0

Cristiano ma świetnych ludzi od wizerunku etc, jednych z najlepszych w swej dziedzinie, nawet pomimo Jego kontrowersyjnych wypowiedzi.
Dlatego minie parę dni i sprawa ucichnie, jestem pewien.

6

Chciałbym by na Eleven kiedyś choć trochę rozwinęli wątek tego, dlaczego uważają tę stronę za Polską najlepszą o zagraniczną klubie... Nie wiem mają jakąś umowę? Mirosławski kazał? :P
To jest bardzo zabawne -> człowiek zastanawia się po prostu dlaczego niektórzy tak uważają, rozważa wszystkie "za" i "przeciw", a później czyta takie pierdoły na tejże właśnie stronie która uważana jest za tak świetną, napisanych przez jakichś rozwydrzonych wycieruchów, którzy słowo "profesjonalizm" widzieli tylko w słowniku...

23

Ach ten cudowny, dojrzały i inteligentny profesjonalizm :)

38

Mamy marzec...

0

Chodzi o to, że jak wygra LM, to będzie mieć na to okazje...

0

Cudowne losowanie :)

0

Ja również. Oni lub Sevilla.

83

Kibic Liverpoolu na Twitterze:
"Proszę, każdy oprócz Barcelony w ćwierćfinale. Nie po to mama wychowywała mnie przez 23 lata, by patrzeć jak Lovren broni przeciwko Messiemu."
:D

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29244222_531278377265814_1024933696509533524_n.jpg?oh=ceab9a7925a353e3b1f7e9234dc33f7c&oe=5B4CC47F

Źródełko: mordoksiążka - "FC Barcelona Inside - Blaugrana Od Środka"

26

Nie do końca się zgodzę.
On ma 20 lat. 20...
20 letniego gracza za 140 mln powinno się przede wszystkim mocno dopingować. Tym bardziej w Barcelonie, gdzie często piłkarze muszą na nowo uczyć się gry w piłkę.

0

Odsunąć wszystkich :D

A tak na serio, to trochę masz rację. Laskowski, Wolski, Orłowski, Rosłoń, Twarowski -> szkoda, że Oni mało komentują, lub po prostu nie mają możliwości.

5

Courtois: "I did not expect Messi to shoot from that angle so I did not close my legs."

:)

13

Ile razy już miał być ten koniec Barcelony... heh.

36

0

Pewnie Barcelona by spokojnie rozgrywała, a Chelsea nie podchodziłaby aż tak wysoko. Po 1:0 musieli zaryzykować, a Barcelona dość często nie była skoncentrowana skąd problemy i dość sporo sytuacji Anglików.

7

5

4

Pan Trzeciak ma chyba extra płacone za wygadywanie aż takich superlatyw na temat Messiego. Z 3, 4x powtarzał praktycznie to samo ze swoim "hehe".
Również uważam Leo za geniusza, zdecydowanie najlepszego, ale kurde... jest mi głupio coś takiego słuchać. Jak mają się czuć kibice Chelsea? Ja czuje zażenowanie.
W ogóle komentarz na TVP jest naprawdę dla typowych Januszy. Zamiast widzów czegoś nauczyć, żeby widzowie mogli się o czymś dowiedzieć to nie, trzeba gadać jakieś totalne farmazony i jak najbanalniejsze rzeczy. Można obszerną listę przygotować z idiotycznymi błędami... ech.

4

Nie podoba mi się to, że tak spokojnie do tego podchodzimy, aż za spokojnie. Za dużo im pozwalamy moim zdaniem. No, ale zobaczymy, może się mylę.

0

Reklamy ważniejsze przecież.

3

A ja wciąż uważam, że Verratti byłby świetnym wzmocnieniem.
Ale jeśli rzeczywiście powiedzieli mu "nie, dzięki" to ok, ufam że wiedzo co robio.

8

W tematyce koszulek na przyszły/przyszłe sezony, to marzą mi się kieydś koszulki w stylu retro. Jak dla mnie są fantastyczne.

https://www.designboom.com/wp-content/uploads/2014/11/vintage-clubs-by-emilio-sansolini-designboom01.jpg

https://i.pinimg.com/564x/51/e2/5f/51e25f61c933c910add8495c548b5e3b.jpg

1

O kurde, nawet nie pamiętałem że Święcicki coś takiego napisał...
Ech, kolejny dowód że w futbolu cholernie ważna jest pokora i czasem trzymanie gęby cicho...

0

Może wypożyczmy Sevilli jakiegoś Suareza na ten mecz czy coś...

1

Mam wrażenie, że Manchester United jest taką drużyną z którą byśmy się bardzo męczyli, a gdyby grali z takim Bayernem czy Realem to dostaliby po dupie... :P

2

JZW świetnie w najnowszym vlogu powiedział na temat tego sezonu. Stanowczo podkreślił, że nawet jeśli Real 3 raz z rzędu wygra LM, to ten sezon NIE będzie dobry, bo aż tak duża przewaga do lidera Ligi + odpadnięcie we wczesnej fazie z Pucharu Króla nie przystoją tak wielkiej drużynie jak Real.

Swoją drogą Real możliwe, że jest po prostu cwany i sprytny. Jest to dość odważna teza, ale z drugiej strony: w LM grasz mniej meczów, ale bardziej prestiżowych. W Lidze w ostatnich latach Ci nie idzie, to w sumie po co się jakoś starać w każdym meczu, jak można zagrać parę dobrych spotkań w LM i być na ustach całego świata, mimo że na krajowym podwórku jest się mocno w tyle.

1

12 marca 2018
Fernando Alonso: Paweł Brożek is better than Messi, Ronaldo, Maradona and Pele [Marca]

3

AVG jest całkiem ok, posiadam i jestem zadowolony.
KIedyś miałem NOD32, świetny, ale najlepiej w wersji płatnej.
Avira też chyba była niezła.

3

Nie zgadzam się. Są pozbawione autorytetu i świetnej merytoryki. Cochise jest tutaj swego rodzaju autorytetem, Jego komentarze czyta bardzo dużo ludzi nawet jeśli są bardzo długie. A czytają właśnie poprzez świetną merytorykę, dobór słów, porównań etc. Mało ludzi tak potrafi. Dlatego to do ludzi dużo bardziej trafia niż same suche argumenty pozbawione jakiejś pozytywnej koloryzacji słów.

7

Jestem za tym, by jakoś przypiąć na górze, lub wyróżnić gdzieś na stronie komentarz Cochise.
Mało tutaj jest tak mądrych komentarzy, dlatego uważam że powinniśmy takie komentarze naprawdę mocno zaznaczać, bo one zmieniają postrzeganie pewnych rzeczy i skłaniają do refleksji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?