE

+ do tego OM któremu kibicuje:)
i Roma - też fajny klub

to chyba jedna z najlepszych ostatnich edycji LE:) + fajnie że puchar wpadnie w ręce mniej utytułowanych zespołów, ale jednak znanych i dobrych:)

7

FC Barcelona

jeśli rzeczywiście będą to nowe osoby od przygotowania fizycznego w klubie i pod tym kątem będziemy bardziej profesjonalni
i uda nam się kupić DPŚ (Zubimendi/Lobotka/Kimmnich)+ Nico Williams to sądzę że może przyszły sezon być znacznie lepszy:)

1

@kaamil1910
4 liga niemiecka kobiet no nie no brawo

2

No i super Barcelona zlala PSG w ręczna 22-30:)

A za tydzień u siebie przypieczętowanie awansu do Final Four.
Prawdopodobnie tam też będzie Montpellier a w 2 pozostałych parach na razie ciężko powiedzieć.

0

@Borneo
wymiana jednej pozycji aby wzmocnić 2 pozycje

teoretycznie Araujo mówiło się o ponad 100 mln EUR, niech bedzie 110
za tą kasę masz DPŚ - czy to będzie Zubimendi czy Kimmnich czy Onana czy ktokolwiek inny (wszyscy w granicach 60 mln i masz jeszcze kase na klauzulę Nico (50 mln)

właśnie o to chodzi aby sprzedając drogo wzmocnić się tam gdzie są braki

0

@Borneo
za 60-80 mln nie ale wg mnei za dużą kase 110-120 jak najbardziej powinien być bo mamy inne potrzeby a kasy nie ma

1

@MichalZZZ
no mam podobne wrażenie masakra, jest słabo ale trzeba liczyc że kolejny sezon będzie lepszy

a kasa na transfery może już tego lata się znajdzie, oby:)

0

@Borneo
najlepszy który nie dojeżdza na ważne mecze - spoko

przy 0-4 klasyku z zeszłego roku też ich schował Araujo?
bo nawet mój szwagier co rzadko ogląda Barcelona przyznał że Araujo był tragiczny w tym meczu

i w końcu Araujo tak zajebisty że po całości zawalił mecz z PSG, przecież tak dziecinne zachowanie nie przystoi, to nie byl błąd to był katastrofalny wielbłąd

tak jak pisałem obrońcy są środkowi za bez DPŚ i LS daleko nei ugramy w przyszłym sezonie

a Araujo za 120 mln to masz Zubimendi/Kimmnich, Nico Williams i dolożysz trochę i mozesz poszukać perełki na środek obrony z Francji za 25-40 mln

0

@Benz
ciężko się gra w 10 na 11 gdzie tracisz ŚO i nie masz już na ławce zastępstwa bo Christensen absencja
de facto grasz bez ŚO i bez DPŚ 10 na 11, Araujo zawalił to po całości, zresztą nie pierwszy raz

0

@kigani
nie musimy szukać następcy bo mamy 4 obrońców środkowych,

zawsze lepiej zainkasować np. te 110 mln i kupić DPŚ - czyli tam gdzie na prawdę nie mamy piłakrza i ŚO jakiegoś obiecujacego z ligi francuskiej niż grać kolejny rok bez DPŚ

poza tym nie kłam - Varane odzszedł do MANU w wieku 28 lat
Casameiro też staruszkiem nie był 30 lat

a na ŚO mamy 4 piłkarzy- Kounde, Christensen, Cubarsi, Faye - ten ostatni wiadomo że niewiadoma, ale w takim wypadku po co ich byloby tulu skoro nie możemy z duzym zyskiem sprzedać jednego ŚO

0

@Borneo @Fake69

ale o jakim błędzie wy mówicie, ten koleś co róż popełnia błędy w ważnych meczach - vide 0-4 z Realem z zeszłego roku i jeszcze kilka takich akcji bym znalazł

owszem to dobry obrońca, ale za pieniądze rzędu np. 110-120 mln EUR głupotą byłoby go nie sprzedać mając braki a na pozycję ŚO już Kounde, Christensen, Cubarsi i można wprowadzać Faye

głupkiem to trzeba być aby nie sprzedawać piłkarzy powyżej ich wartości gdy jest okazja a potem zostać z Rakitić jak z ręką w nocniku zamiast przytulić bodajże 80 mln rok wcześniej

a potem się dziwić że Real ma kase jak oni portafią sprzedać i Csameiro i Varane i zyją

my mamy braki - DPŚ, LS, boki obrony - i trzeba pieniędzy aby te braki załatać

0

@Bobo25
no nie zakłamujmy rzeczywistości, polecam przejrzeć statystyki obronne

1

Araujo, De Jong - kontrakty do 2026

ja tylko przypomnę że obaj mają kontrakty do 2026 roku i na obu można zarobić duże konkretne pieniądze o chętni są

a Xavi już wskazał kogo chce kupić
DPŚ - Kimmnich lub Zubimendi (chyba ca. 60 mln klauzli)
lewe skrzydło - oby to był Nico Williams (50 mln klauzili)
Bernardo Silva - 58 mln EUR klauzuli

jeśli są chętni przepłacić a my chcmey się rozwijac to w końcu musimy sprzedawać jak ktoś daje duże pieniądze

0

@TheNekro94
tak wczoraj:)

0

@Bobo25
bo to DPŚ a de Jong nim nie jest, co więcej de jobg w ogóle nie umie bronić

2

SKOKI

Ryoyu właśnie skoczył w Islandii na skoczni Red Bull 291 metrów!!!

Absolutny rekord świata i kosmos - włodarze FIS powinni pójść w tą stronę, bo niestety dyscyplina umiera.

ja pierdziel co to był za skok

2

Xavi

jeśli zostanie to liczę tylko na 2 rzeczy
1) zmiana trenera od przygotowania fizycznego
2) że kupią mu DPŚ i LS - czy to będzie Zubimendi i Nico, nie wiem ale żeby to nie były kolejne podróbki jak Romeu czy jacyś inni tego typu piłkarze

trzeba też zacząć dobrze sprzedawać vide De jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?