4

Końcówka najlepsza i jakże prawdziwa :)

https://www.facebook.com/GabrielCartoons/videos/2064430943794457/

0

Co za ludzie... -.-

6

Żadne to bagno.
Wszystkie partie w tym kraju działają na własną korzyść, wszystkie są przepełnione hipokryzmem. Dodatkowo PO przepełnione jest kłamstwem i lenistwem, a PiS zawiścią i nienawiścią.
Ja podziękuję.
"Jeśli mam wybierać między złem, a złem, wole nie wybierać wcale" - Geralt z Rivii :)

1

Jasne, ale to nie to samo rzecz jasna.

3

Też uważam, że dobra decyzja, choć chyba sam nie chce w to do końca wierzyć. Mój idol, wręcz ideał piłkarza.

5

"Iniesta will leave Barcelona this season, He will play for Chinese club Tianjin Quanjian next season. The agreement is totally done. He'll sign for 3 seasons with an optional year and will get paid 37M euros. [Catalunya Ràdio]"


https://i.imgur.com/AdiBPrO.jpg
:(

9

Cruyff: "Can't play dominant football with 4-4-2. Triangles disappear. You should always have triangles, only then you've passing options."

Słuchanie Cruyffa? A komu to potrzebne? A dlaczego?

:/

0

No i kibice Barcelony będą mieć swoje miesięcznice...

3

Jak dla mnie potrzebny byłby trochę świr, ziomek totalnie pochłonięty przez piłkę, z jajem, wielką pasją... ale takiego kogoś nie ma na rynku.

0

Heh :D
Czyli byłyby masowe samobójstwa...

0

1

"Pewien Holender kiedyś powiedział, ze od Barcy można grać skuteczniej, ale nie piękniej."
Ale pewien prezydent klubu jak i trener (którego bardzo szanuje) tak nie uważają, więc raczej się to nie poprawi... :/

0

Roma oczywiście zagrała 2 bardzo dobre mecze, ale najgorsze z perspektywy Barcelony jest to, że to właśnie Barcelona zagrała tragiczny mecz, niż Roma genialny. Roma popełniała trochę błędów mimo wszystko, ale to bardziej słabość Barcelony przesądziła o tej katastrofie.

3

Dla mnie najgorsze nie jest tak idiotyczne odpadnięcie, czy przegrana... a totalne odejście of filozofii, która przyniosła Barcelonie największe sukcesy, śliczną grę i jedną z najlepszych drużyn wszech czasów. Odejście od filozofii nad którą wielu pracowało przez wiele lat, odejście od filozofii która dała tożsamość tej drużynie, niezwykły przepis na grę. To odejście od filozofii nie nastąpiło wczoraj, a był to widoczny "progres" przez ostatnich parę lat.
Valverde - mam do Niego ogromny szacunek, ma swoją wizje futbolu, poprawił trochę to co przestało funkcjonować w poprzednim sezonie, w porządku - jednak Jego wizja gry jest bardzo odmienna od wymienionej wyżej tożsamości, którą tracimy. Pragmatyzm, flegmatyczność, anemiczność tej drużyny były zauważalne od dawna, dobre wyniki przykrywały to co widać było gołym okiem. Aż do dzisiaj, kiedy dostaliśmy kubeł zimnej wody z kawałkami bryłek lodu...

Wygramy pewnie mistrzostwo, możliwe że wpadnie też Puchar Króla - bardzo fajnie. Latem przyjdzie pewnie Griezmann i... co z tego? Skoro wciąż ta drużyna będzie pragmatyczna, ostrożna, anemiczna, a przy wyniku 1/2:0 zamiast dobić rywala to będzie wchodził z ławki defensywny gracz by bronić wyniku?
Nie tędy droga Barcelono, nawet jak przynosi to w większości dobre wyniki.

3

Sam jesteś fatalny.


:P

0

Taktyka "na chaos".
Świerczewski byłby dumny.

11

"Od Barcelony można grać lepiej, skuteczniej, ale nigdy piękniej." - Johan Cruyff
Tak cholernie żałuje i jestem gdzieś tam w środku cholernie zły, że od tego się aż tak bardzo odchodzi...

3

Obydwa mecze mnie trochę żenują. W jednym gra mojej ulubionej drużyny, w drugim sędziowanie, choć przyjemnie się patrzy na mecz LFC - City. Tam przynajmniej grają z dużym zaangażowaniem, pasją...

37

Lahoz właśnie zabrał gola City.
W nagrodę pewnie dostanie jakiś finał, czy coś. Ech.

0

Oglądając dzisiejszą grę jeszcze parę lat temu pięknie grającej Barcelony:

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2013/01/a502ed9570483f688dd07b2669724053_original.jpg

2

Zawał... będę bardzo miło zaskoczony i zdziwiony jak wygramy w tym sezonie LM. Pragmatyzm Valverde jest bardzo męczący. Odnosi dzięki temu sukcesy, ale jak dla mnie brakuje ryzyka, zadziorności, drapieżności w tej drużynie.

0

City 1:0!!!!

0

"FIFA uważa, że obecnie zespoły mają zbyt szerokie składy, z których wypożyczają wielu piłkarzy w celu zarobienia na nich."

Tutaj raczej nie chodzi o zarobienie na Nich, tylko o to, by Ci młodzi piłkarze mieli szanse po prostu grać, dojrzewać w jakimś innym klubie który pozwoli im częściej występować na boisku.

3

Porąbane. Z jednej strony śmieszne za obłudność, hipokryzje, głupotę. Z drugiej zaś strony smutne i przerażające. Ludzie rządzący tym krajem i piastujący najwyższe stanowiska mają totalnie wyprane mózgi. Polska to jednak stan umysłu...

0

Ziomek z PiS-u?

11

Co?

0

Tak sobie myślę, że jest to wielki komplement dla Guardioli, że ludzie nie skreślają jeszcze Manchesteru City. Żadnej innej drużynie, która dostala lanie w pierwszym meczu nie daje się szans, a co ciekawe nie wszyscy kibice Liverpoolu są pewni awansu.

4

Antoni, ale burze zaraz wywołasz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?