lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom
1. BVB
2. Arsenal
3. City
4. Bayern
5. PSG
6. Real
1
@Kidd
mam tak samo:) też kibicuję wierzę ale się już aż tak nie wczuwam, bo od kilku lat nic nie zrobili aby człowiek się tak mocno wczuwał
ja mimo wszystko liczę na nowe rozdanie w lato - nowy trener, kilka twarzy kojarzonych z porażkami pożegnanych
jak kupią w lato DPŚ z prawdziwego zdarzenia i Nico Williams to bedę wierzył w jakiś sukces, jak nie to po prostu zobaczę co będzie
ten klub ma wspaniałych kibiców i zasługuje aby i piłkarze grali wspaniale wreszcie po tych latach
0
@kigani
gra ogólnie w 10 przy szybkich skrzydłach i cofnięcie się to był gwóźdz do trumny
zgadzam sie jedynie, ale Cancelo bym wykupil jednak ja:)
0
@Fake69
a co daje takiego Frankie w meczach takich jak wczoraj oprócz tego że ma problemy z kryciem i obroną
owszem to dobry pomocnik ale bardziej w takim meczu jak wczoraj przydałby się Gavi i jakiś DPŚ prawdziwy
0
@Rewolucja123
jak się pozbędziemy Alonso, Romeu, Fati, Dest, Lenglet to nawet ilością coś to już da:)
najwieksza wartość to jednak dałaby sprzedaż De Jong i Ferran
nie wiem ile de Jong zarabia ale strzelam że z 14 mln netto to chyba z 28 brutto, bo chyba coś była mowa że to jedne z największych kontraktów + do tego jakiś przychód ze sprzedaży bo sporo się już jego zamortyzowało bo jest u nas od 2019 roku, wiec zakładajac 5 lat amortyzacji zostało ca. 17 mln EUR w kosztach wiec nawet sprzedaż za 70-80 mln eur, da mnóstwo kasy w FFP
czy jeśli jego kosztem mielibyśmy kupić DPŚ z prawdziwego zdarzenia i Nico Williams to ja w to wchodzę:)
0
@Rewolucja123
alonso, romeu, dest, lenglet, fati - oni wg mnie na pewno powinni odejść
ferran - tez wg mnie powinien zostać sprzedany
de jong - wg mnie też bo kojarzy mi się ze wszystkim porażkami, a wole Gavi w pomocy niż on
Gavi- Zubimendi-Gundogan, Pedri, Fermin, S.Roberto - wg mnie taka pomoc byłaby oki w przyszłym sezonie
+ do tego Nico Williams
jeśli wróciliby do zasady 1:1 to do tego potrzeba w FFP luki w postaci ca. 50+60 - transfery, amortyzacja powiedzmy 5 lat czyli 22 mln EUR + pensje to kolejne ca. 40 mln brutto pewnie
2
@Kidd
dokładnie najlepsze to slowo kiedyś
szczerze ja po kolejenj takiej porażce mam już trochę wywalone i nie wpływa to na mnie bardzo, skoro u nich nie widać reakcji to czemu ja mam się przejmować
jedynie nie mogę już trochę patrzeć na niektóre twarze ciągle kojarzace mi się z porazakmi i chyba czas zrobić czystki w lato, bo jak ktoś oferuje sporo kase to trzeba brac i zastapić kims nowym
0
@barteq
4-2 w dwumeczu i mecz był pod kontrolą bez większych szans PSG, potem wszystko się posypało jak dom z kart, Xavi i piłkarze źle zareagowali na zmianę warunków i grę 10 vs 11, choć i sędzia z barkiem 11 po faulu na Gundogan dolał oliwy do ognia
1
MECZ
Jedynie czego szkoda wczoraj to tego faulu Araujo, takiej głupoty dawno nie wiedziałem bo do tego momentu mieliśmy awans w kieszeni i kontrolowaliśmy to, no cóż jak wygrają teraz z Realem lekko można im to wybaczyć, jak nie będę dalej kibicował bez emocji
co boli - brak odgwizdanego karnego na Gundogan, przecież to kryminał, na jednych się gwiżdże na drugich nie, gdzie tu logika
sama osoba nowego trenera - Marquez - jesli to będzie on dla mnie zagadka bez emocji
co potrzeba na nowy sezon DPŚ z prawdziwego zdarzenia i Nico Williams i tyle
czy tym DPŚ miałby być Kimmnich czy Zubimendi poświęciłbym kogoś z trójki Kounde, De Jong, Araujo aby kupić właśnie takie DPŚ i Nico, bo tylko za piłkarzy z tej trójki możemy dostać bardzo duże pieniądze,
najchętniej byłby to chyba Holender mimo że go lubię to kojarzy mi się ze wszystkimi porażkami w LM
a pomoc Kimmnich/Zubimendi, Gavi, Gundogan, Pedri, Fermin,ew. Christensen, S.Roberto sądzę że dałaby by radę:)
Visca el Barcelona!!!
0
@Hugo76
co ty pierdzielisz chłopie do czerwonej kartki mieliśmy ten dwumecz pod kontrolą
Araujo po całości zawalił nam awans, nie nikt inny tylko on
1
@mekston
zdecydowanie Real, PSG to przeze mnie najbardziej nielubiane kluby
City za Pepa i Deyna mi nie przeszkadza a nawet w miarę lubię
PSG po prostu przez to całą otoczkę - ich Prezes, narzekanie na sędziów, podkupywanie u nas graczy nie lubię
2
@Emhyr
City lepsze niż Real w kolejnej rundzie to raz
i jakoś City to całą swoją otoczką nie obrzydza mi piłki jak PSG i osoba ich Prezesa - obrońcy romantycznego futbolu
0
@Bobo25 @mekston
ale w czym widzicie problem że wolę City niż Real?
jeśli by tak zostało to bym kibicował w kolejności Barcelona, BVB, Arsenal, City
@mekston widzę masz strasznie płytkie myślenie że piszesz o zaoraniu
0
LE, LK
komu kibicujecie w tych rozgrywkach?
ja LE - Bayer Leverkusen i Atalanta
LK - Fiorentina
1
BVB, Barcelona - dziś awans:)
City, Arsenal - jutro i to byłaby najlepsza LM od lat, oby się udało:)
0
HISTORIA
historia nie gra co za znaczenie ma że kiedyś przegraliśmy z Romą czy Liverpool
albo z drugiej strony zrobiliśmy remontadę 6-1 na PSG, nie ma to znaczenia dziś przeszłość
trzeba wyjść walczyć i wygrać ten mecz aby pokazać że to WIELKA Barcelona zasłużyła na półfinał na razie a nie szejkowe dolary
VAMOS Barcelono!!!
0
@mekston
koleś ale kiedy to było
równie dobrze mogę napisać ale PSG przegrywało u nas 6-1 czy 2-0 jakie to ma teraz znaczenie? dla dzisiejszego meczu? gdzie zupełnie inne zespoły kadry trenerzy
żadne
3
MATCH DAY:)
Co by się nie działo, jakkolwiek ale ważne aby awansować dalej. Po latach niepowodzeń, przy problemach z FFP La Ligi ta kasa i prestiż z LM jest nam potrzebny jak tlen.
Oby się udało i w tym roku 1 czerwca na Wembley zagrała Blaugrana i wzniosła to trofeum:)
Vamos Barcelono!!!
1
jeśli nikt znaczący nie będzie chciał odejść to pozostanie nam chyba tylko pozbycie się Romeu, Alonso, Dest, Lenglet i Fati po sezonie
i chyba jedynie Jorginho jako darmowa opcja na DPŚ i kupno Cancelo
jakby udało się załatwić Nico Williams za Ferran to byłoby mega:)
dlatego tak ważne jest aby daleko zajść w LM bo kasa jest nam potrzebna
Vamos Barcelono!!!
0
@AmigoBlancos
owszem tylko Inter 2010 miał mimo wszystko dobry skład, Barcelona obecnie kadrowo też jest dobra z 2 brakami - DPŚ i ktoś lepszy za Ferran - np. taki Nico
0
@VamosVamos
nie ma szans nawet jak z nimi wygramy
choć liczę na zwycięstwo i zmniejszenie dystansu, potem mogą oni zasadniczo wg mnie stracić punkty w meczu z Sociedad i tyle
za równo w lidze Real gra w tym roku niestety
ja już bardziej wierzę w nasz finał LM niż w mistrzostwo
6
@macio_944
no w jednym meczu w dobie VAR tyle zagrań ewidentnych, gdzie nie odgwizdano karnego lub nie dano czerwonej kartki, to się w głowie nie mieści
nie ma znaczenia jak graliśmy, jeśli mecz był na styku to właśnie to zaważyło, a jak sobie jeszcze przypomnę pierwszy mecz z Bayern i brak karnego po faulu na Dembele to się nóż w kieszeni otwiera
pal lich z wynikami ale ile kasy uciekło przez ten brak awansu z grupy
15
@Firestone
ale co ma za znaczenie czy powalała czy nie? skoro mecz był wyrównany i decydowały detale to takie wałki to kryminał i zaważyło to na braku awansu
3
@Bobo25
no nie do końca może nie dużo lepszą ale lepszą, pierwsze 15 minut drugiej polowy tylko słabe, reszta pod kontrolą dosyć, tak na prawdę PSG poza tymi 15 minutami nie miało szans, my natomiast przez cały mecz coś kreowaliśmy
piszesz o wybijaniu przez naszych przed bramkarzem, a oni wybijali z bramki piłkę i Raphinha miał jeszcze sam na sam z Donnaruma
powiedziałbym że mecz własnie na naszą 1 bramkową przewagę:)
2
Raphinha
bardzo cieszy że wreszcie się przełamał w LM i strzelił bramki:)
jednak grać na lewej może
tylko kto się nabierze i kupi od nas Torres:)?
0
@konrad1661
sama gra w finale tez da ich wyprzedzenie przy pewnych warunkach
2
@MesQueUnClub_87
dokładnie tak jak pisałeś brak szacunku, debilizm
ja czasami jak ktos napisze mi taki głupi tekst - odpowiadam ze za tą cene mogę sprzedac zdjęcie tej rzeczy i czy mu to odpowiada
na razie zero odzywu bylo jak tak odpowiadałem
nie wiem czemu?:)
@Kvothe07
i nawet minuty szkoda na takei ogłoszenie, po prostu
3
@MesQueUnClub_87
mam podobnie dla mnie to żebranie
niby nic złego ale z drugiej strony tracę 1 minutę na przeczytanie takiej głupoty i entuzjazm bo myślałem że ktoś normalny chce kupić
tak jak mówisz jak kogoś nie stać to niech nie kupuje
3
@Kvothe07
no nie takie coś to żebractwo i dziadostwo
chcesz coś kupić to negocjuj aby druga strona nie traciła ani minuty na czytanie takich żebraczych negocjacji
a jak cię nie stać to trudno, życie
20
@MesQueUnClub_87
nie najgorzej:) dobrze że nie zaproponował 500 PLN i żebyś mu zawiózł do domu bo są takie ananasy na OLX:)