macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2017/12/kurla-kiedys-to-bylo_2017-12-21_22-10-02.jpg
11
Co?
0
Tak sobie myślę, że jest to wielki komplement dla Guardioli, że ludzie nie skreślają jeszcze Manchesteru City. Żadnej innej drużynie, która dostala lanie w pierwszym meczu nie daje się szans, a co ciekawe nie wszyscy kibice Liverpoolu są pewni awansu.
4
Antoni, ale burze zaraz wywołasz...
3
Fajne czasy :)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30531129_10156370051587272_7088777817638305792_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeHOeLohxCVSmvYZD8hi7nryU-9qrwlS2i30NX7nszNVpliVKD2qz7poxUz0QlRx5h7nAA_NZyRXvH56TyRrkuT2p0VthkrIVuwnB3P6ILZL1A&oh=5f1712fae5ed1aaff6a5859569af66bd&oe=5B2CEE1C
17
Opłaca się robić porządne gry ;)
"Jak ujawnia analityk Doug Creutz, produkcja Rockstara GTA V wygenerowała ok. 6 miliardów dolarów przychodu. Dla porównania kinowe hity pokroju „Gwiezdnych Wojen”, „Przeminęło z wiatrem” czy „Avatara” potrafiły uzbierać prawie lub nieco ponad połowę tej kwoty (już z uwzględnieniem sprzedaży płyt DVD i obecności w usługach typu Netflix). Po odjęciu wydatków na produkcję czy marketing okazuje się, że GTA V to najbardziej dochodowy produkt w historii mediów rozrywkowych."
28
Nigdy nie zapomnę tego profesjonalnego, inteligentnego i mądrego komentarza
3
Z Chelsea to był po prostu pech... nie wiem czy mogli zagrać lepiej. W sensie: teoretycznie mogli, bo jakieś błędy zawsze są, ale tyle ile Oni mieli akcji i jak bardzo zmiażdżyli Chelsea w tym dwumeczu to jakaś masakra. Gdyby te wszystkie akcje po prostu "wchodziły", to dziś byśmy mówili o pogromie w 2012 nad Chelsea w pierwszym meczu (bo wtedy 2-gi mecz by się już inaczej ułożył).
8
Dokładnie. Ewidentnie pod publiczkę.
0
Nie strasz, nie strasz bo sie wiesz...
:P
2
Tak, bo szczepionki som złeee kurłaaa!
Ide na kapiczyny z somsiadem złodziejem jednym, zamiast sie tu wkurłać.
2
Ja mam BARDZIEJ chorom curke. Daj no Pan, licze że okaże się Pan Panem z sercem. Za chwilę mogę podać adres wysyłki. Dodatkowo jeśli byłaby możliwość (a pewnie byłaby), to prosiłbym o wysłanie 4 biletów na mecz Barcelona - Real. Niech Pan okaże dobre serce biednej rodzinie z BARDZIEJ chorymi ludźmi. Pozdrawiam i czekam!
8
Hmm, co myślicie?
Bardzo ciekawa jest historia tego całunu.
https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,33901,zrekonstruowana-w-3d-postac-z-calunu-turynskiego-potwierdza-biblijny-opis-meki-jezusa3333333.html
0
Oczywiście, że Roma grała fajnie, ale przez więcej niż 10 minut. Jednak patrząc UWAŻNIE na mecz, to popełnialiśmy sporo błędów indywidualnych, których nie powinno się popełniać. A co do Realu, to trochę dziwny argument, bo ja się za bardzo nie zachwycam ich grą. Bardziej ich zawziętością, charakternością której właśnie nam czasem brakuje.
11
Moim zdaniem krytyka jest dość uzasadniona przez niektórych :)
Raczej nikt nie powie, że zagraliśmy świetnie. Bo gra rzeczywiście pozostawia trochę do życzenia, często gramy bez charakteru, flegmatycznie, wczoraj była do tego nerwowość w obronie. Więc to jest uzasadnione. Wynik jest piękny, ale faktem jest również gra, która jest przeciętna i tyle. Mam nadzieje, że w półfinale zagrają duuużo lepiej.
0
Byłem. Co prawda już ładnych parę lat temu, ale baaaardzo polecam. Świetnie zorganizowane, zrobione, praktyczne... trzeba tego po prostu doświadczyć. Zresztą nie tylko to muzeum. Muzeum Historii Żydów również bardzo polecam, choć jak dla mnie jest ogrom informacji i już pod koniec zwiedzania byłem bardzo zmęczony. Centrum Nauki Kopernik koniecznie zobacz :)
No i Narodowy, byłem w poprzednie wakacje któryś raz z rzędu pozwiedzać i co ciekawe widziałem kawałek treningu Anity Włodarczyk.
Zresztą w Wa-wie jest dużo fajnych miejsc, nie tylko tych znanych.
0
Powiedzmy sobie szczerze, że wynik dość szczęśliwy, a gra przeciętna, dość chaotyczna. Z jednej strony chcielibyśmy grać spokojnie, tkać akcje, a z drugiej jest dziwna nerwowość.
Messi jak nie On. Widać, że wczorajszy wyczyn Ronaldo na Niego wpłynął, bardzo to widać. Nie jest to mądre niestety, bo jest bardzo duża emocjonalność w grze Argentyńczyka co przekłada się na chaos, częste straty i brak myślenia w grze do jakiego zwykle przyzwyczaił nas Leo. Oby II połowa wyglądała lepiej, bo czasem się to dość ciężko ogląda.
0
No nie do końca się zgadzam. Widać, że jest trochę bardziej przystępny jeśli chodzi o Real niż kiedyś, ale... co w tym złego? Śmiał się z Realu jak Real zaliczał wpadkę za wpadką? Śmiał się. Chwali Real/Ronaldo za takie mecze jak wczoraj? Chwali. Więc nie widze tutaj problemu. Fakt faktem, że musi dostosować swój kanał do odpowiedniego targetu widzów, jednak to nie przeszkadza by wypuszczał na swój kanał fajne i mądre materiały tak jak dzisiaj na temat Ronaldo. Rzadko oglądam Jego filmiki, jednak uważam gościa za naprawdę dojrzałego i trzeźwo patrzącego na piłkę. Mimo tego, że czasem g*wno wie o piłce jak sam kiedyś przyznał :D
2
Ciekawe jaka będzie Barcelona Xaviego za jakieś parę lat. Mam nadzieje, że będzie nawiązywać do drużyn Cruyffa i Guardioli, oraz że Barcelona będzie mieć odpowiednich wykonawców by taką piłkę grać. Nie będzie to pewnie aż tak spektakularne jak Barcelona Guardioli, bo taka drużyna zdaża się raz na 36245635097357 lat, ale... mam nadzieje, że będzie naprawdę pięknie i przysporzy nam dużo radości nie tylko trofeami, a również (albo szczególnie?) samą grą :)
1
Myślę, że mądry materiał ;)
2
Wydaje mi się, że jeden/dwa mecze o tym przesądziły, ale może się mylę. Nie wiem, taką mam obserwacje po prostu, może mylną :)
W każdym razie jest to dla mnie dość zabawne.
3
Tydzień temu Ronaldo był przeciętnym piłkarzem, który tylko dokłada nogę (wnioski z komentarzy na różnych serwisach sołszyl midjowych), a dziś jest najlepszy.
Doceniać piękno futbolu należy, ale zdania że już nagle jest najlepszy są przesadzone. Jeszcze żeby to były osoby, które tak zawsze uważają... ale wiele jest osób, które jeszcze tydzień/parę tyg. temu miały Go za przeciętnego piłkarza, to dziś przez jedną bramkę są w ekstazie. Tak trochę średnio...
PS. To samo się tyczy Messiego w zasadzie. "Wystarczy", że dziś strzeli z 2 bramki z czego jedna po jakimś jednym dryblingu, to te osoby które dzisiaj piszą "Ronaldo the best", jutro będą pisać "Messi the best".
8
Swoją drogą po wczorajszym meczu można stwierdzić (lub utwierdzić się w przekonaniu) jacy ludzie są śmieszni i jak szybko zmieniają o kimś zdanie.
Jeszcze niedawno w wielu komentarzach można było zaobserwować wyśmiania względem Ronaldo. Chamskie, często niezbyt mądre, "dla lajków". Wystarczył jeden mecz. A właściwie jeden gol, by to wszystko obrócić o 180 stopni.
Czasem mam wrażenie, że cholernie dużo ludzi nie ma własnego zdania... albo nie potrafi/nie chce mieć. Bo tak bezpieczniej. Trochę mnie to przeraża, bo myślę że bardzo łatwo jest dziś manipulować ludźmi. Nie wiem jak jest w zagranicznych mediach, serwisach, ale u nas w PL jest tak jak to powyżej opisałem. Przerażające, z wielu względów, m.in. taka "elastyczność" zdań doprowadza do tego, że niezależnie od tego jaki rząd mamy to i tak będą nas robić...
9
Miejmy nadzieje, że w półfinale tak będzie można powiedzieć ;)
0
Gram na Top Player, na 15 minut... ale rzucam to wszystko w cholerę. Za dużo nerwów :P
To interesujące, że gry które z natury nie mają przemocy (FIFA, PES) najbardziej frustrują i tą przemoc wzbudzają, a gry które mają tej przemocy i wulgarności bardzo dużo (Wiesław 3, GTA 5 etc.) odprężają, zaciekawiają, czasem wręcz inspirują...
Kwestia finalnego produktu, jakości produkcji.
PS. A co do wyniku. Cóż. Łatwo mi się konstruuje akcje. Nie wiem, po prostu może mam dobry refleks, lub potrafię przewidzieć akcje ofensywne, ale z reguły goli strzelam dużo. W Master League zawsze w lidze mam ponad 110/120 goli. Ale totalnie nie potrafię bronić w tej grze, miałem z tym problemy w 2017, ale w 2018 to już jest masakra. Ja wiem, że nie może być łatwo, ale bardzo dużo razy mam wrażenie, że po prostu zostałem oszukany, a nie że przeciwnik zrobił jakąś fajną akcje...
1
Dzięki wszystkim za odpowiedź :)
Również mam wrażenie, że PES ma dużo większy potencjał gameplayowy. Jednak przez to pieprzone Konami jest masa błędów. Nawet w MGS parę rzeczy mocno spieprzyli. Gdyby inna firma robiła PES-a na tym silniku, to wyglądałoby to duuużo lepiej i mielibyśmy naprawdę świetną grę piłkarską. A tak to mamy produkt z potencjałem, ale niedopracowany, z irytującymi błędami. Ech.
0
Pytanie do grających w PES-a, niezależnie od platformy:
Czy Wam też sędzia dolicza maksymalnie 1/2 minuty?
Totalnie mnie to rozwala. Wynik meczu 6:3, 1 czerwona, sporo żółtych: doliczona 1 minuta.
Chciałem się dowiedzieć po prostu, czy to gra jest tak spieprzona (bo mimo wszystko moim zdaniem jest pod wieloma względami przez lenistwo/beztalencie twórców), czy to ja mam coś zepsute...
5
Jest sporo przesłanek, że tak akurat było, m.in. sławny Józef Flawiusz. Ale wiara to sprawa prywatna, ja nie mam ochoty nikogo przekonywać. Ja wierzę i mam nadzieje że będę wierzyć do końca ;)
15
Jako jeden z nielicznych filmów stara się prawdziwie pokazywać to co się działo w czasach ostatnich dni Chrystusa. Bez przerysowania, bez kompromisów.
Szkoda, że takich filmów jest mało. Albo są filmy przerysowane (Ostatnie kuszenie Chrystusa - dobry film, ale po prostu przerysowany), albo zbyt cukierkowo-chrześcijańskie (Bóg nie umarł).
3
"Dzisiaj, spoglądam na futbol z zupełnie innej perspektywy, a wszystko dzięki człowiekowi, który wywrócił do góry nogami sposób postrzegania i pojmowania przeze mnie piłki nożnej. Zaszczepił we mnie pierwiastek fantazji i szaleństwa, sprawił, że zacząłem zwracać uwagę na detale, które wcześniej nie miały dla mnie większego znaczenia."
Dobry artykuł.
https://footroll.pl/wywiady-i-felietony/3735,guardiola-omylny-perfekcjonista-tlusty-czwartek-5